پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

تغییر و تحول در معاونت طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست: «دفتر حفاظت شکار و صید» منحل می شود؟

سبزپرس – گروه محیط طبیعی: شنیده ها از سازمان حفاظت محیط زیست حاکی از آن است که مسئولان این سازمان قصد دارند تا «دفتر حفاظت شکار و صید» را در دیگر بخش های این سازمان ادغام کنند و به جای آن، یگان حفاظت محیط زیست را مستقر کنند.

به گزارش سبزپرس، منابع آگاه در سازمان حفاظت محیط زیست می گویند که مسئولان سازمان قصد دارند تا سه اداره زیرمجموعه این دفتر را تا مهرماه سال جاری در دفاتر دیگر معاونت طبیعی ادغام کنند. 
گفته می شود، «اداره امور شکار و صید» این دفتر به «دفتر حیات وحش و تنوع زیستی» منتقل خواهد شد و «اداره ساماندهی مناطق» نیز به زیرمجموعه ای از «دفتر امور زیستگاه ها» تبدیل خواهد شد. با این حال هنوز سرنوشت «اداره اجرایی کنوانسیون سایتیس» مشخص نیست. 
بنا بر گفته های این منابع آگاه، یگان حفاظت محیط زیست جایگزین دفتر امور شکار و صید خواهد شد در حالی که تا پیش از تشکیل یگان، این دفتر با نام «دفتر گارد و امور مناطق» مسئولیت مدیریت گارد حفاظت محیط زیست را بر عهده داشت. 
از سوی دیگر شنیده می شود که مدت خدمت «علیرضا خلیلی» مدیرکل دفتر حفاظت شکار و صید تا پایان شهریور ماه به اتمام خواهد رسید و وی بازنشسته خواهد شد. مدیران سازمان حفاظت محیط زیست نیز قصد دارند تا این تغییر و تحول اداری را پس از بازنشستگی خلیلی انجام دهند. 
خلیلی در سال 1388 و چند روز پیش از انتصاب محمدجواد محمدی زاده به ریاست سازمان حفاظت محیط زیست، از وزارت جهاد کشاورزی به پردیسان رفت. پیش از انتصاب خلیلی به ریاست گارد محیط زیست، «محمد جعفر جوادی» که همزمان در سمت های دیگری منصوب شده بود، سرپرست گارد بود. 
دفتر حفاظت شکار و صید در سازمان حفاظت محیط زیست، امور مربوط به پاسگاه های محیط بانی، امور اجرایی مناطق چهارگانه، صدور مجوزهای شکار، صید، تکثیر و ورود و خروج جانوران در کشور و همچنین دبیرخانه اجرایی کنوانسیون منع تجارت گونه های نادر گیاهی و جانوری را بر عهده دارد. 
در حالی که دفتر حیات وحش و تنوع زیستی و دفتر زیستگاه های سازمان حفاظت محیط زیست، بیشتر مسئولیت های مطالعاتی و تحقیقاتی و مدیریتی کلان را برعهده دارند که با این ادغام مجبور به انجام فعالیت های اجرایی خواهند شد.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos