پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • تغییراتی در سایت پرشین پت ◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
    برای راحتی شما عزیزان تغییراتی در پرشین پت ایجاد شد
 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28903    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

اگر تصمیم گرفته اید به هر قیمتی لاغر شوید، دچار اشتباه بزرگی شده اید !

آیینه تصویر جذابی از شما منعکس نمی‌کند، پوست تان قهوه ای شده و ... خلاصه، تصمیم می‌گیرید به هر زحمتی که شده سریع لاغر شوید، فوراً شروع می‌کنید به خوردن هر محصول لاغری که روی اینترنت به آسانی پیدا می‌کنید. توجه: بسیاری از این محصولات خطرناک و گاهی اوقات کشنده اند !

تمام محصولاتی که برای لاغری در نظر گرفته شده اند در فرانسه و بسیاری از کشورها به خاطر مخاطرات شان ممنوع اند. اما این داروها به راحتی توسط اینترنت فروخته می‌شوند و به راحتی دربارۀ قدرت لاغرکنندگی شان در این رسانه تبلیغ می‌شود.

اما با انتخاب این داروها و خوردن شان، خودتان را در معرض خطرات جدی قرار می‌دهید !
مهارکننده های اشتها که بر پایۀ آمفتامین تهیه شده اند، باعث افزایش فشار عروق ریوی و مشکلات قلبی عروقی می‌شوند.

افدرین، مادۀ آرام بخش و مهار کنندۀ اشتهاست، که مشکلات شدید قلبی را با خود به همراه دارد، حتی ممکن است باعث مرگ مصرف کننده دارو شود. اصلی ترین مادۀ فعال این دارو یک گیاه چینی به نام ماهانگ است که غالباً برای لاغری مورد استفاده قرار می‌گیرد.
گیاه چینی دیگر به نام سویی که گفته می‌شود قدرت لاغر کنندگی دارد و از خانوادۀ آریستولوک هاست، باعث ایجاد نارسایی کلیوی می‌شود.

داروهای انحرافی برای لاغری
ادرار آورها که برای پرفشاری خون و نارسایی قلبی مورد استفاده قرار می‌گیرند، باعث می‌شوند که برخی از ورم ها آب و فقط آب و نه چربی شان را از دست بدهند: این داروها لاغر نمی‌کنند ولی تعادل بدن را برهم می‌زنند، ضربان قلب را مختل  و عملکرد کلیه ها را نامنظم می‌کنند.

هورمون های تیروئیدی یکی از فعال کننده های متابولیسم (سوخت و ساز) بدن هستند. این هورمون ها در مقادیر بسیار دقیق و تحت شدیدترین مراقبت ها، در صورت ناکافی بودن کارکرد غدۀ تیروئید که باعث چاقی می‌شود، تجویز می‌شوند.

مصرف بی حساب این هورمون ها برای لاغری، باعث ایجاد مشکلات قلبی شدید می‌شود.
عصاره های تیروئیدی (که فروش شان ممنوع است ولی از طریق اینترنت به فروش می‌رسد) که همان اثر لاغرکنندگی را دارند، ممکن است خیلی ساده باعث ایست قلبی شوند.

داروهای لاغری که از سطح بازار جمع آوری شده اند
هر بار که دارویی برای لاغری طراحی می‌شود، چاق ها را به بازار می‌کشاند، اما چند سال بعد به خاطر عوارض جانبی وحشتناک شان، از سطح بازار جمع آوری می‌شوند. اما، افسوس، این داروها را می‌توان همچنان در اینترنت یافت. برای مثال می‌توان اشاره کرد به: ایزومرید (دکسفن فلورامین) که باعث افزایش فشار عروق ریوی می‌شود، پوندرال (فن فلورامین) و سیبوترال (سیبوترامین) که عامل ایجاد مشکلات قلبی عروقی اند و اخیراً آکومپلیا (ریمونابان) که افسردگی ایجاد می‌کند.

به این لیست می‌توان، اولیستات را هم اضافه کرد، این دارو که بر پایۀ مولکول های Alli و Xenical تهیه شده، همیشه در بازار داروهای لاغری وجود دارند و مانع جذب روده ای چربی ها می‌شوند اما این دارو نیز از لحاظ عوارض جانبی (اسهال، نشت مدفوع، کاهش جذب ویتامین های A، D، E و K) بی خطر نیست.

چه طور عاقلانه و بدون خطر لاغر شویم
قبل از هر چیز باید به آهستگی غذا بخورید تا بتوانید به محتویات بشقاب تان توجه داشته باشید، به این روش زودتر سیر می‌شوید (در صورتی که اگر تند غذا بخورید، این اتفاق نمی‌افتد!).

تغذیه ای کمی محدودکننده انتخاب کنید، با چربی بسیار اندک، بدون قند و سرشار از کربوهیدرات های ملایم. آب زیاد بنوشید و به جز آب نوشیدنی دیگر مصرف نکنید !
یک سیب، در صبح یا دقیقاً قبل از رفتن سر میز، مهار کنندۀ بسیار خوبی برای اشتهاست، ضمن اینکه فواید بی شماری نیز برای سلامتی تان دارد.

ضمناً به هیچ وجه نباید بیش از نیازتان بخورید، اگر ریزه خواری هم نکنید، بدون مشکل و البته بدون هیچ خطری لاغر می‌شوید. با یک برنامۀ برنزه شدن ساده، البته با رعایت اصول، رنگ زیبای پوست تان را باز خواهید یافت، مطمئناً موفق خواهید شد !
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
کاربران با این تگها این مقاله را پیدا کرده اند :

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
بعدی 1 قبلی