پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

توطئه اسيدی در قابلمه غذای نذری!!

تهران امروز:در ابتدای جلسه محاكمه نماینده دادستان تهران با خواندن كیفرخواست گفت: متهم این دادگاه جوانی به نام قاسم است. این مرد روز 20 مردادماه سال گذشته در اسلامشهر دختری به نام لیلا را با اسید مورد حمله قرار داده است.

ماموران در تحقیقات ابتدایی خود از لیلا كه روی تخت بیمارستان تحت مراقبت بود دریافتند قاسم از 6 سال قبل با این دختر ارتباط داشته.

لیلا به ماموران گفت: بعد از 6 سال ارتباط، قاسم از من خواستگاری كرد اما من كه به تازگی فهمیده بودم او به مواد مخدر اعتیاد دارد وی را جواب كرده و گفتم دیگر نمی‌خواهم او را ببینم. سرانجام قاسم با دل چركین از من جدا شد در حالی كه فكر می‌كرد مرد دیگری وارد زندگی من شده است. روز حادثه قاسم به من گفت می‌خواهد برای آخرین بار مرا ببیند كه من مخالفت كردم.ولی قاسم گفت برایت غذای نذری آورده‌ام و مرا به این بهانه بیرون كشاند. سركوچه كه رسیدم او را به همراه دوستش مجید دیدم كه قابلمه‌ای دستش بود تا به وی نزدیك شدم با لحنی عصبانی به من گفت: تو به من خیانت كردی و پاداش این همه محبتم را به بدترین شكل دادی یكمرتبه هم قابلمه را به سمت من گرفت و اسید را روی صورتم پاشید، من سوزش عجیبی روی صورتم حس كردم و از سرو صداها فهمیدم مردم دور من جمع شده‌اند و دارند با اورژانس تماس می‌گیرند.

نماینده دادستان افزود: ماموران با شناسایی هویت قاسم و مجید آنها را مورد تعقیب قرار داده و بازداشت كردند. قاسم و مجید در حالی دستگیر شدند كه از بیمارستان خبر رسید مداوای لیلا ثمری نداشته و وی جان خود را از دست داده است. پس از‌ آنكه مشخص شد مجید از نقشه قاسم اطلاع داشته، قاسم به عنوان متهم اصلی دستگیر و به جرم خود اقرار كرد. من به عنوان نماینده دادستان تهران برای متهم تقاضای صدور حكم قانونی را دارم.

سپس اولیای دم مقتول در جایگاه حاضر شده و برای متهم در خواست قصاص كردند، آنها گفتند حاضرند تفاضل دیه را هم بپردازند.

آتش بیاری یكی از دوستان مقتول؟!

در ادامه دادگاه متهم در جایگاه حاضر شده و به دفاع از خود پرداخت. قاسم به دادگاه گفت: آشنایی من و لیلا به خاطر همكاری برادرم با وی اتفاق افتاد. آنها در یك شركت كار می‌كردند و من هم چند باری كه برای دیدن برادرم به شركتش رفته بودم لیلا را دیده و از او خوشم آمد. سرانجام هم عاشقش شدم و چون او را برای زندگی مناسب تشخیص داده بودم رابطه‌ام با وی 6 سال ادامه پیدا كرد. اما چند ماه قبل از حادثه نمی‌دانم چه كسی به او گفته بود من معتاد هستم كه لیلا همین را بهانه كرده و گفت دیگر قصد ازدواج با من را ندارد.

آقای قاضی! زندگی بدون لیلا برایم مفهوم نداشت و من قدرت شنیدن این جواب نه را نداشتم. لیلا دیگر به هیچ‌كدام از تماس‌های من پاسخ نداد تا اینكه یكروز یكی از دوستان لیلا به نام شادی با من تماس گرفت و گفت كه می‌داند لیلا چرا از من جدا شده است.

شادی گفت؛ معتاد بودن تو بهانه لیلاست و علت این قطع رابطه، این است كه لیلا افراد دیگری را زیر سر دارد. لیلا با چند پسر دیگر ارتباط دارد كه حتی یكی از آنها زن دارد ومتاهل است.

با شنیدن این حرف‌ها سراسر وجودم یخ زد. از اینكه لیلا سالها مرا به بازی گرفته است خونم به جوش آمد و تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم. به همین خاطر مقداری اسید خریده و در قابلمه غذا ریختم.

روز حادثه به دوستم كه موتور داشت زنگ زده و گفتم دنبالم بیاید تا به دیدن لیلا برویم. برای اینكه لیلا به من شك نكند به او گفتم برایش غذای نذری آورده‌ام او هم حرفم را باور كرد و سر كوچه آمد. تا او را دیدم گفتم تو با چند مرد ارتباط داری و همه حرف‌هایت به من دروغ بوده او گفت تمام این حرف‌ها دروغ است و دیگر هم تحت هیچ عنوانی برای دیدن او نروم. من هم كه خونم حسابی جوش آمده بود و جز به انتقام‌جویی به چیز دیگری فكر نمی‌كردم قابلمه اسید را روی صورت او پاشیدم كه مقداری از آن هم روی بدن خودم ریخت و مرا هم سوزاند.

دوستم كه این صحنه ر ا دید با تعجب و وحشت داد زد این چه كاری بود كردی دیوانه و من هم سریع روی ترك او نشستم و از او خواستم فرار كند. در پایان دادگاه قضات شعبه 113 دادگاه كیفری استان تهران وارد شور شده تا رای خود را درباره متهم صادر كنند.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


اخبار زیست محیطی

 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
 • آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ ◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
    تاحالا به این موضوع فکر کردین که آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ از نظر علمی ثابت نشده که سگ ها می تونن خواب ببینن یا نه، اما سخته تصور کنیم که نمی بینن! همه مون دیدیم که سگ هامون یه سری حالت ها تو خواب دارن که شبیه حالت های بیداری‌شونه. تکون دادن دست و پاهاشون، ناله کردن، خرخر کردن، دم تکون دادن، جویدن و تکون دادن دماغ‌شون باعث میشه به این فکر کنیم که دارن چه خوابی می بی
 • خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه! ◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
    خیلی از ما سگ ها و گربه ها رو به خاطر زیباییشون دوست داریم. شاید براتون جالب باشه که خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه رو بشناسیم و بدونیم بهترین نژاد ها توی جهان کدوماست؟ حالا در این مقاله می خوایم همین موضوع رو بفهمیم. با پتچی همراه باشید.
 • محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی ◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
    سگ و گربه ها حیواناتی هستن که خیلی از مردم به دلایل مختلف مثل تنها نموندن، حیوان دوستی، امنیت بیشتر و… دوست دارن از اون ها در خونه خودشون نگهداری کنن. امروزه در شهرهای بزرگ تعداد کسانی که در آپارتمان زندگی می‌کنن به‌مراتب بیشتر از تعداد کسانی هست که خانه حیاط‌دار و ویلایی دارن و به همین دلیل حیوانات‌ خانگی باید بتونن خودشون رو با آپارتمان‌نشینی مطابقت بدن.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28900    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12
mofos