پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

اجتماعی کردن سگها

 

Resigzed Image Click this bar to view the full image.


زمانی که شما صاحب یک سگ هستید مهم است که جاندار بودن سگ را حس کنید. مطمئنا بسته به خانواده شما - چه کوچک و چه بزرگ- شخصیت سگتان شکل میگیرد. اما بطور مثال زمانی که خواستید به مسافرت بروید چه میشود؟ سگ شما چقدر برای رابطه با سگ های دیگر آماده است ؟ این سوال بسیار مهمی است و ملاقات سگها نیاز به یک آموزش بسیار مهم دارد : اجتماعی کردن سگ.

هدف آرام ماندن سگ شما تقریبا در هر شرایط و محیط است. رفتار آرام سگ شما همچنین سگهای دیگر را آرام کرده و حس ایمنی خوبی به شما میدهد. این یک راه سالم برای سگ شماست تا با دنیای خود راحتتر کنار بیاید، و هدفیست که باید برای آن تلاش کنید. اجتماعی نبودن سگ یک مشکل رایج در میان صاحبان سگ هست که آشکارا توسط پارس کردن بیش از حد ، پرخاشگری ، ترس ، اضطراب و عصبانیت مشاهده میشود. در اینجا چند روش مختصر برای آموزش اجتماعی شدن به شگتان را بررسی میکنیم.

در ابتدا سگ شما باید به طور طبیعی با محیط اطراف آشنا شود.سگ خود را برای پیاده روی به محله های شلوغ شهر ببرید و البته بدانید که قلاده خطرات احتمالی برای سگ شما را تقریبا به صفر میرساند. چرا باید این کار را انجام بدید ؟؟ بدلیل اینکه سگ به تعداد زیاد جمعیت عادت کرده و کم کم اضطرابش ار بین رفته و به مرور در محیط برایش آشنا میشود.

بعد از آن تا حد امکان باید سگتان را با مردم و سگهای دیگر در ارتباط قرار دهید. انتظار نداشته باشید که سگ شما در همان اول اجتماعی شود. این کار قدم به قدم صورت میگیرد. زمانی که سگ در معرض ملاقات با سگهای دیگر قرار میگیرد و واکنش سگهای مقابل را میبیند باعث اجتماعی شدن سگ در آینده خواهد شد.

اگر سگ شما بالغ شده و هنوز هم مشکلات روابط اجتماعی دارد ، باید طبق برنامه ریزی و در نظر داشتن هدق عمل کنید: سگتان را در آرامش نگه دارید. بسیاری از مردمی که از اجتماعی نبودن سگ خود ناراحت بودند اغلب به این نتیجه میرسند که مرز تحت تاثیر قرار گرفتن را برای سگ خود قرار ندادند. سگ نباید احساس کند که لازم است از شما حمایت و دفاع کند. شما باید رهبری را بر عهده بگیرید. این به معنی اصلاح یک سگ زمانی که حالت تهاجمی به خود میگیرد و اجازه ندادن به اون برای تعیین حس شما میباشد.مترجم : تانیا.ق
منبع : dogtrainingpet


نظرات کاربران
  • 19
    خیلی خوشم اومد یعنی واقعا تربیت میشن؟
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos