پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

اتهام رشوه خواری به سازمان محيط زيست بی اساس است

به گزارش سبزپرس،‌ يونس اسدي،‌نماينده مشكين شهر امروز در صحن علني مجلس با اشاره به اینکه تخلفات ریز دستگاههای اجرایی مانند رشوه خواری در دراز مدت دستگاهها را تهدید به نابودی می کند گفت: "رشوه خواری در سازمان محیط زیست یکی از معضلات اساسی بوده و موجب ارائه طرح تحقیق و تفحص شده است."

او همچين گفته بود: یکی از مدیران سازمان محیط زیست در یکی از استان ها تا حدی فساد ایجاد کرده بود که وزارت اطلاعات وارد کار شد که این موضوع موجب شد سازمان محیط زیست به سرعت وارد عمل شود و آن فرد را برکنار کند.

علي تيموري ،‌مدير كل دفتر حقوقي و امور مجلس سازمان حفاظت محيط زيست عصر امروز در گفتگو با سبزپرس در توضيح اينكه اصلا چطور بعد از گذشت كمتر از دو روز از اعلام مخالفت كميسيون كشاورزي با تحقيق و تفحص از سازمان محيط زيست، ناگهان طرح ديگري امروز مطرح شد و راي آورد ،‌گفت: طرح اوليه تحقيق و تفحصص با حضور آقاي محمدي زاده و معاونانشان در كميسيون، با مخالفت 12 عضو كميسيون مواجه شد و  راي نياورد و تنها 5 نفر به آن راي دادند اما تعجب مي كنم كه چطور دوباره امروز نمايندگان طرح ديگري را از سر گرفتند و به آن راي دادند .

تيموري با اشاره به نقش يونس اسدي،‌به عنوان طراح اصلي تحقيق و تفحص گفت:‌ طرحي كه امروز در مجلس راي آورد مربوط به سال 1388 است و در اين سال از سوي آقاي اسدي مطرح شده بود و حالا بعد از دوسال با همان مستندات و پرسش هاي دو سال قبل كه 6 محور را مد نظر قرار داده بود ،‌ راي آورده است.

وي افزود: در اين طرح به عزل و نصب غير قانوني مديران و نيز آوردن مديران از بيرون از سازمان به داخل مجموعه انتقاد شده در حالي كه اسناد و مدارك نشان مي دهد كه آقاي محمدي زاده تاكنون بيش از 90 درصد مديراني كه انتخاب كرده اند از داخل خود مجموعه بوده و تنها 10 درصد از بيرون از سازمان بوده در حالي كه طبق قانون تا 15 درصد ميتوانستند از بيرون مدير به اين سازمان بياورند.

او درباره اتهام رشوه گيري به اين سازمان گفت: در طرح مجلس به صورت كلي به اين موضوع اشاره شده ولي ما نيز از اين اتهامات واهمه اي نداريم و از سازمان دفاع مي كنيم چون اعتقاد داريم اين اتهامات بي اساس است. 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos