پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

فیس ‌بوک به دنبال شکار کودکان!

جهان : به نقل از بی‌بی‌سی، "مارک زاکربرگ"، رئیس و پایه گذار فیسبوک، می‌گوید که می‌خواهد کاری کند که این سایت اجتماعی اجازه دهد کودکان زیر ۱۳ سال هم از آن استفاده کنند! این در حالی است که در حال حاضر بنا بر قانون حفظ حریم خصوصی کودکان در اینترنت که در سال ۱۹۹۸ در آمریکا وضع شده، محدودیت سنی کاربران اینترنتی، شامل کاربران این شبکه نیز می‌شود.

بنابراین گزارش، زاکربرگ تصمیم دارد در این مسیر مبارزه کند و این قانون را تغییر دهد. وی می‌گوید این مبارزه ارزشش را دارد "چرا که استفاده از این شبکه اجتماعی منافع آموزشی به همراه دارد و ما به مبارزه دست خواهیم زد!" زوکربرگ در توجیه کار خود می‌گوید: "فلسفه من این است که برای آموزش، باید از سن خیلی خیلی کم آغاز کرد."

زاکربرگ در حالی ادعای آموزش کودکان زیر ۱۳ سال در فیس‌بوک را مطرح می‌کند که این شبکه به محدوده‌ای برای جاسوسی سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا تبدیل شده است.

منتقدان زاکربرگ می‌گویند به دلیل نگرانی بابت خدشه‌دار شدن حریم خصوصی و خطراتی همچون زورگیری آنلاین، محدودیت سنی فعلی باید همچنان باقی بماند و سن مجاز استفاده از فیسبوک پایین‌تر نیاید.

یکی از سخنگوهای فیسبوک به بی‌بی‌سی گفت: "اگر مساله فقط همین باشد، فیسبوک ابزارهای مطمئن و دقیقی برای کنترل حریم خصوصی و امنیت، مبتنی بر سن کاربران فراهم خواهد کرد."

با این حال، به تازگی گزارش‌های منتشر شده اهمیت این نکته را پررنگ‌تر کرده‌اند که وضع محدودیت سنی بر اینترنت، چقدر سخت است و هیچ راه مشخصی برای اطمینان یافتن از اینکه کودکان کم سن و سال‌تر، این سیستم را فریب ندهند یا درباره سنشان دروغ نگویند وجود ندارد.

با وجود این، بر اساس برآورد گزارش مجله "کانزومر ریپورتز"، هفت و نیم میلیون عضو از ۶۰۰ میلیون عضو فیسبوک زیر ۱۳ سال دارند!

تحلیلگران بر این باورند که آنچه زاکربرگ مدعی آن است، تنها بهانه‌ای است برای جلب زودهنگام کودکان به فضایی که ضمن جاسوسی، به محملی برای انتقال پیام‌های برنامه‌ریزی شده مقامات آمریکایی تبدیل شده است.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos