پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

حجازي: دوست نداشتم با سينما معروف شوم

ستاد جمشيد مشايخي، بازيگر نامدار سينما، ‌تلويزيون و تئاتر ايران عصر سه‌شنبه به خانه ناصر حجازي رفت و دقايقي را با دروازه‌بان اسطوره‌اي فوتبال ايران كه چند وقتي است در بستر بيماري روزگار مي‌گذراند،‌ سپري كرد.
 
استاد مشايخي كه او را «کمال الملک» عرصه بازيگري ايران لقب داده‌اند در اين ديدار حجازي را جهان پهلوان عرصه فوتبال برشمرد و گفت: «سه نفر در ورزش ايران هميشه برايم در اوج بوده و هستند؛ جهان پهلوان غلامرضا تختي، روان شاد پهلوان سيد محمد طباطبايي و ناصر خان حجازي که جهان پهلوان عرصه فوتبال ايران است و هميشه برايش احترام بسيار ويژه‌اي قائل هستم.

او هيچ گاه نوکر کسي نبوده و هرگز مجيز کسي را نگفته و همواره انسان راستگو و رک گويي بوده است. حجازي اهل چاپلوسي و تملق نبوده و نيست. حرفش را رک ولي در نهايت ادب مي‌زند. انتقاد مي‌کند براي آن که عاشق مردم و مملکتش است. او همانند بنده همواره باور داشته که مردم ولي نعمت ما هستند. نشستن در کنار بزرگ مردي که عاشق ملت ايران و سرزمين ايران بوده، برايم افتخار بزرگي است.»


به گزارش تهران امروز،حجازي كه نسبت به روزهاي گذشته كه در بيمارستان بستري بود وضعيت روحي و جسماني بهتري داشت چند كلمه‌اي در جمع مهمانان ويژه‌اش صحبت كرد. او به پيامک‌هاي تماشاگران آخرين برنامه 90 اشاره کرد که در آن مهم‌ترين عامل محبوبيت ناصر حجازي به پرسش گذاشته شد و بينندگان صراحت کلام و سلامت کاري دروازه‌بان اسبق استقلال و تيم ملي را بيش از موفقيت او به عنوان بازيکن فوتبال و پيروزي‌هايش در دنياي مربيگري مورد توجه قرار داده بودند. مرور خاطرات گذشته بخش ديگري از ديدار استاد مشايخي و دروازه‌بان تيم ملي ايران در جام جهاني 1978 آرژانتين بود.
 

 مشايخي گفت در گذشته به ورزشگاه امجديه ـ شهيد شيرودي فعلي ـ مي‌رفته تا تماشاگر بازي‌هاي ناصر حجازي باشد. او خود را هوادار هميشگي حجازي و تيم ملي ايران دانست و از علاقه‌اش به تماشاي مسابقات فوتبال صحبت كرد: «اگر برنامه‌اي نداشته باشم يا سر فيلمبرداري نباشم حتما تماشاگر رقابت‌هاي فوتبال هستم. به ويژه همراه با همسرم؛ او هم بسيار علاقه‌مند به اين رشته و تماشاي مسابقات فوتبال است.

 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
کاربران با این تگها این مقاله را پیدا کرده اند :

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos