پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

پرسپوليس از سد استيل آذين گذشت +حاشیه های جنجالی +عکس

يم پرسپوليس تهران عصر جمعه در ديداري پربرخورد مقابل قعرنشين رقابت هاي فوتبال قهرماني باشگاه هاي برتر ايران به پيروزي دست يافت.

پرسپوليس از سد استيل آذين گذشت

به گزارش ايرنا، دراين ديدار كه از هفته سي ام اين مسابقه ها و در ورزشگاه آزادي تهران برگزار شد، پرسپوليس با نتيجه دو بر يك استيل آذين را شكست داد تا اميدوار به كسب سهميه فصل آينده ليگ قهرمانان باشگاه هاي آسيا بماند.

مجتبي زارعي در دقيقه 21 براي پرسپوليس و اشپيتيم آرفي در دقيقه 2+90 و سياوش اكبرپور در دقيقه 23 براي استيل آذين گلزني كردند.

مهدي محمدي در دقيقه 85 و ماتيوس در دقيقه 10+90 بازيكنان تيم استيل آذين و رضا نور محمدي در دقيقه 10+90 بازيكن تيم پرسپوليس از زمين بازي اخراج شدند.

بازيكنان پرسپوليس با تفكرات تهاجمي وارد زمين شدند تا بتوانند با غلبه بر قعرنشين ليگ برتر جايگاه خود را در مكان چهارم جدول رده بندي مستحكم تر كنند.

سرخ پوشان پرسپوليس قصد داشتند تا از كناره ها به دروازه «سوشا مكاني» دروازه بان تيم استيل آذين نزديك شوند كه مجتبي زارعي و حسين بادامكي نتوانستند از فرصت هاي خود به خوبي استفاده كنند.

تيم پرسپوليس در دقيقه 21 بر روي يك ضد حمله سرعتي از عمق خط دفاع استيل آذين به گل رسيد اما دو دقيقه بعد سياوش اكبر پور بازي را به تساوي كشاند.

در ادامه اين نيمه، بازيكنان پرسپوليس با دوندگي بسيار كنترل بازي را در دست گرفتند اما در گلزني ناموفق عمل كردند تا با تساوي يك بر يك به رختكن بروند.

بازيكنان تيم استيل آذين نيز در اين نيمه با تجمع در ميانه ميدان سعي داشتند مانع از خودنمايي هافبك هاي حريف شوند و در ضد حملات دروازه پرسپوليس را باز كنند كه در مجموع عملكرد قابل قبولي را از خود به نمايش گذاشتند.

پرسپوليسي ها در نيمه دوم، بازي مستقيم و استفاده از خلع پشت مدافعان كناري را در دستوركار خود قرار دادند تا بتوانند به پانزدهمين پيروزي فصل خود دست يابند اما محمد نوري، مازيار زارع و وحيد هاشميان موقعيت هاي خود را در اوايل اين نيمه به سادگي از دست دادند.

علي دايي سرمربي تيم پرسپوليس در اواسط نيمه دوم اشپيتيم آرفي و محمد منصوري را وارد ميدان كرد تا خط حمله اين تيم را تقويت كند كه آرفي در وقت هاي اضافي، دومين گل سرخ پوشان را به ثمر رساند تا آنان به مكان چهارم جدول رده بندي نزديك شوند.

پس از گل آرفي، بازيكنان دو تيم به درگيري و زد و خورد پرداختند كه اين موضوع با وساطت داوران و مسئولان برگزار كننده به پايان رسيد.

* سوشا مكاني دروازه‌بان استيل آذين كه پيش از اين صحنه مصدوم شد بعد از آنكه گل خورد خطاب به بازيكنان پرسپوليس در حالي كه گريه مي‌كرد گفت خيلي نامرد هستيد، خدا آن بالاست. او يك اخطار نيز دريافت كرد.

*فريدون زندي كه به عدم رعايت بازي جوانمردانه از سوي بازيكنان پرسپوليس معترض بود براي آنها دست مي‌زد.

*شماري از مأموران نيروي انتظامي وارد زمين مسابقه شدند تا بازيكنان دو تيم را از هم جدا كنند.

* رحمان احمدي دروازه‌بان ذخيره پرسپوليس با سوشا مكاني دروازه‌بان استيل‌آذين درگيري شديدي پيدا كرد كه موجب شد يك كارت زرد از داور دريافت كند.

*محمود ياوري سرمربي استيل‌آذين مات و مبهوت فقط اين صحنه‌ها را نگاه مي‌كرد.

* علي‌رضا حقيقي دروازه‌بان پرسپوليس به اين حركات مي‌خنديد.

* ماتئوس بازيكن خارجي استيل‌آذين در دقيقه 90+8 به عمد آرفي گلزن دوم پرسپوليس را مصدوم كرد كه با كارت مستقيم از ميدان اخراج شد اين خطا موجب ادامه درگيري‌ها شد.


ترکیب پرسپولیس: علیرضا حقیقی، علیرضا نورمحمدی، سپهر حیدری، حمیدرضا علی‌عسگر، علیرضا محمد، مازیار زارع، حسین بادامکی، امیر حسین فشنگچی( از دقیقه 65 محمد منصوری)، محمد نوری، مجتبی زارع( از دقیقه 65 اشپیتم آرفی) و وحید هاشمیان(از دقیقه 89 سکوبرت) سرمربی: علی دایی

ترکیب استیل آذین: سوشا مکانی، مهدی مهدوی‌کیا، مهدی محمدی، ماتئوس، علی عشوری‌زاد، هادی ایمانی( از دقیقه 58 امیر شاپورزاده)، حسین کعبی، میلاد زنید‌پور( از دقیقه 65 کاظم برجلو)، حسین کاظمی، بابک لطیفی( از دقیقه 77 فریدون زندی) و سیاوش اکبرپور سرمربی: محمود یاوری

پس از چند بازی هواداران پرسپولیس استقبال بهتری از بازی تیمشان به عمل آورده بودند و امروز حدود 25 هزار هوادار در ورزشگاه آزادی حضور داشتند. 

پرسپولیس با این برد 50 امتیازی شد تا همچنان در کورس رقابت برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان باقی بماند. البته شاگردان دایی همچنان در رده پنجم جای دارند و تراکتورسازی به دلیل تفاضل گل بیشتر رتبه چهارم را دراختیار دارد. در مقابل استیل آذین هم که به سه امتیاز این بازی نیاز مبرم داشت24 امتیازی ماند و همچنان نامزد اصلی سقوط به دسته یک است
 

 

http://files.tabnak.com/pics/201104/201104151931431859.jpg

http://files.tabnak.com/pics/201104/201104151931433565.jpg

http://files.tabnak.com/pics/201104/201104151931431095.jpg

http://files.tabnak.com/pics/201104/201104151931433732.jpg

http://files.tabnak.com/pics/201104/201104151931432191.jpg

http://files.tabnak.com/pics/201104/201104151931433736.jpg

http://files.tabnak.com/pics/201104/201104151931434268.jpg

http://files.tabnak.com/pics/201104/201104151931431500.jpg

 

دایی پس از بازی جنجالی:

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه در فوتبال ایران بازی جوانمردانه را بد تعبیر می‌کنند درباره اتفاقات جنجالی دیدار این تیم برابر استیل آذین گفت: اگر دروازه بان استیل آذین مصدوم بود چرا بلافاصله از جایش بلند شد و به بازی ادامه داد.

علی دایی در پایان دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استیل آذین گفت: در نیمه اول بد بودیم ولی با این حال از تیم استیل آذین سرتر بودیم. در نیمه دوم توپ و میدان در اختیار ما بود و به غیر از یک شوت که توسط زندی زده شد و از کنار دروازه ما به اوت رفت استیل آذین موقعیت چندانی نداشت.

وی با بیان اینکه در زمان به ثمر رسیدن گل استیل آذین هم از بازیکنانش خواسته بود روی نفرات حریف پرس کنند در مورد حرکت بازیکنان تیم پرسپولیس که در دقایق پایانی بدون رعایت بازی جوانمردانه به گل رسیدند، گفت: این درس عبرتی بود تا کسانی که می خواهند به صورت ناجوانمردانه امتیاز بگیرند دیگر به این کارها فکر نکنند اگر دروازه بان استیل آذین مصدوم شده بود و توپ را به همین دلیل بیرون زد چرا منتظر نماند تا پزشک تیم برای مداوایش به درون زمین بیاید؟!

سرمربی پرسپولیس در این خصوص اضافه کرد: اگر دروازه بان استیل آذین مصدوم بود چرا بلافاصله از جایش بلند شد؟ در آن صحنه کسی با این دروازه بان درگیر نشد و او خودش را بدون دلیل به زمین زد.

دایی با بیان اینکه در فوتبال ما بازی جوانمردانه را بد تعبیر می کنند، تاکید کرد: اگر بازیکن استیل آذین به لحاظ سلامت در خطر بود توپ را تقدیم‌شان می کردیم اما دروازه‌بان این تیم پس از گرفتن توپ چندین حرکت نمایشی انجام داد و شیرجه زد. اگر صدمه دیده بود حق با تیم استیل آذین بود و ما اشتباه کرده بودیم اما وی ناجوانمردانه توپ را به اوت زد و بلافاصله بلند شد سئوال من این است اگر مصدوم بود چرا زود بلند شد؟

وی با بیان اینکه بازیکنان ما در زمان خوشحالی پس از گل با حمله بازیکنان استیل آذین مواجه شده و در این شرایط محمد نوری از ناحیه دست، سپهر حیدری از ناحیه لب و حسین بادامکی از ناحیه پا دچار مصدومیت شده است، افزود: آخر بازی دیدید بازیکن خارجی تیم استیل آذین چگونه به بازیکن ما حمله کرد. حرکت آنها ناجوانمردانه بود یا حرکت ما؟ آنها می خواستند وقت تلف کنند و باز هم می گویم اگر دروازه بان آنها صدمه دیده بود من از همه عذرخواهی می کردم اما وقتی توپ را به بیرون می زند و بعد از آن حرکات نمایشی انجام می دهد به نظر شما کارش مسخره نیست و تنها حرکت ما ناجوانمردانه بوده است؟!

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه این درسی بود تا خیلی‌ها برای رسیدن به امتیاز ناجوانمردانه بازی نکنند، تاکید کرد: ما از لحاظ فوتبالی از تیم استیل آذین بهتر بودیم. بازیکنان استیل آذین مقابل ما تعصبی و غیرتی بازی می کردند. من خیلی از بازی‌های این تیم را دیده‌ام و متوجه شدم آنها در زمین راه می روند. اگر تعصبی و غیرتی بودند در بازیهای گذشته در زمین راه نمی رفتند. تنها در این بازی بود که تعصب و غیرتشان تبلور کرده و بالا آمده بود!

علی دایی در پاسخ به خبرنگاری از وی پرسید آیا در دقایق پایانی مسابقه سیاوش اکبرپور و حسین کاظمی با شما درگیر شدند؟، گفت: آنها هیچ بی احترامی به من نکردند اما دروازه بان استیل آذین هر چه لایق خودش بود به دروازه بان ذخیره و بازیکنان من گفت اما کسی به من بی احترام نکرد. من با کاظمی و اکبرپور رفیقم.

وی در مورد درگیری ایجاد شده در زمان ورود بازیکنان دو تیم به رختکن هم اظهار داشت: من آن صحنه را ندیدم و تنها بازیکنانم را به رختکن بردم اما شنیدم فحش ناموسی به رحمان احمدی داده‌اند. کمیته انضباطی باید به این مسائل رسیدگی کند دوربین‌های شما تصاویر را ضبط کرد و مشخص است دروازه‌بان تیم استیل آذین چه الفاظی را بکار برده است.

دایی با تاکید بر اینکه استیل آذینی‌ها کار غیر حرفه‌ای خودشان را توجیه می کنند، تاکید کرد: ما از نظر فوتبالی خصوصا در نیمه دوم از آنها برتر بودیم و از نظر فوتبالی حق به حقدار رسید. بازی جوانمردانه این نیست که خودت را زمین بیاندازی و بخواهی تیم حریف توپ را تقدیم شما کند. تا الان در بازی‌های ملی دیده بودیم که تیم‌های عربی چنین کاری را می کنند اما مگر ما دیوانه‌ایم که بازیکن تیم مقابل توپ را به اوت بزند و از زمین بلند شود و ما هم توپ را به آنها بدهیم. ما اینقدر فشار را تحمل کردیم تا در این دیدار به پیروزی برسیم، آنوقت چرا باید 2 امتیاز را به آنها بدهیم.

وی با بیان اینکه متاسفانه در فوتبال خشک و تر با هم می سوزند، افزود: من در آن صحنه دخالت کردم تا با وجود تمامی مشکلات بازیکن مصدوم و محروم دیگری روی دستم قرار نگیرد. برای اولین بار در تاریخ فوتبالی‌ام چنین اتفاقی را ندیدم که بازیکنان ما در زمان خوشحالی پس از گل مورد حمله بازیکنان حریف قرار بگیرد. خواهشم این است که این اتفاقات را دقیق بررسی کنند زیرا کاری که بازیکنان آنها انجام داد را چه می توان نامید.

خبرنگاری پرسید عملکرد داور تا چه اندازی روی اتفاقات آخر بازی نقش داشت که سرمربی پرسپولیس گفت: مطمئنا اگر در زمان به وجود آمدن درگیری‌ها داور به دروازه بان استیل آذین کارت قرمز نشان می داد بازیکنان این تیم تا آن اندازه شلوغ نمی کردند البته من دیگر نمی خواهم در مورد داوری صحبت کنم.

وی ادامه داد: ما بهترین داوران دنیا را داریم و من مخلص آنها هستم. در پایان بازی با استقلال من درباره داوری صحبت کردم، آنهم روی صحنه‌هایی که همه دیدند پنالتی ما به چه آسانی گرفته نشد. متاسفانه برخی ها علیه من صحبت کردند. یک بار علیه رفیعی صحبت کردم و همه دیدند در بازی با پاس همدان چه اتفاقاتی افتاد بازهم می گویم من مخلص همه داوران هستم.

دایی در این خصوص افزود: نمی خواهم به خاطر صحبت‌هایم محرومم کنند دوست دارم اگر هستم در کنار زمین باشم و به هیجانات بازی نزدیک‌تر باشم. نمی خواهم از بالا تیمم را هدایت کنم. همه داوران خوب هستند اما مطمئنا در آن صحنه همه چیز از دست داور در رفت.

خبرنگاری گفت: "در حالی که از قطعه نویی و مظلومی برای فصل آینده برنامه گرفته شده است اما هنوز تکلیف شما و پرسپولیس مشخص نیست"، دایی در این خصوص اظهار داشت: من تا دو ماه دیگر قرارداد دارم و میهمان این تیم هستم. شاید باشگاه من را نخواهد اما اگر بخواهد شاید من هم نمانم اما پس از دریافت پیشنهاد فکر می کنم بمانم یا نمانم که تا الان هیچ اتفاقی نیفتاده است.

وی افزود: مگر خودم به پرسپولیس آمده‌ام. مسئولان باشگاه پرسپولیس دنبالم آمدند و قرارداد بستند شاید مبلغ قراردادم کمتر از پیشنهاداتی باشد که در آن مقطع داشتم حتی کمتر از نصف دیگر پیشنهادها اما افتخارم این است که به خاطر خدمت به مردم آمده‌ام و می خواهم برای آنها کاری کنم. امروز با تمام وجود و انرژی در خدمت تیم هستم.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: مگر فقط باید در پرسپولیس مربیگری کرد. تیم‌های دیگری هم هستند که بعد از مشخص شدن وضعیتم با پرسپولیس در مورد آنها فکر می کنم اگر من را نخواهند به تیم‌های دیگر می روم و اگر در هیچ تیمی جایی نداشتم خدا را شکر کارهای بسیاری دارم که می توانم به آنها رسیدگی کنم.

علی دایی در پایان در مورد احتمال همکاری‌اش با کی‌روش در تیم ملی اظهار داشت: من تا زمانی که مربیگری کنم می خواهم نفر اول باشد. البته عاشق تیم ملی هستم و هر کمکی بتوانم برای موفقیت این تیم ملی به کی‌روش تنها به صورت غیر مستقیم خواهم کرد. من دیروز با کی‌روش صحبت کردم و به او تاکید کردم هر کمکی که بتوانم انجام می دهم اما تا روزی که مربیگری می کنم تنها نفر اول خواهم بود.

 

 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos