پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

کشتن سگها زیر شکنجه برای لذیذتر شدن گوشتشان

 

خوردن گوشت سگ توی کره جنوبی یه کار خیلی معمولیه. اما این کشتن و خوردن، یه کشتن و خوردن ساده مثل گاو و گوسفند نیست. بلکه برای کشتنشون، اول آویزونشون میکنن و انقدر شکنجشون میدن تا زیر شکنجه بمیرن، برای این کار، یا دارشون میزنن، یا اونا رو انقد با سنگ و آجر یا چوب میزنن، یا انقدر بهشون شوک الکتریکی میدن تا بمیرن. این کار رو با سرعت خیلی پاین میکنن تا سگ نگون بخت بیشترین ترس ممکن رو بکنه و بیشترین زجر ممکن رو بکشه. حیوون به تدریج و با بیشترین درد ممکن میمیره.

Resigzed Image Click this bar to view the full image.

این اعدام وحشیانه فقط به خاطر این انجام میشه که بسیاری از مردم کره معتقدن گوشت سگی که تا حد مرگ شکنجه شده هم لذیذتره و هم باعث افزایش قدرت و میل جنسی میشه.
بعضی از کره ای ها هم برای شکنجه گربه، با چکش ضربه های مکرر تو سرش میزنن، یا اونو تو کیسه میندازن و به زمین میکوبن یا با راهای دیگه زیر شکنجه میکُشنش. بعد از کشتن گربه، اونو به همراه زنجبیل و خرما و بلوط انقدر میجوشونن که آخرش مایه غلیظی به اسم گربه مایع بدست میاد که در کمال حماقت معتقدن که این ماده برای روماتیسم و دردای مفصلی خوبه.

بسیاری از مردم کره هنوز معتقدن که خوردن گوشت سگی که زیر شکنجه مرده، نیرو و میل جنسیشونو زیاد میکنه. اونا میگن که کشتن سگ به آرامی و با بیشترین ترس و درد ممکن، باعث میشه ترشح آدرنالین تو بدنشون زیاد بشه و به همین دلیل خوردن گوشتشون باعث تحریک جنسی میشه.

افراد زیادی تو کره مشغول پرورش سگ برای مصارف گوشتی هستن.
Click this bar to view the full image.
Resigzed Image Click this bar to view the full image.


الان این یه چیز معمولیه که آدم تو قصابیا ببینه که دارن یه سگو میکشن. اگه سگ شانس بیاره همون اول با پتک میزنن تو سرش و بعد پوستشو میکنن. بعضی وقتا هم با جریان برق میکشنش و برای این کار، الکترودا رو به زبونش وصل میکنن. اما هنوز هم دار زدن، یه روش رایجه. بعدشم برای اینکه بهتر به نظر بیاد با مشعل جوشکاری پوستشو میسوزونن. گاهی اوقات تو موقع سوزوندن، حیوون هنوز زندست و از شدت درد میمیره. تمام این کارا جلوی چشم سگای دیگه ای انجام میشه که تو قفس، منتظر سرنوشت مشابهی هستن.

Resigzed Image Click this bar to view the full image.اگرچه تو کره جنوبی گربه هم میخورن، ولی از گربه بیشتر برای ساخت دارو استفاده میکنن. گربه ها رو پرورش نمیدن. با وجود این همه گربه گرسنه که توخیابونا ریخته، احتیاجی به این کار ندارن. گربه ها رو معمولا زنده زنده با گیاهای دارویی میپزن، البته بعد از اینکه دست و پاشونو برای جلو گیری از دستو پا زدن میشکنن.


یکی از اعضای انجمن حیوانات کره گزارش میکنه که وقتی داشته تو خیابون راه میرفته، از توی یه پنچره باز، زن میان سالی رو میبینه که یه گربه دستشه و داره وسط چند تا دیگ در حال جوشیدن راه میره، یهو بالای سر یکیشون می‌ایسته و گربه رو فرو میکنه تو آب جوش. گربه جیغ میکشه و سعی میکنه که بیاد بیرون ولی زن انقد فشارش میده تو آب تا بیهوش میشه، بعد از چند ثانیه دوباره گربه رو از آب در میاره؛ گربه آخرین میو رو میگه و زن دوباره اونو تو آب جوش فرو میکنه.

نظرات کاربران
  • 0
    بايد اين آدمهاي احمق رو بابت اين كارهاي قرون وسطي يشان قرنتينه كرد تا بلكه متمدن بشوند وشعور كافي پيدا كنند و به نظر من هيچ كشوري نبايد با اينها رابطه داشته باشه خصوصا غربي ها بابت به رسميت شناختن حقوق حيوانات نه اينكه دائم بريم فيلماي بيخودشون رو بخريم و فرهنگ مزخرفشون رو اشاعه بديم در ضمن حضور يك سازمان حمايت از حيوانات كه عضويت چند سرمايه دار رو داره براي حمايت بيشتر احساس ميشود.
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos