پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
 • آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ ◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
    تاحالا به این موضوع فکر کردین که آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ از نظر علمی ثابت نشده که سگ ها می تونن خواب ببینن یا نه، اما سخته تصور کنیم که نمی بینن! همه مون دیدیم که سگ هامون یه سری حالت ها تو خواب دارن که شبیه حالت های بیداری‌شونه. تکون دادن دست و پاهاشون، ناله کردن، خرخر کردن، دم تکون دادن، جویدن و تکون دادن دماغ‌شون باعث میشه به این فکر کنیم که دارن چه خوابی می بی
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28902    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

10 راهکار موثر برای شاد بودن در محل کار


شرکت گوگل به اذعان یکی از کارمندش یکی از محیط های کاری ای محسوب می شود که به علت تمهیدات مدیریتی خود باعث گردیده است تا کارکنان آن در محیط کار کمتر احساس خستگی کنند و به معنای مدیریتی از محیط کاری خود رضایت داشته باشند.

به گزارش بانکی دات آی آر، شرکت گوگل با ارائه غذا های مجانی و با کیفیت به کارکنانش تنها غذای جسمی آنان را فراهم نکرده است، بلکه شرکت به کارکنان خود اجازه می دهد تا 20 درصد از زمانشان را صرف پروژه های شخصی کنند. همچنین  فضای کاری ای ترتیب داده است تا مغز انسان درگیر بازی های فکری و فعال کننده مغز شود تا دراین راستا ایده های جدید و نوآوری های روز ارائه گردد.در مجموع گوگل بیش از غذای جسم به فکر غذای روح کارمندان خود است و بازده این برخورد در کار این شرکت نمایان شده است . در این رابطه قضاوت درباره این نوع عملکرد را به مدیران سطوح عالی وامی گذاریم.

اما این روش مدیریتی نه در همه جا اجرا می شود و نه در همه شرکت ها قابل اجرا می باشد ولی این دلیلی بر این نمی باشد که فرد شاغل خود به فکر روحیه و سلامت جسم و روح خود نباشد. در این راستا به چند روش اشاره خواهیم کرد که باعث روحیه شاد ومناسب شما خواهد بود که این مهم همان معنای رضایت شغلی برای فرد و بالا رفتن راندمان کاری خواهد بود.

بخواهید که شاد باشید

شاید در نظر اول این راه حل به نظر چندان جالب و خوشایند شما نباشد اما حقیقت این است که هر شخص ابتدا باید برای حالات روحی خود، خودش تصمیم بگیرد. تا کسی نخواهد که شاد باشد و روحیه مناسبی داشته باشد هیچ راه حل دیگری مفید فایده نخواهد بود. بنابراین به روی جنبه های از کارخود که بسیار دوستشان دارید توجه ویژه ای داشته باشید. سعی کنید از  افراد منفی باف و کسانی که بیش از هر چیز به فکر غیبت و تخریب دیگران هستند دوری کنید و بدانید که همه این عوامل منفی مانعی برای سلامت روح شما خواهد بود. در عوض اشخاصی را پیدا کنید که گذر زمان در کنار آن ها و صحبت با آن ها هر چند کوتاه به شما احساسی درست و مثبت را منتقل کند. پس بدین ترتیب با اراده خود می توانید در محل کار خود شاد و سرزنده باشید.

هر روز کاری را که بدان بسیار علاقه دارید انجام دهید

شاید شما کارتان را دوست داشته باشید و شاید اصلا بدان علاقه ای نداشته و ارتباط درستی برقرار نکرده باشید. اما این طور هم نمی تواند باشد که همه چیز در محیط کارتان باب میلتان نباشد. آن جنبه ای از کار را که بسیار دوست دارید و یا حتی کار و یا مشغولیتی را که می توانید در محیط کارتان انجام دهید ، هر روز داشتن احساس خوب و مثبت از آن کار را برای خود تکرار کنید.

بر روی نقاط قوت خود و زمینه های پیشرفت خود تکیه و تمرکز کنید

کسانی هستند که گاه از مدیران و مافوقان خود به واسطه عدم همکاری و همیاریشان برای پیشرفت شکایت می کنند. اما به راستی آیا بهتر از خودتان کسی را سراغ دارید که خواستار پیشرفت و بهبود شرایط خود باشد؟ بنابراین بهترین کسی که در این زمینه می تواند به شما کمک کند همانا خودتان می باشید. این که انسان خود را در شرایط روبه رو رشد احساس کند و حسی از موفقیت در درون او وجود داشته باشد، شادی درونی خود را به هنگام کار حتما لمس خواهد کرد. بنابراین به عوض اتکا به کمک دیگران بر روی نقاط قوت خود تمرکز کنید و برای پیشرفت در زمینه کاری و دانش روز خود مصم باشید.

نسبت به اطلاع داشتن از آنچه در اطرافتان می گذرد احساس مسئولیت کنید

برخی همیشه در چارچوبی خود را حبس می کنند و منتظر هستند تا دیگران و یا مقام مافوقشان ، آن ها را از آن چه که در شرکت و یا ارگان مربوطه شان می گذرد مطلع کند. حقیقت این است که شما بیش از هر کس دیگر باید نسبت به اطلاع داشتن از موقعیت و شرایطی که در اطرافتان می گذرد مسئول باشید و از محصور کردن خود در حیطه بسته ای از کار حذر کنید. این موضوع خود موجب گوشه گیری می شود. باید شما بدانید که رئیس شما بسیار مشغله دارد و نمی داند که شما نسبت به چه چیزهایی آگاهی دارید و از چه چیزهایی مطلع نیستید. برای به دست آوردن اطلاعاتی که به پیشرفت و تکاپوی بیشترکاری شما منجر می شود تلاش کنید تا روحیه فعال داشته باشید.

آگاهی مدام از پیش زمینه ها

آیا هرگز شده اعتراضی داشته باشید بر این اساس که چون رئیس یا مافوق من هیچ پیش زمینه ای از کار را به من نمی دهد به همین دلیل است که من نمی توانم خوب کار کنم؟ با خود می بایست رو راست باشید. حقیقت این است که شما می دانید که باید چه کاری انجام دهید و می دانید که برای انجام آن کار نیاز به چه پیش زمینه هایی دارید. بنابراین اگر علاقه مند به انجام کار خود باشید همواره نسبت به اطلاعات لازم پرسش خواهید کرد و همین موضوع باعث خواهد شد تا شما بیش از گذشته در کار خود موفق باشید و موفقیت در شغل باعث روحیه شاد وخوب در کار خواهد بود.

تعهد به کارهایی که درحد توان شماست

یکی از دلایل ناخشنودی و عدم رضایت کاری ما در بسیاری از موارد همانا پذیرفتن مسئولیت و تعهدی است که در توان ما نبوده و برای انجام آن نیاز است بیش از حد لازم از خود توقع داشته و فعالیت کنیم. بدین منظور دچار فشارهای روحی و تشویش شده و مسلما در این شرایط ارائه کار به بهترین شکل ممکنش تقریبا غیر ممکن می شود. هنر در کار این است که توانایی های خود در حد و میزانی که حقیقت هست در جهت اجرایی کردن آن به بهترین شکل به کار ببنیدیم. نه آن که باری سنگین تر از توان تحمل دستان خود برداشته و فشار ناشی از آن را با نتیجه آسیب به خود و اصل کار به پایان برسانیم.

دوری از منفی گرایی و منفی گرایان


این مهم نیست که تا چه حد شما آدم مثبتی هستید زیرا انسان های منفی چه بخواهد و یا نخواهید تاثیر مخرب را بر روی شما می گذارند. پس علاوه بر آن که خود باید سعی کنید روحیه ای مثبت گرا داشته باشید همان طور که در اول هم اشاره شد، می بایست از آدم های منفی گرا و منفی باف دوری کنید.

تمرین شجاعت و روحیه بالا و قوی در کار

اگر شما هم همانند بسیاری از مردم عادی باشید، همواره سعی می کنید از مشکلات و پیچیدگی ها فرار کنید. اما حقیقت این است که برخلاف آن که در نظر عامه مردم مشکلات و پیچیدگی های درکار دلهره آور و بسیار طاقت فرسا می باشد اما درنظر اشخاصی که به فکر پیشرفت درکار و روحیه مناسب و رو به جلو در شغل وحرفه خود هستند ، سختی ها و پیچیدگی ها به منزله پله ای برای پیشرفت و تقویت شجاعت و اعتماد به نفس درکار است. پس سعی کنید در عین این که منفی گرایی را نفی می کنید از واقعیت های سخت و شاید هم تلخ در کار فرار نکرده و با شجاعت و دیدی رو به آینده در مقابل آن ها بایستید و برای آن ها راه حل ارائه دهید.

پیدا کردن دوستان

شاید چندان نیاز به توضیح در این باب نباشد غیر از آن که باید گفت که بسیاری از روانشناسان و متخصصین، این مطلب را تایید کرده اند که محیط دوستانه خود می تواند در پیشبرد و بالا رفتن بازدهی کار موثر باشد که بالا رفتن بازدهی در کار خود یکی از نشانه های محیط رضایت بخش است.

اگر هیچ یک از راه کار های بالا نتیجه نداد ....

حقیقت این است که در دنیای مدیریت دید مکانیکی بودن به انسان تغییر کرده است. پس احساس و روحیه انسان در محیط کار به جهت بازدهی موضوع کم اهمیتی نمی تواند باشد که نبود آن را نادیده گرفت و تصور کرد باید شرایط را به هر نحوی تحمل کرد. در دنیایی که امروزه به انسان به عنوان یک سرمایه ارزشمند فکری نگاه می شود، نادیده گرفتن رضایت و بازدهی این سرمایه ارزشمند مسلما صدمات دو طرفه ای به انسان و سازمان وارد می کند.

بنابراین در شرایطی که رضایت از کار وجود ندارد باید محیط کار و شغل خود را به همراه توانایی های واقعی خود مجددا ارزیابی کنید. حتما یافتن موقعیتی بهتر می تواند بیش از آن که به سازمان کمک کند، برای شما مفید باشد.

 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
بعدی 1 قبلی
mofos