پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

الحاق جنگل های شمال به سازمان حفاظت محیط زیستمدیر تحول اداری سازمان جنگل ها:
الحاق جنگل های شمال به سازمان حفاظت محیط زیست منتفی است

سبزپرس- گروه منابع طبیعی: در زمان ریاست معصومه ابتکار در سازمان حفاظت محیط زیست طرح انتقال مدیریت جنگلهای شمال از سازمان جنگلها به سازمان حفاظت محیط زیست مطرح شد. طرحی که از سال پیش نیز مجددا به شکل رسمی مطرح شد. مدیر تحول اداری سازمان جنگلها و مراتع درباره اینکه سرانجام الحاق جنگل های شمال به سازمان حفاظت محیط زیست به کجا خواهد کشید، گفت: با پیگیری های صورت گرفته از طریق مسئولان تصمیم گیر و تصمیم ساز کشور به نظر می رسد این الحاق منتفی شده است.


به گزارش سبزپرس، به نقل از روابط عمومی سازمان جنگلها، ارسلان منصوری درباره دلایل توجیهی سازمان حفاظت محیط زیست برای این انتقال گفت: دلایل توجیهی سازمان حفاظت محیط زیست برای انجام این کار ادعای تخریب بیش از حد جنگل هاست که در کشور صورت می گیرد. اما الحاق جنگلهای شمال به سازمان حفاظت محیط زیست راه نجات جنگلهای شمال نیست.
او با تاکید بر این نکته که سازمان حفاظت محیط زیست مدعی است بهتر می تواند جنگل را اداره و حفاظت کند، گفت: ما معتقدیم که هر دو سازمان جنگل ها و حفاظت محیط زیست با هم می توانند با تدوین ضوابط و استاندارد های زیست محیطی ضریب حفاظتی جنگل های شمال را ارتقا بخشند.
منصوری خاطر نشان ساخت: صرف واگذاری جنگل های شمال از سازمان جنگل ها به حفاظت محیط زیست به صورت یک کار شکلی به هیچ وجه اهداف این سازمان را محقق نخواهد ساخت.
این در حالی است که رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از تصویب این طرح در کمسیون کشاورزی مجلس خبر داده است. محمد جواد محمدی زاده گفته است که این طرح برای اجرایی شدن منتظر رای گیری نهایی در مجلس است.
__________________
نظرات کاربران
  • 0
    باسلام من هفته گذشته بعدازسالهابه جنگل گلستان رفتم وتصمیم گرفتم شب راباخانواده درجنگل بخوابیم (پارک جنگلی ابشار) بسیارکثیف بود شماکه زحمت کشیدید کانتینری برای ماموران محیت زیست قراردادید سرویس بهداشتی وسوپرمارکت چرابرای حمل زباله هاواکسازی محیطاقدامی نمیکنیداگرازهرماشین 2000تومان ورودی به جنگل بگیریدهفتهای یک بارمیتونیدازنیروهای محلی برای نظافت بیارید .به مردم هم اجازه کثیف کردن محیط روندید باجریمه کردن حیف این نعمت بزرگی که این طور خراب بشه
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos