پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

کشتار سگها (ترجمه

)
۴ شنبه ۱۵ام سپتامبر، نه تنها برای دوستداران سگها که در محلّه سنکا در شمال ایالت نیویورک زندگی‌ می کنند، بلکه برای تمام کسانی‌ که برای رفاه حیوانات اهمیت قائل می شوند روز بد نامی‌ بزرگیست.David Yoder یک اصلاح کننده نژاد سگ با مجوز و صاحب یک اقامتگاه سگ به نام الماس سیاه در نیویورک ، به جنایت وحشتناک خود اعتراف کرد. او قبول کرده است که بیشتر از ۹۳ سگ را در فاصله زمانی‌ ۲۹ ژوئن تا ۱۵جولای بوسیله یک وسیله دست ساز به نام اتاق گاز کشته است.

Yoder این دستگاه را از یه جعبه چوبی ساخته که به موتوری با قدرت ۳ اسب بخار وصل می شده است.

اعتراف به دنبال بازدید بازرس فدرال که بر اساس درخواست وزارت کشاورزی ایالت متحده (USDA ) در رابطه با آزمایش سگهای او از لحاظ بروسلوز صادر شده بود ، انجام گرفت. این دستور به این علت صادر شده بود که تعداد زیادی از سگهای این فرد دچار عفونتهای شدید باکتریایی نیازمند درمان با داروهای گرانقیمت انتی بیوتیکی ، شده بودند.

بر اساس گزارش USDA اتاق گاز به نحوی طراحی‌ شده بود که گاز کشنده به هوای با غلظت نامناسب اتاقک از طریق یک لوله در دیواره آن پمپ می شد. سپس Yoder هر دفعه ۵-۶ سگ را وارد این اتاق می کرد تا از جمعیت سگهای داخل کمپ " بکاهد ". سطح استرس وارد آمده به سگها ذکر نشده ولی‌ در گزارش گفته شده که این سگ ها در جلوی چشم سایر سگهای اقامتگاه کشته می‌شدند.

Yoderبه ماموران فدرال گفته که شدت بوی گاز او را مریض می کرده و او مجبور بوده که در هنگام کشته ‌شدن سگ ها محل را ترک کرده و به فضای آزاد برود.او همچنین یاد اور شده که قبل از دفن ۷۸ سگ و ۱۵ توله که اغلب از نژاد پودل و تریر بودند، به وسیله گوشی پزشکی‌ از نبود ضربان قلب و مرگ کامل آنها مطمئن می شده است.

این فرد به علت استفاده از ماشین دست ساز برای کشتن سگ ها از این قانون ایالت که می گوید:" هیچکس نباید سگ یا گربه ایی را با گاز ناشی‌ از موتور بکشد"، تخلف کرده است.

این قانون به صراحت ذکر می‌کند هرگونه مرگ برنامه ریزی شده حیوانات باید صرفاً به دلیل انسان دوستانه و با مجوز دامپزشک باشد.

Yoderمجبور به تسلیم مجوز پرورش سگ خود شده، هرچند تا کنون هیچ اتهام رسمی‌ به او زده نشده است. به دنبال گزارش تنظیم شده از سوی بازرسان، وزارت کشاورزی تحقیقاتی‌ را شروع کرده است که ممکن است به پرداخت جریمه نقدی منتهی‌ شوند. به علاوه دفتر کلانتر محلّه سنکا یکسری تحقیقات جنایی را برای ثبت شکایت شروع کرده است ولی‌ تا کنون شکایتی ثبت نشده است.

منبع:www.petside.com
ترجمه: خودم
__________________
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos