پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

تغییرات اقلیمی سبب بالا گرفتن مضیقۀ آب در مناطق آمریکا خواهد شدگزارش جدیدی به سفارش شورای حفاظت از منابع ملی آمریکا (ان آر دی سی) به این نتیجه رسید که با نرخ کنونی مصرف آب و گرمایش جهانی حدود % ۳۵ از مناطق آمریکا تا سال ۲۰۵۰ با کمبود آب مواجه خواهند شد.

"دن لاشف"، مدیر مرکز اقلیمی "ان آر دی سی" در تشریح یافته ها افزود: یعنی اکنون بیش از ۱۱۰۰ منطقه آمریکا در ۴۸ ایالت جنوبی در نتیجۀ گرمایش جهانی تا اواسط این قرن در انتظار خطر کمبود آب شدیدتری خواهند بود. این گزارش همچنین حاکی از آن است که بیش از ۴۰۰ منطقه با خطر فوق العاده شدید کمبود آب مواجه هستند که ۱۴ برابر افزایش یافته است...

این گزارش براستی ابتکاری است که با سنجش تا سطح منطقه ای و تهیۀ شاخصی از احتمال کمبود آب ناشی از تغییرات اقلیمی، داده ها را به شیوۀ جدیدی در کنار یکدیگر قرار می دهد که قبلاً به آن مبادرت نشده بود. محققان با استفاده از داده هایی که در دسترس عموم قرار دارند، نخست پس رفت آب را برای بخشهای مختلفی همچون آبیاری و آب رسانی شهری مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند سپس مطالبه های آتی را در صورت تداوم الگوهای مصرفی ارزیابی کردند. مقایسۀ این ارقام با پیش بینی وجود آب در سال ۲۰۵۰ حاکی از وضعیتی بود که احتمالاً به اندازه ای وخیم خواهد بود که آمریکا را وادار می کند به جیره بندی طولانی مدت آب بپردازد.

حقیقت این است که ما باید هم اکنون در مورد تغییرات اقلیمی و انرژی پاک اقدام کنیم. ما ۶ میلیارد نفر در این جهان داریم و منابع آبهای زیر زمینی برای چاهها که نیمی از جمعیت جهان ما را تامین میکند در حال نابودی اند، در حال خشک شدن هستند و ۱۰ رود اصلی جهان، در حال خشک شدن یا فرونشینی هستند و سه میلیارد نفر کمبود آب دارند. 

چه تعداد بیشتر، نمی دانیم. ما منتظر چه تعداد افراد در رنج بیشتری هستیم ، قبل از اینکه اقدام کنیم؟

لطفاً اکنون اینکار را بکنید. فقط گیاهخوار باشید، صنعت گوشت، لبنیات و ماهی را متوقف کنید. نیکخواه باشید، انرژی رحمت آمیز ایجاد کنید که جهان ما را احاطه خواهد کرد که رحمت، عشق، حمایت برای ما و فرزندانمان روی این سیاره را منتشر خواهد کرد. لطفاً هم اکنون اقدام کنید. بسیار ساده است،فقط گیاهخوار باشید. 

انسان پاك زمين پاك

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos