پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

روش هایی برای آموزش به سگهای بزرگ و بالغ

روش های برای آموزش به سگهای بالغ ( ترجمه )


همیشه میگویند که سگهای بزرگ یا بالغ تربیت پذیر نیستند ، ولی با صبر ، اعتماد به نفس و پشتکار و ... آموزش دادن به سگهای بزرگ میتواند هم برای صاحب و هم برای خود حیوان تجربه لذت بخشی باشد . به یاد داشته باشید که با روش درست ، هر سگی با هر سن و سالی قابل تربیت است .
10 روش برای تربیت سگهای بزرگ و بالغ
 1. تشویق ، تشویق ، تشویق . از خوراکی هاش تشویقی و تشویق لفظی یا نوازش و یا هر چیز دیگری برای تشویق سگ برای ادامه آموزش استفاده کنید . اگر سگ شما فرمانی را به درستی انجام داد سریعا او را تشویق کنید زیرا خواهد فهمید گوش دادن به دستور های شما باعث میشود که از شما خوراکی بگیرد . حتما بلافاصله پس از انجام دستور به سگ تشویقی بدهید و گرنه او نخواهد فهمید که برای چه کاری تشویق شده است .
 2. هرگز از تنبیه بدنی استفاده نکنید . تنبیه بدنی بدترین راه برای دعوا کردن سگ و جلوگیری از رفتار های غلط است ، زیرا باعث میشود سگ لجبازی کند و عادت های بد را ترک نکند .
 3. محکم باشید . هر روز سگ خود را تمرین دهید و فرمان ها را با قدرت و لفظی محکم به او بگوئید . هرگز فرمانی را دو بار تکرار نکنید . برای مثال اگر گفتید " بنشین " و سگ ننشست ، دوباره این کلمه را نگوئید و دوباره شروع به آموزش و تکرار کنید تا سگ آن را یاد بگیرد .
 4. صبور و آرام باشید . یک صاحب صبور و آرام ولی محکم موجب کاسته شدن از ترس و استرس سگ میشود و او می فهمد که باید به فرامین شما گوش دهد .
 5. به اعضای خانواده بگوئید در کار تربیت سگ دخالت نکنند . اگر شما روزی 10 ساعت را به تربیت سگ اختصاص دهید ولی اعضای خانواده بگذارند سگ هر عملی دوست دارد انجام دهد ، تمام زحمات و کار های شما هدر رفته است . به میهمانان خود بگوئید که سگ را در صورت انجام رفتار های غلط ( مانند پریدن روی میز و مبل ) تشویق نکنند .
 6. از آموزش های ساده ای که برای توله ها انجام میشود مانند بنشین ، بیا ، بخواب و بمان شروع کنید .
 7. به تربیت سگ زمان خاصی را اختصاص دهید . حداقل روزی 15 دقیقه را به تربیت سگ اختصاص دهید . سگهای بالغ از توله ها صبور ترند و دقت آنها بیشتر است ، پس میتوانید زمان بیشتری را به تربیت آنها اختصاص دهید .
 8. فعال باشید . فعالیت و بازی با سگهای پر انرژی در هنگام تمرین و آموزش بهترین راه است زیرا از خسته شدن آنها جلوگیری کرده و آنها را به ادامه تمرین علاقمند میکند .
 9. راه بروید . راه رفتن برای فعال نگه داشتن سگ و تمرین رفتن با قلاده بهترین راه است . برای آموزش راه رفتن با قلاده به سگ پیاده روی های کوچک انجام دهید تا سگ به قلاده عادت کند .
 10. از کلاس های آموزشی استفاده کنید . اگر تربیت سگ برای شما خیلی دشوار است ، میتوانید سگ خود را در کلاس های تربیت سگ ثبت نام کنید . این کلاس ها هر نژاد سگ را با هر سن و سالی قبول میکنند .

ترجمه : پندار مهاجری
منبع : سایت Vet Info
__________________
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos