پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • تغییراتی در سایت پرشین پت ◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
    برای راحتی شما عزیزان تغییراتی در پرشین پت ایجاد شد
 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28903    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

تازه‌ترین دستاورد فناوری سبز: تامین انرژی از انسان

 
تاکنون شده احساس کنید ابزارهای همراهی مانند موبایل و لپ‌تاپ انرژی ما را تحلیل می‌برند؟ امروز دانشمندان درتلاشند این احساس را واقعیت ببخشند و انرژی ابزارهای همراه را از فعالیت کاربران تامین کنند.


فناوری‌هایی که انرژی خود را از حرکت بدست می‌آورند می‌توانند با هر حرکت شما یک وسیله همراه یا حتی یک ساختمان را شارژ کنند. چنین نیروی انسانی می‌تواند جایگزینی برای ابزارهای شارژ وسایل الکترونیکی بوده و مصرف انرژی و انتشار گازهای گلخانه‌ای را کاهش دهد.
به گزارش نیوساینتیست، شرکت لندنی تحقیقات معماری با نام فسیلیتی: اینویت (امکانات، خلاقیت)، در حال تولید یک ابزار گردآوری انرژی برای مکان‌های شلوغ مثل استادیوم‌های ورزشی و مراکز خرید است. این فناوری برای افراد تغذیه کننده آن نامرئی خواهد بود: آن‌ها به سادگی بر روی چیزی که به نظر یک کاشی معمولی است راه می‌روند. اما به گفته اولیور اشنایدر، مدیرعامل این پروژه، قدم‌های آن‌ها روی وسیله‌ای لاستیکی که هوا را به سمت یک توربین مولد برق می‌راند فشار وارد می‌کند. مردم در نهایت تنها حرکت مختصری را مانند راه رفتن روی یک پادری، حس می‌کنند.
وی گفت: «ما قصد داریم روزانه حدود یک کیلووات‌ساعت الکتریسیته از هر وسیله تولید کنیم. این مقدار برای شارژ روزانه حدود 300 تلفن کافی است. این نیرو برای تغذیه ایستگاه‌های شارژ تلفن همراه یا آگهی‌های الکترونیکی ارسال می‌شود. این سیستم جریان مستقیمی ایجاد می‌کند».
این شرکت قصد دارد نخستین وسیله خود را اواخر امسال در یکی از مراکز خرید آمریکا نصب کند و کمی پس از آن نیز یکی از مکان‌های انگلیسی از این فناوری استفاده خواهد کرد. اشنایدر گفت:« مکان‌های کنترل بلیت در استادیوم‌های ورزشی نیز اهداف خوبی هستند، هر کجا که مردم در مکانی کوچک تجمع کنند.»
اشنایدر مدعی است، این فناوری برخلاف صفحه‌های عبوری مولد انرژی حاضر، می‌تواند زیر یک زمین معمولی ساخته شده و بدون به هم ریختن ظاهر ساختمان مورد استفاده قرار گیرد.
رنج گنج
اما ژانگ لین وانگ، از موسسه فناوری جورجیا در آتلانتا قصد دارد بدون کندن زمین، الکتریسیته را از نیروی گام‌ها تولید کند. او امیدوار است بتواند تا پنج سال آینده روکش‌هایی برای کفش‌ها تولید کند که قادر به دریافت انرژی از پاهای پوشنده آن‌ها باشد. این وسایل با استفاده از مولدهای نانوی فیزوالکتریک تولید می‌شوند که هنگام فشرده شدن جریان متناوبی تولید می‌کنند.

وانگ ماه گذشته نتایج آزمایشات خود را بر روی وسیله‌ای تقریبا پنج سانتی‌متری منتشر کرد. این وسیله در هنگام خم شدن می‌تواند 1.3 ولت انرژی تولید کند که برای شارژ یک باتری قلمی معمولی کافی است.
در همین زمان، چیه چانگ، در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی به همراه همکارانش روشی را برای چاپ سیم‌های نانو برای تولید انرژی به همان روش، ابداع کردند. آن‌ها به روشی به نام چرخش الکتریکی تولید می‌شوند. مولدهای نانو با این شیوه بر روی هرگونه سطحی چاپ می‌شوند.
خبرآنلاین
__________________
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
کاربران با این تگها این مقاله را پیدا کرده اند :

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
بعدی 1 قبلی