پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

5مورد از مهمترين نکات در نگهداري از لاك پشت هاي آبزي

 

 

Resigzed Image Click this bar to view the full image.
1. دستانتان را بشوييد!

هر چند بار هم كه بر اهميت شستن و نظافت دستان در تماس با لاك پشت ها تاكيد شده و مكررات سابق، كه در جهت سلامت و ايمني است مجددا تكرار شود باز هم كم است. اين مورد فقط براي زمان پس از لمس كردن لاك پشت نيست بلكه بايد پيش از لمس كردن لاك پشت نيز دستان خود را به خوبي بشوييد. سالمونلا مهمترين و معروفترين بيماري مشترك بين انسان و لاك پشت ها، ساير خزندگان و طيور صعنتي است و ميتواند به وسيله اين حيوانات، به انسان منتقل شود. اما مطالعات نشان داده است كه اين بيماري به شكل عمودي يعني از والدين و از طريق تخم به نوزاد، منتقل نميشود بنابراين نوزادان لاك پشت ها با عامل سالمونلا پاي به جهان خارج نميگذارند. اين بدان معني است كه آنها عامل اين بيماري را از يك منبع خارجي دريافت ميكنند و باز هم اين بدان معناست كه شما لاك پشتتان را معمولا به حالت آلوده تهيه ميكنيد! از آنجايي كه عامل سالمونلا عموما در لاك پشت ها ايجاد مشكل و بيماري نميكند با انتقال به بدن شما، شروع به تكثير خواهد كرد و حالت هاي بيماري را در فرد مذبور نشان خواهد داد و بدين شكل لاك پشت هاي خانگي را بدنام ميكند. بنابراين، دستان خود را بشوييد!


ادامه دارد ...


مترجم : محمد مسعود کشوری
منبع : reptilechannel

2. لاك پشت خود را به جز در مواقع ضرورت لمس نكنيد.

بله، بچه لاك پشت ها و گاهي همه لاك پشت ها در سنين و اندازه هاي مختلف بسيار جذاب و دوست داشتني هستند. اما نبايد آنها را با توله سگ ها و بچه گربه هاي كوچك اشتباه بگيريد و به جز مواقع ضرورت، هرگز نبايد آنها را در دست بگيريد. با هر معني كه در ذهن داشته باشيد لاك پشت ها حيوانات اهلي نيستند و نميتوان آنها را دقيقا با پستانداران يا حتي پرندگان از اين حيث مقايسه كرد. حتي مغز لاك پشت ها به طور كامل قابليت تجزيه و تحليل مواردي مانند محبت را ندارد بنابراين حتي اگر حالت هايي مانند شادي در هنگام ديدن شما يا در دست بودن توسط شما نشان ميدهند اين حركات، فقط به انگيزه غذا انجام ميشود. در دست گرفتن لاك پشت علاوه بر اينكه استرس زيادي را به حيوان تحميل ميكند، ميتواند منجر به بروز بيماري هاي عفوني در خود شما و يا لاك پشت شود. دست زدن به لاك پشت را به مواردي همچون بررسي دوره اي سلامت حيوان، زمان تميز كردن محفظه محل زندگي و يا موقعيت هاي واقعا اضطراري محدود كنيد. بهتر است كه در برخورد با لاك پشت ها مشابه با ماهيان گرم آبي عمل كنيد و اجازه دهيد به حال خود باشند و از دست بردن به داخل آب و ضربه زدن به آب يا شيشه خودداري كنيد.


ادامه دارد ...


مترجم : محمد مسعود کشوری
منبع : reptilechannel

 

بخش سوم 
 
3. آب محفظه را تميز نگاه داريد.

شما لباس هاي خود را تميز نگاه داشته، پارچه هاي استفاده شده در منزل را تميز ميكنيد و در كل، نظافت خانه تان را رعايت ميكنيد. كوچكترين خدمتي كه ميتوانيد به لاك پشت خود بكنيد اين است كه محل زندگي او را پاك و تميز نگاه داريد كه ميتوانيد اين كار را به وسيله استفاده از فيلتر و تعويض منظم آب تانك انجام دهيد. انواع مختلفي از فيلترها به صورت تجاري در دسترس هستند كه ميتوان به فيلترهاي مكانيكي، فيلترهاي بيولوژيك و فيلترهاي شيميايي اشاره كرد. البته انواعي از آنها وجود دارند كه تركيبي از موارد نام برده شده هستند. فيلترهاي خوب معمولا قيمت هاي بالايي دارند اما در مقابل شما را از تعويض آب در فواصل زماني كوتاه (معمولا هفتگي) بي نياز خواهند كرد. بهداشت نقشي اساسي در سلامت لاك پشت (و خود شما) ايفا ميكند.


ادامه دارد ...

بخش چهارم 4. شرايط مناسبي براي زندگي لاك پشت خود در منزل فراهم كنيد.

لاك پشت هاي جعبه اي (Box turtle) نياز به يك تراريوم و يك ظرف آب براي حمام كردن دارند اما لاك پشت هاي كوتر و اسلايدرها (نظير گوش قرمز) در چنين شرايطي، خواهند مرد. گرچه لاك پشت هاي زيادي هستند كه محيط زندگي مشابهي را نياز دارند اما تفاوت هاي زيادي بين محيط زندگي يك لاك پشت بركه اي و يك لاك پشت گلي (Mud turtle) و همينطور لاك پشت جعبه اي وجود دارد. در اين زمينه به وظايف خود به خوبي عمل كرده و تحقيق جامع و كاملي در خصوص شرايط و اصول نگهداري لاك پشت خود انجام دهيد (ترجيحا پيش از آنكه لاك پشت را خريداري كنيد) و بدين شكل از فراهم بودن شرايط ايده آل براي لاك پشت خود مطمئن شويد. در ابتدا تحقيق كنيد كه لاك پشت شما يك گونه كاملا آبزي، كاملا خشكي زي يا حالتي مابين اين دو است. آيا لاك پشت شما بيشتر مدت روز را به آفتاب گرفتن سپري ميكند يا برعكس، تقريبا تمام روز در زير سنگ ها از معرض نور آفتاب مخفي ميشود؟ آيا لاك پشت شما بيشتر تمايل دارد كه در يك تانك عميق به شكل آزادانه شنا كند يا ترجيح ميدهد بر سطح آب به آهستگي قدم زده و فقط گاهي سر خود را براي نفس كشيدن از آب خارج كند؟ دانستن اين موارد اهميت فوق العاده اي دارد زيرا اطلاع داشتن از آنها ميتواند به شما در ايجاد محيط مناسب براي لاك پشت كمك فراواني كند.


ادامه دارد ...


مترجم : محمد مسعود کشوری
منبع : reptilechannel
بخش پنجم


5. يك برنامه غذايي مناسب براي لاك پشت خود تدارك ببينيد.

برخي از لاك پشت هاي آبزي تا حد زيادي گوشتخوار هستند در حالي كه تعدادي ديگر از آنها كاملا گياهخوارند و البته گونه هاي زيادي نيز وجود دارند كه از داشتن هر دو نوع برنامه غذايي در كنار هم، لذت ميبرند. با اينكه برخي از غذاهاي آماده لاك پشت ها منبعي مناسب به عنوان رژيم غذايي ثابت و پايه اي به شمار ميروند اما تعدادي از لاك پشت ها، از خوردن پلت ها و غذاهاي تجاري به كلي امتناع ميكنند. همانطور كه منابع مختلفي از پروتئين همانند ماهي، جيرجيرك، كرم خاكي و بچه موش صورتي وجود دارد انواع مختلفي از ميوه ها و سبزيجات از كلم پيچ تا كدو و كاسني فرنگي نيز در دسترس است. تحقيق در اين مورد كه كدام نوع از برنامه غذايي بيشتر مورد علاقه لاك پشت شماست به شما كمك خواهد كرد كه دامنه وسيعي از خوراكي هاي مناسب را در اختيار او قرار دهيد. اين به شما كمك خواهد كرد كه از اينكه ارزش غذايي مناسب لاك پشت خود را تامين كرده ايد مطمئن شويد. تقريبا در هر ارگانيزم زنده اي، سو،تغذيه نهايتا منجر به ضعف در برابر مشكلات سلامتي خواهد شد بنابراين اطمينان حاصل كنيد تا زماني كه لاك پشت شما ميتواند با خوردن ماهي، جشن كوچكي براي خود برپا كند، از ضعف ناشي از خوردن كاهو، دچار بي حالي و سستي نشود.


مترجم : محمد مسعود کشوری
منبع :

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)