پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

برداشتن و لمس کردن مارهای تهاجمی

 

برداشتن و لمس کردن مارهای تهاجمی

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 


اگر شما زمان زیادی را صرف مارها کنید لااقل با یک مورد از مارهای بدخلق و تهاجمی برخورد میکنید. یادگیری نحوه برخورد با این مارها، به شما و حیوان مورد نظر، امنیت بیشتری خواهد داد. در این مقاله به روش ها و نکاتی در این خصوص اشاره شده است، اما فراموش نکنید که هیچ چیز همانند تجربه کار با این مارها برای شما مفید نخواهد بود و بهتر است که لمس کردن این مارها را با کمک و یا در حضور یک فرد خبره انجام دهید.تهاجمی یا تدافعی؟

پیش از اینکه نگران لمس کردن و برداشتن مار باشید باید مطمئن شوید که آن مار واقعا حالت تهاجمی دارد و یا فقط در حالت تدافعی قرار گرفته است؟ این کار بدین منظور انجام میشود که اگر مار در حالت تدافعی قرار داشته باشد ممکن است تلاش شما برای برداشتن او، باعث تحریک بیشتر شود و بتوانید بدون تحریک کردن، او را آرام کنید. در صورتی که مار در حالت تهاجمی باشد کار چندانی از شما ساخته نیست.

نکاتی که میتوانید در این زمینه از آنها پیروی کنید به شرح زیر است :

- آیا این مار همیشه مضطرب است؟

- آیا این مار فقط در شرایط خاصی مضطرب است؟

- آیا مشخصا فقط برخی از افراد، او را مضطرب میکنند؟

- آیا حضور حیوان خانگی خاصی، او را مضطرب و هیجان زده میکند؟

در پاسخ به سوالات بالا دقیق باشید و هر موردی را که ممکن است موجب تهاجمی شدن مار شود حذف کنید. اگر احساس کردید که مار در حالت تدافعی است، باید تمام عناصر پیرامون را که او را به این حالت در آورده است حذف کنید تا به حس امنیت خوبی برسد.


ادامه دارد ...


مترجم : محمد مسعود کشوری
منبع : pet-snakes.com

 

 

بخش دوم

 

 

 

 

   

پیش بینی های ایمنی

با وجود اینکه مارها نیازی به لمس شدن روزانه ندارند اما مسلما مواردی پیش میاید که مجبور به لمس کردن آنها خواهید بود. یکی از این مواقع، زمان تمیز کردن ویواریوم است. یکی دیگر از این موارد، زمانی است که بخواهید او را نزد دامپزشک ببرید. همواره باید پیش از اینکه در چنین موقعیتی قرار بگیرید نحوه برخورد مناسب را فرا گرفته باشید.
اندازه مار

پیش از هرگونه اقدامی، باید اندازه مار را در نظر داشته باشید. اولین نکته این است که به ازای هر 180 سانتی متر طول بدن مار، باید یک نفر برای برداشتن مار حاضر باشد. این امر در مورد مارهای تهاجمی، اهمیتی دو چندان می یابد. درواقع بهتر این است که در برخورد با اینگونه مارها، به ازای هر 120 سانتی متر طول بدن مار، یک نفر حاضر باشد. منظور از یک نفر، یک انسان بالغ است، نه یک بچه! و منظور از یک انسان بالغ، فردی است که از نظر فیزیکی، توانایی جنگیدن با مار را (در صورت لزوم) را داشته باشد.


ادامه دارد ...


مترجم : محمد مسعود کشوری
منبع : pet-snakes.com

 

 

بخش سوم

 

 

 

   


تجهیزات ایمنی

داشتن تجهیزات ایمنی مناسب، کار شما را بسیار ساده تر خواهند کرد. لمس کردن مارهای تهاجمی بدون لوازم ایمنی ضروری، میتواند هر فردی را در دردسر بزرگی گرفتار کند. تعدادی از لوازم ایمنی توصیه شده عبارتند از :

- یک کیف / کیسه با اندازه مناسب برای قرار دادن مار درون آن

- لباس آستین بلند

- دستکش چرمی

- قلاب (hook) مخصوص مار

- مقداری بانداژ و ماده ضدعفونی کننده (antiseptic)

بانداژ و ماده ضد عفونی کننده فقط برای مواقع ضروری در صورت گاز گرفته شدن فرد توسط مار مورد نیاز است. پیش از اینکه از قلاب مخصوص مار استفاده کنید باید نحوه صحیح استفاده از آن را بیاموزید. میتوانید این کار را با مطالعه مقالاتی که در این خصوص نوشته شده اند آغاز کنید ولی توصیه بهتر این است که این کار را حضورا از یک فرد خبره بیاموزید.


ادامه دارد ...


مترجم : محمد مسعود کشوری
منبع : pet-snakes.com

بخش چهارم

 

 

   

داشتن آمادگی برای گاز گرفته شدن

هر زمان که تصمیم به لمس کردن یک مار تهاجمی را داشتید حتما آمادگی گاز گرفته شدن را در خود ایجاد کنید. میتوان گفت چندان مهم نیست که چقدر در کار خودت دقت میکنید، در هر صورت امکان گاز گرفته شدن شما وجود خواهد داشت. این امکان وجود دارد که حتی در دفعات نخست به هیچ عنوان دچار مشکل گاز گرفتگی نشوید ولی همیشه، همیشه و همیشه آماده گاز گرفته شدن باشید. این مورد خصوصا در مواردی که شما با یک مار سمی و یا مارهای بزرگی که میتوانند با یک بار گاز گرفتن، دست شما را قطع کنند اهمیت دو چندانی پیدا میکند. اگر شما مراقبت کافی در این خصوص به عمل نیاورده باشید در برخی موارد، دیگران و خود مار را نیز در معرض خطر قرار میدهید. ضمنا در صورتی که گاز گرفته شدید باید خودتان در خصوص شدت جراحات قضاوت کرده و عملکرد لازم را در مورد آن زخم ها پیش بگیرید.


ادامه دارد ...


مترجم : محمد مسعود کشوری
منبع : pet-snakes.com

 

بخش پنجم

 

   

روزهای لمس مار

زمانی که تصمیم به لمس کردن و برداشتن مارهای تهاجمی دارید، نکات زیر میتواند برای شما مفید باشد :

- از حرکت های زیاد خودداری کنید و تا حد امکان با حرکات کم و ظریف مار را تکان دهید.

- اجازه دهید مار به حضور شما عادت کند. شما نباید به یک باره به سمت مار رفته و او را بردارید و به مدت بیش از 15 دقیقه در دستان خود نگاه دارید.

- هرچه سریعتر مار را در داخل کیسه (یا بسته) قرار دهید بهتر است. گاهی اوقات فقط پوشاندن سر مار توسط یک کیسه میتواند به اندازه کافی در آرام کردن مار، موثر باشد.

- به یاد داشته باشید که مارها احساساتی شبیه انسان ندارند و اگر شما را گاز میگیرند فقط به قصد دفاع از خودشان است و به هیچ عنوان قصد یاد دادن چیزی را به شما ندارند!

- در فاصله چند روز از غذا دادن به مار، از لمس کردن او و دست زدن به او خودداری کنید. همواره لمس کردن مارها در زمانی که غذا خورده باشند نسبت به زمان های دیگر سخت تر است و مقاومت بیشتری را موجب میشود.

- مکث نکنید. زمانی که تصمیم به برداشتن یا محکم گرفتن مار داشتید به سرعت این کار را انجام دهید. هرگز اجازه ندهید که مار بتواند رفتار خود را به شما تحمیل کند.همانند همیشه، مطمئن شوید ابزارهای لازم برای ایمنی شما و مار آماده است.

در پایان باید متذکر شد که این مقاله در خصوص مارهای بالغ نگاشته شده است و بسیاری از مارهایی که در سنین کم و نوجوانی هستند و حالتی تهاجمی دارند، میتوانند به مرور به انسان ها عادت کنند. در اینگونه موارد، فاکتوری که میتواند بیش از رعایت نکات ایمنی و داشتن ابزار لازم برای شما مفید باشد، صبر و حوصله در برخورد با مار است.مترجم : محمد مسعود کشوری
منبع : pet-snakes.com


نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)