پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

آشنایی با گروه Markus Jayne Ball Pythons، تکثیرکنندگان مارهای بال پیتون (MJBP)

 

آشنایی با گروه Markus Jayne Ball Pythons، تکثیرکنندگان مارهای بال پیتون (MJBP) 

Resigzed Image Click this bar to view the full image.
چه کسی گمان میکرد که یک درخواست ساده از دختر من برای داشتن یک خزنده خانگی ما را به این نقطه برساند؟ زمان زیادی نمیگذرد از روزی که من برای نخستین بار به یک فروشگاه خزندگان خانگی پا گذاشتم تا ایده هایی در این زمینه به دست آورم.

من به سرعت دریافتم که گزینه های زیادی در اختیار دارم. گرچه خزنده ای که حالتی محبوب و مورد توجه داشت مار بال پیتون بود. در آنجا فقط یک عدد مار بال پیتون به من نشان داده شد و همان یک مار، من را به دوران و خاطرات کودکی و ساعت های بیشمار شکار مارها در طبیعت برد. من در آن زمان 44 سال سن داشتم و با خاطرات دوران کودکی، فاصله زیادی گرفته بودم و هرگز گمان نمیکردم آن خاطرات مجددا در ذهنم تازه شوند. در آن لحظه من آن مار جذاب را در دست گرفته بودم و این اتفاقی بزرگ برای من محسوب میشد. آن پیتون تقریبا چاق بود و از قبل به شخصی فروخته شده بود!

من به سرعت به خانه بازگشتم و به سراغ اینترنت رفتم. در اینترنت به سراغ تمامی سایت های معتبر در خصوص خزندگان رفتم و به سرعت به سایت kingsnake.com رسیدم. همه جا را به دنبال بال پیتون گشتم و متوجه شدم فروشگاه های خزندگان حوالی منزل ما حداقل تا چند ماه آینده تصمیم به آوردن بال پیتون دیگری ندارند. حتی با چند پرورش دهنده در سراسر آمریکا صحبت کردم و نتیجه ای حاصل نشد. در حالی که من فقط یک بال پیتون نرمال (normal) میخواستم اما این خواسته من، پروسه حمل و نقل بسیار پیچیده ای را میطلبید.

برخی از تماس های من بسیار کمک کننده و برخی دیگر کاملا بی ثمر بود.

پس از اینکه تمامی جستجوهای اینترنتی و خارج از اینترنت من به در بسته خورد نهایتا توانستم یک پرورش دهنده را در کانادا بیابم. خبر بهتر برای من این بود که این محل فقط 20 دقیقه با محل زندگی من فاصله داشت و در همان زمان دو عدد بچه بال پیتون برای فروش در اختیار داشت! بدون هیچگونه معطلی با این فرد تماس گرفته و به سمت محل مورد نظر حرکت کردم. این فرد یک دوستدار خزندگان بود که این علاقه خود را تا حدی به شکل یک تجارت درآورده بود و خزندگان جالب توجهی در منزل نگهداری میکرد. وقتی که بچه پیتون ها را به من نشان داد در پوست خود نمیگنجیدم، آنها فوق العاده زیبا بودند. با غرور از خرید موفق به سمت خانه به راه افتادم و میدانستم که در خانه به دخترم این خبر خوش را خواهم داد که یک بال پیتون نر و یک بال پیتون ماده خریده ام و در واقع پیتون ماده متعلق به من بود.


ادامه دارد ...


مترجم : محمد مسعود کشوری
منبع : ballpython.ca
نویسنده : مارک و جین

(Mark & Jayne)

بخش دوم

 

Resigzed Image Click this bar to view the full image.

من واقعا از خریدن این دو مار جذاب و کوچک احساس خوبی داشتم. شخصیت دوستانه و حالت خوش مشرب آنها حسی مقاومت ناپذیر را در من ایجاد میکرد. چیزی که من در این زمان دریافتم و هنوز هم بدان معتقد هستم این بود که این حیوان یک مار خانگی تمام عیار است ... یک حیوان خانگی تمام عیار برای آینده. تنها 2 روز بعد من موفق به خرید 2 عدد بال پیتون نر دیگر شدم.

همانطور که میتوانید تصور کنید، جستجوی من در اینجا به پایان نرسید. در مدت کوتاهی من توانستم گروه نسبتا بزرگی از بال پیتون ها را از پرورش دهندگان مختلف خریداری و جمع آوری کنم. برخی از این منابع من شامل «گرگ گراتزیانی» (Greg Graziani)، «پت کال» (Pete Kahl)، « The Snake Keeper» و « Upscale Reptiles» بودند.

هدف کنونی ما در گروه Markus Jayne Ball Pythons ، تکثیر مارهای بال پیتون با کیفیتی بالا از نظر سلامت و غذادهی مناسب است. این تقریبا همان شرایطی برای بال پیتون هاست که ما مارهای خود را خریدیم.

البته تنها چیزی که من بارها در طول جستجوهایم با آن روبه رو شدم ناامیدی های پیاپی بود. بیشتر تکثیر کنندگان در کشور من، کانادا، هیچ موردی برای فروش نداشتند و یا موارد مورد نظر من را در اختیار نداشتند. من به دنبال مورف ها (ریخت های خاص) و ماده هایی قابل تکثیر بودم. در این بین من به فروشندگان غیر قانونی متعددی برخورد کردم. در این برخوردها همیشه به من وعده یک مار خوب داده میشد در حالی که نهایتا با یک مار لاغر، نحیف و حامل کنه رو به رو میشدم! نمیتوانم تصور کنم که چند نفر از دوستداران مارها، بال پیتون های اسیر شده از طبیعت را تحت عنوان حیوانات تکثیر شده در اسارت خریداری کرده اند! این یک اتفاق مخوف و هولناک است.


ادامه دارد ...


مترجم : محمد مسعود کشوری
منبع : ballpython.ca
نویسنده : مارک و جین (Mark & Jayne)

بخش سومResigzed Image Click this bar to view the full image.

مشاهده این حوادث دلیلی شد بر اینکه در خرید مارهایم و بیش از آن در فروش آنها دقت کنم و این نکات را حتما در کار خود لحاظ کرده باشم. به یاد دارم زمانی که در ابتدای راه بودم با یک تکثیر کننده صحبت میکردم که تصمیم به فروش تمام مجموعه مارهای خود داشت. او برای من مواردی را عنوان کرد که مردم چگونه از رسیدن به مار مورد علاقه خود هیجان زده بودند. او درخصوص آنها بسیار احساساتی برخورد میکرد و آنها را در شرایطی بسیار ایده آل مجسم میکرد.

من هم همین حس را دارم. من تجربیاتی زیادی در خصوص مارها داشته ام و آنها را به عنوان گنجینه ای که تازه کشف کرده ام میشناسم. به یاد دارم که گروه Pete Kahl چند بال پیتون ماده که آماده برای جفتگیری و تکثیر بودند برای من ارسال کرد. به خوبی لحظه ای را که دستم را به درون کیسه بردم و ضخامت بدن این حیوان را حس کردم و او را از کیسه خارج کردم به خاطر می آورم. به واقع در آن لحظه مبهوت غرور و شکوه این حیوان شده بودم.

من نمایش های مختلفی در خصوص خزندگان از جمله در «دایتونا» (Daytona) را به یاد دارم. به یاد دارم نخستین مرتبه را که با یک تکثیر کننده از نزدیک صحبت کردم و او به من گفت که تب خرید بال پیتون ها هر روز رو به فزونی است و بازار فروش آنها روز به روز داغ تر میشود! این گفته ها در سال 2000 میان ما رد و بدل شد. آن شخص امروزه در این زمینه هیچگونه فعالیتی ندارد.

ما بسیار خوشنودیم که امروز مجموعه بسیار خوبی از بال پیتون ها را در MJBP در کنار هم جمع آوری کرده ایم و من به شخصه احساس فردی را دارم که در آغاز راه یک رابطه گرم و طولانی قرار دارد. این جمله همواره شعار من بوده است که : «هیچ هدف بزرگی، بدون تحمل دشواری محقق نمیشود.» و با تلاش و کوشش سرسختانه به هر هدفی میتوان رسید و اگر شخصی وجود دارد که حتی لحظه ای تصور میکند این کار بدون تلاش های طاقت فرسا ممکن میشود به نهایت در اشتباه است! چون هیچ چیز خوبی به آسانی به دست نمی آید.


ادامه دارد ...


مترجم : محمد مسعود کشوری
منبع : ballpython.ca
نویسنده : مارک و جین (Mark & Jayne)


 

بخش چهارم

 

Resigzed Image Click this bar to view the full image.
هدف کنونی ما در گروه Markus Jayne Ball Pythons ، تکثیر مارهای بال پیتون با کیفیتی بالا از نظر سلامت و غذادهی مناسب است. این تقریبا همان شرایطی برای بال پیتون هاست که ما مارهای خود را خریدیم. ما این روند را همچنان طی خواهیم کرد تا به هدف مورد نظر خود نزدیک و نزدیک تر شده و به آن برسیم و انتظار خود را در این زمینه برآورده کنیم. ما نمیخواهیم شما را به گریه بیندازیم بلکه میخواهیم انتظار شما را برآورده سازیم.

در تابستان سال 2004 من شغل خود را پس از 9 سال ترک کردم تا به صورت تمام وقت، به تکثیر مارهای بال پیتون پرداخته و به این موضوع به شکل یک منبع اقتصادی نگاه کنم. گرفتن این تصمیم کار دشواری بود اما در واقع تبدیل بهترین تصمیم من در زمینه کاری در تمام مدت زندگیم شد. محل تکثیر مارهای ما به بهترین سطح از نظر کیفیت رسید و همچنین تبدیل به محلی شد که ما در آنجا کار و در عین حال تفریح میکنیم.

نام من «مارک مندیچ» (Mark Mandic) است و همسر زیبای من «جین» (Jayne) نام دارد. دوستان من اغلب من را «مارکوس» صدا میزنند، بنابراین نام این گروه را «مارکوس جین» (Markus Jayne) گذاشتیم. ما سه بچه و سه عدد گربه بنگال و یک سگ ژرمن شفرد داریم. ما یک شغل دیگر را نیز در کنار این کار داریم که از سال 2003 آن را آغاز کرده ایم. این کار راه اندازی استودیویی تحت نام استودیوهای «جین مارکوس» (Jayne Markus Studios) بود که در اونتاریو است.

این کاری است که ما برای زندگی انجام میدهیم ... و به شما خدمتی را ارائه میدهیم که شما را سرگرم میکند.مترجم : محمد مسعود کشوری
منبع : ballpython.ca
نویسنده : مارک و جین (Mark & Jayne)


نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)