پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

نگهداری از بوآی درختی آمازون (بوآی باغ) (Amazon Tree Boa)


نگهداری از بوآی درختی آمازون (بوآی باغ) (Amazon Tree Boa)

  
 
 

منطقه سکونت

بوآی درختی آمازون (Corallus hortulanus) در سرتاسر آمریکای جنوبی، جنوب کلمبیا (شرق کوه های آند)، جنوب ونزوئلا، گویانا (Guyana)، سورینام (Suriname)، گویانای فرانسه (French Guiana)، آمازون برزیل (Amazonian Brazil)، اکوادور، پرو و بولیوی زندگی میکند.


بیشترین تعداد بوآهای درختی آمازون امروزه از طریق کلمیبا و سورینام به کشورهای مختلف جهان صادر میشوند. با وجود اینکه نگهداری از این مارها نسبت به بوآهای درختی زمردی (Emerald Tree Boa) ساده تر است اما به دلایلی که یکی از آنها جذابیت کمتر رنگ و تعداد کمتر رنگ های آنها نسبت به بوآهای زمردی است خرید و فروش آنها به میزان کمتری صورت میگیرد. 

 

 

   


تعریف – مشخصات – اندازه

با توجه به چند ریختی بودن این مارها، بوآهای درختی آمازون (C. hortulanus) از بیشترین تنوع رنگی در مارهای خانواده Boidae (بوآها و پیتون ها) برخوردار هستند که شامل رنگ های سیاه، خاکستری، قهوه ای، سبز، زرد، نارنجی، قرمز و ترکیباتی از رنگ های فوق و الگویهای متفاوت روی بدن است. اکثریت قریب به اتفاق بوآهای درختی آمازون دارای خطوطی به رنگ تیره در قسمت پشت چشمان خود و طرح الماسی شکل روشن تری در قسمت میانی کمر خود هستند که در کنار اینها، طرح های مورد، خال دار و گاها مناطق بدون طرحی مشاهده میشود. به صورت وراثتی و تکوینی، ریخت هایی که بیش از همه به شکل ژنتیکی در این مارها مشاهده میشود مورف های «تایگر» (Tiger) (به صورت خط دار) و «ازتک» (Aztec) است که به صورت طرح های تصادفی مورب است. برخی مطالعات نشان داده است که رنگ های روشن تر در این مارها مربوط به مناطق مرتفع تر است. بوآهای درختی آمازون ار رنگ های مختلفی از «مدل باغ» (garden phase) که قیمت پایین دارد آغاز شده و تا رنگ های روشن بدون طرح که دارای قیمت های بسیار بالایی هستند ادامه دارد. در بین این گونه مارها معمولا میتوانید تعداد زیادی را بیابید که در اسارت تکثیر شده اند و یافتن چنین ماری چندان دشوار نخواهد بود. بوآهای درختی آمازون میتوانند تا 3 متر رشد کنند اما به طور معمول طول بدن آنها بین 1.2 متر تا 2 متر است. برخلاف طول بدن، معمولا ضخامت بدن این مارها کم است و در سنین بلوغ، وزنی در حدود 400 الی 600 گرم دارند. سرعت ضربات دفاعی بوآی درختی آمازون بسیار بالاست و همین امر سبب شده که این مار یک حیوان خانگی مناسب برای علاقه مندانی است که تجربیاتی چند در خصوص کار با خزندگان داشته باشند.

نمونه هایی که از طبیعت اسیر شده اند اغلب تا حد زیادی تند مزاج و تحریک پذیر هستند، به سرعت مضطرب میشوند و مدت زمان زیادی طول میکشد تا به محیط اسارت تا حدی عادت کنند و در محیط جدید خود ساکن شوند. ضمنا تغذیه کردن آن دسته از بوآهای درختی آمازون که از طبیعت اسیر شده اند بسیار دشوار بوده و میتوان برای آنها از طعمه هایی مانند خزندگان کوچک، قورباغه و پرندگان استفاده کرد. این در حالی است که آن دسته از بوآهای درختی آمازون که در اسارت تکثیر شده اند به سادگی از موش تغذیه میکنند.

بخش دومدکوراسیون


بهترین حالت این است که هرچقدر که میتوانید فضای بیشتری در اختیار بوآی خود قرار دهید اما حداقل فضای مناسب 1 متر طول و 2 متر ارتفاع است. ارتفاع مورد نیاز برای این محفظه باید به اندازه طول بدن مار باشد و حداقل ارتفاعی که باید برای این مار در نظر گرفته شود 3/2 طول بدن اوست. توجه داشته باشید که این بوآها خزندگانی کاملا درخت زی هستند اما در این مورد چندان سختگیر نیستند. این مارها همچنین بر روی زمین به دنبال محل هایی برای پنهان شدن و نیز یک ظرف آب خواهند گشت. شاخه هایی که برای بالا رفتن مار در نظر میگیرید باید به اندازه کافی ضخیم و ستبر باشند و باید ضخامت ها و شکل های مختلفی از شاخه ها وجود داشته باشند تا نتیجه مناسب به دست آید. با توجه به اینکه بوآهای درختی آمازون همانند بوآهای درختی زمردی بر روی شاخه های درختان چنبره میزنند بهتر است که شاخه های چنگال دار و چند شاخه را برای آنها انتخاب کنید تا بتوانند بدن خود را به میزان کافی در تماس با این شاخه ها قرار دهند. بچه مارها معمولا در محفظه های کوچکتر، احساس امنیت بیشتری دارند و مارهای جوان به راحتی در یک ویواریوم با حجم 10 گالن زندگی میکنند. سرعت رشد بوآی درختی آمازون به طور طبیعی، پایین است و شما میتوانید مار جوان خود را به مدت حداقل یک سال در ویواریوم 10 گالنی نگهداری کنید. دکوراسیون داخلی ویواریوم میتواند بسیار ساده و یا دارای وسایل و تجهیزات زیادی باشد اما شاخه های درخت حتما باید در نظر گرفته شود.

بخش سوم
 آب


آب تازه و تمیز باید همیشه در یک ظرف بزرگ در دسترس مار باشد و در صورت امکان باید یک ظرف به اندازه ای بزرگ در اختیار مار باشد که بتواند به طور کامل درون آن حمام کند. بوآی درختی آمازونی معمولا قطرات آبی را که از بدن خودش چکه میکند مینوشد بنابراین انتخاب مناسبی است که هر روز داخل ویواریوم را مرطوب کرده و کمی آبپاشی کنید. استفاده از بسترهایی که رطوبت را حفظ کنند میتواند در تامین رطوبت محفظه برای بوآی درختی آمازون بسیار مفید باشد. 

   


گرمادهی

بهترین روش گرمادهی در ویواریوم برای بوآی درختی آمازون این است که از بخاری های سرامیکی (ceramic heat emitters) و یا لامپ های نور شب (moonlight bulbs) استفاده کنید. با توجه به مرطوب بودن بستر، میتوانید از قالیچه های حرارت زا () در قسمت کف محفظه برای گرما دادن استفاده کنید تا گرمای بهتری در ویواریوم ایجاد شود و ضمنا با این کار میتوانید گیاهان زنده نیز در ویواریوم قرار دهید. قسمت های بالایی ویواریوم باید دمایی در حدود 29 درجه سانتیگراد و قسمت آفتاب گرفتن دمایی در حدود 31 درجه سانتیگراد داشته باشد. ضمن اینکه قسمت های پایین محفظه باید در محدوده دمایی 25 درجه سانتیگراد بوده و دمای کل محفظه در مدت شب بین 21 الی 25 درجه سانتیگراد باشد

 

بخش چهارمنوردهی

یک شبیه سازی نوری به شکل 12 ساعت روشنایی و 12 ساعت خاموشی میتواند شبیه سازی مناسبی برای بوآی درختی آمازون باشد که البته بهتر است این ساعت ها را با توجه به تغییرات فصلی، تغییر دهید. این امر خصوصا در مورد زمان های جفتگیری و تکثیر بسیار مهم است و بهتر این است که در این مقطع، طول روشنایی روز را برای آنها بین 8 الی 10 ساعت قرار دهید. میتوانید این شبیه سازی نور را به وسیله لامپ یا نوارهای نوری (tubes) ایجاد کنید و یا اگر دسترسی به نور طبیعی وجود داشته باشد بهترین گزینه برای این کار خواهد بود. ظبق تحقیقات به عمل آمده، بوآهای درختی آمازون نیاز آنچنانی به قرار گرفتن در معرض نور UVB ندارند اما اگر این نور را نیز برای آنها فراهم کنید میتواند مفید باشد.
   
غذادهی

در طبیعت رژیم غذایی اصلی بوآی درختی آمازون از جوندگان، پستانداران کوچک دیگر، خزندگان کوچک، قورباغه ها، حشرات و برخی از پرندگان تشکیل میشود. بچه مارها یا آنهایی که به تازگی در پروسه صادرات قرار گرفته اند باید فقط به وسیله موش، قورباغه، سوسمار و یا مرغ تغذیه شوند. بچه موش هندی (بچه موش هایی صورتی که در پر مرغ پوشانده شده اند) میتواند به عنوان غذای مناسبی برای این مارها مورد استفاده قرار گیرد. مارها قادر به بلعیدن طعمه هایی هستند که تا یک و نیم برابر ضخامت بدن آنها باشند، البته خوردن طعمه های کوچکتر مسلما برای آنها ساده تر خواهد بود. برای سلامتی مار، بهتر است که برنامه غذایی منظم با کمیت ثابت، منظم و مناسبی داشته باشد. بوآهای درختی آمازون که کمتر از یک سال سن دارند باید هر 5 لی 7 روز یک بار و بوآهای فعال و در حال رشد نیز باید هفته ای یک بار غذا بخورند. بچه مارها باید غذا خوردن را با بچه موش های صورتی شروع کنند و حجم غذا به تدریج با رشد مار افزایش پیدا کند. یک بوآی درختی آمازون نر بالغ میتواند در نهایت از یک موش بزرگ و یک بوآی ماده با توجه به روند کند رشد و فعالیت کمترش از موش های صحرایی با اندازه متوسط تغذیه کند. برنامه غذایی به شکل هر دو هفته یک بار برای ماده بالغ و هر 2 الی 4 هفته یک بار (بسته به اندازه و خصوصیات مار) برای نر بالغ مناسب است. بوآی درختی آمازون ممکن است گاهی اوقات نسبت به غذا خوردن بی میل باشد که در این گونه مواقع میتوانید طعمه را به شکل مکرر به قسمت دم او بمالید و با این کار، مار را ترغیب به حمله به طعمه کنید.


   رابطه جنسی


تعیین جنسیت بوآی درختی آمازون به وسیله رویت خارجی بدن تا حدی میسر است که البته روش چندان دقیقی به شمار نمیرود. بهترین روش تعیین جنسیت بوآی درختی آمازون استفاده از میله های مخصوص (Probing) است. با توجه با بدن لاغر و ساختار استخوانی بدن این مار، نباید برای نمونه های زیر یک سال این روش را انجام داد. این کار باید فقط به وسیله فردی که تجربه زیادی در خصوص مارها دارد انجام شود و اصول این کار به این شکل است که به بررسی وجود یا عدم وجود آلت نر (hemipenes) میپردازد.   
دوران بارداری – تکثیر

بوآی درختی آمازون ماده در سن 3 الی 4 سالگی به بلوغ جنسی میرسد که در این زمان در حدود 400 تا 600 گرم وزن دارد، اما بوآی نر میتواند در یک سالگی به بلوغ جنسی برسد که البته در این سن هنوز برای جفتگیری با یک ماده بالغ و در مقایسه با او، اندازه بسیار کوچکی دارد. دوره بارداری بوآی درختی آمازون بین 7 الی 10 ماه بوده و جفتگیری آنها در ماه های دسامبر تا مارچ - یعنی در طول یک دوره سرد و خشک و به دنبال آن هم یک مقطع با باران های سنگین - اتفاق می افتد. تولد بچه بوآها معمولا بین ماه های سپتامبر تا نوامبر رخ میدهد و تعداد بچه ها غالبا بین 4 تا 14 عدد بوده و طول بدن آنها 45 سانتی متر است. این بچه ها پس از اولین پوست اندازی شان که در سن 2 یا 3 هفتگی رخ میدهد آماده خوردن اولین وعده غذایی زندگی خود خواهند شد. بوآی درختی آمازون نیز همانند تمامی گونه های مارهای بوآ، زنده زا است.


   

اطلاعات اضافه

برخلاف خلق و خوی نه چندان دوستانه ای که این مارها دارند، نگهداری از آنها و تماشای ظاهر شگفت انگیز و خیره کننده ی آنها برای هر فرد با تجربه و حرفه ای در زمینه خزندگان بسیار جذاب خواهد بود. آنها معمولا در محلی قرار میگیرند که کاملا قابل مشاهده است و فقط در روزهای اول برای آشنا شدن با محل زندگی جدیدشان به مخفیگاه خود میروند.


.

 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)