پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

سمی ترین مارهای جهان

این سوال که سمی ترین مار جهان کدام مار است همواره ذهن بشر را مشغول کرده است، اما واقعا جواب این سوال چیست؟
پاسخگویی به این سوال به این سادگی ها نیست، زیرا معیارهای زیادی وجود دارند که سم مارهای مختلف را با هم قیاس میکنند. بهتر است این بحث را با سوال سم چیست آغاز کنیم و جواب این است که سم، چیزی است که در اثر گاز گرفتگی توسط مار به بدن طعمه (یا مهاجم) تزریق میشود و مار نیازی به تکرار این عمل برای عمل کردن سم ندارد. در لغت، سم اغلب برای نوشیدنی یا خوراکی استفاده میشود که به بدن آسیب برساند.
اگر بخواهیم به میزان تزریق سم در هر گاز گرفتگی نگاه کنیم و معیار را برابر LD50 در نظر بگیریم ، میتوان گفت مارهایی که در زیر نام برده میشوند سمی ترین مارهای جهان هستند :سمی ترین مار جهان :


مار تایپن اینلند (Inland taipan Snake) :

Resigzed Image Click this bar to view the full image.این مار در مناطق خشک و بی علف استرالیا زندگی میکند، که تقریبا شامل مرکز استرالیا است. این مار تا حدی خجالتی است و از برخورد با انسان ها اجتناب میکند. سم این مار میتواند در 45 دقیقه به طور کامل سیستم تنفسی قویترین حیوانات جهان را از کار بیندازد. تایپن ها را با توجه به سرعت بالایشان، مارهای درنده نیز مینامند.


دومین مار سمی جهان :


مار قهوه ای شرقی (Eastern Brown Snake) :

Resigzed Image Click this bar to view the full image.این مار که همانطور که از اسمش مشخص است به رنگ قهوه ای است و در استرالیا زندگی میکند. آنها سالیانه تعداد زیادی از انسان ها را به دام مرگ میکشند و همواره گزارش هایی از گزیدگی به وسیله ی این مار وجود دارد. طول مارهای قهوه ای به 5 فوت (150 سانتی متر) میرسد و میتوانند از نظر رنگ تنوع زیادی داشته باشند.سومین مار سمی جهان :


مار دریایی دوبوآ (Dubois’s Sea Snake) :


این مار در سواحل شمالی استرالیا یافت میشود و بیشتر زمان خود را در آب صرف پیدا کردن طعمه میکند.


چهارمین مار سمی جهان :


مار شکم زرد دریایی (Yellow Bellied or Yellow Belly Sea Snake) :

Resigzed Image Click this bar to view the full image.این مار در اقیانوس هند و آرام و در دمای 16 الی 18 درجه سانتی گراد زندگی میکند، اما طول آن هرگز از 65 سانتی متر تجاوز نمیکند.


پنجمین مار سمی جهان :


مار شاخدار دریایی (Horned Sea Snake) :

Resigzed Image Click this bar to view the full image.یک مار دریایی دیگر و باز هم در استرالیا! این مار در سواحل شمالی استرالیا و جنوب گینه نو یافت میشود. نام این حیوان به خاطر زایده ی شاخ مانند کنار چشم آن است. مارهای شاخدار نسبت نزدیکی با مارهای eyelash دارند و اندازه ی آنها به ندرت طول آنها از 40 اینچ (1 متر) بیشتر میشود.

.

.
.
.


نوزدهمین مار سمی جهان :


مامبای سیاه (Black Mamba Snake) :

Resigzed Image Click this bar to view the full image.شاید فکر کنید که چرا در این لیست فاصله ای افتاد و به یک باره به نوزدهمین مار سمی جهان اشاره شد. در پاسخ باید گفت شاید مامبا با معیار LD50 نوزدهمین مار سمی جهان باشد ولی در کل باید گفت که یکی از خطرناک ترین مارهای دنیاست. در ابتدا باید گفت تعداد این مار در آفریقا بسیار زیاد است و ثانیا آنها در مناطق مختلف و با آب و هوای مختلف سازگاری پیدا میکنند. سومین نکته درخصوص آنها این است که به هجومی بودن معروف هستند و در صورتی که مورد تهدید قرار گیرند یا بترسند لحظه ای برای حمله درنگ نمیکنند. نکته ی دیگر این است که رکوردی که این مارها دارند بی سابقه است زیرا 50 درصد گازهای آنها منجر به مرگ میشود. البته این اسم (مامبای سیاه) کمی گمراه کننده است و باید بدانید که تنها دهان آنهاست که به رنگ سیاه است.

مترجم : مسعود

منبع : www.venomoussnakes.net

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
کاربران با این تگها این مقاله را پیدا کرده اند :

دانلود

قدرتمند

کویر

آفریقا

قرمز

قویترین

مارهاي

ماهيان

نیم

تبت

مار

اطلاعاتی

هــــا

شاخدار

لاک

رشد

سمی

قوی

انواع

اسامی

چهان

کدام

عکسهای

معتبر

لیست

دومین

معرفى

آبزيان

پشت

مثل

خطرناک

اطلاعات

پت

معروف

استراليا

طول

كدام

افریقا

خزندگان

بزرگترین

اکواریوم

درصد

اب

م

توليد

گالری

آبزی

زیباترین

قهوه

مورد

خطرناك

ترين

1

مختلف

جهان

خطرناکترین

سفید

جانوران

نگهداري

رنگ

ترین

دنیای

خطر

متر

سهمي

بدترین

؟

برترین

ی

جزیره

شاخ

آرمیتا

بـه

کمک

تحقیق

بلندترین

عجیب

مارهای

غير

است

بز

خانگی

مراحل

دریایی

سگ

نظر

نام

بزرگ

سیاه

تمامی

پرشین

عکسهایی

اسم

جديدترين

چند

حيوان

دنيا

ایگوانا

نگهداری

دنیا

زیبا

مامبا

نمایش

مستند

ایران

سمي

search

دار

نامهای

مارها

عکس

حیوان

زيباترين

ايران

سم

حیوانات

چیست

استرالیا

خطرناكترين

اولیه

:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)