پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

نگهداری از آفتاب پرست

 
عادات روزمره و عادی آفتاب پرست ها باعث می شود که آنها نیاز به مراقبت های زیادی داشته باشند. آنها معمولا روی درختان و بوته ها زندگی می کنند. آنها تنها هستند و می توانند به سرعت مضطرب شوند. در نتیجه به یک قفس (منظور محیط زندگی است) با محیط وسیع و شاخ و برگ درختان برای بالا رفتن و احساس امنیت نیاز دارند. محدوده ی زندگی آنها باید نسبتا وسیع (برای آفتاب پرست های بزرگتر 90در 90 در 120 سانت ارتفاع) باشد که اگر از این بزرگتر باشد مناسب تر خواهد بود. برای نگهداری از آفتاب پرست، شما نیاز به یک تهویه قدرتمند دارید که بهترین گزینه قفسی است که از سه طرف باز باشد که می تواند به صورت مشبک سیمی و دارای یک حفاظ پوششی پهن برای جلوگیری از آسیب دیدگی پنجه های آفتاب پرست باشد. برای داخل قفس، آفتاب پرست شما نیاز به تعداد زیادی شاخ و برگ درختان از انواع و ضخامت های مختلف دارد که تقریبا تمام نقاط را در بر بگیرند. مطمئن شوید که این گیاهان سمی نباشند یا سم پاشی نشده باشند، و برای حیوان شما مضر نباشند. برخی از علاقه مندان این حیوانات توصیه می کنند که از شاخ و برگ های تیز یا تیغ دار استفاده نکنید. کف محیط زندگی آنها باید از خزه، گیاهان، چمن و شن پوشیده شود و باید به شدت از خورده شدن آنها توسط آفتاب پرست جلوگیری شود. قسمت هایی از محیط زندگی آنها باید برای آفتاب گرفتن و البته با دماهای مختلف آماده شود، تا آفتاب پرست بتواند دمای بدنش را تنظیم کند البته همواره به حداکثر دمای مجاز دقت داشته باشید زیرا دماهای خیلی بالا می تواند به شدت مضر و حتی کشنده باشد. آفتاب پرست های جکسون (Jackson's chameleons ) در دماهای پایین تر بهتر زندگی می کنند اما برای آفتاب پرست صورتی و آفتاب پرست نقاب دار دماهای بالاتری توصیه می شود. در سایت های مختلف لیست دماهای مورد نیاز برای گونه های مختلف موجود است. (اگه خواستین بگین مطلب این رو هم براتون بزارم)
Resigzed Image Click this bar to view the full image.

آفتاب پرست ها علاقه ی زیادی به دسترسی به نور طبیعی آفتاب دارند اما بیشتر دارندگان این حیوانات بیشتر از لامپ های UV استفاده می کنند. وجود یک مهتابی فلوئورسنت (UV) در محیط زندگی آنها ضروری است. علاوه بر آن می توان با قرار دادن یک پنجره ی باز که در معرض نور آفتاب قرار داد آفتاب پرست خود را شاد و سالم نگه دارید (یا اگر وضعیت آب و هوا مناسب بود می توانید آفتاب پرست خود را برای مدتی بیرون ببرید، البته در این حالت برای او یک سایبان مشبک آماده کنید تا از سوختن آفتاب پرست شما جلوگیری کند.)
Resigzed Image Click this bar to view the full image.

آفتاب پرست ها آب مورد نیاز خود را از شبنم روی برگ ها تهیه می کنند بنابراین نیازی به قرار دادن ظرف آب وجود ندارد، زیرا از آن مصرف نخواهند کرد. شما می بایست یک سیستم آب قطره ای برای آنها فراهم کنید که لااقل روزی دو بار فعال شود. بدین منظور می توانید از فروشگاه های ابزارفروشی قطره چکان سوزنی تهیه کنید و آن را در بالای قفس قرار دهید یا حتی تکه ای یخ را در بالای قفس بگذارید تا به مرور آب شود. اگر از قطره چکان استفاده می کنید آن را در جایی قرار دهید که آفتاب پرست شما بداند که کجا به دنبال آب بگردد. محیط مه آلود حاصل از این کار، برای تامین رطوبت محیط نیز منبع خوبی خواهد بود.
Resigzed Image Click this bar to view the full image.

آفتاب پرست از بسیاری حشرات در رژیم غذایی خود استفاده می کنند بنابراین تا حد امکان تنوع را در انتخاب غذا برای آنها ایجاد کنید و انواع حشرات از جمله ملخ، سنجاقک، کرم خاکی، کرم های میوه، کرم های پیله، بید، پروانه و سوسک های حمام را در رژیم غذایی آنها منظور کنید. آفتاب پرست این غذاها را حریصانه و با ولع می خورد و از برگ های سبز و سبزیجات و میوه جات نیز به عنوان پیش غذا استفاده می کند و باید با منابع کلسیم و ویتامین D غذای او را کامل کرد. آفتاب پرست ها بسیار مستعد هستند که با مصرف بیش از حد ویتامین A اوردوز کنند (Overdose) بنابراین باید در حفظ تعادل رژیم غذایی آنها بسیار دقت شود. به خاطر داشته باشید که زمانی که ماده ها بر روی تخم می خوابند نیاز به کلسیم بیشتری دارند. همچنین برخی برگ های مغذی و برخی سبزیجات و میوه ها (اکیدا از دادن کاهو، اسفناج و کلم خودداری کنید.) البته به مقدار کم می تواند به توجه به مقتضیات، پیشنهاد خوبی باشد.
Resigzed Image Click this bar to view the full image.

آفتاب پرست ها به راحتی وحشت زده می شوند، بنابراین باید محیط زندگی آنها در مکانی به دور از رفت و آمد باشد، (یک اتاق خلوت می تواند گزینه ی بسیار خوبی باشد) و حصارهای طبیعی (مانند شاخ و برگ درختان در قفس) می توانند برای دورشدن آنها از محیط زندگی منزل مناسب باشد. از دست زدن به آفتاب پرست ها اجتناب کنید و در هنگام تماشای آنها به آرامی به سمت آنها بروید. آنها بسیار جذاب هستند و حرکات جالبی انجام می دهند، اما برای حفظ سلامت و مضطرب نشدن نیاز به توجه و دقت دارند.

Resigzed Image Click this bar to view the full image.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)