پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

نگهداری از سمندر ببری

 


سمندرهای ببری (Ambystoma tigrinum) دوزیستان بسیار زیبایی هستند که به تازگی به عنوان حیوانات خانگی نگهداری میشوند. آنها طول عمری نسبتا طولانی (گاهی تا 25 سال) و اندازه ای به نسبت بزرگ دارند و دارای پوستی بسیار نرم و حساس هستند؛ این بدین معناست که نباید آنها را در دستان خود بگیرید.

سمندرهای ببری در مناطق وسیعی از آمریکای شمالی یافت میشوند که به دلیل کاهش جمعیت و از بین رفتن محیط های طبیعی زندگی شان، در برخی از این مناطق، تحت حمایت و حفاظت کامل قانونی قرار دارند. گرفتن آنها از محیط طبیعی امری کاملا غیرقانونی است، بنابراین به هیچ وجه توصیه نمیشود که اقدام به انجام این کار کنید. شاید یافتن یک سمندر ببری برای نگهداری کمی دشوار باشد زیرا این حیوانات در اسارت به سادگی تکثیر نمیشوند و به همین دلیل خریداری کردن یک سمندر ببری که در اسارت متولد شده باشد ممکن است زمان زیادی از شما بگیرد.

Resigzed Image Click this bar to view the full image.
در آمریکای شمالی گونه های متفاوتی از سمندرهای ببری یافت میشوند. معمولا طرح روی بدن آنها به این شکل است که لکه ها و خال های زرد رنگی بر روی یک پس زمینه سیاه رنگ قرار دارند، اما با این وجود ممکن است باز هم رنگ های جالب و عجیبی که به هیچ وجه از این قاعده تبعیت نمیکنند را در گونه های مختلف آنها مشاهده کنید. به عنوان یک مشخصه خوب، میتوان از این مورد نام برد که سمندرهای ببری در حالت لارو کاملا قابل تشخیص هستند. لارو این دوزیستان شباهت زیادی به «اکسولوتل» دارد و در محیطی تماما آبی زندگی میکند. برای تهیه غذای این حیوانات میتوانید به فروشگاه های فروش غذای ماهی ها مراجعه کنید. البته دقت کنید که در زمانی که این حیوان بیمار یا مضطرب شوند ممکن است حتی به شما فرصت مراجعه به دامپزشک را نیز ندهند.
ادامه دارد ...
محل زندگی


سمندرهای ببری در مرحله لارو، کاملا آبزی هستند. در این مقطع میتوانید آنها را در یک آکواریوم با آبی به ارتفاع 6 اینچ (15 سانتی متر) اسکان دهید که دارای صخره هایی برای پنهان شدن آنها باشد. در این مرحله، آنها باید در دمای 18 الی 21 درجه سانتیگراد نگهداری شوند و قرار دادن سنگ هوا نیز در محل زندگی آنها توصیه میشود. باید توجه ویژه ای به آب محل زندگی سمندرها داشته باشید، خصوصا ph و بخار آمونیاک آب باید کاملا تحت کنترل و تنظیم شده باشد.

سرانجام بعد از چند ماه (یا شاید سال) لارو شما به تدریج آبشش هایش را از دست میدهد و به شکل یک سمندر کامل و بالغ، وارد محیط خشکی میشود. زمانی که این اتفاق رخ داد باید آب محوطه را کاهش داده و به میزان محیط خشکی آن بیافزایید. زمانی که پدیده دگردیسی کامل شد، باید اساس محل زندگی این حیوان را بر خشک بودن قرار دهید. (برخلاف مرحله لارو) به عنوان بستر باید از موادی استفاده کنید که حفر کردن آنها برای سمندر امکان پذیر باشد. میتوانید برای این کار از خاک، تورب، پوست درختان یا خزه اسفاگنوم استفاده کنید. میتوانید از هر متریال نرم دیگری که مرطوب بوده وامکان حفاری داشته باشد نیز استفاده کنید، فقط دقت داشته باشید که به هیچ وجه از موادی شن و ریگ استفاده نکنید. به یاد داشته باشید که سمندرهای ببری (مانند سمندرهای دیگر) در صورتی که سالم وسلامت باشند، اشتهای زیادی دارند، بنابراین ممکن است حتی مواد بستر محل زندگی خود را قورت دهند. به همین دلیل نیز باید محل زندگی آنها به طور منظم تمیز شود. برای سهولت در این امر میتوانید چیدمان ساده تری به محفظه بدهید تا امکان نظافت آن برای شما به شکل ساده تر فراهم گردد. در همین راستا هرگز از مواردی که ثابت و پابرجا باشند برای دکور استفاده نکنید تا قابلیت تمیز شدن بیشتری به محوطه اعمال کرده باشید. گیاهان، تکه های پوست درختان، صخره ها و مکان هایی برای پنهان شدن، میتوانند بهترین گزینه ها باشند. (چندین محل برای مخفی شدن سمندرها در نظر بگیرید) دمای بین 18 تا 21 درجه میتواند بهترین دما برای سمندرهای ببری باشد، اما دقت کنید که این دما هرگز از 22 درجه بیشتر نشود.

Resigzed Image Click this bar to view the full image.

یک ظرف آب کم عمق اما بزرگ باید در اختیار سمندرهای ببری قرار داشته باشد (ارتفاع آب نباید بیش از 3 تا 5 سانتی متر باشد) سمندر شما از خیساندن خود در این آب لذت خواهد برد، ضمنا از آن برای نظافت خود نیز استفاده میکند.

در حقیقت دمای مورد نیاز برای سمندرهای ببری تقریبا با دمای اتاق برابر است و اختلاف ناچیزی دارد، بنابراین نیاز به گرمادهی به محفظه وجود ندارد. محفظه نباید خیس و تر باشد اما بستر را باید نسبتا مرطوب نگاه دارید. برای شستن محفظه هم فقط از آب داغ استفاده کنید و به هیچ وجه از مواد پاک کننده و شوینده برای شستن و ضدعفونی کردن آن استفاده نکنید. پوست بدن سمندرها به شدت حساس است و میتواند به سرعت مواد شیمیایی را جذب کند. برای سمندرها نیاز به فراهم کردن نور UV نیز وجود ندارد و فقط باید گردش زمانی روشنی – تاریکی را مطابق با طبیعت برای آنان مهیا سازید و برای این کار از لامپ های تابشی استفاده کنید. بهترین روش این است که آن را به یک تایمر متصل کنید تا به موقع خاموش و روشن شود.


 غذادهی


همه سمندرها اشتهای عجیبی به خوردن غذا دارند اما هرگز نباید به آنها بیش از اندازه غذا داد زیرا موجب چاقی بیش از حد آنها میشود.

لارو سمندرها از لارو بی مهرگانی نظیر «دافنیا» و میگوی آب شور، حشرات، ماهی های کوچک و کرم ها تغذیه میکنند.

سمندرهای بالغ میتوانند از بین گزینه هایی نظیر حشراتی مانند جیرجیرک ها، کرم های مومی و سایر حشراتی که از طبیعت گرفته شده باشند (حتما دقت کنید که از منطقه ای حشرات را بگیرید که سمپاشی نشده باشد و آفت کش نیز استفاده نشده باشد) و حتی گاهی بچه موش ها، غذای خود را انتخاب نمایند. با توجه به اندازه و قدرت سمندرها، نباید هرگز آنها را با سمندرهای کوچکتر از خود در یک محفظه قرار دهید.
لمس کردن


با توجه به حساسیت شدید و ظرافت زیادی که در طبیعت پوست سمندرها وجود دارد آنها به جز در مواقع واقعا ضروری، هرگز نباید در دست گرفته و یا لمس شوند. نمک و روغن هایی که بر روی پوست ما وجود دارد میتواند برای پوست بسیار حساس آنان به شدت مضر باشد بنابراین برای مواردی که دست زدن به سمندرها واقعا ضرورت داشته باشد (مانند مواقع تمیز کردن محفظه) حتما باید پیش از لمس کردن آنها، دستان خود را کاملا با آب و صابون بشویید و به آرامی آنها را با کمترین سطح تماس بلند کنید. این کار را طوری انجام دهید که سمندر در دست شما قرار گیرد، نه اینکه او را نگه دارید.

معمولا سمندرهای ببری حیواناتی خجالتی نیستند و به سرعت به زندگی با شما خو میگیرند و حتی زمانی که شما به تانک آنها نزدیک شوید، خودشان به سمت شما می آیند. آنها میتوانند زیباترین و دوست داشتنی ترین حیوانات خانگی برای شما باشند، فقط به این شرط که نظافت و غذادهی مناسبی برای آنها فراهم کرده باشید.مترجم : مسعود .ک
منبع : about.com

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)