پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

نگهداری از مارهای بال پیتون

نگهداری از مارهای بال پیتون (Ball Python) (Royal Python)

نگهداری از مارهای بال پیتون

Ball Python


 


بال پیتون ها را معمولا با نام «رویال پیتون» (پیتون سلطنتی) میخوانند. آنها به خاطر حالت دست آموز و آرامی که دارند شناخته شده هستند. آنها برخلاف بسیاری از مارهای خانواده پیتون، رشد زیادی (از نظر طولی) نمیکنند و همین امر سبب میشود که دست زدن به آنها و در دست گرفتن آنان ساده تر باشد.

این مارها در اصل بومی مناطق غربی و مرکزی قاره آفریقا محسوب میشوند. در این مناطق آنها ساکن جنگل ها و چمنزارها هستند. آنها حیواناتی شب فعال هستند و ترجیح میدهند که در طول روز خود را در گودال ها پنهان کنند. به خاطر توسعه تجارت به عنوان حیوان خانگی، خرید و فروش پوست و نابودی محل زندگی طبیعی، هم اکنون تعداد این مارها در طبیعت رو به کاهش نهاده است.ادامه دارد ...مترجم : محمد مسعود کشوری
بخش دوم

خانه سازی

همانند اکثر خزندگان، بهترین محل زندگی این حیوان در منزل، یک تانک آکواریوم است که میتوان در آن به سادگی مار را مشاهده کرد. با اینکه این روش، بهترین و موثرترین روش برای خانه سازی بال پیتون ها نیست و روش های جایگزین دیگری نیز وجود دارند اما این روش هنوز به عنوان محبوب ترین شیوه خانه سازی برای بال پیتون ها مورد استفاده قرار میگیرد. حداقل محفظه لازم برای زندگی یک بال پیتون، تانکی با حجم 40 گالن (به عنوان مثال تانکی با 110 سانتی متر طول، 50 سانتی متر عرض و 40 سانتی متر ارتفاع) (ترجیحا دارای سطح بیشتر نسبت به ارتفاع) است که البته اندازه بزرگتر تانک میتواند گزینه مناسب تری باشد.

همانند تمامی خزندگان، بخصوص مارها، باید درپوش قابل اطمینان و غیر قابل فراری را برای محفظه محل زندگی بال پیتون فراهم کنید. بال پیتون ها مارهایی بسیار فرصت طلب هستند و از هر درپوشی که شل شده باشد و امکان فرار داشته باشد برای گریز استفاده خواهند کرد. مسلما شما تمایلی نخواهید داشت که یکی از افرادی باشید که مارشان در منزل گم شده است.ادامه دارد ...مترجم : محمد مسعود کشوری
منبع : herpcenter.com
بخش سوم

امروزه تجهیزات فراوانی برای افزایش ایمنی محفظه زندگی مارها به فروش میرسد. انواعی از محفظه های مخصوص نگهداری از مارها با درپوش های قفل دار به سادگی در فروشگاه های مختلف در دسترس هستند. این محفظه ها غالبا از تمام جهات دارای قفل هایی از سمت بیرون هستند. یکی دیگر از شیوه های خانه سازی برای مارها استفاده از جعبه ها و کانتینرهای پلاستیکی است. این محفظه ها این امکان را فراهم میکنند که فضای بیشتری در اختیار داشته باشید و بتوانید چند مار را (به عنوان مثال یک فروشنده) در کنار یکدیگر قرار دهید. بیشتر این جعبه ها (جعبه های عرق گیر) (
sweater box) کاملا تمیز بوده و امکان مشاهده مارها را برای شما فراهم میکنند. این جعبه ها، ارزان قیمت بوده و رطوبت بیشتری را نسبت به آکواریوم های مرسوم در خود حفظ میکنند. تعجب برانگیز نیست که با توجه به محاسن استفاده از این جعبه ها، بسیاری از علاقه مندان به نگهداری از بال پیتون ها، از این جعبه ها به عنوان محل اولیه و ابتدایی نگهداری از مار خود استفاده میکنند. یکی از شیوه های خانه سازی پر طرفدار برای بال پیتون ها این است که آن را به سلیقه شخصی خود بسازید. ترکیبی از چوب و شیشه میتواند محیط زیبا و جذابی را برای زندگی یک بال پیتون فراهم آورد. این محفظه ها غالبا قیمت های بالاتری نسبت به گزینه های قبلی دارند ولی قابلیت های مثبت جعبه های عرق گیر را در کنار جذابیت و کشش تانک های آکواریوم دارا هستند. چنین محفظه ای میتواند علاوه بر داشتن جلوه زیبا، امکان زندگی مناسب و خوبی را در یک محل دلخواه برای بال پیتون شما فراهم آورد.ادامه دارد ...مترجم : محمد مسعود کشوری
منبع : herpcenter.com

 

بخش چهارمدما

میزان دمایی که برای هر خزنده ایجاد میکنید نیاز به دانستن احتیاجات گرمایی آن حیوان دارد و بال پیتون ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. یعنی دمای محفظه محل زندگی بال پیتون ها در اسارت باید مناسب شرایط زندگی آنها باشد.

برای ایجاد این دما بسیاری از صاحبان بال پیتون ها از پد های حرارتی مخصوص قسمت زیرین محفظه استفاده میکنند که به خوبی بخاری های سرامیکی عمل میکنند. هر دوی این موارد مستعد این هستند که بیش از اندازه گرم شوند، بنابراین بهتر است که در قسمت تاریک محفظه و به صورت متصل به رئوستات یا ترموستات (برای کنترل بهتر بر دمای دستگاه) باشند. این دستگاه ها میتوانند میزان الکتریسیته دستگاه اصلی را تا حدی تنظیم کرده و در نتیجه میزان گرما را تحت کنترل بگیرند.

Resigzed Image Click this bar to view the full image.


بسیاری از دوستداران بال پیتون ها، همچنین برای مدت شب از نورهای سیاه، آبی و قرمز استفاده میکنند. به دلیل اینکه این لامپهامعمولا نور زیادی تولید نمیکنند، میتوانید آنها را به صورت روشن در محفظه رها کنید.

محدوده مناسب دما برای تانک در حدود دمای بین 26 الی 28 درجه سانتیگراد است. این در حالی است که دمای منطقه گرم (محل آفتاب گرفتن) باید 32 درجه سانتیگراد و دمای منطقه خنک محفظه نیز 26 درجه سانتیگراد باشد.
دمای طول شب بین 24 الی 26 درجه سانتیگراد قابل قبول است.

ثابت نگاه داشتن دمای محفظه میتواند از بروز عفونت های تنفسی جلوگیری کرده و یا احتمال آن را کاهش دهد. بر دمای داخل محفظه کاملا نظارت کنید تا هرگونه تغییرات اندک دمایی را متوجه شوید و دما را در سطح دلخواه نگه دارید.
ادامه دارد ...مترجم : محمد مسعود کشوری
منبع :
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)