پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • خانه ای بازیافتی برای پرنده ها ◄ خانه ای بازیافتی برای پرنده ها
    فیدر دایره ای پرنده را می توان به نرده بالکن یا شاخه درخت قلاب کرد. "Birdball" توسط Michael Hilgers طراحی شده است. ساخته شده از پلاستیک قابل بازیافت تغذیه پرنده مدرن نوآورانه را می توان به راحتی با آب صابون تمیز کرد.
 • خانه ای برای گربه ها ◄ خانه ای برای گربه ها
    تخت های الهام گرفته شده از طبیعت برای گربه ها طراحی شده اند تا شبیه برگ های سبز زیبا باشند. تخت گربه برگ دست ساز از پشم مرینو توسط Elevele از لیتوانی.
 • لامپ اختاپوس ◄ لامپ اختاپوس
    لامپ مجسمه‌ای الهام‌گرفته از طبیعت با شاخک‌های برنجی که شبیه اختاپوس با مغز لامپ است. Octolamp ساخته گرگوری بسون از رزین مخلوط با پودر برنج
 • قاشق با طرحی قو شگل ◄ قاشق با طرحی قو شگل
    قاشق شناور الهام گرفته شده از طبیعت طراحی شده تا شبیه پرنده قوی قو به نظر برسد و در سوپ شما شناور خواهد شد. ملاقه سوانکی شناور. قاشقی به شکل پرنده که مانند بالرین متعادل است.
 • کلاه ایمنی موتورسیکلت با گوش های گربه ای ◄ کلاه ایمنی موتورسیکلت با گوش های گربه ای
    کلاه ایمنی موتورسیکلت با گوش های گربه ای یکپارچه از سر شما محافظت می کند و در جاده توجه شما را جلب می کند. کلاه ایمنی موتورسیکلت گوش گربه ای طراحی شده توسط شرکت روسی Nitrinos.
 • کلاه ایمنی برای گربه ها ◄ کلاه ایمنی برای گربه ها
    نسخه های کوچکتر چاپ سه بعدی کلاه ایمنی موتورسیکلت طراحی شده برای گربه ها از گربه در طول سفرهای سرگرم کننده با دوچرخه محافظت می کند. سری کلاه ایمنی موتور سیکلت جالب که توسط رمی ویکارینی برای گربه خانگی اش ساخته شده است
 • هودی فاکس ◄ هودی فاکس
    هودی با الهام از حیوانات طراحی شده است تا به سرعت و به راحتی فرد را به یک روباه نارنجی زیبا تبدیل کند. هودی فاکس با گوش‌های ساخته شده از زنجبیل و لباس بافتنی نخی مشکی. لباس کازپلی آسان برای جشن هالووین و مهمانی های لباس!
 • لباسی از پشم سگ ◄ لباسی از پشم سگ
    Doume Jalat-Dehen از موهای سگ جوراب، کلاه و ژاکت گرم می سازد. خلاقیت های بافتنی در مجموعه ای از عکس های اروان فیچو به نمایش گذاشته شده است: صاحبان سگ با افتخار ژاکت های ساخته شده از موهای سگ خود را می پوشند.
 • لباس های سگی ◄ لباس های سگی
    ژاکت یقه اسکی راحت که برای سگ های کوچک طراحی شده است، حیوان خانگی را گرم نگه می دارد و لبخند را بر لبان شما می آورد. پلیور Silver Linings ساخته شده توسط Little Beast از نخ اکریلیک بسیار نرم. سگی با پلیور زیبا با طراحی آسمان آبی و ابرهای سفید به مردم یادآوری می‌کند که حتی در تاریک‌ترین زمان‌ها، همیشه روکش نقره‌ای وجود دارد.
 • قوری اردک ◄ قوری اردک
    قوری خلاقانه طراحی شده شبیه اردک روان زرد از سری بازی‌های ویدیویی Pokemon از Game Freak و Nintendo. قوری Psyduck دست ساز ژاپن توسط Ensky از چینی مرغوب.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29155    |     صفحه 1 از 2916
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

اهلی کردن همستر خود

:

دست زدن به همستر ها و در دست گرفتن انها یکی از بهترین و شادی اور ترین چیز در نگهداری یک همستر زیبا و کوچک است ،البته اگر شما توانسته باشید همستر خود را اهلی و دست امور کنید ،شما شانس زیادی برای در دست نگه داشتن همستر نخواهید داشت .

گاهی وقت هنگامی که شما میخواهید به همسترتان دست بزنید او شروع به گاز گرفتن میکند ،اما همیشه به یاد داشته باشید اگر همستان شما را گاز گرفت نشان دهده این است که وحشت کرده و میخواهد از خودش در برار شما دفاع کند پس از دست او عصبانی نشوید این یک غریزه است و به او حق ترسیدن را بدهید .
شما اگر میخواهید همسترتان اهلی شود باید با ارامش و مهربانی شروع کنید همستر ها احساسات را میفهمند ،هنگامی که میخواهید به همسترتان دست بزنید از غذاهای تشویقی استفاده کنید و انها را در کف دستتان قرار بدهید اینها به اهلی کردن همستر زیبا و کوچکتان کمک خواهد کرد .

روش هایی که معمولا برای دستی کردن همستر استفاده میشود :

دستی کردن همستر کار اسانی است البته به شرط اینکه از یمسری وانین و راهای ساده در ج شده استفاده کنید تا همسترتان متوجه شود که تحت فشار نیست و خطری تهدیدش نمیکند و شما میتوانید برایش دوست خوبی باشید :

1)هنگامی که شما یک همستر را میخرید و به خانه خود میاورید ،شما باید قبل از دست زدن به او یک هفته به همستر خود فرصت دهید تا به خانه و مکان جدیدی که برایش مهیا کرده اید عادت کند و محیط جدیدش را به پپذیرد این بسیار مهم است پس از اول سعی بر دست زدن نکنید

ادامه دارد...

قسمت 2

2) مطئن شوید که برای همستر خود قبل از ورود همه چیز را فراهم کرده اید و هیچ چیزی که موجب استرس همسترتان شود وجود ندارد .
3)قفس همستر خود را در مکانی قرار دهید که مردم رفت و اند داشته باشند ، در ججای شلوغی قرار ندهید چون همستر ها شب فعالند و صبح ها را در خواب به سر میبرند و این کار شما باعث استرس و اضطراب میشود و نتیجه این دو وحشی شدن همسترتان خواهد بود به یاد داشته باشید هنگامی که همستر ها خواب هستند مزاحم نشوید چون کلافه خواهند شد .
4)هنگامی که همستر زیبایتان در صبح خواب است به او دست نزنید و از خواب بیدارش نکنید .دستی کردن همستر کمی نیازمند وقت است و شما باید منتظر همسترتان بمانید تا از خانه اش بیرون بیاید و هنگامی که یرون امد دست بزنید –هنگامی که یک همستر را از خواب بیدار کنید بسیار بد اخلاق و وحشی میشود پس هیچ وقت این اشتباه را نکنید .
اهلی کردن همستر :
اهلی کردن همستر کاری سخت و مشکل نیست فقط یک مقدار نیاز به صبر و حوصله دارد . در اهلی کردن همستر عجله نکینید چون تنها زمان است که میتواند بهترین پاسخ را بدهد . اولین مرحله این است که اعتماد همستر را به خود جلب کنید و ترسی که از شما دارد را برطرف کنید این اولین قدم در اهلی کردن همستر است .

ادامه دارد ...
مترجم :پارنیا . خ
قسمت3

همیشه به یاد داشته با شید که نباید به همستر خود فشا ر بیاوردید و از او اعتماد سریع را بخواهید این باعش میشود که همسترتان بسیار دیرتر از زمان معمول دستی شود پس همیشه صبر و حوصله داشته باشید این کلید بدست اوردن اعتماد همستر است.همیشه مطمئن شوید که همسترتان تحت هیچ شرایطی تحت فشار نمی باشد کمی فشار به همستر باعث کلا فه شدن و عصبی شدن همستر میشود حال میتوانید گام ها را به ترتیب و منظم بردارید :

قدم اول :به همستر خود اجازه دهید که محیط جدیدش را بشناسد و در ان احساس امنیت بکند . علامت های عا دت کردن همستر به محیط جدیدش علاقه به نوشیدن ،بازی کردن و غذا خوردن در هنگامی که شما هستید می باشد.

قدم دوم :هنگامی که قفس موش را جا بجا میکنید یا بر میدارید به اهستگی با همستر خود صحبت کنید تا به تن صدای شما عادت کند و تن صدایتان را بشناسد همیشه وقتی میخواهید کتاب بخوانید یا مجله بخوانید در کنار قفس همستر خود اینکار را انجام بدهید تا صدایتان برایش اشنا شود .

قدم سوم :هنگامی که کنار قفس نشسته اید و دستتان خشک است در روی دست خود مقداری غذای خوشمزه از قبیل تخمه افتاب گردان ،کشمش یا ...بریزید تا همستر غذا را برداشته و به بوی دستتان عادت کند . با دادن غذای تشویقی شروع کنید ، ابتدا اگر قفس فلزی دارید غذا را لای میله ها قرار بدهید و دست خود را هم همان جا نزدیک کنید اگر ندارید ان را در نزدیک در قفس قرار بدهید به محض انکه همستر غذا را دید دستتان را درون قفس کنید تا بوی دستتان را حس کند . سعی کنید هنگامی که همستر در حال غذا خوردن است او را لمس و ناز کنید .

مترجم :پارنیا.خ
ادامه دارد ...
_______
قسمت 4 :

مرحله 5 : دست خود را درون قفس قرار دهید هنگامی که همستر دستتان را پیدا کند سعی میکند با ان بازی کرده و از ان بالا برود شاید کمی پنجه هایش را در دستان فرو کند ولی نگران نباشید .حال همسترتان کمی به شما اعتماد کرده است این قدم بزرگی است .

مرحله 6 :
همستر چنان لذیت از بالا رفتن از دست شما میکند که کاری لذت بخش تر از ان در ان لحظه و جود ندارد . هنگامی که مشاهده میکنید همسترتان در حال انجام این عمل است با ملایمت ان را بلند کنید و در کف دستان خود بگذارید . امکان دارد در اوایل موش تمایل به پریدن داشته باشد اما شما میتوانید با مهربانی و دوستی او را طمئن سازید که دستتان جای امنی برای او است برای اینکار دست های خود را حفاظ همستر کوچکتان بکنید .

زمان برای پیشرفت همستر در دستی شدن با سن و عمرش تغییر خواهد کرد ممکن است بر خی اوقات همستر در چند روز دستی شود و ممکن است این مدت به 1 ماه برسد فقط همیشه به یاد داشته باشید با همسترتان باید به ملایمت رفتار کنید و صبر و حوصله زیادی به خرج دهید اگر ادم کم صبر و حوصله و عجوولی هستید از خرید این حیوان منصرف شوید .

ادامه دارد ...
مترجم :پارنیا.خ
____________________________
مترجم : پارنیا . خ
__________________
نظرات کاربران
 • 0
  مرسی خیلی راهنمایی خوبی بووووود عالی بووود چون کلافه شده بودم که چه جوری اهلیش کنم
 • 0
  من خیلی سعی کردم که اونو به خودم عادت بدم ولی چون همه متن رو نخوندم نتونستم همسترم به من عادت نکرد چون تازه خریدمشو هنوز به جاش عادت نکرده چه برسه که به من عادت کنه
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ خانه ای بازیافتی برای پرنده ها
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook