پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

طوطی برزیلی

در‭ ‬این‭ ‬مطلب‭ ‬به‭ ‬بررسی‭ ‬پرنده‌ای‭ ‬زیبا،‭ ‬یکی‭ ‬از‭ ‬اعضای‭ ‬خانواده‌‭ ‬طوطیها‭ ‬می‌پردازیم‭ ‬که‭ ‬یکی‭ ‬از‭ ‬محبوب‌ترین‭ ‬پرندگان‭ ‬زینتی‭ ‬هستند‭.‬ طوطی برزیلی Lovebird)‭‬) یکی‭ ‬از‭ ‬نه‭ ‬گونه‭ ‬جنس‭ ‬Agapornis‭ ‬است ‭)‬به‭ ‬یونانی:‬αγάπη‭ ‬ آگاپه‭ ‬‘عشق‘؛‭ ‬‮«‬پرنده‮» όρνις‭ ‬ornis).‬‭ ‬‭‬آنها‭ ‬طوطی‌های‭ ‬کوچک،‭ ‬اجتماعی‭ ‬و‭ ‬مهرباین‭ ‬هستند‭.‬ هشت‭ ‬گونه‌‭ ‬آن‭ ‬بومی‭ ‬قاره‭ ‬آفریقا‭ ‬هستند‭ ‬و‭ ‬طوطی برزیلی‭ ‬سرخاکستری‭ ‬بومی‭ ‬ماداگاسکار‭ ‬است‭. ‬نام‭ ‬خود‭ ‬را‭ ‬از‭ ‬قدرت‭ ‬پیوند‭ ‬بین‭ ‬جفت‌ها‭ ‬و‭ ‬ساعات‭ ‬طولانی‭ ‬که‭ ‬پرندگان‭ ‬با‭ ‬هم‭ ‬صرف‭ ‬می‌کنند‭ ‬گرفته‌اند‭. ‬طوطی‌های‭ ‬برزیلی‌‭ ‬در‭ ‬گله‌های‭ ‬کوچک‭ ‬زندگی‭ ‬می‌کنند‭ ‬و‭ ‬میوه،‭ ‬سبزیجات،‭ ‬علف‌‭ ‬و‭ ‬دانه‭ ‬می‌خورند‭. ‬همچنین‭ ‬طوطی‭ ‬برزیلی‭ ‬سیاه‭ ‬بالدار‭ ‬حشرات‭ ‬و‭ ‬انجیر‭ ‬می‌خورد‭. ‬بعضی‭ ‬از‭ ‬گونه‌ها‭ ‬به‭ ‬عنوان‭ ‬حیوانات‭ ‬خانگی‭ ‬نگهداری‭ ‬می‌شوند‭. ‬چند‭ ‬جهش‭ ‬رنگ‭ ‬انتخابی‭ ‬در‭ ‬پرورش‭ ‬مد‭ ‬نظر‭ ‬است‭. ‬متوسط‭ ‬طول‭ ‬عمر‭ ‬خود‭ ‬را‭ ‬۱۰‭ ‬تا‭ ‬۱۵‭ ‬سال‭ ‬است‭.‬

توصیف طوطی برزیلی
طوطی‭ ‬برزیلی‭ ‬۱۳‭ ‬تا‭ ‬۱۷‭ ‬سانتی‌متر‭ ‬طول‭ ‬و‭ ‬۴۰‭ ‬تا‭ ‬۶۰‭ ‬گرم‭ ‬وزن‭ ‬دارد‭. ‬آنها‭ ‬در‭ ‬میان‭ ‬کوچک‌ترین‭ ‬طوطی‌ها‭ ‬قرار‭ ‬دارند،‭ ‬دارای‭ ‬یک‭ ‬دم‭ ‬کوتاه‭ ‬بدون‭ ‬نوک‭ ‬و‭ ‬نسبتا‭ ‬بزرگ‭ ‬و‭ ‬منقار‭ ‬تیز‭ ‬هستند‭. ‬طوطی‭ ‬برزیلی‌های‭ ‬وحشی‭ ‬عمدتا‭ ‬سبز‭ ‬با‭ ‬انواع‭ ‬رنگ‌ها‭ ‬در‭ ‬قسمت‭ ‬بالای‭ ‬بدن‭ ‬هستند‭. ‬طوطی‭ ‬برزیلی‭ ‬فیشر،‭ ‬طوطی‭ ‬برزیلی‌های‭ ‬سیاه‭ ‬گونه،‭ ‬و‭ ‬طوطی‭ ‬برزیلی‭ ‬نقاب‌دار‭ ‬یک‭ ‬حلقه‭ ‬برجسته‭ ‬سفید‭ ‬رنگ‭ ‬در‭ ‬اطراف‭ ‬چشم‭ ‬خود‭ ‬دارند‭. ‬رنگ‭ ‬بسیاری‭ ‬از‭ ‬گونه‌های‭ ‬محبوب،‭ ‬در‭ ‬پرورش‭ ‬انتخابی‭ ‬تولید‭ ‬شده‭ ‬است‭.‬

طبقه‭ ‬بندی طوطی های برزیلی
طوطی‭ ‬برزیلی‭ ‬شامل‭ ‬نه‭ ‬گونه‭ ‬به‭ ‬شرح‭ ‬زیر‭ ‬است‭:‬

طوطی‭ ‬برزیلی‭ ‬گلگون‭ ‬یا‭ ‬طوطی‭ ‬برزیلی‭ ‬صورت‭ ‬هلو  ‭(‬Agapornis‭ ‬roseicollis‭)
طوطی‭ ‬برزیلی‭ ‬زرد‭ ‬یقه‭ ‬یا‭ ‬طوطی‭ ‬برزیلی‭ ‬نقاب‌دار ‭(‬Agapornis‭ ‬personatus‭)‬
طوطی‭ ‬برزیلی‭ ‬فیشر‭                          ‬‭ (‬Agapornis‭ ‬fischeri‭)‬
طوطی‭ ‬برزیلی‭ ‬لیلیان‭ ‬یا‭ ‬طوطی‭ ‬برزیلی ‭ (‬Agapornis‭ ‬lilianae‭)  ‬Nyasa
طوطی‭ ‬برزیلی‭ ‬سیاه‭ ‬گونه‭               ‬‭ (‬Agapornis‭ ‬nigrigenis‭)
طوطی‭ ‬برزیلی‭ ‬کله‭ ‬خاکستری‭ ‬یا‭ ‬طوطی‭ ‬برزیلی‭ ‬ماداگاسکار ‭(‬Agapornis‭ ‬canus‭)‬
طوطی‭ ‬برزیلی‭ ‬بال‭ ‬سیاه‭ ‬یا‭ ‬طوطی‭ ‬برزیلی‭ ‬حبشه‌ای ‭(‬Agapornis‭ ‬taranta‭)‬
طوطی‭ ‬برزیلی‭ ‬کله‭ ‬قرمز‭ ‬یا‭ ‬طوطی‭ ‬برزیلی‭ ‬قرمز‭ ‬رو ‭(‬Agapornis‭ ‬pullarius‭) ‬
طوطی‭ ‬برزیلی‭ ‬سوین‭ ‬درین‭ ‬یا‭ ‬لبیریایی ‭‬‭(Agapornis‭ ‬swindernianus)
طوطی برزیلی

مراقبت‭ ‬و‭ ‬تغذیه طوطی برزیلی
در‭ ‬زندگی‭ ‬وحشی،‭ ‬طوطی‭ ‬برزیلی‭ ‬از‭ ‬دانه‌ها،‭ ‬انواع‭ ‬توت‌ها،‭ ‬میوه‌ها،‭ ‬غلات،‭ ‬علف‌ها،‭ ‬جوانه‭ ‬برگ،‭ ‬محصولات‭ ‬کشاورزی‭ ‬ذرت،‭ ‬ذرت‭ ‬و‭ ‬انجیر‭ ‬تغذیه‭ ‬می‌کنند‭. ‬ظروف‭ ‬آب‭ ‬و‭ ‬غذا‭ ‬اگر‭ ‬سفال‭ ‬یا‭ ‬چینی‭ ‬باشد‭ ‬بهتر‭ ‬است‭ ‬زیرا‭ ‬آنها‭ ‬پلاستیک‭ ‬را‭ ‬می‌جوند‭.‬

تنظیم‭ ‬رژیم‭ ‬غذایی طوطی برزیلی
یک‭ ‬رژیم‭ ‬غذایی‭ ‬تنظیم‭ ‬شده‭ ‬یک‭ ‬تغذیه‭ ‬خوب‭ ‬فراهم‭ ‬می‌کند‭ ‬به‭ ‬طوری‭ ‬که‭ ‬به‭ ‬ویتامین‭ ‬اضافه‭ ‬شده‭ ‬احتیاج‭ ‬نباشد‭. ‬با‭ ‬این‭ ‬حال‭ ‬آنتی‌اکسیدان‭ ‬باید‭ ‬به‭ ‬رژیم‭ ‬غذایی‭ ‬اضافه‭ ‬شود‭. ‬همچنین،‭ ‬طوطی‭ ‬با‭ ‬توجه‭ ‬به‭ ‬فقدان‭ ‬تنوع‭ ‬در‭ ‬رژیم‭ ‬غذایی‭ ‬فرموله‭ ‬شده‭ ‬می‌تواند‭ ‬بی‌حوصله‭ ‬شود‭.‬

رژیم‭ ‬غذایی‭ ‬دانه طوطی برزیلی
خوراک‭ ‬دانه‭ ‬به‭ ‬تنهایی‭ ‬در‭ ‬رژیم‭ ‬غذایی‭ ‬به‭ ‬ویتامین‭ ‬و‭ ‬کلسیم‭ ‬اضافی‭ ‬نیاز‭ ‬دارد‭. ‬مقدار‭ ‬خوراک‭ ‬برای‭ ‬هر‭ ‬طوطی برزیلی‭ ‬۶۰‭-‬۴۵‭ ‬گرم‭ ‬در‭ ‬روز‭ ‬است‭. ‬

مکمل هایی برای طوطی برزیلی
مکمل‌ها‭ ‬عبارتند‭ ‬از‭ ‬سبزیجات‭ ‬تازه،‭ ‬سبزی،‭ ‬بعضی‭ ‬از‭ ‬میوه‌ها‭ ‬و‭ ‬ارزن‭. ‬برخی‭ ‬از‭ ‬میوه‌هایی‭ ‬که‭ ‬به‭ ‬عنوان‭ ‬مکمل‭ ‬استفاده‭ ‬می‌شوند‭ ‬شامل‭ ‬انواع‭ ‬توت‌ها،‭ ‬سیب،‭ ‬انگور،‭ ‬گلابی،‭ ‬موز‭ ‬و‭ ‬کیوی‭ ‬است‭. ‬برخی‭ ‬از‭ ‬سبزی‌ها‭ ‬و‭ ‬مکمل‌های‭ ‬گیاهی‭ ‬شامل‭ ‬اسفناج،‭ ‬کاسنی‭ ‬فرنگی،‭ ‬شاهی،‭ ‬تربچه،‭ ‬جعفری،‭ ‬هویج،‭ ‬ذرت،‭ ‬نخود‭ ‬فرنگی،‭ ‬کاسنی‭ ‬فرنگی،‭ ‬کاهو‭ ‬است‭. ‬بهتر‭ ‬است‭ ‬از‭ ‬برخی‭  ‬از‭ ‬بادام‭ ‬زمینی‌های‭ ‬بدون‭ ‬پوشش‭ ‬و‭ ‬همچنین‭ ‬فندق،‭ ‬گردو‭ ‬و‭ ‬شاه‭ ‬بلوط‭ ‬استفاده‭ ‬شود‭.‬‮ ‬استخوان،‭ ‬شن‭ ‬و‭ ‬صدف‭ ‬در‭ ‬یک‭ ‬ظرف‭ ‬جداگانه‭ ‬می‌تواند‭ ‬برای‭ ‬فراهم‭ ‬کردن‭ ‬کلسیم‭ ‬استفاده‭ ‬نموداز‭ ‬آووکاده‭ ‬برای‭ ‬تغذیه‭ ‬استفاده‭ ‬نشود‭ ‬چراکه‭ ‬ممکن‭ ‬است‭ ‬برای‭ ‬پرنده‌ها‭ ‬سمی‭ ‬باشد‭. ‬ویتامین‌ها‭ ‬می‌توان‭ ‬به‭ ‬غذا‭ ‬یا‭ ‬آب‭ ‬اضافه‭ ‬شود‭.‬

آب
طوطی‭ ‬برزیلی‭ ‬آب‭ ‬زیادی‭ ‬می‌نوشد،‭ ‬بنابراین‭ ‬باید‭ ‬هرروز‭ ‬آب‭ ‬تازه‭ ‬برای‭ ‬پرنده‭ ‬فراهم‭ ‬شود‭.‬

استحمام‭ ‬پرنده
بیشتر‭ ‬طوطی‭ ‬برزیلی‌ها‭ ‬علاقه‌ی‭ ‬بسیار‭ ‬زیادی‭ ‬به‭ ‬استحمام‭ ‬دارند‭.‬

شرایط‭ ‬نگهداری طوطی برزیلی
طوطی‌های‭ ‬برزیلی‌‭ ‬پرنده‌‌های‭ ‬بسیار‭ ‬فعالی‭ ‬هستند‭. ‬جهت‭ ‬فراهم‭ ‬کردن‭ ‬قفس‭ ‬بهتر‭ ‬است‭ ‬لانه‌‭ ‬بزرگ‭ ‬و‭ ‬فضای‭ ‬زیادی‭ ‬در‭ ‬نظر‭ ‬گرفته‭ ‬شود‭.‬

اندازه‭ ‬قفس‭: ‬کمترین‭ ‬ابعاد‭ ‬بهتر‭ ‬است‭ ‬۸۰‭ ‬در‭ ‬۵۰‭ ‬در‭ ‬۵۰‭ ‬سانتی‌متر‭ ‬برای‭ ‬یک‭ ‬جفت‭ ‬با‭ ‬چند‭ ‬چوب‭ ‬برای‭ ‬نشستن‭ ‬و‭ ‬جای‭ ‬غذا،‭ ‬آب‭ ‬و‭ ‬استحمام‭ ‬درنظر‭ ‬گرفته‭ ‬شود‭.‬

نشیمن‌گاه‭ ‬پرنده‭: ‬باید‭ ‬در‭ ‬کنار‭ ‬ظرف‭ ‬غذا‭ ‬و‭ ‬آب‭ ‬و‭ ‬همچنین‭ ‬با‭ ‬فاصله‭ ‬مناسب‭ ‬از‭ ‬آنها‭ ‬قرار‭ ‬گیرد‭ ‬تا‭ ‬هم‭ ‬دسترسی‭ ‬مناسب‭ ‬داشته‭ ‬باشند‭ ‬هم‭ ‬از‭ ‬وارد‭ ‬شدن‭ ‬فضولات‭ ‬به‭ ‬ظروف‭ ‬جلوگیری‭ ‬شود‭.‬

جعبه‭ ‬مخفی‭ ‬پرنده‭: ‬طوطی‭ ‬برزیلی‌‭ ‬مکان‌های‭ ‬مخصوصی‭ ‬را‭ ‬برای‭ ‬استراحت‭ ‬دوست‭ ‬دارند،‭ ‬که‭ ‬این‭ ‬مکان‌ها‭  ‬می‌تواند‭ ‬جعبه‌هایی‭ ‬در‭ ‬بالای‭ ‬قفس‭ ‬باشد‭.‬
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی