پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • سفر با دوچرخه با سگ ها ◄ سفر با دوچرخه با سگ ها
    محصولی زیبا برای صاحبان دوچرخه که دوست دارند با سگ خود سفر کنند طراحی شده است. قفسه حیوانات خانگی Fairdale بهتر از یک سبد یا یک تریلر است. سیستم نصب نوآورانه سگ (یا گربه) شما را ایمن و ایمن نگه می دارد. راه حل عالی برای اتصال سگ به دوچرخه!
 • راه پله ای برای سگ ها ◄ راه پله ای برای سگ ها
    پلکان خلاقانه طراحی شده توسط 07Beach برای خانه مسکونی در ویتنام. دارای مجموعه ای اضافی از پله های کوچکتر است که به طور خاص برای سگ ها طراحی شده اند. خانه مدرن همچنین مجهز به در و پنجره های حیوان خانگی است.
 • پله هایی برای گربه ها ◄ پله هایی برای گربه ها
    پلکان دیواری مینیاتوری با سه یا پنج پله که برای گربه ها طراحی شده است به حیوانات خانگی اجازه می دهد از پله ها بالا بروند و بازی کنند. "پله گربه" ساخته شده از چوب توس توسط شرکت مبلمان گربه ایتالیایی AthletiCat.
 • تخت خواب برای گربه ها ◄ تخت خواب برای گربه ها
    تخت خواب خلاقانه طراحی شده توسط استودیو مانگو شبیه سر یک گربه غول پیکر است. هر تخت گربه دارای دو کوسن نرم است. حالا حیوان خانگی شما در نهایت می تواند در داخل دهان یک گربه بزرگ بخوابد. از کیتی میو می توان به عنوان صندلی نیز استفاده کرد. در رنگهای متنوعی موجود است. آسان تمیز میشود. فروخته شده توسط PetsInn شانگهای
 • کیف حمل سگ خلاقانه ◄ کیف حمل سگ خلاقانه
    حمل حیوانات خانگی خلاقانه و خلاقانه طراحی شده توسط شانون بیچ به شما امکان می دهد سگ خود را به راحتی حمل کنید. حمل سگ Puppoose دارای 4 بند قابل تنظیم، بالشتک گردن برای راحتی شما و بند امنیتی است که ایمنی حیوان خانگی شما را تضمین می کند.
 • پنجره گنبدی شفاف ◄ پنجره گنبدی شفاف
    پنجره گنبدی شفاف به سگ ها اجازه می دهد تا کنجکاوی خود را برآورده کنند و ببینند در طرف دیگر حصار چه اتفاقی می افتد. پنجره حصار پت پیک: هر سگی باید دیدگاهی داشته باشد. [سفارش]
 • چند تا ایده دیگه برای باکس حمل سگ و گربه ◄ چند تا ایده دیگه برای باکس حمل سگ و گربه
    حمل حیوانات خانگی راحت با سوراخ های تهویه، پدهای قابل شستشو و پنجره ها. کوله پشتی و کیف های U-pet به شما در حمل و نقل گربه یا سگ کمک می کند. [سفارش]
 • چای کیسه ای زیبا و خلاقانه ◄ چای کیسه ای زیبا و خلاقانه
    چای کیسه ای زیبا و خلاقانه طراحی شده توسط Charm Villa شبیه ماهی قرمز است. بسته بندی چای هوشمند از تایوان. ماهی کوچولو در فنجان چای شما شنا می کند.
 • جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED ◄ جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED
    جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED ایمنی باعث افزایش دید شما و حیوان خانگی شما در پیاده روی های صبح و عصر می شود. جلیقه سگ LED فیبر نوری قابل شارژ، سبک و ضد باران. [سفارش]
 • بزار ماهی ها هم یه جور دیگه ببیند ◄ بزار ماهی ها هم یه جور دیگه ببیند
    گنبد شفاف پر از آب به ماهی ها اجازه می دهد تا بالای سطح حوض شنا کنند و دنیا را ببینند. گنبد ماهی شناور / پنجره برای برکه زیپ شما طراحی شده توسط Velda. از غذا استفاده کنید و ماهی های خود را آموزش دهید که تا داخل گنبد شنا کنند.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29170    |     صفحه 1 از 2917
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

آموزش دستشویی برای سگ شما


آموزش دستشویی کردن سگ ها بیشتر اوقات به شکل کاری دشوار و صاقت فرسا تصور می شود. رایج است که صاحبان سگ ها به خود می قبولانند که سگ در داخل خانه دستشویی می کند تا زمانی که به اندازه ی کافی بزرگ شود.
در واقع این مورد مساله ای نیست که باعث نگرانی صاحب سگ شود. آموزش دستشویی سگ بسیار آسان است. دو اصل اساسی در آموزش سگ وجود دارند که لازم است به آنها توجه شود که عبارتند از:

1-1-فرصت هایی که سگ بتواند در داحل خانه دستشویی کند را از بین ببرید.
2-2- سگ را در هر بار دستشویی ذر خارج از منزل تشویق کنید.

اگر سگ را در داخل خانه نگهداری می کنید. محلی مخصوص برای سگ تدارک ببینید. خانه های مخصوص سگ به تعدادی زیاد در فروشگاه های حیوانات و یا در اینترنت موجود است. در صورت امکان سگ را در محلی نزدیک به در خروجی قرار دهید تا این اختیار را داشته باشد تا در هنگام دستشویی به بیرون از منزل مراجعه کند. اگر به سگ امکان دستشویی در داخل منزل یا خارج آن داده شود سگ معمولا بیرون را انتخاب می کند. اگر این مورد را لحاظ کنید غالبا احتمال دسشویی کردن سگ در داخل خانه از ریشه کنده می شود. هر گاه سگ از خواب بیدار می شود مطمعن شوید که به بیرون می رود .( شما باید سگ را به بیرون ببرید اگر محل سگ در نزدیکی دری باز نیست).


زمانی که سگ را به بیرون از منزل می برید مهم است که او را دقیقا به یک محل مشخص در باغچه ببرید .این امر باعث می شود تا سگ تشویق شود تا در همان محل که آثار فبلی دستشویی هم مشاهده می شود دستشویی کند. سگ به زودی این محل را برای دستشویی کردن خود انتخاب می کند.
هر گاه سگ را به محل مشخص شده می برید به دستوراتی مانند دستشویی کن یا سریع باش بدهید. به انجام این عمل ادامه دهید به خصوص در زمانی که سگ در حال انجام عمل دستشویی است. این به سگ کمک می کند تا دستور را با عمل دستشویی مطابقت دهد . در مدت زمانی بسیار کوتاه با استفاده از این روش سگ قادر خواهد بود تا طبق فرمان شما در محل مشخص دستشویی کند

مهم ترین قسمت آموزش این است که هر بار سگ را در هنگام دستشویی کردن در محل مشخص شده تشویق کنید. این امر بسیار ضروری است. این نیروی مثبت سرعت آموزش سگ را بسیار بالا می برد. همیشه سگ را به محل میشخص شده ببرید همیه به او فرمان را بدهید و همیشه او را تشویق کنید.

اگر سک در منزل دستشویی کرد اقدام به تنبیه او نکنید. هیچ گاه دماغ سگ خود را به مدفوعش نمالید. عده ای فکر می کنند این عمل باعث باز داشتن سگ از تکرار این عمل می شود. هیچ چیز شفاف تر از واقعیت نیست.
بسیار ساده سگ را بیرون به محل مشخص شده ببرید و قرمان دستشویی کن را به او بدهید . اگر فرمان را اجرا کرد او را دوباره تشویق کنید . در صورتی که نکرد اصلا مهم نیست. اصل مهم است که شما سک را تحت فشار گذاشته اید تا در محل مشخص دستشویی کند.

اگر بر سر سگ فریاد بزنید او را بزنید یا دماغش را به مدفوعش بمالید تنها کاری که کرده اید بزرگ تر کردن مشکل است . این کار سگ را از دستشویی کردن در داخل خانه باز نمی دارد . تنها نتیجه این عمل این است که سگ در جایی که شما نمی بینید اقدام به کار خود می کند و همه چیز شکل پیچیده تری به خود می گیرد!

راه ساده: راه های دستشویی کردن سگ در داخل خانه را از بین بردن. بردن سگ به محل مشخص در خارج حانه . تکرار فرمان و تمرکز بر مثبت بودن که همان تشویق سگ بعد از عمل دستشویی است.

در زمانی بسیار کوتاه سگ با خوشحالی خود به محل مشخص شده می رود زیرا شما به او انرژی مثبت زیادی داده اید و کل موضوع را که بسیار سخت ت
محصولات فروشگاه مرتبط با این مقاله
نظرات کاربران
 • 50
  salam
  mamnoon
  khaste nabashid
  lotfan befarmaaid cheghadr zaman mibareh barayeh ye sage 1 ya 2 maahe barayeh
  amozeshe edrareshoon jaayeh makhsoos
 • 0
  ﺳﻼﻡ، ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺒﺎﺷﻴﺪ.
  ﻣﻦ ﺳﻪ-ﭼﻬﺎﺭ ﺭﻭﺯﻩ ﮐﻪ ﻳﺪﻭﻧﻪ ﺗﻮﻟﻪ ۴ﻣﺎﻫﻪ ﺷﻴﺘﺰﻭ-ﻣﺎﻟﺘﻴﺰ ﺧﺮﻳﺪﻡ، ﺩﺳﺘﺸﻮﺋﻴﺶ ﺭﻭ ﺩﺍﺭﻩ ﻳﺎﺩ ﻣﯽﮔﻴﺮﻩ ﺍﻣﺎ ﭘﺎﺭﺱ ﮐﺮﺩﻧﺎﺵ ﺩﻳﻮﻭﻧﻢ ﮐﺮﺩﻩ ﻃﻮﺭﯼ ﮐﻪ ﮔﺮﻳﻪم ﻣﯽﮔﻴﺮﻩ! ﺑﻪ ﻣﺤﺾ ﺍﻳﻨﮑﻪ ﺍﺯ ﺧﻮﻧﻪش ﺩﺭﺵ ﻣﻴﺎﺭﻡ ﺳﺎﮐﺖ ﻣﯽﺷﻪ و ﺷﻴﻄﻨﺖ ﻣﯽﮐﻨﻪ ﺍﻣﺎ ﺗﺎ ﻣﯽﺫﺍﺭﻣﺶ ﺗﻮ ﺧﻮﻧﻪش ﺑﺪﺟﻮﺭﯼ ﭘﺎﺭﺱ ﻣﯽﮐﻨﻪ و ﺍﻋﺼﺎﺑﻤﻮ ﺧﺮﺩ ﻣﯽﮐﻨﻪ... ﻧﻤﯽﺩﻭﻧﻢ ﭼﻴﮑﺎﺭ ﮐﻨﻢ؟ ﻣﯽﺷﻪ ﮐﻤﮑﻢ ﮐﻨﻴﺪ؟ ﺧﻮﺍﻫﺶ ﻣﯽﮐﻨﻢ.

  پاسخ ها

  • سلام ساناز جان-اگه همچنان سگتون پارس میکنه من یه راه حل دارم براتون :فقط تنبیه بدنی اونم به صورت پیوسته و بدون وقفه-... ولی جدا از شوخی من وقتی سگم پارس میکرد میرفتم جلو لونش و اخم میکردم و فقط نگاش میکردم و بعد به حالت قهر از پیشش میرفتم و یه مدت که این کارو تکرار کردم خوشبختانه جواب داد امیدوارم که شما هم موفق شین و دیگه گریتونو در نیاره این شیتزو مالتیزتون.
 • 10
  سلام خسته نباشید من ی سگ تریر 5 ماهه دارم و نمیدونم واسه دسشویش چیکار کنم؟؟؟اپارتمان هستم.و میخوام روی روزنامه یاد بگیره ولی تو خونه کارشو میکنه رو فش
 • 2
  سلام
  با اینکه هنوز این روش رو امتحان نکردم اما گمونم خیلی خوبه ممنونم از شما دوست من
 • 4
  من یه سگ تریر خریدم.هروقت غریبه میبینه پارس میکنه جوری که ابرومو میبره.قبلا هم خودشو نگه میداشت الان اصلا این کارو نمیکنه و تو خونه دستشویی میکنه...قبلا وقتی صداش میکردم ج میداد و میومد پیشم الان هر غریبه ای صداش میکنه میره پیش اون....و این واقعا اعصابمو خراب میکنه من چیکار کنم.خواهشا کمکم کنید
 • 0
  سلام من يك هفته هستش كه يك سك شيتزو مثلا تربيت شده از مادرش گرفتم ولي بامشگل دستشويي روبرو شدم تو خونه ازاد هست وبرأي خودش ميگرده بؤ ميكنه ولي تا غافل ميشم يكم جيش ميكنه تا من ميبينم ودعواش ميكنم ميره روي روزنامه اي كه توحمام انداختم درش هم هميشه بأزه جيش ميكنه ومن هميشه دلشوره دارم زمانيكه بعد دعوا ميره روي سرجاش جيش كنه فورا تشويقي ميدم واصلا زمانش رو نميدونم كه چه موقع جيش داره و بعضي فرمانهاي أصلي روهم نميدونه اگه امكان داره ممنون ميشم كمكم كنين
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
کاربران با این تگها این مقاله را پیدا کرده اند :

بلد

توله

روی

ساده

رفتن

یاد

دامپزشک

محلی

برا

مکانی

خريد

یادگیری

فروش

رود

اطلاعاتی

هــــا

خرگوش

ياد

خونه

پامرانیان

مشخص

تهران

تعلیم

کنه

راهی

جهت

جلوگیری

تربیت

خرید

جایی

ماهه

امو

تربيت

روشی

سریع

مخصوص

مالتيز

کامل

پامرانین

خاک

ژرمن

محل

خانه

مربی

اطلاعات

گفتن

اموزش

هاسکی

دقیق

گربه

م

نحوه

ظرف

داخل

دستورات

مدت

آسان

بیرون

بالغ

مورد

مشکل

۱

میخوام

1

مکان

همستر

توالت

طرز

دستشویی

سگم

اگه

ترین

بستن

بيرون

مدل

شو

ي

؟

ی

شیتزو

خبر

تعليم

راههای

روشهای

نیست

من

فرمان

د

کنيم

مربي

باغچه

بـه

تریر

روش

چگونگی

علت

راه

دالمیشن

شما

آپارتمانی

بردن

اپارتمان

خانگی

سگ

بـا

۲

طریقه

بزرگ

ساله

میکنه

محرک

خارج

tabid

تری

کنم

کار

شوی

حال

نگهداری

مالتیز

نر

دارو

شویی

داره

آموزش

سگها

راحت

دست

3

براى

عکس

اشپیتز

روتوایلر

فرش

خصوص

حیوانات

آپارتمان

سارا

منزل

:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ سفر با دوچرخه با سگ ها
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle