پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

باز هم گوگل، باز هم نقض حریم خصوصی

 

باز هم گوگل، باز هم نقض حریم خصوصی

- به تازگی مشخص شده که خودروهای تصویربردار گوگل که امکانات استریب‌ویو را فراهم می‌کنند، به آنتن‌های وای-فایی مجهزند که اطلاعات روترهای شبکه‌های وایرلس خانگی و اداری را گردآوری می‌کنند.
ابوالفضل کریمی: بسیاری از افرادی که در آمریکا ، استرالیا، انگلستان و دیگر کشورهای اروپایی زندگی می‌کنند، می‌توانند تقریبا تصاویر همه خانه‌ها در هر خیابانی را با استفاده از امکان استریت ویو در گوگل‌مپ به صورت آنلاین ببینند.
اما به گزارش نیوساینتیست، به تازگی این موضوع افشا شده که ماشین‌های مجهز به دوربین‌های این غول اینترنتی که از مقابل درب خانه‌هایشان عبور می‌کردند، فقط در حال جمع‌آوری تصاویر پانوراما از خیابان‌ها نبوده؛ بلکه آنتن‌های وای-فای نصب‌شده روی این خودروها در حال جستجو و ردیابی شبکه‌های کامپیوتری بی‌سیم بودند و تجهیزات خاصی در داخل آن‌ها نام شبکه‌ها ، مکان آن‌ها و آدرس منحصر به فرد Mac روترهای پشتیبانی کننده آن‌ها را ثبت می‌کرد.
فاش شدن این مطلب، البته نه تنها موجی از اتهامات را متوجه شرکت گوگل کرده، که مهر تاییدی بر این موضوع زده که گوگل هیچ توجهی به حریم خصوصی افراد ندارد.
گوگل می‌گوید این اطلاعات را برای بالا بردن دقت سرویس‌های خود جمع‌آوری کرده و به این ترتیب تلفن‌های هوشمند قادرند مکان خود در گوگل‌مپ ، خصوصا در مراکز شهر که سرویس‌های جی‌.پی‌.اس قابل اعتماد نیستند، با دقت بالا مشخص کنند.
 

برنامه‌های نقشه‌برداری تلفن‌های همراه می‌تواند با اتصال و دریافت اطلاعات از برج‌های تلفن همراه که با آن در ارتباط هستند، دقت خود را افزایش دهند؛ اما گوگل متوجه شده اگر تلفن همراه بتواند جزئیات روترهای وایرلس نزدیک خود را دریافت کند، میزان دقت مکان‌یابی بسیار بالاتر خواهد رفت. به این ترتیب، سرورهایی که سرویس گوگل‌مپ را روی تلفن‌های همراه ارائه می‌دهند، می‌تواند مختصات را بسیار دقیق‌تر از گذشته محاسبه کنند.
در حال حاضر میلیون‌ها نفر در سراسر جهان در حال بهره بردن از پایگاه داده گوگل هستند که از اواخر سال 2007 در آمریکا راه‌اندازی شده است.
البته گوگل تنها شرکتی نیست که اطلاعات وای-فای را با هدف موقعیت‌یابی جمع‌آوری می‌کند. شرکت اسکای‌هوک وایرلس Skyhook Wireless در بوستون نیز از خودروهای جستجوگر وای-فای برای ارائه یک سرویس مشابه استفاده می‌کند که قابل دسترسی روی برنامه‌های نقشه‌یابی بعضی از تلفن‌های همراه شرکت موتورولاست.
ماجرا چطور لو رفت؟
اگرچه شرکت گوگل برای سری نگه داشتن فعالیت‌های جمع‌آوری اطلاعات خود تلاش خاصی انجام نداده، اما انجام این فعالیت‌ها را نیز به دیگران اعلام نکرده است.

این فعالیت‌ها تا هفته پیش برای کسی آشکار نشده بود، تا این که پیتر شار از هیئت فدرال محافظت از اطلاعات آلمان متوجه شد خودروهای استریت‌ویو که در حال فعالیت در آلمان هستند، علاوه بر عکس‌برداری اطلاعات وای-فای را نیز جمع‌آوری می‌کنند. او می‌گوید زمانی که به گوگل اجازه عکس‌برداری برای سرویس گوگل ویو داده شد، در مورد این فعالیت اطلاعی به او داده نشد.
در انگلستان نیز همین موضوع باعث شگفتی کمیسیون اطلاعات این کشور شد. نیک دی، سخن‌گوی ICO در این باره گفت: «اگرچه قبل از آن‌که خودروهای استریت‌ویوی شرکت گوگل شروع به عکس‌برداری از خیابان‌های شهر کنند، ما با آن‌ها ملاقات‌هایی داشتیم؛ اما این شرکت هیچ‌ چیزی راجع به اسکن کردن اطلاعات وای-فای به ما نگفت».
در حال حاضر ICO در حال کسب اطلاعات بیش‌تری از گوگل است، اما شار معتقد است که این شرکت باید همه اطلاعات وای-فای جمع‌آوری شده را حذف کند.
پیتر فلیشر از شورای حریم خصوصی جهانی گوگل گفت: «مقامات حفاظت اطلاعات از عملیات جمع‌آوری اطلاعات وای-فای اطلاع نداشتند، چرا که این اطلاعات به صورت عمومی منتشر می‌شوند و هر کس که یک وسیله با قابلیت دریافت اطلاعات وای-فای باشد؛ به آن‌ها دسترسی خواهد داشت. هم‌چنین بر خلاف تصاویر استریت‌ویو، اطلاعات وای-فای در مراکز اطلاعاتی که سرویس‌های نقشه‌برداری را ارائه می‌دهند، باقی خواهند ماند و هیچ‌گاه به صورت آنلاین منتشر نخواهد شد».
اما هیچ کدام از این سازمان‌ها در مورد خطرات احتمالی نفوذ به پایگاه داده وای-فای این شرکت مطلبی بیان نکرده اند و احتمال این که به زودی درخواست قانونی بر علیه جمع‌آوری اطلاعات وای-فای شود وجود ندارد.
به هر حال سیمون دیویس، مدیر گروه حریم خصوصی بین‌المللی در این باره گفت: «از دید روابط همکاری بین‌ سازمانی ، مخفی نگهداشتن این کار از سوی گوگل تصمیم درستی نبود».
فلیشر نیز با این عقیده موافق است و می‌گوید: «واضح است که شفافیت بهترین انتخاب است. زمانی که شما در تلاشید با اطلاعات دیگر مرزهای تکنولوژی را گسترده‌تر کنید، کمی شفافیت جای دوری نمی‌رود».
__________________
---------
------
---
-
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی