پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • پرتره های خلاقانه حیوانات ◄ پرتره های خلاقانه حیوانات
    پرتره های خلاقانه حیوانات که از گلبرگ های گل به دقت چیده شده اند. مجموعه ای از گل آرایی زیبا توسط هنرمند با استعداد Raku Inoue.
 • حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب ◄ حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب
    سرگئی بابکوف، هنرمند روسی، حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب می سازد. مجسمه‌های چوبی دقیق ساعت‌ها طول می‌کشد تا تکمیل شوند و در نهایت شبیه پرندگان، جوندگان و سایر حیوانات واقعی می‌شوند.
 • تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات ◄ تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات
    مجموعه ای از تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات را نشان می دهد که در حال انجام حرکات یوگای پیچ خورده هستند. آثار هنری خلاقانه حیوانات وحشی توسط هنرمند پاریسی برونو پونتیرولی.
 • تصاویر خلاقانه حیوانات چاق ◄ تصاویر خلاقانه حیوانات چاق
    مجموعه ای از تصاویر خلاقانه حیوانات چاق را نشان می دهد که در حال تماشای تلویزیون، بازی های ویدیویی و اتلاف وقت با تلفن خود هستند. پروژه هنری "حیوانات تنبل" توسط گودونگ ژائو، هنرمندی از پکن، چین.
 • مجسمه‌های مینیاتوری واقعی ◄ مجسمه‌های مینیاتوری واقعی
    مجسمه‌های مینیاتوری واقعی از گربه‌ها، سگ‌ها، پرندگان و حیوانات وحشی. مجسمه های حیوانی بسیار دقیق و واقعی که توسط Kerri Pajutee ساخته شده است.
 • قفسه های کتاب خلاقانه ◄ قفسه های کتاب خلاقانه
    قفسه های کتاب خلاقانه ای طراحی شده اند که شبیه تصاویر حیوانات وحشی زیبا هستند. سری مبلمان به شکل حیوانات ساخته شده توسط خانه طراحی فرانسوی Ibride.
 • جا تخم مرغی پنگوئن ◄ جا تخم مرغی پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاقانه که شبیه کلونی کوچک پنگوئن های شایان ستایش است. "Egguins" توسط Peleg Design تا 6 عدد تخم مرغ را در خود جای می دهد و دارای دسته ای خلاقانه است که حتی در آب جوش داغ همیشه خنک می ماند.
 • نگهدارنده های تخم مرغ ◄ نگهدارنده های تخم مرغ
    نگهدارنده های تخم مرغ الهام گرفته از طبیعت طراحی شده اند تا شبیه پرندگان، گربه ها و حیوانات وحشی باشند. لیوان های سرامیکی تخم مرغ دست ساز هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه می دارد و چیز خاصی را به میز صبحانه شما اضافه می کند.
 • رحت های پهن شده به شکل حیوانات ◄ رحت های پهن شده به شکل حیوانات
    شکل‌هایی از اسب‌ها، گاوها و گاوهای نر ساخته شده از لباس‌های شسته شده روی خط خشک‌کنی که با گیره‌های لباس متصل شده بود آویزان می‌شدند. "حیوانات ساخته شده از لباس" - مجموعه ای از تصاویر خلاقانه هلگا استنتزل.
 • مجسمه هایی با الهام از حیوانات ◄ مجسمه هایی با الهام از حیوانات
    مجموعه ای از مجسمه های رسا از حیوانات با بدن واقعی انسان در موقعیت های دنیای واقعی قرار داده شده است. مجسمه های ترکیبی حیوانات انسانی خلاقانه ساخته شده از خاک رس توسط الساندرو گالو.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29230    |     صفحه 1 از 2923
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روز 3 ابان

فال روز 3 ابان
فروردین

امروز پیش از اینکه از رابطه عاطفی خود ناامید شوید و بخواهید پا را از آن بیرون بکشید، اتفاق هایی روی می دهند که از این روند رو به انتها بیرون خواهید آمد. سرانجام پس از چند هفته سیر نزولی و ناراحت کننده، دوباره به حالت عادی رابطه خود باز می گردید. می توانید با هم در مورد سوءتفاهمات حرف بزنید. برای صحبت کردن در مورد مسایل مهم، امروز فرصت مناسبی است. روند مسایل کاری هم همین‌قدر امیدبخش هستند و می توانید در مورد طرح های خود با جسارت بیشتری صحبت کنید. در زندگی عاشقانه شما باید یک قدم به جلو بردارید. باید اجتماعی تر بشوید و احساسات خود را نشان دهید. بیرون بروید و با انسان های بیشتری معاشرت داشته باشید و با همفکری عشقتان برای پیشرفت اجتماعی تلاش کنید.

اردیبهشت

خدا را شکر کنید که سلامت جسمی و روحی خود را دوباره بازیافته اید. در هفته های گذشته رویدادهای تلخ و خسته کننده متعددی را پشت سر گذاشته اید و امروز مرحله جدیدی از زندگی شما آغاز می شود. در روزهای گذشته خیلی سخت از رختخواب بیدار می شدید، اما این نوید را بدهیم که از امروز با قدرت و توان فکری خوب می توانید روز خود را شروع کنید. انرژی های خفته بیدار شده اند و راه های موفقیت در انتظار عبور شما هستند. این روحیه پرانرژی که از صبح دارید در رابطه عاطفی شما نیز تغییرات بسیار مثبتی ایجاد می کند. رکودی که در چند وقت اخیر در رابطه عاشقانه تان وجود داشت بالاخره از بین می زود. دوباره همان هیجان چند هفته قبل را با هم تجربه خواهید کرد. از این فرصت برای اضافه کردن عادت های بسیار خوب و مثبت به زندگی خود استفاده کنید.

خرداد

امروز ذهن شما باز است  و گره هایی که در روزهای اخیر در سرتان وجود داشت، همگی باز خواهند شد. می توانید از خلاقیت بسیار زیادی که دارید برای کشیدن نقشه های جدید در حوزه کار خود استفاده کنید. در چند هفته اخیر کارها در یک روند معمولی و بسیار کند پیش می رفتند و این موجب کلافگی شما شده بود. اما امروز، مرحله جدیدی از تلاش و پیشرفت را آغاز خواهید کرد. کارهای گروهی و همفکری و مشورت با همکاران موجب بهبود بیشتر این مساله می شوند. از داشتن برنامه منسجم هم غافل نشوید. امروز حتی برای تمرکز روی مسایل عاشقانه نیز بهترین فرصت است. برای این امر، ورزش کنید، یوگا بروید یا شنا و پیاده روی انجام دهید. این ورزش ها جسمتان را در سلامت بهتری قرار می دهند و تاثیر آن در روحیه شما کاملا مشهود خواهد بود. با عشقتان قرار بگذارید و ناراحتی های هفته گذشته را از دلش در بیاورید.

تیر

امروز این را بدانید که راست گویی و پایبند بودن به صداقت، شما را در موقعیت های بسیار بهتری قرار می دهند. به ندای درونی خود اعتماد کنید. اگر قصد آغاز کار با فرد جدیدی را دارید، احتمالا می ترسید که همه جانبه به او اعتماد کنید اما به قلبتان اعتماد کنید و هر چه می گوید را بپذیرید. برای اطمینان بیشتر می توانید تحقیقی هم در مورد سوابق این فرد داشته باشید. این را بدانید اگر کمی به او فرصت دهید، می تواند خودش را به خوبی به شما نشان دهد. امروز خودتان را بیشتر از همیشه دوست دارید. پس از چند هفته سخت، امروز می توانید با حس های بهتر در جمع خانواده حاضر شوید. اگر لازم است برخی سوءتفاهمات را برطرف کنید و در مورد آنها توضیح دهید. حتی با نیمه دیگر خودتان هم باید با صداقت بیشتری حرف بزنید. اگر مشکلی با شما دارد، برایش برطرف کنید. امروز سرانجام همه دوری ها و بی احساسی های چند هفته اخیر شما به پایان می رسند و اوضاع دوباره به حالت عادی باز خواهند گشت. برای این آغاز دوباره با عشقتان جشن  دونفره برپا کنید.

مرداد

در سه هفته اخیر شما همه وقت خود را بر کار و مسایل خودتان اختصاص داده بودید و از ارتباط با خانه و خانواده و عشقتان دور شده بودید. این سختکوشی برای خودتان نیز چندان خوشحال کننده نبوده است. به همین دلیل، این نوید را بدهیم که امروز همه آن دوران به پایان می رسد. سرانجام روی آرامش را می بینید. در این میان شاید برای خانواده، دوستان و شریکتان شوءتفاهماتی پیش آمده باشد. با خوش زبانی و صداقت آنها را برطرف کنید. به سراغ دوستان قدیم بروید و مهربان یرا نثار آنها کنید. امروز زمان درست کردن است. وسایل الکترونیک خود همانند لپ تاپ یا موبایل را آپ‌دیت کنید و نسخه های جدیدتر خریداری کنید. فناوری در پیشرفت زندگی فردی شما بسیار مهم است. اگر مجرد هستید، از طریق شبکه های اجتماعی می توانید فرد دلخواه خود را بیابید و با او ارتباط تازه ای آغاز کنید.

شهریور

امروز کنترل همه کارها به دست شماست. پس از سه هفته بسیار سختی که پشت سر گذاشته اید، امروز می توانید روی آرامش را ببینید و مرحله تازه ای از زندگی را آغاز کنید. البته در مورد مسایل مالی شاید همچنان درگیر مشکلاتی باشید و نتوانید به درستی آنها را مدیریت کنید. اما بهترین کار این است که با توجه به بودجه خود خرج کنید و از ولخرجی های اضافه دست بکشید. به این ترتیب، می توانید این مساله را نیز حل کنید. پایداری و زیبایی رابطه عاشقانه شما دوباره بازخواهد گشت. اگر در هفته های گذشته رابطه شما و عشقتان کمی سرد شده بود، از امروز دوباره می توانید به روال گذشته بازگردید و شادی زیادی را در کنار هم تجربه کنید. ناراحتی های قدیم را کنار بگذارید و با دید و نگاه تازه، دوباره اجتماعات دوستانه خود را برپا کنید و از انرژی های امروز لذت ببرید.
 
مهر

بالاخره یک روز شاد و عالی رسید. امروز پس از چند هفته سخت، همه شادی ها و راحتی ها به سراغتان می آیند. امروز سرانجام پس از سه هفته، ناامیدی ها و استرس ها را کنار خواهید گذاشت و با نگاه جدید و امید بیشتر به جلو پیش خواهید رفت. از همان ابتدای صبح، انرژی های مثبت را در کار و زندگی شخصی خود پخش کنید و دوباره همان رفتارهای اجتماعی که قبلا داشتید را از سر بگیرید. انجام گروهی کارها بسیار برای شما مفید است. در خلال انجام وظایف، رابطه های خود را نیز بهبود می بخشید. کمی به خواسته های درونی خود بپردازید. اگر دنبال یافتن نیمه گمشده هستید، در جمع ها و اجتماعات حاضر شوید. البته به خاطر داشته باشید پروژه کاری که در دست دارید به زمان نیاز دارد . باید برای زمان خود برنامه ریزی کنید تا هر دو خواسته تان به انجام برسند.

آبان

وارد ماه تولد خودتان شده اید. از امروز، روند بسیار خوبی در زندگی شما آغاز می شود. در هفته های اخیر فشار کاری و فاصله عاطفی بسیاری را تجربه کرده اید. اما امروز همه نیروها برای شاد کردن شما در گردش هستند. از این فرصت برای برطرف کردن سوءتفاهمات استفاده کنید. اگر خانواده یا عشقتان از شما دلگیر هستند، با حرف و تکیه بر صداقت، مشکلات را برطرف کنید. امروز می توانید با نگاهی جدید دنیا را دوباره کشف کنید. خلاقیت هایتان زیاد شده است. از امروز، روند جدیدی برای پیشرفت همه جانبه در زندگی شما آغاز خواهد شد. مدت هاست که حرفی را در دل خود نگه داشته اید و می ترسید بیان آن موجب ناراحتی بشود. بهتر است آن را مطرح کنید. مخفی کردن مشکلات، به حل شدن آنها کمکی نمی کند. باید با آنها روبه رو شوید. اگر از رابطه عاطفی خود راضی نیستید، از اینکه به آن پایان ببخشید هراسی نداشته باشید. این برای هردو شما خوب است.
 
آذر

پس از هفته ها دوری از خانواده، دوستان و حتی نیازهای خودتان، سرانجام امروز می توانید به حالت عادی زندگی بازگردید. در هفته های گذشته به قدری مشغله شما زیاد بوده اند که از همه چیز غافل شده اید. اما این نوید را بدهیم که از امروز، همه چیز به حالت عادی بازخواهند گشت و خوشحالی ها و پیشرفت ها دوباره به سراغ شما خواهند آمد. استفاده از فناوری و وسایل الکترونیک نیز امروز به شما کمک بسیاری می کند. اگر سوتفاهماتی در میان دوستان یا خانواده وجود دارد، با صبر و مهربانی آنها را برطرف کنید. صداقت را در درجه اول اهمیت قرار دهید. شادی و سرگرمی های رابطه عاشقانه شما نیز امروز باز خواهند گشت. از امروز می توانید برای خود، خانواده و عشقتان زمان بیشتری اختصاص دهید و انرژی های بیشتری کسب کنید.

دی

آیا احساس می کنید در این چند وقت اخیر دایم تحت فشار و ناراحتی بوده اید؟ از امروز همه این غم ها به پایان می رسند. روزهای شاد و پرباری در انتظار شما هستند. پس از چند هفته سختکوشی، بالاخره مجال استراحت و رسیدگی به خود و خانواده خود را پیدا خواهید کرد. از این فرصت برای برنامه ریزی صحیح و زمان بندی درست استفاده کنید. در کنار خلاقیتی که از امروز افزایش می یابد، برای خانواده و دوستان نیز زمان بیشتر بگذارید. سوءتفاهماتی که در این اواخر به وجود آمده است را برطرف کنید. این را بدانید که همه چیز  به طرز معجزه‌آسایی خوب پیش خواهند رفت. در رابطه های خود همه خوشحالی هایی که در انتظارشان بوده اید را به دست می آورید و می توانید وارد فاز جدیدی از شادی و عشق بشوید. این را بدانید با همکاری و کار گروهی بهتر و سریع تر می توانید آرزوهای خود را محقق کنید. در محیط های اجتماعی یا حتی محل کار، با فردی ملاقات خواهید داشت که برایتان جذاب است و می توانید رابطه عاطفی با او آغاز کنید. 
 
بهمن

در هفته های گذشته دایم احساس می کردید که در دام کار و خستگی گرفتار شده اید. اما امروز، کائنات سرنوشت جدیدی را برای شما نوشته است. در حالی که همچنان تلاش خود را انجام می دهید، اما می توانید به مسایل خانوادگی و نیازهای شخصی خود هم رسیدگی کنید. با همکاری دیگران می توانید بخشی از زمان خود را برای شادی و بودن در جمع دوستان و خانواده اختصاص دهید. برای یک سفر کوتاه و حتی یک روزه برنامه ریزی کنید تا بیش از پیش انرژی داشته باشید. روزمرگی هایی که در چند وقت اخیر روی رابطه عاطفی شما سایه انداخته بودند، بالاخره از بین می روند. می توانید با سرزمین های جدید سفر کنید. مکان های جدید را کشف کنید. در کنار فرد موردعلاقه تان، شادی های جدید را تجربه کنید. از امروز، روند زندگی شما به سوی خوشحالی ها و موفقیت ها پیش می رود.

اسفند

دوره سختی ها و سخت کوشی ها به پایان رسید. امروز، آغازگر روند جدیدی در زندگی شما خواهد بود. در یک مسیر شاد و سرشار از موفقیت قرار می گیرید. ارتباط های خود را بهتر کنید. اگر در روزهای گذشته خانواده یا دوستان از شما ناراحتی به دل گرفته اند، با صداقت و مهربانی آنها را برطرف کنید. شما توان این را دارید در کنار سخت‌کوشی، رابطه های خود را نیز در وضعیت نرمال و درست حفظ کنید. استرسی که در هفته های گذشته داشته اید، محو می شوند. به عشقتان بیشتر نزدیک می شوید و می توانید آتش عشقی که خاموش شده بود را دوباره شعله ور کنید. در مورد مسایل مالی، کمی با احتیاط پول خرج کنید. با توجه به بودجه تان خرید کنید. بیشتر پولتان را نیز برای تحصیل، آموزش و لباس اختصاص دهید. اینها به اعتماد به نفس بیشتر شما کمک شایانی می کنند.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ پرتره های خلاقانه حیوانات
◄ حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب
◄ تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات
◄ تصاویر خلاقانه حیوانات چاق
◄ مجسمه‌های مینیاتوری واقعی
◄ قفسه های کتاب خلاقانه
◄ جا تخم مرغی پنگوئن
◄ نگهدارنده های تخم مرغ
◄ رحت های پهن شده به شکل حیوانات
◄ مجسمه هایی با الهام از حیوانات
◄ مجسمه های سیمی از حیوانات
◄ مجسمه اسب تروا با الهام از فناوری
◄ صندلی مدرن که هم برای انسان و هم برای گربه
◄ مجسمه های منحصر به فرد حیوانات
◄ حیوانات خوش پوش
◄ کقش هایی برای تمیز کردن با سگ ها
◄ بالکن برای گربه ها
◄ ماشین لباسشویی بازیافتی تبدیل شده به آکواریوم
◄ خرس های تدی فضانورد
◄ بوقلمون های فضایی
◄ موس خلاقانه شبیه به پوکومون
◄ ابزاری شبیه به حشرات
◄ بالش بوقلمونی
◄ بالشی برای شما به شکل سگ
◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
◄ آثار هنری رنگارنگ سه بعدی
◄ ظرف نودل شبیه سگ
◄ گیتار گودزیلا
◄ کوله پشتی مگسی
◄ اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲
بعدی 1 قبلی

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ پرتره های خلاقانه حیوانات
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle