پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • مبلی با شکل ستون فقرات ◄ مبلی با شکل ستون فقرات
    مبلمان قابل تنظیم الهام گرفته از ستون فقرات انسان که از چوب های چوبی به هم پیوسته ساخته شده اند را می توان به راحتی به اشکال و طرح های مختلف تبدیل کرد. مبلمان نوآورانه SPYNDI به افراد این امکان را می دهد که صندلی های منحصر به فرد خود را با اتصال تک تک چوب ها به یکدیگر، چرخش 180 درجه برای تغییر انحنا و قفل کردن در جای خود ایجاد کنند.
 • میز قهوه همراه گربه ها ◄ میز قهوه همراه گربه ها
    میز قهوه مدرن دارای خانه گربه کروی شکل با الهام از ایگلو است که برای گرم و راحت نگه داشتن حیوان خانگی مورد علاقه شما ساخته شده است. میز قهوه خانه گربه ای "Igloo" طراحی شده توسط Joao Teixeira را می توان درست در کنار تخت شما یا در اتاق نشیمن قرار داد. تخت ساخته شده از پلاستیک برای تمیز کردن آسان.
 • لیوانی شبیه هشت پا ◄ لیوانی شبیه هشت پا
    لیوان تیکی سرامیکی که برای نوشیدن کوکتل طراحی شده و به شکل اختاپوس سبز رنگی است که روی جمجمه انسان قرار گرفته است. لیوان هشت پا تیکی Cthulhu دست ساز از چینی توسط KachaktanoMugs
 • نان هایی شبیه حیوانات ◄ نان هایی شبیه حیوانات
    نان خوشمزه ای که به شکلی شبیه گربه ها، سگ ها و سایر حیوانات شایان ستایش است. حیوانات نان خوراکی تازه پخته شده طراحی شده توسط Lou Lou P’s Delights.
 • ترکیبی میوه ها و حیوانات ◄ ترکیبی میوه ها و حیوانات
    دستکاری های خلاقانه عکس توسط عکاس آمریکایی سارا دی ریمر. حیوانات مختلف با میوه ها و سبزیجات مختلف ترکیب شدند.
 • لیوانی شبیه نژاد شیبا اونو ◄ لیوانی شبیه نژاد شیبا اونو
    وان ناز طراحی شده برای خوردن نودل رامن شبیه سگ کوچک شیبا اینو است. لیوان نودل Shiba Inu Ramen دست ساز از سرامیک توسط Tetsuya Iseda.
 • خانه گربه الهام گرفته از جنگ ستارگان ◄ خانه گربه الهام گرفته از جنگ ستارگان
    خانه گربه الهام گرفته از جنگ ستارگان که شبیه AT-AT واکر چهار پا است. "CAT-CAT": خانه گربه AT-AT واکر ساخته شده از تخته سه لا توسط ویتنی فابر برای گربه خانگی اش کاپیتان جک هارکنس. پاهای AT-AT به عنوان پست های خراش استفاده می شود
 • انسان ها با سر حیوانات ◄ انسان ها با سر حیوانات
    مجموعه ای از مجسمه های رسا از حیوانات با بدن واقعی انسان در موقعیت های دنیای واقعی قرار داده شده است. مجسمه های ترکیبی حیوانات انسانی خلاقانه ساخته شده از خاک رس توسط الساندرو گالو.
 • کیف پول خلاقانه به شکل سگ ◄ کیف پول خلاقانه به شکل سگ
    کیف پول خلاقانه و غیرمعمولی که به گونه ای طراحی شده است که شبیه سر واقعی یک سگ کوچک باشد، قطعاً چشم نواز است. کیف پول سکه سگ ساخته شده از نمد پشمی و چشم های پلاستیکی که واقعی به نظر می رسد. برای افرادی با حیوانات خانگی بولداگ فرانسوی مینیاتوری ایجاد شده است.
 • سفر با دوچرخه با سگ ها ◄ سفر با دوچرخه با سگ ها
    محصولی زیبا برای صاحبان دوچرخه که دوست دارند با سگ خود سفر کنند طراحی شده است. قفسه حیوانات خانگی Fairdale بهتر از یک سبد یا یک تریلر است. سیستم نصب نوآورانه سگ (یا گربه) شما را ایمن و ایمن نگه می دارد. راه حل عالی برای اتصال سگ به دوچرخه!
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29179    |     صفحه 1 از 2918
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

گاز جایگاههای CNG قطع شد

 

شرکت ملی گاز با تاکید بر اینکه قطع انشعاب گاز جایگاههای CNG به دلیل بدهی دولت و به صورت قانونی انجام شده است که جایگاهداران اعلام می کنند امکان پرداخت پول قبوض گاز را ندارند.

شرکت ملی گاز با تاکید بر اینکه قطع انشعاب گاز جایگاههای CNG به دلیل بدهی دولت و به صورت قانونی انجام شده است که جایگاهداران اعلام می کنند امکان پرداخت پول قبوض گاز را ندارند.

به گزارش خبرنگار مهر، با وجود تثبیت قیمت 300 تومانی CNG اما پایین بودن نرخ کارمزد فروش گاز در جایگاهها منجر به پایین ماندن حاشیه سود جایگاه داران شده است که پیش بینی می شود با ادامه وضع موجود فعالیت تعدادی از این بنگاههای اقتصادی تا آستانه ورشکستگی هم پیش برود.

در حال حاضر شرکت ملی گاز ایران هر متر مکعب CNG را با قیمت 260 تومان به جایگاه داران سراسر کشور عرضه می کند که در نهایت این حامل انرژی پر طرفدار با قیمت 400 تومان به مردم فروخته می شود اما جایگاه داران از نرخ 40 تومانی کارمزد به هیچ وجه راضی به نظر نمی رسند.
 
بر این اساس در سه ماهه نخست اجرای قانون هدفمندی یارانه ها تعدادی از جایگاه داران سی.ان.جی با عدم پرداخت هزینه گاز مصرفی به جمع بدهکاران دولت پس از اجرای این جراحی اقتصادی پیوسته اند و پیش بینی می کنند ادامه این وضع منجر به تعطیلی تعدادی از جایگاههای گاز کشور شود.
 
با افزایش بدهی های گازی جایگاه داران به دولت در نهایت از هفته گذشته شرکت ملی گاز ایران اقدام به قطع گاز تعدادی از جایگاههای سی.ان.جی کشور کرده که تعطیلی تعدادی از این جایگاهها منجر به افزایش تراکم در سایر مجاری های عرضه CNG شده است.
 
قطع گاز جایگاههای CNG قانونی است
 
خبرنگار مهر درباره قطع گاز تعدای از جایگاههای CNG از شرکت ملی گاز ایران کسب اطلاع کرد که پیگیریها نشان می دهد که قطع گاز این بنگاههای اقتصادی با انجام مسیر قانونی انجام شده است.
 
بر این اساس انشعاب گاز تعدادی از جایگاههای CNG که از بهمن ماه سال گذشته تاکنون نسبت به پرداخت قبض گاز مصرفی خود اقدام نکرده اند پس از دریافت چهار اخطاریه رسمی از شرکتهای گاز استانی قطع شده است.
 
مسئولان شرکت ملی گاز با تاکید بر اینکه این واحدها از قبل اخطاریه های قانونی دریافت کرده اما تاکنون نسبت به پرداخت بدهی های دولت اقدام نکرده اند، تاکید می کنند: مطابق با توافق وزارت نفت، ستاد حمل و نقل و سوخت کشور و جایگاه داران این بنگاهها باید برای هر دوره 15 روزه نسبت به تصفیه حساب گازبهای خود اقدام می کردند.
 
در همین حال شرکت گاز استان تهران با اعلام اینکه تاکنون در سطح این استان انشعاب فقط یک جایگاه CNG قطع شده است، اظهار داشته است: این جایگاه تاکنون با وجود فروش روزانه CNG خودروها از پرداخت 750 میلیون تومان بدهی گازی خود اقدامی نکرده است.
 
این دستگاه دولتی با بیان اینکه قطع گاز جایگاههای CNG مطابق با قانون و پس از صدور چند دوره اخطاریه انجام گرفته است، تاکید می کند: با وجود حاشیه سود و فروش بالای این جایگاه CNG اما این مجاری عرضه تاکنون بدون هیچ دلیلی از پرداخت قبوض گاز خودداری کرده است.
 
جایگاه داران CNG: پول نداریم
 
اردشیر دارس رئیس هیئت مدیره جایگاه داران سی.ان.جی کشور امروز در گفتگو با مهر با بیان اینکه کارمزد فعلی جایگاههای CNG به هیچ وجه پاسخگوی هزینه های تعمیر و نگهداری جایگاههای گاز نیست، گفت: با توافق وزارت نفت، ستاد حمل و نقل و سوخت و انجمن جایگاه داران CNG قرار بود که تا سقف 75 درصد قبوض گاز به دولت پرداخت شود.
 
وی با تاکید بر اینکه با کارمزدهای فعلی امکان پرداخت قبوض گاز وجود ندارد، اظهار داشت: کارمزد 40 تومانی برای جایگاه داران CNG نه تنها سودی ندارد بلکه منجر به غیر اقتصادی شدن فعالیت جایگاههای گاز هم شده است.
 
رئیس هیئت مدیره انجمن جایگاه داران سی.ان.جی همچنین از وضعیت اندازه گیری گاز عرضه شده به جایگاهها هم انتقاد کرد و افزود: بین گاز عرضه شده به جایگاهها و CNG که به مردم فروخته می شود اختلافاتی وجود دارد که باید سامانه اندازی گیری دقیق تری برای حل این مشکل مورد استفاده قرار بگیرد.
 
تعلیق طرح اصلاح کارمزد جایگاه داران سوخت
 
محمد رویانیان رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور پیشتر در خصوص افزایش نرخ کارمزد جایگاه داران CNG به مهر گفته بود: در حال حاضر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی پیشنهاد جدیدی برای اصلاح نرخ کارمزد فروش این حامل انرژی ارائه کرده است.
 
از سوی دیگر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی پیشتر با بیان اینکه میزان کاهش فروش سوخت در جایگاهها پس از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها مورد بررسی قرار گرفته است، اعلام کرده بود: مطابق با میزان کاهش فروش سوخت جایگاهها پیش بینی می شود در سالجاری کارمزد جدیدی برای فروش بنزین، CNG و سایر حاملهای انرژی در جایگاهها تعیین شود.
 
در حال حاضر کارگروهی در سطح شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی برای بررسی میزان افزایش کارمزد فروش بنزین و CNG تشکیل شده است و اصلاح نرخ کارمزد متناسب با میزان کاهش و فروش بنزین و CNG در جایگاهها و تاثیر افزایش قیمت برق و سایر حاملهای انرژی در بر سود آوری و توسجه اقتصادی مجاری عرضه تعیین خواهد شد.
 
در کنار برنامه ریزی برای اصلاح نرخ کارمزدها در شرایط فعلی طرح پرداخت کارمزد جایگاهها در قالب حق العمل کاری در معاونت برنامه ریزی و راهبری ریاست جمهوری مراحل بررسی و تصویب را پشت سر می گذارد.
 
این در حالی است که پیش بینی می شود با اجرای طرح حق العمل کاری تمامی هزینه های حمل و نقل و عرضه بنزین و CNG از محل فروش فرآورده ها محاسبه و پرداخت می شود. به طوری که با اجرای روش جدید حق العمل کاری، پرداخت بر اساس ارائه کیفیت و میزان خدمات بیشتر جایگاه داران به شهروندان انجام می گیر

محصولات فروشگاه مرتبط با این مقاله
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ مبلی با شکل ستون فقرات
◄ میز قهوه همراه گربه ها
◄ لیوانی شبیه هشت پا
◄ نان هایی شبیه حیوانات
◄ ترکیبی میوه ها و حیوانات
◄ لیوانی شبیه نژاد شیبا اونو
◄ خانه گربه الهام گرفته از جنگ ستارگان
◄ انسان ها با سر حیوانات
◄ کیف پول خلاقانه به شکل سگ
◄ سفر با دوچرخه با سگ ها
◄ راه پله ای برای سگ ها
◄ پله هایی برای گربه ها
◄ تخت خواب برای گربه ها
◄ کیف حمل سگ خلاقانه
◄ پنجره گنبدی شفاف
◄ چند تا ایده دیگه برای باکس حمل سگ و گربه
◄ چای کیسه ای زیبا و خلاقانه
◄ جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED
◄ بزار ماهی ها هم یه جور دیگه ببیند
◄ بند سگ قابل جمع شدن برای دوندگان
◄ یه مقدار حای خواب خوشگل بینید برای سگ ها
◄ ای مک برای گربه ها
◄ تخت خواب کلاسیک برای سگ
◄ حای خواب سک ها برای انسان ها
◄ خانه ای بازیافتی برای پرنده ها
◄ خانه ای برای گربه ها
◄ لامپ اختاپوس
◄ قاشق با طرحی قو شگل
◄ کلاه ایمنی موتورسیکلت با گوش های گربه ای
◄ کلاه ایمنی برای گربه ها
بعدی 1 قبلی

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ مبلی با شکل ستون فقرات
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle