پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • سفر با دوچرخه با سگ ها ◄ سفر با دوچرخه با سگ ها
    محصولی زیبا برای صاحبان دوچرخه که دوست دارند با سگ خود سفر کنند طراحی شده است. قفسه حیوانات خانگی Fairdale بهتر از یک سبد یا یک تریلر است. سیستم نصب نوآورانه سگ (یا گربه) شما را ایمن و ایمن نگه می دارد. راه حل عالی برای اتصال سگ به دوچرخه!
 • راه پله ای برای سگ ها ◄ راه پله ای برای سگ ها
    پلکان خلاقانه طراحی شده توسط 07Beach برای خانه مسکونی در ویتنام. دارای مجموعه ای اضافی از پله های کوچکتر است که به طور خاص برای سگ ها طراحی شده اند. خانه مدرن همچنین مجهز به در و پنجره های حیوان خانگی است.
 • پله هایی برای گربه ها ◄ پله هایی برای گربه ها
    پلکان دیواری مینیاتوری با سه یا پنج پله که برای گربه ها طراحی شده است به حیوانات خانگی اجازه می دهد از پله ها بالا بروند و بازی کنند. "پله گربه" ساخته شده از چوب توس توسط شرکت مبلمان گربه ایتالیایی AthletiCat.
 • تخت خواب برای گربه ها ◄ تخت خواب برای گربه ها
    تخت خواب خلاقانه طراحی شده توسط استودیو مانگو شبیه سر یک گربه غول پیکر است. هر تخت گربه دارای دو کوسن نرم است. حالا حیوان خانگی شما در نهایت می تواند در داخل دهان یک گربه بزرگ بخوابد. از کیتی میو می توان به عنوان صندلی نیز استفاده کرد. در رنگهای متنوعی موجود است. آسان تمیز میشود. فروخته شده توسط PetsInn شانگهای
 • کیف حمل سگ خلاقانه ◄ کیف حمل سگ خلاقانه
    حمل حیوانات خانگی خلاقانه و خلاقانه طراحی شده توسط شانون بیچ به شما امکان می دهد سگ خود را به راحتی حمل کنید. حمل سگ Puppoose دارای 4 بند قابل تنظیم، بالشتک گردن برای راحتی شما و بند امنیتی است که ایمنی حیوان خانگی شما را تضمین می کند.
 • پنجره گنبدی شفاف ◄ پنجره گنبدی شفاف
    پنجره گنبدی شفاف به سگ ها اجازه می دهد تا کنجکاوی خود را برآورده کنند و ببینند در طرف دیگر حصار چه اتفاقی می افتد. پنجره حصار پت پیک: هر سگی باید دیدگاهی داشته باشد. [سفارش]
 • چند تا ایده دیگه برای باکس حمل سگ و گربه ◄ چند تا ایده دیگه برای باکس حمل سگ و گربه
    حمل حیوانات خانگی راحت با سوراخ های تهویه، پدهای قابل شستشو و پنجره ها. کوله پشتی و کیف های U-pet به شما در حمل و نقل گربه یا سگ کمک می کند. [سفارش]
 • چای کیسه ای زیبا و خلاقانه ◄ چای کیسه ای زیبا و خلاقانه
    چای کیسه ای زیبا و خلاقانه طراحی شده توسط Charm Villa شبیه ماهی قرمز است. بسته بندی چای هوشمند از تایوان. ماهی کوچولو در فنجان چای شما شنا می کند.
 • جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED ◄ جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED
    جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED ایمنی باعث افزایش دید شما و حیوان خانگی شما در پیاده روی های صبح و عصر می شود. جلیقه سگ LED فیبر نوری قابل شارژ، سبک و ضد باران. [سفارش]
 • بزار ماهی ها هم یه جور دیگه ببیند ◄ بزار ماهی ها هم یه جور دیگه ببیند
    گنبد شفاف پر از آب به ماهی ها اجازه می دهد تا بالای سطح حوض شنا کنند و دنیا را ببینند. گنبد ماهی شناور / پنجره برای برکه زیپ شما طراحی شده توسط Velda. از غذا استفاده کنید و ماهی های خود را آموزش دهید که تا داخل گنبد شنا کنند.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29170    |     صفحه 1 از 2917
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

تکذیب خبر حذف یارانه برخی کالاها

یر بازرگانی با تکذیب برخی اخبار درباره حذف یارانه ها گفت: ‌به جز سازمان هدفمندی یارانه ها به عنوان محور اصلی، هیچ مرکزی درباره وضعیت یارانه ها تصمیم گیری نمی کند و هنوز درباره حذف یارانه کالاهایی مانند شیر، ‌برنج و غیره موضوعی به بحث گذاشته نشده است.

به گزارش  شابا ، غضنفری افزود : ‌درجریان ذخیره سازی برای اجرای درست قانون هدفمندی یارانه‌ها بزرگترین ذخیره‌سازی چند دهه گذشته انجام و حدود 2 میلیون تن کالا ی اساسی ذخیره شد که بیش از2هزار میلیارد تومان اعتبار و تسهیلات و وجود نقد مباشران را در بر گرفت.

وزیر بازرگانی با بیان اینکه حجم بزرگ ذخیره‌سازی موجب شد تابازار عرضه و تقاضا شرایط آرامی را پشت سر بگذارد و بازار ایام عید نیز به خوبی مدیریت شود.

وی ادامه داد ، ‌بانک مرکزی و سایر بانک های عامل نقش مهمی در اجرای مناسب قانون هدفمندی یارانه ها، کنترل قیمت ها و آرامش بازارداشتند.

وزیر بازرگانی درباره گندم و آرد برای خبازیها افزود : به دلیل اینکه گندم برای خبازی ها و کارخانجات آسیابانی 250 تومان عرضه می شد و از طرفی نرخ خرید از مزرعه 360 تومان محاسبه می شد، ‌ستاد هدفمندی تصمیم گرفت وضعیت از حالت دو نرخی خارج شود و گندم 360 تومان عرضه شود.

غضنفری تصریح کرد: ‌در قبال تغییر نرخ گندم به هر فردی از جمعیت کشور که در سامانه یارانه ها ثبت نام کرده بود نیز ماهانه یک هزار تومان اضافه شد. اما در مورد سایر کالاها هیچ تصمیم جدیدی گرفته نشده و هر تصمیم جدید نیز توسط سخنگوی ستاد هدفمندی اعلام می شود.

وی در باره یارانه کالاهای اساسی نیزتوضیح داد: ‌به جز یارانه گندم که به طور مشخص چهار هزار میلیارد تومان بود، ‌یارانه ها در مورد سایر کالاها محدود است.

وزیر بازرگانی با تصریح براین موضوع که جنس سایر یارانه ها از نوع تنظیم بازار است، ‌افزود: یارانه سایر محصولات به نوع تنظیم بازار بستگی دارد که در اختیار وزارت بازرگانی یا جهاد کشاورزی قرار می گیرد.

وی درباره احتمال تغییر یارانه ها نیز گفت: ‌اگر امسال ستاد هدفمندی یارانه ها، موضوع یارانه ها را به شکل دیگری عملیاتی نکند و این روند همچون سال گذشته در اختیار وزارت جهاد کشاورزی و یا بازرگانی قرار گیرد برای کنترل قیمت و کمک به تولید کننده ومصرف کننده هزینه می شود.

وزیر بازرگانی در پاسخ به پرسشی درباره کاهش قیمت تمام شده و تاثیر قانون هدفمندی یارانه ها نیز ‌با بیان اینکه به طور مرتب در باره این موضوع که هدفمندی موجب کاهش 25 تا 28 درصدی مصرف گندم و نان شده اطلاع رسانی صورت گرفته، ‌افزود: بسیاری از واحدهای تولیدی هم در کاهش هزینه های خود و هم در استفاده از تکنیک های کاهش قیمت تمام شده موفق عمل کردند.

‌وی از فراگیری قیمت تمام شده در سطح واحدهای تولیدی خبرداد و گفت: بسیاری از واحدهای تولیدی بر خلاف افزایش قیمت حامل های انرژی توانستند مجموعه خود را به گونه ای مدیریت کنند که نیازمند افزایش قیمت محصولات تولیدی خود نباشند.

وزیر بازرگانی با اشاره براینکه تکنیک های قیمت تمام شده در حال فراگیری است، ‌خطاب به برخی بنگاه ها گفت: بنگاه هایی که ممکن است با کم کردن حجم محصولات تولیدی خود و یا کاهش مواد موثر آن به فکر افزایش حاشیه سود هستند باید بدانند که سازمان حمایت برخورد با این رفتار را دردستور کار خود قرارداده است.

دکتر غضنفری از سال90 به عنوان سال اجرای بسته حمایتی تولید نام برد وگفت: ‌با توجه به بیانات اخیر مقام معظم رهبری باید بیش از گذشته به واحدهای تولیدی برای تداوم تولید کمک کرد تا درکنار ارایه محصولات کیفی نیازهای مشتری نیز برطرف گردد.

وزیر بازرگانی افزود: ‌نباید با استفاده از روش های کم فروشی یا کاهش مواد موثره به دنبال حاشیه سود بود.

وی افزود‌: ‌از سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان خواسته شده تا نسبت به اجرای تکنیک‌های قیمت تمام‌شده به بنگاه ها تذکرات لازم را بدهند.

دکتر غضنفری سپس گفت: ‌اگر بنگاهی به دلیل افزایش قیمت های مواد اولیه، نیروی انسانی و سایر هزینه های موثر درقیمت تمام شده دچار مشکل جدی شد این موضوع توسط سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان مورد بررسی قرار می گیردو اگر دلایل ارایه شده منطقی باشد، ‌مورد توجه قرار می گیرد.

وی درعین حال تاکید کرد: اگر افزایش قیمت ها چه به صورت بالا بودن قیمت محصولات یا غیر مصوب یا کاهش وزن کالا باشد سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان و تعزیرات حکومتی با این رویه برخورد می کنند.

وزیر بازرگانی در پاسخ به پرسشی درباره کیفیت نان ودستگاه های مسئول نیز گفت: ‌پس از اصلاح قیمت گندم، ‌آرد و نان و با توجه به قرار داشتن تعزیرات در استانداری ها مقرر شد قیمت و کیفیت نان توسط استانداری ها و مقامات محلی تعیین شود. و بنابراین کما فی السابق مسئولیت کیفیت نان برعهده استانداری ها بوده و بازرسی ها از این طریق صورت می گیرد.

وی این موضوع را نیز توضیح داد که شرکت بازرگانی دولتی و پژوهشکده غلات موظف شده اند تا اگر استانداری‌ها نیاز به انجام ازمایش بر روی نمونه های آرد دارند، بلافاصله این کار را انجام دهند.

دکتر غضنفری افزود: در موضوع کیفیت نان، استانداری‌ها محور هستند و باید سایر بخش ها همچون وزارت بازرگانی، سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی و بهداشت همکاری های لازم را داشته باشند.

محصولات فروشگاه مرتبط با این مقاله
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ سفر با دوچرخه با سگ ها
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle