پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • پرتره های خلاقانه حیوانات ◄ پرتره های خلاقانه حیوانات
    پرتره های خلاقانه حیوانات که از گلبرگ های گل به دقت چیده شده اند. مجموعه ای از گل آرایی زیبا توسط هنرمند با استعداد Raku Inoue.
 • حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب ◄ حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب
    سرگئی بابکوف، هنرمند روسی، حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب می سازد. مجسمه‌های چوبی دقیق ساعت‌ها طول می‌کشد تا تکمیل شوند و در نهایت شبیه پرندگان، جوندگان و سایر حیوانات واقعی می‌شوند.
 • تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات ◄ تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات
    مجموعه ای از تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات را نشان می دهد که در حال انجام حرکات یوگای پیچ خورده هستند. آثار هنری خلاقانه حیوانات وحشی توسط هنرمند پاریسی برونو پونتیرولی.
 • تصاویر خلاقانه حیوانات چاق ◄ تصاویر خلاقانه حیوانات چاق
    مجموعه ای از تصاویر خلاقانه حیوانات چاق را نشان می دهد که در حال تماشای تلویزیون، بازی های ویدیویی و اتلاف وقت با تلفن خود هستند. پروژه هنری "حیوانات تنبل" توسط گودونگ ژائو، هنرمندی از پکن، چین.
 • مجسمه‌های مینیاتوری واقعی ◄ مجسمه‌های مینیاتوری واقعی
    مجسمه‌های مینیاتوری واقعی از گربه‌ها، سگ‌ها، پرندگان و حیوانات وحشی. مجسمه های حیوانی بسیار دقیق و واقعی که توسط Kerri Pajutee ساخته شده است.
 • قفسه های کتاب خلاقانه ◄ قفسه های کتاب خلاقانه
    قفسه های کتاب خلاقانه ای طراحی شده اند که شبیه تصاویر حیوانات وحشی زیبا هستند. سری مبلمان به شکل حیوانات ساخته شده توسط خانه طراحی فرانسوی Ibride.
 • جا تخم مرغی پنگوئن ◄ جا تخم مرغی پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاقانه که شبیه کلونی کوچک پنگوئن های شایان ستایش است. "Egguins" توسط Peleg Design تا 6 عدد تخم مرغ را در خود جای می دهد و دارای دسته ای خلاقانه است که حتی در آب جوش داغ همیشه خنک می ماند.
 • نگهدارنده های تخم مرغ ◄ نگهدارنده های تخم مرغ
    نگهدارنده های تخم مرغ الهام گرفته از طبیعت طراحی شده اند تا شبیه پرندگان، گربه ها و حیوانات وحشی باشند. لیوان های سرامیکی تخم مرغ دست ساز هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه می دارد و چیز خاصی را به میز صبحانه شما اضافه می کند.
 • رحت های پهن شده به شکل حیوانات ◄ رحت های پهن شده به شکل حیوانات
    شکل‌هایی از اسب‌ها، گاوها و گاوهای نر ساخته شده از لباس‌های شسته شده روی خط خشک‌کنی که با گیره‌های لباس متصل شده بود آویزان می‌شدند. "حیوانات ساخته شده از لباس" - مجموعه ای از تصاویر خلاقانه هلگا استنتزل.
 • مجسمه هایی با الهام از حیوانات ◄ مجسمه هایی با الهام از حیوانات
    مجموعه ای از مجسمه های رسا از حیوانات با بدن واقعی انسان در موقعیت های دنیای واقعی قرار داده شده است. مجسمه های ترکیبی حیوانات انسانی خلاقانه ساخته شده از خاک رس توسط الساندرو گالو.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29230    |     صفحه 1 از 2923
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

تکذیب خبر حذف یارانه برخی کالاها

یر بازرگانی با تکذیب برخی اخبار درباره حذف یارانه ها گفت: ‌به جز سازمان هدفمندی یارانه ها به عنوان محور اصلی، هیچ مرکزی درباره وضعیت یارانه ها تصمیم گیری نمی کند و هنوز درباره حذف یارانه کالاهایی مانند شیر، ‌برنج و غیره موضوعی به بحث گذاشته نشده است.

به گزارش  شابا ، غضنفری افزود : ‌درجریان ذخیره سازی برای اجرای درست قانون هدفمندی یارانه‌ها بزرگترین ذخیره‌سازی چند دهه گذشته انجام و حدود 2 میلیون تن کالا ی اساسی ذخیره شد که بیش از2هزار میلیارد تومان اعتبار و تسهیلات و وجود نقد مباشران را در بر گرفت.

وزیر بازرگانی با بیان اینکه حجم بزرگ ذخیره‌سازی موجب شد تابازار عرضه و تقاضا شرایط آرامی را پشت سر بگذارد و بازار ایام عید نیز به خوبی مدیریت شود.

وی ادامه داد ، ‌بانک مرکزی و سایر بانک های عامل نقش مهمی در اجرای مناسب قانون هدفمندی یارانه ها، کنترل قیمت ها و آرامش بازارداشتند.

وزیر بازرگانی درباره گندم و آرد برای خبازیها افزود : به دلیل اینکه گندم برای خبازی ها و کارخانجات آسیابانی 250 تومان عرضه می شد و از طرفی نرخ خرید از مزرعه 360 تومان محاسبه می شد، ‌ستاد هدفمندی تصمیم گرفت وضعیت از حالت دو نرخی خارج شود و گندم 360 تومان عرضه شود.

غضنفری تصریح کرد: ‌در قبال تغییر نرخ گندم به هر فردی از جمعیت کشور که در سامانه یارانه ها ثبت نام کرده بود نیز ماهانه یک هزار تومان اضافه شد. اما در مورد سایر کالاها هیچ تصمیم جدیدی گرفته نشده و هر تصمیم جدید نیز توسط سخنگوی ستاد هدفمندی اعلام می شود.

وی در باره یارانه کالاهای اساسی نیزتوضیح داد: ‌به جز یارانه گندم که به طور مشخص چهار هزار میلیارد تومان بود، ‌یارانه ها در مورد سایر کالاها محدود است.

وزیر بازرگانی با تصریح براین موضوع که جنس سایر یارانه ها از نوع تنظیم بازار است، ‌افزود: یارانه سایر محصولات به نوع تنظیم بازار بستگی دارد که در اختیار وزارت بازرگانی یا جهاد کشاورزی قرار می گیرد.

وی درباره احتمال تغییر یارانه ها نیز گفت: ‌اگر امسال ستاد هدفمندی یارانه ها، موضوع یارانه ها را به شکل دیگری عملیاتی نکند و این روند همچون سال گذشته در اختیار وزارت جهاد کشاورزی و یا بازرگانی قرار گیرد برای کنترل قیمت و کمک به تولید کننده ومصرف کننده هزینه می شود.

وزیر بازرگانی در پاسخ به پرسشی درباره کاهش قیمت تمام شده و تاثیر قانون هدفمندی یارانه ها نیز ‌با بیان اینکه به طور مرتب در باره این موضوع که هدفمندی موجب کاهش 25 تا 28 درصدی مصرف گندم و نان شده اطلاع رسانی صورت گرفته، ‌افزود: بسیاری از واحدهای تولیدی هم در کاهش هزینه های خود و هم در استفاده از تکنیک های کاهش قیمت تمام شده موفق عمل کردند.

‌وی از فراگیری قیمت تمام شده در سطح واحدهای تولیدی خبرداد و گفت: بسیاری از واحدهای تولیدی بر خلاف افزایش قیمت حامل های انرژی توانستند مجموعه خود را به گونه ای مدیریت کنند که نیازمند افزایش قیمت محصولات تولیدی خود نباشند.

وزیر بازرگانی با اشاره براینکه تکنیک های قیمت تمام شده در حال فراگیری است، ‌خطاب به برخی بنگاه ها گفت: بنگاه هایی که ممکن است با کم کردن حجم محصولات تولیدی خود و یا کاهش مواد موثر آن به فکر افزایش حاشیه سود هستند باید بدانند که سازمان حمایت برخورد با این رفتار را دردستور کار خود قرارداده است.

دکتر غضنفری از سال90 به عنوان سال اجرای بسته حمایتی تولید نام برد وگفت: ‌با توجه به بیانات اخیر مقام معظم رهبری باید بیش از گذشته به واحدهای تولیدی برای تداوم تولید کمک کرد تا درکنار ارایه محصولات کیفی نیازهای مشتری نیز برطرف گردد.

وزیر بازرگانی افزود: ‌نباید با استفاده از روش های کم فروشی یا کاهش مواد موثره به دنبال حاشیه سود بود.

وی افزود‌: ‌از سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان خواسته شده تا نسبت به اجرای تکنیک‌های قیمت تمام‌شده به بنگاه ها تذکرات لازم را بدهند.

دکتر غضنفری سپس گفت: ‌اگر بنگاهی به دلیل افزایش قیمت های مواد اولیه، نیروی انسانی و سایر هزینه های موثر درقیمت تمام شده دچار مشکل جدی شد این موضوع توسط سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان مورد بررسی قرار می گیردو اگر دلایل ارایه شده منطقی باشد، ‌مورد توجه قرار می گیرد.

وی درعین حال تاکید کرد: اگر افزایش قیمت ها چه به صورت بالا بودن قیمت محصولات یا غیر مصوب یا کاهش وزن کالا باشد سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان و تعزیرات حکومتی با این رویه برخورد می کنند.

وزیر بازرگانی در پاسخ به پرسشی درباره کیفیت نان ودستگاه های مسئول نیز گفت: ‌پس از اصلاح قیمت گندم، ‌آرد و نان و با توجه به قرار داشتن تعزیرات در استانداری ها مقرر شد قیمت و کیفیت نان توسط استانداری ها و مقامات محلی تعیین شود. و بنابراین کما فی السابق مسئولیت کیفیت نان برعهده استانداری ها بوده و بازرسی ها از این طریق صورت می گیرد.

وی این موضوع را نیز توضیح داد که شرکت بازرگانی دولتی و پژوهشکده غلات موظف شده اند تا اگر استانداری‌ها نیاز به انجام ازمایش بر روی نمونه های آرد دارند، بلافاصله این کار را انجام دهند.

دکتر غضنفری افزود: در موضوع کیفیت نان، استانداری‌ها محور هستند و باید سایر بخش ها همچون وزارت بازرگانی، سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی و بهداشت همکاری های لازم را داشته باشند.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ پرتره های خلاقانه حیوانات
◄ حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب
◄ تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات
◄ تصاویر خلاقانه حیوانات چاق
◄ مجسمه‌های مینیاتوری واقعی
◄ قفسه های کتاب خلاقانه
◄ جا تخم مرغی پنگوئن
◄ نگهدارنده های تخم مرغ
◄ رحت های پهن شده به شکل حیوانات
◄ مجسمه هایی با الهام از حیوانات
◄ مجسمه های سیمی از حیوانات
◄ مجسمه اسب تروا با الهام از فناوری
◄ صندلی مدرن که هم برای انسان و هم برای گربه
◄ مجسمه های منحصر به فرد حیوانات
◄ حیوانات خوش پوش
◄ کقش هایی برای تمیز کردن با سگ ها
◄ بالکن برای گربه ها
◄ ماشین لباسشویی بازیافتی تبدیل شده به آکواریوم
◄ خرس های تدی فضانورد
◄ بوقلمون های فضایی
◄ موس خلاقانه شبیه به پوکومون
◄ ابزاری شبیه به حشرات
◄ بالش بوقلمونی
◄ بالشی برای شما به شکل سگ
◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
◄ آثار هنری رنگارنگ سه بعدی
◄ ظرف نودل شبیه سگ
◄ گیتار گودزیلا
◄ کوله پشتی مگسی
◄ اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲
بعدی 1 قبلی

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ پرتره های خلاقانه حیوانات
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle