پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • سفر با دوچرخه با سگ ها ◄ سفر با دوچرخه با سگ ها
    محصولی زیبا برای صاحبان دوچرخه که دوست دارند با سگ خود سفر کنند طراحی شده است. قفسه حیوانات خانگی Fairdale بهتر از یک سبد یا یک تریلر است. سیستم نصب نوآورانه سگ (یا گربه) شما را ایمن و ایمن نگه می دارد. راه حل عالی برای اتصال سگ به دوچرخه!
 • راه پله ای برای سگ ها ◄ راه پله ای برای سگ ها
    پلکان خلاقانه طراحی شده توسط 07Beach برای خانه مسکونی در ویتنام. دارای مجموعه ای اضافی از پله های کوچکتر است که به طور خاص برای سگ ها طراحی شده اند. خانه مدرن همچنین مجهز به در و پنجره های حیوان خانگی است.
 • پله هایی برای گربه ها ◄ پله هایی برای گربه ها
    پلکان دیواری مینیاتوری با سه یا پنج پله که برای گربه ها طراحی شده است به حیوانات خانگی اجازه می دهد از پله ها بالا بروند و بازی کنند. "پله گربه" ساخته شده از چوب توس توسط شرکت مبلمان گربه ایتالیایی AthletiCat.
 • تخت خواب برای گربه ها ◄ تخت خواب برای گربه ها
    تخت خواب خلاقانه طراحی شده توسط استودیو مانگو شبیه سر یک گربه غول پیکر است. هر تخت گربه دارای دو کوسن نرم است. حالا حیوان خانگی شما در نهایت می تواند در داخل دهان یک گربه بزرگ بخوابد. از کیتی میو می توان به عنوان صندلی نیز استفاده کرد. در رنگهای متنوعی موجود است. آسان تمیز میشود. فروخته شده توسط PetsInn شانگهای
 • کیف حمل سگ خلاقانه ◄ کیف حمل سگ خلاقانه
    حمل حیوانات خانگی خلاقانه و خلاقانه طراحی شده توسط شانون بیچ به شما امکان می دهد سگ خود را به راحتی حمل کنید. حمل سگ Puppoose دارای 4 بند قابل تنظیم، بالشتک گردن برای راحتی شما و بند امنیتی است که ایمنی حیوان خانگی شما را تضمین می کند.
 • پنجره گنبدی شفاف ◄ پنجره گنبدی شفاف
    پنجره گنبدی شفاف به سگ ها اجازه می دهد تا کنجکاوی خود را برآورده کنند و ببینند در طرف دیگر حصار چه اتفاقی می افتد. پنجره حصار پت پیک: هر سگی باید دیدگاهی داشته باشد. [سفارش]
 • چند تا ایده دیگه برای باکس حمل سگ و گربه ◄ چند تا ایده دیگه برای باکس حمل سگ و گربه
    حمل حیوانات خانگی راحت با سوراخ های تهویه، پدهای قابل شستشو و پنجره ها. کوله پشتی و کیف های U-pet به شما در حمل و نقل گربه یا سگ کمک می کند. [سفارش]
 • چای کیسه ای زیبا و خلاقانه ◄ چای کیسه ای زیبا و خلاقانه
    چای کیسه ای زیبا و خلاقانه طراحی شده توسط Charm Villa شبیه ماهی قرمز است. بسته بندی چای هوشمند از تایوان. ماهی کوچولو در فنجان چای شما شنا می کند.
 • جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED ◄ جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED
    جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED ایمنی باعث افزایش دید شما و حیوان خانگی شما در پیاده روی های صبح و عصر می شود. جلیقه سگ LED فیبر نوری قابل شارژ، سبک و ضد باران. [سفارش]
 • بزار ماهی ها هم یه جور دیگه ببیند ◄ بزار ماهی ها هم یه جور دیگه ببیند
    گنبد شفاف پر از آب به ماهی ها اجازه می دهد تا بالای سطح حوض شنا کنند و دنیا را ببینند. گنبد ماهی شناور / پنجره برای برکه زیپ شما طراحی شده توسط Velda. از غذا استفاده کنید و ماهی های خود را آموزش دهید که تا داخل گنبد شنا کنند.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29170    |     صفحه 1 از 2917
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

ایمن سازی خانه برای بچه گربه (ترجمه)

بچه گربه ها مقدار بسیار زیادی انرژی و کنجکاوی دارند. آنها عاشق بالا رفتن از فضاهای کوچک، پریدن از روی بلندی و بازی با اشیاء جدید هستند. آنها می دوند، جست و خیز می کنند و بر روی هر چیزی که حرکت میکند می پرند. از آنجا که این رفتاری نرمال و غریزی است، رویهم رفته این امکان وجود دارد که برخی از اشیا و آنچه که در خانه وجود دارد برای بچه گربه خطرات زیادی داشته باشد. لیست زیر در ایمن نگه داشتن بچه گربه به شما کمک میکند. همچنین برخی از این هشدارها برای گربه های بزرگتر و بالغ هم بکار می رود:1- شناسایی گیاهانی که برای گربه سمی هستند (گیاهانی که بالقوه سمی هستند) و حذف آنها از خانه.


2- تمام داروها و مواد سمی ( پاک کننده های خانگی و ...) را در کابینت های امنی که دارای قفل هستند نگهداری کنید.


3- شیشه های عطر را خارج از دسترس پت ها نگهداری کنید. به این دلیل که آنها حاوی چربی ها و موادی هستند که در صورت خورده شدن برای گربه سمی است.4- توالت بدون سرپوش برای گربه هایی که بر روی آن می پرند میتواند خطرناک باشد. گربه های کوچکتر ممکن است درون آن بیفتند و غرق شوند. همچنین باقیمانده های پاک کننده های توالت نیز میتوانند برای گربه سمی باشند.5- هرگز وان حمام یا سینک آشپزخانه را پر از آب بدون مراقبت رها نکنید.6- اشیاء کوچک (سکه، نخ و سوزن، گیره ها و سنجاق ها، نخ دندان، باندهای پلاستیکی، گیره های کاغذ و ...) را دور از دسترس گربه خود نگه دارید.7- فقط از اسباب بازیهای بی خطر استفاده کنید و در مواقعی که گربه با آنها بازی نمی کند آنها را دور از دسترس قرار دهید.


8- قلاب ماهیگیری و دیگر قلاب ها را دور از دسترس گربه نگه دارید. دامپزشکان سالانه هزاران قلاب و این قبیل اشیا را از دهان و پنجه های گربه ها خارج می کنند؛ همچنین قلاب ماهیگیری در صورت بلعیده شدن میتواند باعث پارگی در روده ها شود.9- حفاظ پنجره ها را به خوبی تعمیر کنید و آنها را بسته نگهدارید و ایمنی آنها را نیز در نظر داشته باشید. (به این معنی که به راحتی امکان باز شدن و یا رد شدن از آنها برای گربه وجود نداشته باشد).10- ریسمان های پارچه ای (تزئینات پرده) یا کابل ها میتوانند باعث خفگی شوند. برای این منظور میتوان کابل ها و ریسمانهای اضافی را جمع کرد و یا آن ها را گره زد تا احتمال بروز خطر وجود نداشته باشد.11- اجتناب از روشن رها کردن شمع و دیگر وسایل آتش زا.12- منابع حرارتی مانند بخاری های هیزمی یا شومینه ها باید دارای حفاظ باشند.


13- گربه ممکن است داخل ماشین لباسشویی که هنوز پس از خشک کردن لباسها گرم است بلغزد و همانجا بخوابد. درب ماشین لباسشویی و خشک کن را همیشه بسته نگه دارید. و قبل از قرار دادن لباسها درون آن و روشن کردن دستگاه درون آن را وارسی کنید. چسباندن کاغذ یادداشت بر روی ماشین لباسشویی میتواند به یادآوری این مورد به شما کمک کند.14- درب یخچال یا فریزر را به محض تمام شدن کارتان با آن ها ببندید. اگر شما در قسمت دیگری از خانه یخچال یا فریزر دیگری دارید، مطمئن شوید که درب آنها همیشه بسته است و اگر از آن استفاده نمی کنید درها را طوری محکم ببندید که گربه تان هرگز قادر به رفتن درون آن نباشد.15- در آشپزخانه مراقب اجاق گاز داغ، فر، سرخ کن و از این قبیل وسایلی که باعث ایجاد سوختگی میشوند باشید. درب مایکروویو را پس از استفاده ببندید. قفل های کودک و سایر انواع قفل ها به پیشگیری از کنجکاوی و اکتشافات بچه گربه درون گنجه ها و قفسه ها کمک خواهند کرد.16- از تخت های تاشو، نیمکت های فنری تاشو، صندلی های چرخان و از این قبیل وسایل با احتیاط استفاده کنید و یا از آنها اجتناب کنید، ممکن است گربه ها در زیر یا درون آنها پنهان شده باشند و استفاده ما از این وسایل موجب له شدن و آسیب رساندن به گربه شود.17- در هنگام بازی، بعضی از گربه ها کابل های برق را می جوند، چیزی که میتواند باعث سوختگی دهان، شوک الکتریکی یا مرگ در اثر برق گرفتگی شود. کابل ها را خارج از دید و دسترس نگه دارید و یا از فروشگاه های سخت افزار تعدادی محافظ پلاستیکی کابل تهیه کنید و کابل ها را درون آنها قرار دهید.18- بسیاری از غذاهای انسانی میتوانند برای حیوانات خانگی ایجاد مشکل کنند. شکلات، قهوه و چای، همه حاوی ترکیبات خطرناکی به نام گزانتین هستند که باعث آسیب به سیستم عصبی و سیستم ادراری و تحریک ماهیچه های قلب می شوند. انواع مشکلات خوردن شکلات از اسهال تا تشنج و مرگ است. تمامی انواع شکلات و غذاهایی که در ترکیباتشان شکلات و دیگر مواد قندی دارند را باید دور از دسترس گربه خود قرار دهید.19- انگور و کشمش حاوی سمی ناشناخته هستند که میتوانند به کلیه های گربه آسیب برساند.20- محصولات توتون و تنباکو، از جمله آدامس های نیکوتین حاوی موادی است که برای گربه ها میتواند سمی و کشنده باشد.21- نخ ها و ریسمان ها برای گربه ها جالب است اما اگر بلعیده شوند میتوانند منجر به عوارض جدی و جراحی اورژانسی برای خارج کردن نخ ها و این قبیل رشته ها شوند. تمامی نخ ها، ریسمان ها، سیم ها و ... را دور از دسترس گربه های کنجکاو قرار دهید.22- گربه ها ممکن است جذب آبِ گوشتی که روی پلاستیک یا آلومینیوم فویل ریخته شده شوند. در صورت بلعیدن این قبیل مواد، پلاستیک یا فویل میتوانند باعث خفگی یا انسداد روده ای شوند.
همچنین گوشت آلوده شده توسط زباله ها نیز میتواند خطرناک باشد. برای اطمینان، غذاهایی را که نمی خواهید استفاده کنید فورا دور بریزید و زباله ها و پس مانده های غذا را دور از گربه و غذای او نگه دارید.23- گوشت، ماهی و مرغ خام می توانند حاوی باکتری های بیماری زا مانند ای. کولی (اشر شیا کولی) و انگل هایی مانند توکسوپلاسما گوندی باشند. این غذاهای خام را نباید به گربه تان بدهید. برای سلامتی خود و همچنین سلامتی پت خود، ظروف آشپزخانه را که در تماس با گوشت خام بوده اند را بشویید و گوشت را کاملا بپزید.
(( با تشکـــــر فراوان از راهنماییهای بسیار مفید و ارزشمند ادمین عزیز ))
ترجمه: خاله ی شانی

محصولات فروشگاه مرتبط با این مقاله
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ سفر با دوچرخه با سگ ها
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle