پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

چرا بچه گربه اشغال را میخورد ؟


اشغال خواری بچه گربه احتمالا میتواند یکی از مسائل مهم و بسیار جدی سلامتی باشد . بچه گربه ها بسیار کنجکاو هستند وو دوست دارند همه چیز را امتحان کنند و خوردن اشغال هم یکی از اینها میتواند باشد شاید کنجکاوی بچه گربه در این مورد کمی برای صاحب خودش لذت بخش باشد ولی این کاملا اشتباه هست .
مسائل بالقوه :
خوردن اشغال توسط بچه گربه یکی از مسائل خطرناک بهداشتی – سلامتی است و در اولین فرصت به وجود امده شما باید به دامپزشک مراجعه کنید . ممکن است در اشغال خورده شده سرب یا خاک رس باشد و این بسیار خطرناک می باشد چون امکان دارد در روده گیر کند و باعث گرفتگی رو ده شود پس حتما این مسئله را جدی بگیرید .
هنگامی که بچه گربه اشغال را میخورد خاک رس و مواد سمی موجود در ان وارد بدنش شده و باعث ایجاد مشکلات زیادی برای سلامتی خواهد شد و این مواد سمی باعث مسموم شدن او میشوند .
اشغال هایی که از کاغذ ساخته شده اند میتوانند خطر کمتری داشته باشند اگر تا رفتن به دامپزشکی نمیتوانید جلوی این مسئله را بگیرید باید اشغال های کم خطر تر را در اختیارش بگذارید .
ادامه دارد...

مترجم :پارنیا.خ
__________________
قسمت 2
کنجکاوی :
خوردن اشغال توسط بگه گربه ممکن است فقط از روی کنکجاوی که دارد باشد . صاحب بچه گربه باید همیشه هوشیار باشد اگر این برایش خیلی جالب است بچه گربه کنکاو است که اشغال چیست و چه مزه ای میدهد.
ولی به علت اینکه بعد ها باعث مشکلات سلامتی زیادی میشود نباید به بچه گربه به هیچ وجه اجازه دهد به اشغال نزدیک شده و ان را بخورد . اگر یک دفعه بچه گربه شما خاک رس یا سرب رتا بخورد مسموم میشود و شما دیگر همچین اجازه ای به بچه گربه خود نخواهید داد !
کمبود :
اشغال خوردن بچه گربه دلایل متعددی دارد و یکی از این دلایل کمبود مواد معدنی و ویتامین در غذایش هست که با روی اوردن به اشغال خواری سعی بر جبران کمبود میکند . گربه نمیداند که اشغال ها منبع خوبی برای جبران کمبود ویتامینی که دارند نمی باشد و باید برای رفع کمبود ویتامین یا ماده معدنی چیز دیگری را بخورند .
پس وقتی که شما به دامپزشکی مراجعه کنید پس از اینکه دامپزشک گربه شما را معاینه کرد به شما توصیه خواهد کرد که رژیم غذایی را برای گربه تغییر دهید و ویتامین هایی که بدنش کم دارند را در رژیمغذایی قرار دهید و کمی رژیم غذایی را متوازن تر بکنید تا گربه شما اشغال نخورد و مواد سمی را وارد بدن خودش نکند .
مترجم :پارنیا.خ
ادامه دارد ...
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos