Follow Us
facebook twitter blog google

ریشه » سگ » نژاد سگ  » سگ

باکسر (Boxer)

تاریخ ایجاد یک شنبه 10 خرداد 1388
 تعدادمشاهده  49527 بازگشت

پرشین پت -معرفی نژاد سگ - سگ-«نژاد های سگ

اخبار روز -اخبار پرشین پت

باکسر (Boxer)

 

گروه نژادی:باکسر در گروه دوم نژادی قرار دارد.
ثبت بین المللی:FCI, AKC, UKC, TKC, CKC
کشور منسوب: آلمان
منشا: این نژاد در سال 1850 در مونیخ آلمان از جفت گتیری بولداگ ( (Bulldog و بولن بیسر مستیف (Bullenbeisser mastiff)حاصل شد. از اولین نژاد آن در شکار خرس و از نسل دوم در جنگ با بوفالو استفاده شده.خصلت وحشی این نژاد جدید ارتباط مستقیمی با اجدادش داشته است، البته پرورش دهندگان به طور چشمگیری از خلق و خوی درنده این نژاد کاسته اند و در سال 1896 این نژاد به کمال رسید و اولین باشگاه باکسر تاسیس شد.
ظاهر شناسی: در این نژاد بین سر و بدن تناسب ویژه ای برقرار است، همچنین سر باید غیر گوشتی و بدون چین و چروک باشد فک بالا به مراتب بیشتر از فک پایین به طرف جلو کشیده باشد. حین بسته بودن دهان نباید زبان و یا دندانها مشهود باشند. بینی در این نژاد بزرگ و سیاه، حفره های بینی باز است. گوشها آویخته است و برای زیبای و افراشته ماندن گوش معمولا جراحی می شود. چشمها سیاه و یا قهوه ای تیره است و صورت گرد، عضلانی و البته بدونه چین خوردگی است. دم بلند و باریک است که بسیار کوتاه جراحی می شود و افراشته است. پا های جلو قائمو موازی است.
قد: نرها 63 _57 سانتیمتر، ماده ها 59 _53 سانتیمتر می باشد.
وزن: سگهای نر که قد آنها حدود60 سانتیمتر است وزنشان بیشتر از 30 کیلوگرم می باشد و در سگهای ماده که قد آنها تقریبا 56 سانتیمتر است وزنشان در حدود 25 کیلوگرم می باشد.
رنگ اصلی در این نژاد رنگ حنایی و یا والر حنایی با خطوط سیاه است. رنگی حنایی در این نژاد بسیار متنوع است و از حنایی روشن تا قهوه ای مایل به قرمز دیده می شود و فاصله خطوط و وضوح رنگ سیاه نیز متغیر می باشد. و در صورت، سینه و پا ها لکه های سفید دیده می شود. و بدن پوشیده از موهای کوتاه صاف و براق است.
رفتار شناسی: سگی با وفا است و نیز رفتار خوبی با کودکان دارد و در مقابل صاحبش خشونت نشان نمی دهد، عاقل و بصیر، فرمانبردار و با محبت است. در مقابل بیگانگان خشن و سرسخت است. در نزاع با سگها خیلی شجاع است، ولی هیچگاه به سگهای ضعیفتر از خود حمله نمی کند. تا سه سالگی میل مفرطی به بازی و بازی گوشی دارد و بعد از این مدت آرام و مطیع میشود.
کارایی: از این نژاد به عنوان سگ نگهبان، محافظ استفاده می شود و در گروه سگهای کاری قرار دارد.
توجه: این نژاد مستعد بیماری روماتیسم است و با اینکه علاقه زیادی به تحرک دارد نباید در هوای سرد و بارانی برای پیاده روی برده شود.
باکسر هايی با داشتن خصوصیاتی مانند پرخاشگری، مهاجم بودن، ترس زیاد و غیر قابل کنترل بودن اجازه شرکت در مسابقات و نسل کشی را نیز ندارد

 

 

 

دسته: ماستیف
گروه: سگهای کاری
کشور: آلمان
زمان: 1800 میلادی
عملکرد: گارد، جنگ با گاو
عملکرد امروزی: همراه انسان، گارد،
اندازه و وزن نر: 57 تا 63 سانتی متر – 30 تا 40 کیلو گرم
اندازه و وزن ماده: 53 تا 59 سانتی متر – 25 تا 30 کیلو گرم
رنگ: قهوه ای، ببری با پوزه سیاه. مشکی. سفید با خالهای قهوه ای.
طول عمر: 8 تا 10 سال

باکسر سگی است با جذبه، پرانرژی و مهربان. بین سر و تنه تناسب ویژه‌ای برقرار است. دماغ بزرگ و سیاه، سوراخ‌های بینی باز. گوش‌ها: افراشته ( پس از جراحی)  چشم‌ها: سیاه، صورت: گرد، قوی و عضلانی . تنه: چهارگوش، دم: بسیار کوتاه و افراشته( پس از جراحی) . پاهای جلو قائم و موازی.

حیوانی خوش‌خوی و باوفاست. کینه ‌توز نبوده و نیز میانۀ خوبی با بچه‌ها دارد.

به عنوان سگ پلیس، سگ نگهبان، سگ محافظ و نیز راهبر افراد نابینا از آن استفاده می‌شود. مهم‌تر این که به عنوان حیوانی دوست‌داشتنی و رفیقی صادق اهمیت ویژه‌ای دارد. سگی خوش‌ظاهر و بازیگوش است، ولی نسبت به غریبه‌ها محتاط است. از ورزش خوشش می‌آید و لازم است به طور منظم به پیاده‌ روی برده شود.

سلامت
نگرانی عمده: کاردیومیوپاتی (نقص در عضله قلب)،  تنگی آئورت، بیماری قلبی
نگرانی کم اهمیت تر: پیچ خوردگی معده، تومور، مشکلات دیسک بین مهره ای، زخم قرنیه، کولیت
گاهی دیده میشود: هیچ
آزمایشات پیشنهادی: قلب، لگن
نکته: حساس به گرما و بیهوشی (به ویژه آسپرومازین)، باکسر های سفید ممکن است کر باشند

سگ باکسر را بیشتر بشناسیم
منشا


کشور منسوب:آلمان این نژاد در سال ۱۸۵۰ در مونیخ آلمان از جفت گتیری بولداگ Bulldog و بولن بیسر مستیف Bullen beisser mastiff: حاصل شد. از اولین نژاد آن در شکار خرس و از نسل دوم در جنگ با بوفالو استفاده شده.خصلت وحشی این نژاد جدید ارتباط مستقیمی با اجدادش داشته‌است، البته پرورش دهندگان به طور چشمگیری از خلق و خوی درنده این نژاد کاسته‌اند و در سال ۱۸۹۶ این نژاد به کمال رسید و اولین باشگاه باکسر تاسیس شد.

 
 
ظاهرشناسی


در این نژاد بین سر و بدن تناسب ویژه‌ای برقرار است، همچنین سر باید غیر گوشتی و بدون چین و چروک باشد فک بالا به مراتب بیشتر از فک پایین به طرف جلو کشیده باشد. حین بسته بودن دهان نباید زبان و یا دندانها مشهود باشند. بینی در این نژاد بزرگ و سیاه، حفره‌های بینی باز است. گوشها آویخته‌است و برای زیبای و افراشته ماندن گوش معمولا جراحی می‌شود. چشمها سیاه و یا قهوه‌ای تیره‌است و صورت گرد، عضلانی و البته بدونه چین خوردگی است. دم بلند و باریک است که بسیار کوتاه جراحی می‌شود و افراشته‌است. پا‌های جلو قائم و موازی است.
قد ،وزن


نرها ۶۳ _۵۷ سانتیمتر، ماده‌ها ۵۹ _۵۳ سانتیمتر می‌باشد.سگهای نر که قد آنها حدود۶۰ سانتیمتر است وزنشان بیشتر از ۳۰ کیلوگرم می‌باشد و در سگهای ماده که قد آنها تقریبا ۵۶ سانتیمتر است وزنشان در حدود ۲۵ کیلوگرم می‌باشد.

رنگ اصلی در این نژاد رنگ حنایی و یا والر حنایی با خطوط سیاه است. رنگی حنایی در این نژاد بسیار متنوع است و از حنایی روشن تا قهوه‌ای مایل به قرمز دیده می‌شود و فاصله خطوط و وضوح رنگ سیاه نیز متغیر می‌باشد. و در صورت، سینه و پا‌ها لکه‌های سفید دیده می‌شود. و بدن پوشیده از موهای کوتاه صاف و براق است.


رفتار شناسی


سگی با وفا است و نیز رفتار خوبی با کودکان دارد و در مقابل صاحبش خشونت نشان نمی‌دهد، عاقل و بصیر، فرمانبردار و با محبت است. در مقابل بیگانگان خشن و سرسخت است. در نزاع با سگها خیلی شجاع است، ولی هیچگاه به سگهای ضعیفتر از خود حمله نمی‌کند. تا سه سالگی میل مفرطی به بازی و بازی گوشی دارد و بعد از این مدت آرام و مطیع می‌شود.
کارایی


از این نژاد به عنوان سگ نگهبان، محافظ استفاده می‌شود و در گروه سگهای کاری قرار دارد.
بیماری


این نژاد مستعد بیماری روماتیسم است و با اینکه علاقه زیادی به تحرک دارد نباید در هوای سرد و بارانی برای پیاده روی برده شود.

باکسر‌هایی با داشتن خصوصیاتی مانند پرخاشگری، مهاجم بودن، ترس زیاد و غیر قابل کنترل بودن اجازه شرکت در مسابقات و نسل کشی را نیز ندارد


• نکته: حساس به گرما و بیهوشی (به ویژه آسپرومازین)، باکسر های سفید ممکن است کر باشند

به نظر میرسد این حیوان در ابتدا برای شکار گوزن و گراز وحشی به کار میرفته است. نام این حیوان از حالت جنگندگیش گرفته شده است زیرا وقتی می جنگد به مانند ورزش بوکس از دستها و پنجه های جلویی استفاده می کند. این حیوان سگی با اندامهای عضلانی و جمع و جور است . چهره ای گرفته با ابروانی گره خورده داشته و چین و چروکهایی در جلوی صورتش وجود دارد.فک پایین کمی از فک بالا بلندتر است . گوشها بلند و نیمه آویخته است که معمولا طی عمل جراحی زیبایی بریده شده و نوک تیز می شود. بینی سیاه رنگ و پهن با سوراخهای عریض می باشد. ارتفاع حیوان در نقطه جدوگاه در نرها 57 تا 63 سانتی متر و در ماده ها 53 تا 58 سانتی متر بوده و دارای وزنی بین 25 تا 32 کیلوگرم می باشند. رنگ بدن ممکن است بین زرد روشن تا حنایی تیره با پوزه سیاه باشد و یا مخلوطی از سیاه و حنایی باشد. البته بضی باکسرها تماما سفید هستند.پوشش بدن کوتاه و درخشان بوده و ممکن است لکه های سفید روی بدنش دیده شوند. با کودکان و خانمها سریع انس میگیرد و در صورتی که اآنها مورد حمله قرار گیرند به خوبی از آنها دفاع خواهد کرد. حیوانی هیجانی با خلق و خوی سرکش است ولی خوی سرکش او قابل کنترل می باشد. نیاز زیادی به بازی و ورزش دارد. هیچگاه در برابر صاحبش از خود خشونت نشان نمی دهد. در نزاع با سگهای مهاجم بسیار شجاع و نترس است. متوسط عمر آن 11 تا 12 سال است.


 .

 

اكسر ها در كشور آلمان از مخلوط كردن نژاد ماستيف با بولداگ به وجود آمدند. در خارج از اين كشور تا قبل از جنگ جهاني دوم كسي از به وجود آمدن اين نژاد اطلاع نداشت تا اينكه توسط ارتش آلمان مورد استفاده قرار گرفت. هوش بالا و توان عضلاني زياد سگ هاي اين نژاد باعث به كار گيري آنها در نيرو هاي ارتش و پليس در بسياري از كشورها شده است.

باكسر ها داراي بدن فشرده، عضلات قوي، قدرت بدني فوق العاده، موهاي كوتاه و براق، توان تحمل حرارتي مناسب و به رنگ هاي مختلف از قرمز تا قهوه اي همراه با سفيد هستند.

وزن نر بالغ در حدود 27 تا 32 كيلوگرم و ماده بالغ  25 تا 29 كيلوگرم مي باشد. ارتفاع بدن از زمين تا شانه در نر ها حدود 56 تا 61 سانتي متر و در ماده ها 53 تا 58 سانتي متر مي باشد.

براي آموزش اين نژاد بايستي از سنين پايين و با استفاده از روش هاي آموزشي مناسب اقدام نمود. و مسلما پس از بلوغ با توجه به قدرت بدني زياد حيوان، بايستي توسط يك انسان نيرومند از آن نگهداري كرد. ارتباط باكسر ها با بچه ها و خانواده ها بسيار حوب است و يك سگ نگهبان با خصوصيات مناسب مي باشد و در صورتي كه به اين عنوان از آن نگهداري مي شود بايد جاي خوابي مناسب كه به خصوص در زمان بارندگي داخل آن خيس نشود برايش تهيه نمود. سگ هاي اين نژاد در مقابل سگ هاي ديگر روحيه اي كاملا تهاجمي دارند و بايستي به اين موضوع توجه داشت. غذاي مناسب و معمولا در دو يا سه وعده روزانه به دليل جلوگيري از نفخ و دلدرد، برس زدن روزانه و حمام دادن با فواصل نزديك به يك ماه و يا بيشتر از مهمترين نكات در رابطه با نگهداري از اين نوع حيوان است.

باكسر ها عمر متوسطي دارند (حدود 10 سال) و برخي بيماري ها مثل بيماري هاي پوستي، قلبي،  سرطان در آنها بيشتر ديده مي شود. فرم خاص پوزه امكان ابتلا به سينوزيت و مشكلات تنفسي در آنها را بالا مي برد.

و خلاصه اينكه  اگر شما داراي يك سگ باكسر هستيد، مسلما

يك دوست خوب كه هميشه منتظرتان است

داريد!

به اشتراک گذاشتن
facebook    twitter    balatarin    cloob    Donbaleh    viwio
تگ ها :
تگ های بیشتر : طبیعت (113) - مناسب (157) - بيماري (385) - کشور (205) - تصاویر (649) - زندگی (312) - دریایی (147) - دندان (138) - فال روز (550) - طوطی (286)

Re:باکسر (Boxer) 1387/06/03 01:42    خرید گربه ترجیحاً بچه گربه
قیمت یک بچه گربه 2 ماه چند است و چگونه می شود خرید
Re:باکسر (Boxer) 1387/08/26 18:16    price?
call me about price plz:
Re:باکسر (Boxer) 1388/04/08 00:41    saalm
salam man ye pikingese 1salo 3 mahedaram kheyli yek dande hast masaln migam biya negah mikone nemiyad albate gahi baraye ghaza ham khodesho los mikone
Re:باکسر (Boxer) 1388/05/19 16:04    علیرضا
درود
من دوس تدارم سگ داششته باشم و تا به حال هم ندارشتم و از سگ چیزینمی دانم وفقط از تنها سگی که لذت می برم به اصطلاح ما به آن می گفتیم شیندلو (همان رکس معروف سینمایی)لطفاً راهنمایی کنید که در مورد نژآد این سگ که نام بردم
سپاس
Re:باکسر (Boxer) 1388/06/07 14:48    سلام
میشه یکم از خصوصیات اخلاقیش بیشتر توضیح بدید مرسی
Re:باکسر (Boxer) 1388/06/21 15:34    علی
قیمتیشو نزدید

Re:باکسر (Boxer) 1389/11/25 05:53    pug
جالب بود
Re:باکسر (Boxer) 1389/11/25 05:53    حمید
چه جالب بود!!
Re:باکسر (Boxer) 1389/11/25 07:18    سامی
خوشبحال کچل ها
Re:باکسر (Boxer) 1389/11/25 07:19    سامی
خوشبحال کچل ها
Re:باکسر (Boxer) 1389/11/25 07:34    pug
جالب بود
Re:باکسر (Boxer) 1389/11/26 06:42    رامین
اگه من جایی ببینم حتما می خرمش
Re:باکسر (Boxer) 1389/11/27 20:21    negin
سلام من يک طوطي نژاد کوچک دارم . ببخشيد من سبزيجات را خام به او بدهم يا پخته
Re:باکسر (Boxer) 1389/11/28 00:34    محمدي
بسيارعالي،ازدستورات و راهنمايي هاي شما كمال تشكر را دارم
خيلي مورداستفاده ام قرارگرفت
موفق ومويدباشيد
Re:باکسر (Boxer) 1389/11/29 06:22    pug
trtrtr
Re:باکسر (Boxer) 1389/11/29 07:16    Amir
ممنون از اظلاعات خوب
Re:باکسر (Boxer) 1389/11/29 22:52    محمد
این سایتم اطلاعاتش بد نیست
www.digikala.com
Re:باکسر (Boxer) 1389/11/29 22:54    محمد
اتاق یه نفرش شبی چنده؟

Re:باکسر (Boxer) 1389/12/02 01:41    parmida
etelaat dar morede sag ha ra bishtar konid. ba tashakor
Re:باکسر (Boxer) 1389/12/04 04:57    محمد
خیلی دلم براش سوخت
Re:باکسر (Boxer) 1389/12/05 09:18    احممد
کی درست میشه ولی چرا قطع نشد اصلا ؟!
Re:باکسر (Boxer) 1389/12/05 09:19    حعل
فعلا موقت مشکل بر طرف شد
Re:باکسر (Boxer) 1389/12/05 12:09    navid
kheyli etelaateton daghigh vajaleban .merc

Re:باکسر (Boxer) 1389/12/05 23:11    saman
dadash gheymatesh chande ?
too iran peyda mishe ?

Re:باکسر (Boxer) 1389/12/08 13:12    سجاد
مطالب جالبی دارید اما خیلی کم هستن
Re:باکسر (Boxer) 1389/12/08 19:17    sadaf tarhandeh
kheili baram jaleb bood . mamnoonam
Re:باکسر (Boxer) 1389/12/08 20:18    س ا
خیلی خیلی بد ----------------- چی خیلی بد هست ؟!
Re:باکسر (Boxer) 1389/12/09 04:05    علی
برای خریدن یه هاسکی خوب باید کجا رفت؟؟؟

Re:باکسر (Boxer) 1389/12/09 06:05    بهنام
پرنده خوش آواز سهره که به وفور شکار میشود آنرا چرا حفاظت نمیکنید
Re:باکسر (Boxer) 1389/12/09 08:27    pug
ممنون از نظرات فقط فارسی تایپ کنید خیلی بهتر هست
Re:باکسر (Boxer) 1389/12/10 05:50    احسان
از سایت....... کپی کردی؟ پاسخ: متاسفانه کلیه سایت ها از پرشین پت کپی برداری میکنند شاهد این امر تاریخ انتشار مطالب هست !
Re:باکسر (Boxer) 1389/12/11 16:19    علی
مجری نمایشگاه محیط زیست شرکت قوی نیست
Re:باکسر (Boxer) 1389/12/12 20:10    سارا
انگلیسی ها بیشتر از سایر اروپایی ها بی بند و بارن
Re:باکسر (Boxer) 1389/12/14 18:53    سعید نصرتی
سلام واقعا کارتون عالیه و تشکر از حس خوبتون نسبت به حیوانات ایران.
Re:باکسر (Boxer) 1389/12/14 20:30    مهرناز
چرا خالی می بندی سطح هوشی دوبرمن 5/5 اونوقت نوشتی 3/5 دابرمن با هوش ترینه پاسخ نظر شما محترم است اما این امار از معتبر ترین ها ست
Re:باکسر (Boxer) 1389/12/15 18:21    عسل
سلام.مرسی بابت اطلاعات خوب وتقریبا کاملت.1سوال داشتم درباره بیماریهای بلبل خرما.من 4تا بلبل خرما دارم.دو هفتست که پای راست یکیشون درد میکنه.پماد دیکلوفناک زدم.حساسیت نشون داد.الان قرمز و متورم شده.خیلی واسش ناراحتم.ممنون میشم اگه بتونی راهنماییم کنی.به آدرس زیر جوابمو بده
divoone_m67@yahoo.com پاسخ :سوالات خودتون رودر تالار ما http://persianpet.org/forum مطرح کنید
Re:باکسر (Boxer) 1389/12/16 03:34    nazanin
kayli koob bood
Re:باکسر (Boxer) 1389/12/19 04:25    عرفان کاکاوند
SALAM.BESYAR ALI BUD.BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOS..............
Re:باکسر (Boxer) 1389/12/20 07:24    what to say
mash ahan dare va mishe dar har vadeye ghaza gozasht.borakli ham riz bashe ye zare pokhte she to ghaza koli khasiat dare.kolan sabzi jat ziad nayad hararat bebinan.
zemnan baraye calcim bedoone estefade az shir che manba haye digei hast.zemnan dar site khareji akhiran amade ke fandogh o angoor o keshmesh hooloo.sib.avocado. zarar dare goje farangi cheghad zarar dare?agar ghazaye kam protein lazem bashe che bayad kard?
Re:باکسر (Boxer) 1389/12/20 07:27    what to say
aya be sagi ke protein daf mikone mishe vitamin dad?sepas
Re:باکسر (Boxer) 1389/12/20 07:35    what to say
tarjome: protein va carbohydrates nabay dar yek vadeye ghazai bashan chon aval protein zahm va bad carbo... sam(toxin ) be elate fermention az carbo... tolid mishe.khob ba in tafasir che ghazai pish nahad mikonid plzmishe va
Re:باکسر (Boxer) 1389/12/21 00:01    ساناز
خیلی عالی بود
Re:باکسر (Boxer) 1389/12/24 23:42    soheil
به نظر من به هر حال در حد فاجعه بود این اتفاق
Re:باکسر (Boxer) 1389/12/25 21:45    بابام گفته اسمت را به کسی نگو
وای چه مار تنومندی کسی مخفیگاه آنرا نمی دادند .

Re:باکسر (Boxer) 1389/12/27 04:19    کیمیا
سلام خیلی بی ربط بود وخیلی بد بود


Re:باکسر (Boxer) 1389/12/27 14:03    بی نام
ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1389/12/29 01:58    نازنین
بسیار عالی
Re:باکسر (Boxer) 1390/01/02 00:28    عالی بود
عالی بودفقط می خواستم بدونم ازلحاظ داشتن یانداشتن رگ خونی زیاددر پوست هم باهم فرق دارند

Re:باکسر (Boxer) 1390/01/02 09:25    نظرات چه طوریه
خوب چرا وقتی تایید میشه به ادم خبر نمیده ؟
Re:باکسر (Boxer) 1390/01/02 19:56    حمید
الی بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/01/03 14:03    رضا
خیلی زیبا بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/01/05 19:21    nilu.fazeli@yahoo.com
سگ من اشپیتزه.ولی اصلا از غریبه ها نمیترسه.خیلی هم دوست داره بره بغل غریبه ها.چیکارش کنم؟
Re:باکسر (Boxer) 1390/01/05 20:01    لیلا حاتمی شیراز
واقعا از شما امریکایی ها جز این توقع نیست همش کشتن چه ادم چه حیوون.
Re:باکسر (Boxer) 1390/01/07 22:05    محمد لطیف
عکس شکگریلا درست نیست این عکس دریا دیگر بلتستان کچورا است
Re:باکسر (Boxer) 1390/01/09 19:57    ramin
رامین نوری زاده از بجنورد
Re:باکسر (Boxer) 1390/01/12 03:57    morteza
agar sage shi yan loo ham jozve negad haton bashad mamnonam

Re:باکسر (Boxer) 1390/01/13 03:15    شنتیا
لطفا این اسم هارا به فارسی بنویسید
Re:باکسر (Boxer) 1390/01/14 00:55    کیانا
جالب بود0 پیشنهاد میدهم اطلاعاتی راجبع سگ هایی که در باغ می توان نگهداری کرد هم بدهید.
Re:باکسر (Boxer) 1390/01/14 22:19    میثاق
سلام
سال جدید مبارک
سایت خوبی داری
اگر به من افتخار بدهی واز وبلاگم دیدن کنی
ونظرتان را درباره تبادل لینک بگویید
Re:باکسر (Boxer) 1390/01/15 14:04    ناهیدحسن پورچهارفرسخی
خیلی خوب وعالی بود ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1390/01/15 17:43    بی نام
ولی خیلی زشته !
Re:باکسر (Boxer) 1390/01/15 17:44    بی نام
چه پاهای درازی
Re:باکسر (Boxer) 1390/01/15 17:46    بی نام
بی مزه
Re:باکسر (Boxer) 1390/01/16 15:19    محمدرضا ض
من خودم اهل خوزستان هستم و تا چند سال پیش تقریباً همیشه در خانه بلبل داشتیم بلبل پرنده ای است بسیار جذاب و بسیار باهوش به نظر من اگه کسی در خانه بلبل نگه دارد بعد از مدتی آن بلبل جزئی از آن خانه میشود و اگه اتفاقی برای آن بلبل پیش بیاید همانند اینکه انسان خدای ناکرده کسی از عزیزانش را از دست داده است
خاطره ای را برایتان تعریف میکنم و آن این است که زمانی که ما یک بلبل در خانه داشتیم همیشه در اتاق آزاد بود و آزادانه در خانه پرواز میکرد و اینطور نبود که ما باید حتماً در اطاق را ببندیم بلکه در اطاق همیشه باز بود و مطمعن بودیم که او از خانه فرار نمیکند و هر وقت پدرم هنگام ظهر از سر کار میامد خانه اون (بلبل) از هر کجای خانه که بود خودش را میرسوند روی دوش پدرم تا اینکه یک روز صبح ما به خانه ی یکی از اقوام رفتیم و تا شب آنجا بودیم و هنگامی که شب به خانه برگشتیم هر چه اون را صدا میزدیم نمی دیدیمش بعد دیدیم که روی در اطاق کز کرده و دارد ما را نگاه میکند و متوجه شدیم که او با ما قهر کرده که چرا او را تنها گذاشته ایم بعد از اینکه با او مقداری بازی کردیم فکر کنم ما را بخشید چون دوباره شروع کرد به ورجه وورجه کردن
Re:باکسر (Boxer) 1390/01/18 03:56    milad
سلام مرسی از اینکه این مطالب رو میذاری چند تا سوال ازت داشتم
1بلبلم الان 1 سالشه از 4-5روزگی پیش من بوده و من براش سوت میزدم تا صداش کنم اما انگار اون به جز سوتهای من وماشین ها بلد نیست بخونه البته کمی هم جیغجیغ ئوغار غار و اون صدایی که موقع ذوق کردن از خودش در میاره الان میشه بهش خوندن یاد داد ؟ چه جوری ؟ آخه من صدای اصلیش رو هم ندارم لطفا راهنماییم کن

Re:باکسر (Boxer) 1390/01/18 12:38    mohsen10_fam@yahoo.com
جالب بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/01/18 16:32    پورکهن
بسیار قابل استفاده بود متشکرم
Re:باکسر (Boxer) 1390/01/20 03:22    milad
تو رو خدا جواب بده بلبلم حالش خوب نیست خیلی بد اخلاق شده همش نوکم میزنه و جیغ میزنهو هیچی نمیخوره غذاش خیلی کم شده برای چی اینجوری شده تعطیلات عید گذاشتمش پیش یکی از دوستام
اگه بلبلها رو دوست داری جواب بده ---- پاسخ :دوست عزیز اگر سوالی دارید در تالار سوال کنید حتما پاسخ داده میشه http://mypet.ir
Re:باکسر (Boxer) 1390/01/21 17:36    بوشهر پیوز
می گوم علی بابا ام اسم حیوونه یعنی مو سگم؟ که اسمم علی بابان هه!!!! --------------------- پاسخ :قصد جسارت به شما نباشه این ها اسامی عمومی هست که در دنیا استقاده میشود موفق و پیروز باشید
Re:باکسر (Boxer) 1390/01/22 06:08    Nilufar
بسیار جالب بود ، مخصوصا" تصویر دونده روی تردمیل ... هیجان انگیز بود :)
Re:باکسر (Boxer) 1390/01/22 17:46    احمد
دستشون درد نکنه
Re:باکسر (Boxer) 1390/01/24 16:11    عادله
مرسی از شما
خیلی ناز و با نمکه من عاشقش شدم البته هر کس ببینه عاشقش میشه خیلی نازه
Re:باکسر (Boxer) 1390/01/27 22:12    amirhossein
man asheghe heyvanatam va az bishtareshon khosham iad maksoosan sag va bolbol chon heyvoonaye ba vafa i hastan. dar zemn har chi ham gofte boodi dar bare ba bolbole man sadegh bood.

Re:باکسر (Boxer) 1390/01/28 03:29    faraz
fifi

Re:باکسر (Boxer) 1390/01/28 14:46    نعیمه
ممنوون
Re:باکسر (Boxer) 1390/01/28 19:02    سیما امیری
من از اخر هم مثوجه نشدم غذای این حیوان چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Re:باکسر (Boxer) 1390/01/28 20:29    محمد
می خوامش
mo_alasti@yahoo.com

Re:باکسر (Boxer) 1390/01/29 21:54    انددد
?
Re:باکسر (Boxer) 1390/01/31 03:32    دکتر مهرفر
موافقم . باید به طبیعت حیواناتاحترام بگذاریم
Re:باکسر (Boxer) 1390/02/01 05:57    negar
man ye naresho dashtam dozdidanesh esmesh sharone sefid kereme tehran dozdidanesh age kasi khabar dash be in meil bezane ba tashakor danger_fak@yahoo.com
Re:باکسر (Boxer) 1390/02/01 14:54    3شین (سحر )
سایت خیلی خوبیه برای آنهایی که حامی حیوانات هستند. تا بتوانند اطلاعات لازم خود را در مورد این موجودات عزیز خداوند بدست آورند.
Re:باکسر (Boxer) 1390/02/02 08:40    solmaz
مرسی خیلی خوب بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/02/02 19:40    رضا
يه سوال داشتم
من يه جفت مرغ عشق دارم كه تازه جوجه هاشون در اومده
دو تا جوجه كه يكيشيون چشاش قرمزه ادم ميترسه ازش
دي:
البته سوالم اين نيست
سوالم اينه كه از ديروز اين مرغ عشق هاي بالغ شروع كردن و دارن نوك بالهاي جوجه ها رو با نوكشون ميكنن
و خوني شده نوك بالهاي جوجه ها
به نظرتوه چرا بايد اينطور شده باشه
لطفا با من در تماس باشيد زا طريق ايديه ياهوي زير
r3374_66

باتشكر
رضا
Re:باکسر (Boxer) 1390/02/04 20:24    shayanhm@yahoo.com
سگ من 3یا4 روز که یه کاری شبیه سرفه یا عطسه میکنه که وقتی یه چیز تو گلوش گیر کرده باشه در میاره.چی کار گنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
Re:باکسر (Boxer) 1390/02/04 22:04    بی نام
من حاضرم باهش کمک کنم
Re:باکسر (Boxer) 1390/02/08 00:18    فرانک
با عرض تشکر ممنونم ازشما که این مطالب را به اسانی در خدمت ما میگذارید
Re:باکسر (Boxer) 1390/02/08 01:24    sahar
in sag nist ye arosake naze ke kheili dosesh daram
Re:باکسر (Boxer) 1390/02/09 21:44    saghi
Iam really interested to dogs
Re:باکسر (Boxer) 1390/02/12 19:16    شیما
خیلی خوبه که این مطالب رو مینویسید آخه من تازه طوطی گرفتم و اطلاعاتم خیلی کمه واقعا این مطالب کمکم میکنه ممنووووووووووون
Re:باکسر (Boxer) 1390/02/13 00:26    حمید رستمی
به نظر من واقعا فوق العاده بود متشکر.
Re:باکسر (Boxer) 1390/02/15 02:16    رضا
ممنون از راهنمایی شما ههمچنین از تصاویر
Re:باکسر (Boxer) 1390/02/16 01:11    نوری
بسیار مطلب عالی و خوبی بود ممنونم
Re:باکسر (Boxer) 1390/02/16 14:59    بهار
ما سرچ کردیم عکس زیباترین خرس ولی این که نه خرس تازه سگ است تازه از همه ی سگ ها زشت تر است
Re:باکسر (Boxer) 1390/02/17 01:50    kimi

man vaghan asheghesh shodam kheyli nazeeeeeee kash vase man bood
Re:باکسر (Boxer) 1390/02/17 19:19    بهاره
مرگ بر انسان
Re:باکسر (Boxer) 1390/02/17 21:17    مرجان
ممنون خوب بود به درد مقالم خورد
Re:باکسر (Boxer) 1390/02/19 05:09    بابک
اطلاعات جامع و عالی بود
من به تازگی یه جفت توله اصیل از این نژاد خریدم که تمام مشخصاتشون با استانداردها منطبقه
مرسی
Re:باکسر (Boxer) 1390/02/21 04:35    سارا
خيلي زيبا بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/02/25 16:12    مجید
من الان پنجاه سال دارم .اهل خوزستان هستم در نوجوانی علاقه زیادی به شکار داشتم . در شکار پرنده و به دام انداختن بلبل ها مهارت خاصی داشتم .در موقع شکار پرندگان به لانه بلبل ها برخورد می کردم ( در یافتن محل لانه بلبل در فصل تخم گذاری و وجود جوجه بلبل در لانه هم مهارت داشتم ) و بعضی مواقع جوجه هایشان را برای پرورش و اهلی کردن به خانه می آوردم . همیشه تعداد زیادی بلبل داشتم و برای بستگان ، دوستان و آشنایان علاقمند نیز جهت بلبل تهیه می کردم .
بیشتر از این نمی توانم ادامه دهم .چون همیشه از آن دوران به عنوان دوره جاهلیت یاد می کنم و از دوستانی که مهارتم را در شکار یاد آوری می کنند خواهش می کنم ادامه ندهند . گاهی که دوستان موضوع را برای فرزندانم تعریف می کنند آنها رفتاری را که اکنون در مقابل پرندگان از من می بینند باور این موضوع ( شکار و اسارت پرندگان توسط من ) برایشان غیر قابل باور است .
اکنون پس از گذشت قریب 35 سال از آن دوران همیشه بازمانده غذا ، برنج و.... را روی دیوار برای پرندگان می گذارم بخصوص در تابستان آب خنک و غذا در محلی در باغچه خانه قرار می دهم و با وجودی که حضور و تجمع گنجشکها و کبوتر های وحشی خسارت زیادی به باغچه وخصوصاٌ به سبزیجات منزل وارد می کند در تمام طول تابستان و گرمای طاقت فرسای خوزستان این کار را با شوق تمام انجام می دهم و حتی بطور مرتب کندم خریداری نموده و به پرندگان می دهم به این امید که اولاٌ خدا مرا به خاطر آزار پرندگان ببخشد و دوم اینکه بار گناه خودم را به این وسیله کم کنم . ان شاء ا...

Re:باکسر (Boxer) 1390/02/27 22:59    ابراهیم
میخوام مطالب رو داشته باشم

Re:باکسر (Boxer) 1390/02/28 13:13    ر.ص
بايد اين آدمهاي احمق رو بابت اين كارهاي قرون وسطي يشان قرنتينه كرد تا بلكه متمدن بشوند وشعور كافي پيدا كنند و به نظر من هيچ كشوري نبايد با اينها رابطه داشته باشه خصوصا غربي ها بابت به رسميت شناختن حقوق حيوانات نه اينكه دائم بريم فيلماي بيخودشون رو بخريم و فرهنگ مزخرفشون رو اشاعه بديم در ضمن حضور يك سازمان حمايت از حيوانات كه عضويت چند سرمايه دار رو داره براي حمايت بيشتر احساس ميشود.
Re:باکسر (Boxer) 1390/02/29 22:16    مهدی
من عاشق سگ هستم.خودم هم سال سگ به دنیا امدم و هاسگی سیبرین را از همه ی سگها بیشتر دوست دارم ولی نمیدونم از کجا باید بخرم لطفا بمن کمک کنید در خرید هاسکی.
با تشکر.m.sh_mahdi88@yahoo.com
Re:باکسر (Boxer) 1390/02/30 02:44    امیر
بسیلر عالی بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/02/30 02:56    امیر
این که گفتن در ترجمه مربوط به مرغ عشق نیست مربوط یه طوطی کوتوله یا برزیلی هست که تو ایران با این نام میشناسنش چون مرغ عشق را هرکسی می تواند زادو ولدش کند
Re:باکسر (Boxer) 1390/02/30 02:59    امیر
جالبه ولی متاسفانه کسی توجه نمی کند
Re:باکسر (Boxer) 1390/02/30 03:08    امیر
دست مترحم درد نکنه جالب بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/02/30 20:36    شیرین
دلم غش رفت خدا. دیگه جون ندارم نگاش کنم
Re:باکسر (Boxer) 1390/03/03 13:36    sara
وای من عاشقشم!!!! میشه بگید کجا میتونم یکی از این سگ های خوشگل رو بخرم؟
Re:باکسر (Boxer) 1390/03/06 03:22    مهنوش
از ترجمه شما سپاسگزارم
Re:باکسر (Boxer) 1390/03/06 03:32    مهنوش
خیلی با حال بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/03/09 23:39    bahar
kheyli khob bod
Re:باکسر (Boxer) 1390/03/11 03:01    دکتر معافی
با سلام شرط امانتداری در استفاده از منابع مورد استفاده ذکر نام منبع ومترجم است ودر مورد شما ترجمه بهناز یعنی نادیده گرفتن زحمات مترجمین کتاب استاندارد fci در 10نزاد بزرگ سگ چاپ انتشارات جواهرده رامسر .دکتر سید علی معافی
Re:باکسر (Boxer) 1390/03/15 05:11    رضا
من ییک سئوال دارم ان هم در مورد جنسیت کاسکو کنکو است ماده پرنده ونر ان چگونه است
reza67arman@yahoo.de
سپاس گذازم ---------------- با ازمایش میتوانید تشخیص بدهید DNA از پر
Re:باکسر (Boxer) 1390/03/16 14:27    e tahmasebi
سلام خسته نباسید یک کاسکو دارم حدود 1 سال و 3 ماهه که دارمش
گاهش اوقات یه چیزایی مثل بابا آقا سلام صبح بخیر رو میگه
بعد دیگه نمیگه به نظر شما علتش چیه ؟
می شه کاسکویی اصلا حرف نزنه


Re:باکسر (Boxer) 1390/03/16 18:10    علی
چطوری می تونیم یه آفتاب پرست بخریم؟...
قیمتشون چنده

Re:باکسر (Boxer) 1390/03/17 02:14    reza
زیاد حال نکردم.


Re:باکسر (Boxer) 1390/03/17 17:54    ایمان sh
با سلام.اطلاعات بسیار خوبی در اختیار ما قرار دادین و از شما واقعآ تشکر میکنم.اگر عکسی یا فیلمی در مورد تربیت بهتر انها برام بفرستین خیلی ممنون میشم.ایمیل eman_sh_5@yahoo.com
Re:باکسر (Boxer) 1390/03/20 04:15    محمد حسین نژاد ازطبس
از حجت السلام فروزش تشکر میکنم بنظر من ایشان را در منزلت یک جانباز میبینم آن دختر جوان باید ایشان را مامور نجات خود از طرف خدا بداند خدا کند آن ارازل واباش دستگیر شده باشند0
Re:باکسر (Boxer) 1390/03/20 04:18    محمد حسین نژاد ازطبس
از حجت السلام فروزش تشکر میکنم بنظر من ایشان را در منزلت یک جانباز میبینم آن دختر جوان باید ایشان را مامور نجات خود از طرف خدا بداند خدا کند آن ارازل واباش دستگیر شده باشند0
Re:باکسر (Boxer) 1390/03/21 03:18    sa_yeh.mihanblog.com
خدا دوست دارد از آزادی‌هايی که داده استفاده شود همان‌طور که دوست دارد اوامرش انجام شود
وسائل الشيعة ج ۱ ص ۱۰۸ عن رسول‌الله صلی‌الله‌عليه‌وآله: إن الله يحب أن يؤخذ برخصه کما يحب أن يؤخذ بعزائمه

مرد (سات ) که آرزوی زن کاهنه را داشت گفت هرچه دارم به تو میدهم و همان لحظه کاتبی آوردند و مرد خانه و مزارع وغلام خود را و هرچه زر سیم داشت به زن تفویض کرد و آنوقت زن به او حلال شد و مرد دست دراز نمود و موی عاریه زن را نوازش کرد تا او را ببوسد ولی زن ممانعت کرد و گفت میترسم که تو بعد از اینکه خواهر من شوی از من سیر شوی و به زن خود برگردی اگر میخواهی زنت شوم باید زنت را بیرون کنی. تو سه فرزند داری که میترسم که روزی محبت پدری تو را بسوی این بچه ها هدایت کند و مرا فراموش نمائی و اگر قصد داری از من کام بگیری باید بچه های خود را اینجا بیاوری تا اینکه من آنها را بقتل برسانم و گوشت آنها را به سگ گربه های خود بدهم. بعد از آن من خواهر تو خواهم شد و مرد (سات ) هم چنین کرد . سینوهه گفت ( نفر نفر نفر ) این داستان را که تو نقل کرده ای من هم شنیده ام و چنین چیزی فقط در خواب اتفاق میافتد و در آخر داستان مرد بیدار میشود و خدا را شکر میکند که فرزندان او سالم هستند. چندی گذشت.......
....سپس (نفر نفر نفر ) روی تخت خود دراز کشید و یک زن که کنیز او بود شروع بمالش بدن او با روغن معطر نمود و گفت (سینوهه ) برای چه مصدع من میشوی و از اینجا نمیروی (سینوهه) گفت برای اینکه میخواهم تو اولین زنی باشی که خواهر من میشوی . (نفر نفر نفر ) گفت نمیخواهم تورا بیازارم بنابراین به تو میگویم دنبال کار خودت بروی.(سینوهه) گفت هرچه بخواهی به تو میدهم . زن پرسید چه داری ؟ (سینوهه) گفت مقداری حلقه و مس که از بیماران خود حق العلاج گرفته ام و یک خانه که مطب من هم همانجاست . (نفر نفر نفر ) در حالی که روی تخت دراز کشیده بود و کنیز او بدنش را با روغن معطر ماساژ میداد گفت بسیار خوب یک کاتب بیاور تا این انتقال جنبه قانونی پیدا کند و تو بعدا نتوانی آن را از من بگیری ......... سپس خانه پدری که به او ارث رسیده بود و همچنین قبر پدر و مادر و در نهایت غلام خانه را نیز به نام (نفر نفر نفر ) سند زد .
بخشی از کتاب تاریخی سینوهه پزشک فرعون
شاید شما هم مثل من فکر کردید که این داستان اگر هم واقعیت با
Re:باکسر (Boxer) 1390/03/21 19:25    ميلاد
خيلي نازه من دوسش دارم
Re:باکسر (Boxer) 1390/03/21 19:26    ميلاد
با نمكه

Re:باکسر (Boxer) 1390/03/21 19:27    ميلاد
با نمكه من اونو دوسش دارم
Re:باکسر (Boxer) 1390/03/22 23:41    دنا جوکار
از سایت شما بعیده چنین خبری رو در سایتتون بزنید.....داقعن که....اگه اینقدر اسلام براتون مهمه چرا اومدید سگ می فروشید؟حجاب به شما چه؟ کاربر گرامی ما فقط اطلاعات و خبر ها رو از خبر گزاری ها به اطلاع عموم میرسانین موفق و پیروز باشید
Re:باکسر (Boxer) 1390/03/24 03:37    آرش
ممنون از توضیحاتتون , من واقعا این نژاد رو دوست دارم.

Re:باکسر (Boxer) 1390/03/26 16:13    رضا
دوستان عزیز: شکار قوانینی دارد.اگر دقت کرده باشید تمام شکارهای ربکا سنشان بالاست یعنی اخر عمرشان است و اگر توسط او شکار نمیشد و تاکسیدرمی نشه در طبیعت بعد از مردن از بین میره و شاید کمتر کسی بتونه این زیباییهارو ببینه.
Re:باکسر (Boxer) 1390/03/28 23:00    شهرزاد
عکساتون قشنگ بود ولی خجالت نمکشید که عکسای امین بیچاره رو توی وبی به اسم گالری به اسم....میذارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خجالت داره!بیچاره امین! --------------------- توضیح این اخبار در قسمت هنر مندان هست و شما از قسمت گالری سگ وارد سایت شدید
Re:باکسر (Boxer) 1390/03/31 13:04    حسین جاهدیان
من از لحاظ قیا فه شبیه مسعود ده نمکی هستم

Re:باکسر (Boxer) 1390/04/01 06:51    sz
gheymatesh chande?

Re:باکسر (Boxer) 1390/04/03 05:35    rima
نام شاعر : استاد مرتضی کیوان هاشمی
اینم وبلاگشون www.keyvaan.com
Re:باکسر (Boxer) 1390/04/03 06:58    m2
ممنون جالب بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/04/04 18:40    ناشناس
بابا اینا خیلی پرتند
Re:باکسر (Boxer) 1390/04/06 15:09    helia
عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
Re:باکسر (Boxer) 1390/04/06 19:08    مژده
با سلام،

می خواستم بدونم آیا پاپی نر پکینیز موجود می باشد؟ و قیمت آن؟

با تشکر، =========================== برای خرید با شما ره 8803055 داخلی 2 تماس بگیرید
Re:باکسر (Boxer) 1390/04/07 22:42    علی
اسم های زیباییه از اصفهان
Re:باکسر (Boxer) 1390/04/08 00:35    علی
ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1390/04/10 23:27    سارا کمالی
مزخرف بود

Re:باکسر (Boxer) 1390/04/11 02:25    پگاه
وای چه قشنگ!ما سالمیم اما نمی تونیم یه توله سگ داشته باشیم.خوش به حالشون!!!!!
Re:باکسر (Boxer) 1390/04/12 15:30    ميلاد
خوب بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/04/13 00:27    سگ
سگ
Re:باکسر (Boxer) 1390/04/14 06:38    jalil az bandar abas
merci va mamnoon az rahnemaeitoon dar morede hamam dadane kaskoo kheyli mofid bood
Re:باکسر (Boxer) 1390/04/14 18:29    ایمان
شماره 3 ندارد
Re:باکسر (Boxer) 1390/04/15 01:42    عباچی تبریزی
اصولاًنباید انجمن حمایت از حیوانات جهت ادامه فعالیت های خود بدون حمایت و هماهنگی سازمان محیط زیست در مقابل شهرداریها تنها قرار گیرد چون هیچگاه یک انجمن غیر دولتی نمیتواند در ابراز و احقاق حق ومسایل مدنظرش موفقیت قابل ملاحظه ائی داشته باشد . و وضعیت وحشتناک فعلی به دلیل بیکفایتی و بی توجهی سازمان محیط زیست بوده که آن هم میتواند به دلیل کم اهمیت بودن موضوع از جانب دولت وعدم تخصیص اعتبار کافی در این زمینه باشد
Re:باکسر (Boxer) 1390/04/15 03:22    sara&mohammad
ba salam, mataleb ali bud vali nemidunim baraye kharid bayad che eghdami kard? age mishe shomare ye tamasetun ra bedin ta jahate kharid eghdam konim
Re:باکسر (Boxer) 1390/04/15 17:27    رها
سلام
از نظر اسامی بد نیست ولی برای عضویت من دوست دارم درباره تمامی نزاد ها بدانم و راه تربیتشان را یاد بگیرم ولی شمما هم اسم و هم نزاد مخصوصی مصخواهید که این باعث میشود من نتوانم تصمیم درست بگیرم.با تشکر از شما

Re:باکسر (Boxer) 1390/04/17 18:44    arman katebian
arman.katebian.tabary@gmail.com
Re:باکسر (Boxer) 1390/04/18 08:15    shahriar
in sag vaghean namadi az ghodrat va azadi has
Re:باکسر (Boxer) 1390/04/18 16:35    هلیا
خیلی بانمکه عاشقشم
خیلی خوشگله
Re:باکسر (Boxer) 1390/04/18 17:31    مسعود گودرزی
سلام اطلاعات خوبی در اختیار بازدید کنندگان قرار داده اید تشکر مسعود گودرزی مربی سگهای تجسس هلال احمر خراسان رضوی
Re:باکسر (Boxer) 1390/04/18 18:50    حميدرضا بابايي
ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1390/04/18 19:23    مانیا
من عاشق سگم ولی مامانم و بابام دارن سگمو ازم می گیرن چون میگن مریضی میاره.یعنی انقدر اینا مریضی میارن؟ --------- پاسخ درصورتی که ماهانه به کلینک دامپزشکی مراجعه شود هیچ بیماری قابل انتقال از انسان به سگ وجود ندارد
Re:باکسر (Boxer) 1390/04/18 19:37    وانیگ
اگه اشکالی نداره اطلاعات رو اصلاح کنم. این سگ نژادش Russian Toy Terrier هست و شی هوا هوا نیست. وزنش هم در زمان بلوغ 3 کیلوگرم خواهد شد. یک سر و گردن هم از شی هوا هوا بهتره
Re:باکسر (Boxer) 1390/04/19 15:07    !
قیمت سگ چقدره؟؟؟
Re:باکسر (Boxer) 1390/04/19 15:07    !
قیمت سگ؟
Re:باکسر (Boxer) 1390/04/20 06:10    pug
http://pug.ir/PUG_225_775_31633_%D8%B4%DB%8C-%D9%87%D9%88%D8%A7-%D9%87%D9%88%D8%A7-%D9%86%D8%B1-%D8%A7%D9%85%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-chi-hua-hua.aspx
Re:باکسر (Boxer) 1390/04/22 17:33    salam
man 1labrador mikham .har kas kasi ro peida kard be man bege lotfan

Re:باکسر (Boxer) 1390/04/24 20:47    زهرا
مصنوعی که نیست
Re:باکسر (Boxer) 1390/04/26 22:37    fari
chera ba f esmi nist?man mikhastam sagam avale esmesh mese khodam bashe vali in aghaye faraz ham rast migeha fifi esme ghashangie...
Re:باکسر (Boxer) 1390/04/28 04:11    ميلاد
مرسي واقعا عالي بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/04/29 14:35    فرهاد
در غذا هاي جامد گفته ايد ذرت بو داده بدهيد در آخر گفته ايد پاپ كورن ندهيد؟

Re:باکسر (Boxer) 1390/04/29 15:40    مهلقا وحید نوبری
لطفا"اطلاع رسانی شود چون مدارس با شنیدن باز شدن باغ وحش اقدام به بردن بچه ها به باغ وحش را دارند و باید پیگیری و رسیدگی به این موضوع بطور جدی صورت بگیرد.
Re:باکسر (Boxer) 1390/04/30 17:05    TEPPO

How it would relieve you of your people under oppression. It would an indirect attack against China, because it produces most of the computers from parts and components. If it is not limited to, the others are in trouble, when you do not own their products to put together and, consequently, the economy collapses, and your people will have the opportunity to rise to the new. China is still easy to take anything, because it is very corrupt and does not cost much, that will achieve the objective.

Re:باکسر (Boxer) 1390/04/31 06:02    تارا
با سلام و تشكر از همگي شما عزيزان به خاطر اين عمل خير خواهانه . من با ديدن اين تصاوير هم اشك شوق ريختم. هم اشك اندوه. اشك شوق به خاطر اينكه اين حيوانات زبان بسته بالاخره سرپناهي پيدا كردن و اشك اندوه براي حيوانات بيچارهاي كه در گوشه و كنار. جايي كه ما خبر نداريم نيازمند كمك هستن . ومن تا جايي كه در توانم باشه آمادگي خودم را براي كمك اعلام ميكنم .
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/01 16:43    niloofar
اینا چقدر بامزه اند...
ولی من یک مارمولک درختی دارم و نمیدونم چطوری باید ازش مراقبت کنم....
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/03 17:49    كاووس
كثيففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففف وحشييييييييييييييييييييي
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/03 22:52    نگین
سگ ها زیبا نبودند
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/04 23:41    نائيريكا
اسماتون اصلانم قشنگ نيست
روي اسم اين بخش تجديد نظر كنين!!!
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/05 03:02    هانیه
سگهای فضول و حسودی هستند
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/05 04:13    fariba
merci,,,arooos holandi man ba pesara bazi mikone,,,aslan ba man bazi nemikone
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/05 14:13    لیلیان
خوب بود من دوست داشتم توضیحاتو

Re:باکسر (Boxer) 1390/05/05 20:09    یحیی رستمی
سلام من2عددشاهین دارم که میخوام تربیتشان کنم چکار باید انجام بدهم ----------------
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/05 23:29    سرور
به فارسی بنویسید
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/05 23:31    سرور
خواهش می کنم به فارسی بنویسیدخواهش می کنم
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/06 07:53    امیر
مطالب خوب است ولی کامل نیست
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/08 02:38    دلسوز
خاک بر سر شما که بدبخت دنیا و اخرتیت با این مسخره بازیهاتون که حال ادم را به همم میزنه
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/10 00:55    sami
jalebe mamanon
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/10 14:46    مدافع حیوانات
..................
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/11 19:26    ایما
این آدما چقدر بی رحم اند
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/11 20:08    ایما
خدا را شکر که زنده موند
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/11 21:10    صادق
روش آموزش جغد راهم بگویید
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/15 15:56    رضا
من هم همين طور
مطلب رو كامل كنين

Re:باکسر (Boxer) 1390/05/17 19:57    نگین سلیمانی
لطفا بگین بیماری هاش چیه؟راه پیشگیری و درمان رو هم بگین

Re:باکسر (Boxer) 1390/05/18 02:46    ذل ارا
نوغ غذا و اینکه در اپارتمان چگونه تربیت کنیم که ذر جای مشخص مدقوع کنند؟

Re:باکسر (Boxer) 1390/05/19 14:10    Sheila
Besiaar aaali, motshakeram.
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/19 16:29    mahboob
tamame modati ke mashghol khondan in matn bodam cheshmam pore ashk bod.
moteasefam ke jaee ro baraye negah dari in mojode nazanin nadaram
ama hazeram be sorat tamam vaght to vafa be sag haye aziz khedmat konam.
manam 1/1/90 to jade chaloos shahede tasadof 4ta tole bodam ke ghalbamo be dard avord tonestam yekisho nejat bedam o bebaram darmangah
khodaro shokr salem bod
to hamoon ja bod ke khanoomi vafa ro be man moarefi kard
azash mamnonam
man khodam jaiee nadaram baraye negah darishon ama har shab baraye sagaye gorosne mahalamon ke to biabon zendegi mikonan ghaza mibaram
vaghean ashegheshonam
alan hamashon hata adrese khonamonam baladan.
be omid rozi ke ensan in doroghe ashrafe makhloghat bodane khodesho inghadr bahone gharar nade baraye anjam jenayat haiee ke dar haghe in heyvona mikone, va kami ham dark kone on madario ke shahede leh shodan 3 ta az tolle hash zire char charkh mashine toeeeeeee!!!!!!!!!!

Re:باکسر (Boxer) 1390/05/21 00:40    کوروش
نحوه نگهداری در حیاط 65 متر و درمان بیماری و اینکه اصولا چه بیماری میگیرند.از چند روزگی این جوجه های پرورشی را میتوان در اب انداخت.تشکر
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/21 03:33    لیلا
بچه بلبل خرما توی خیابان شهر تهران پیدا کردم از من میترسید یک روز غذا نمیخورد وقتیکه خیلی گرسنش بود دهنشو باز کرد و چند روز پیشم مونده تا مرا عادت کرد خیلی دوسش داشت حالا دو ماهشه. همیشه تو اتاقها مدفوع و کثیف میکنه
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/21 03:34    لیلا
بچه بلبل خرما توی خیابان شهر تهران پیدا کردم از من میترسید یک روز غذا نمیخورد وقتیکه خیلی گرسنش بود دهنشو باز کرد و چند روز پیشم مونده تا مرا عادت کرد خیلی دوسش داشت حالا دو ماهشه. همیشه تو اتاقها مدفوع و کثیف میکنه
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/21 18:35    ایما
امید وارم زود این دو خواهر را بگیرند و چطور آن ها حیوانات را شکنجه کردند آن ها را هم همانطور شکنجه کنند
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/21 18:39    ایما
خیلی ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/22 17:06    فرزانه
سلام، من يك بلبل خرما دارم البته علي رغم عشق زيادي كه به حيوانات دارم هيچ تمايلي به نگهداري آنها در اسارت ندارم . ولي پرپر يك روز توي خيابون افتاد روي سرم و چون نمي تونست پرواز كنه من آوردمش خونه و تا الان كه نزديك دو ماهه پيش منه. از نظر تغذيه فكر نمي كنم مشكلي داشته باشه، ميوه هاي تابستاني بخصوص گيلاس كه خيلي دوست داره،‌برنج،‌دانه پارس و نان غذاي پرپره. ولي به نظرم رشدش كمه. در مقابل همنوعانش به نظرم كوچيكه. ديروزم بردمش پارك كه خودش بره ولي بعد از كمي شيطنت باز نشست روي شونه من. زردي دمشم تازه دراومده. فكر مي كنيد رشدش مي تونه مشكل داشته باشه يا من تصور مي كنم؟راستي آدرس ايميلم fe120@hotmail.com است و ممنون ميشم نظرتون رو برام بفرستيد.
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/23 17:01    gh
الییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود

Re:باکسر (Boxer) 1390/05/23 17:01    gh
عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود

Re:باکسر (Boxer) 1390/05/25 02:46    فرشاد
سلام
خدا قوتتان بدهد و اميدوارم پول اينترنتتان زياد نياد ! از بسكي شما خوبيد !!
آقا يك سوال :
من حدود 2هفته دنبال بچه بلبل خرمائيي گشتم گيرم نيامد . يكي خريدم فروشنده گفت 20 روزش است، ولي خودش غذا ميخورد من ميخوام خودم بهش غذا بدم تا اهلي بشد .
الان چيكار كنم با حام دوست بشد ؟اهلي بشد ؟ اخه تا نزديكش ميشيم اينظرف ان طرف قفس ميپره و تا ميگيريمش نوك ميزنه .
لطفا راهنمايي كنيد
========== سوالات را در سایت تالار ما mypet.ir مطرح کنید
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/27 16:36    maziyar
esm haye khoobiye .dar zemn aghaye delsuz dahaneto bebandi mamnun misham
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/27 16:38    maziyar
aghaye delsuz age dahane mobarako bebandi khoshhal misham aghayede harki be khodesh marbute


Re:باکسر (Boxer) 1390/05/27 20:11    ali
دمت گرم، خیلی باحال بود...
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/27 20:13    ali
دمت گرم، خیلی باحال بود...
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/28 21:03    نوید
من چهارسال پیش یه جوجه پونزده روزشو خریدم.الان به صورت ازاد با مازندگی میکنه.نفراول میاد سرسفره نفراخر هم ازسفره بلند میشه.حتی اگه ازخونه هم بیرون بره میرم دنبالش سوت میزنم میاد روی شونم میشینه.اسمش "گیلبرت"ه.وتا به اسمش صداش کنی فورا"میاد.هممون دوسش داریم ویه جورایی تبدیل به عضوخونوادمون شده.حیف که یارانه نمیگیره!!!!!
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/29 00:07    علی بزدوش
داداش خیلی باحال بودااااا حال کرررردیمااااااا
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/29 00:08    علی بزدوش
داداش باحال بوداااا حل کرررردیمااا
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/29 00:09    علی بزدوش
اتغنهبتااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایلفااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایب
Re:باکسر (Boxer) 1390/05/31 19:02    s.m
عالی بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/06/04 14:58    ارمین فکور جدی
به نظر من بهترین و قوی ترین نژاد سگ دوبرمن است.
Re:باکسر (Boxer) 1390/06/04 14:59    ارمین فکور جدی
عالی.
Re:باکسر (Boxer) 1390/06/04 20:57    دنیا
من خیلی از این سایت خوشم آمده من خیلی از شما متشکرم
Re:باکسر (Boxer) 1390/06/06 04:58    iهدی خسرویار
سایت شما عالی هست و من نیز از شرکت تبلیغاتی سپاس ایمیل می زنم و می خواستم که هر نوع کار کارت ویزیت وبنرو بروشور وپیک های تبلیغاتی وپلاستیک و فاکتور وغیر...همکاری شما در زمینه طراحی ما را یاری می کند
Re:باکسر (Boxer) 1390/06/06 14:17    كلاغ
خيلي خوب بود

Re:باکسر (Boxer) 1390/06/08 17:09    unknow
اگه میشه در مورد درمان بیماری اردک ها و نوع غذایی که در دوره ی بیماری باید مصرف کنند تو ضیح بدید .ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1390/06/09 04:33    alireza
fanci
Re:باکسر (Boxer) 1390/06/09 17:54    دنا جوکار
واقعا نتاسفم برای علی که اینقدر در دنیای خشک و زشتی زندگی میکنه....واسه چی خاک بر سرشون،بده به حیوونا خدمت می کنن؟نمیدونم...شما که ادعای با خدا بودن دارین....مگه سگ جز آفریدگان خدا نیست؟؟؟؟؟نمیفهمم آدمایی مث شما رو.
Re:باکسر (Boxer) 1390/06/11 13:02    س
خوب

Re:باکسر (Boxer) 1390/06/12 02:39    دنیا
من خیلی خوشم آمد آخه منم از سگ گلدن خوشم میاد

Re:باکسر (Boxer) 1390/06/13 04:33    دنیا
من بخاطر این که اینا را دیدم خیلی خیلی دلم گرفت آخه من خیلی حیوانات را دوست دارم

Re:باکسر (Boxer) 1390/06/14 14:38    بهراد
دمتون گرم

Re:باکسر (Boxer) 1390/06/14 16:04    پريا
دوست دارم درموردآقاپوريا بدونم
Re:باکسر (Boxer) 1390/06/15 17:41    ASAL
وای خیلی قشنگه خوش به حال صاحبش!
Re:باکسر (Boxer) 1390/06/16 06:19    فرجي
عالي بود ولي بهتر بود از عكس بهتري استفاده ميكرديد كه شيب پشتش در حدود 30 تا 33 درجه بلندي دمش تا روي زمين ميرسيد تا تصوير اين سگ بصورت صحيح در ذهن مردم قرار بگيره.
Re:باکسر (Boxer) 1390/06/18 06:50    وحد
چرتو پرت تحوی ل مردم نده

Re:باکسر (Boxer) 1390/06/21 12:48    دولمه كوردي
بمه بمه با نتت جيم
Re:باکسر (Boxer) 1390/06/21 19:58    سارا
ایکاش فیلم اموزشی کاسکو درست کنین
Re:باکسر (Boxer) 1390/06/22 12:34    ب
خوب بود مرسي از اطلاعاتي كه داديد

Re:باکسر (Boxer) 1390/06/22 17:33    pug
جالب بود ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1390/06/25 03:35    سپید
اشکام بهم اجازه ی نوشتن نمیده!:(((((
Re:باکسر (Boxer) 1390/06/26 14:49    nima_nirvana
وقتي انسانيت از بين بره چه فرق مي كنه داخل ايران باشه يا ساحل باشيم يا جنگل باشيم يا ...
بالاخره كثافت كاري ما انسانها تمومي نداره اون از مشهد مقدس كه حرم امام رضا توشه اين همه كشتار و قتل و تجاوز و فحشا اين از تهران كه پايتخت فرهنگ و ادب و بي ادبي و بي حجابي ي خب معلوم ديگه اون هم ساحل عاج و آفريقا ما با اين همه ادعا اين گنديم واي به حال اونها كه از بچگي به جاي پفك ، تفنگ به جاي لواشك ، موشك تو جيباشون مي زارن
Re:باکسر (Boxer) 1390/06/26 19:24    محمدرضا
الاق بی شور چرا این کار را میکنی
Re:باکسر (Boxer) 1390/06/26 19:25    محمدرضا
الاق
Re:باکسر (Boxer) 1390/06/26 19:25    محمدرضا
گوساله
Re:باکسر (Boxer) 1390/06/27 03:53    سامان
این چیهههههههههههه مثله عروسکه اخههههههههههههههههه
Re:باکسر (Boxer) 1390/06/27 15:16    با مزه اس
خیلی خوشگله
Re:باکسر (Boxer) 1390/06/27 17:58    محسن تابنده
خدا این بی بی سی رو از زمین بر داره
Re:باکسر (Boxer) 1390/06/27 19:34    سعید
حالا که در حال مرگه به درک
Re:باکسر (Boxer) 1390/06/29 06:33    pug
ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1390/06/31 22:07    sami
perspolis bara chi in haem bazi kon dare soorakha!:))
Re:باکسر (Boxer) 1390/06/31 22:07    sami
perspolis bara chi in haem bazi kon dare soorakha!:))
Re:باکسر (Boxer) 1390/06/31 22:08    سامی
ایول تعصب بابا از اون موقع بارسایی بوده
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/01 01:11    بهرام
نیست که خیلی خاویار به ما میرسه مراقبشند هستند نوش جون اون هایی که میتونند بخورند
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/01 18:26    anahita
خیلی ناز هستن
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/01 18:26    anahita
وای خیلی ناز هستن
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/02 07:13    َشقایق
دری وری بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/02 08:23    pug
بی نظیر بودممنون از این همه اطلاعات منتظر ادامه موضوع هستم لونا
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/03 21:39    ghazal
fidel
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/03 23:19    ناقلا خان
سلام
یه سوال درباره سگ چطوری اموزش بدم که دزد را بگیرد
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/04 00:19    علی
سلام واقعا که سگ تربیت کردن سخت است
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/04 17:33    tarhandeh
kheili dard avar bood :(((
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/04 19:34    رضا
خوب است
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/04 20:46    رضا
عالی
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/05 00:50    شمیم
من واقع درک میکنم چون همین اتفاق برای من و سگم جیمی افتاده
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/05 00:51    شمیم
من واقع درک میکنم چون همین اتفاق برای من و سگم جیمی افتاده
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/05 00:59    شمیم
خوب شد چون حالا دیگه لازم نیست ماهی بخرم
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/05 02:03    ماندانا
چه قدر بد
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/05 17:43    حمید
عالیییییی بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/06 01:38    هنگامه رمضانی
من یکی از طرف داران حیوانات هستم تا حالا سه تا بلبل را بزرگ کرده ام الان یکی از آنها را که چهار ما ه است دارم به دلیل اینکه این پرنده بازی گوش خیلی عاقل و با وفا است بسیار دوستش دارم . غذای مورد علاقه اش تر ه است البته بعد از خرما . هرگز بلبلم را شب موقع خواب در قفس نمی گذارم سبد مخصوص خواب دارد.راستی در آب خوردنش کمی مولتی ویتامین می گذارم .
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/06 17:20    سارا
به نظر من بین گربه های پرشین از همه قشنگتر همین رنگ طلاییه در ضمن میشه وقتی که بزرگ شدن ببرریمشون پییش آرایشگر مخصوص تا با اصلاحشون کاملا شبیه شیر بشن
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/06 20:41    delroba
be nazare man kheili khoshgele be khosus cheshmash

Re:باکسر (Boxer) 1390/07/07 03:51    katy
asheghe rikhtesh shodam 
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/07 04:06    Allen
Fido
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/07 08:17    homayoon
vayyyyyyyyyy che khosh gele in che deghati dare :))
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/07 08:18    homayoon
vayyyyyyyyyy che khosh gele in che deghati dare :))
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/07 16:06    غلام رضا
بسیار خوب بود متشکرم خسته نباشی
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/07 20:02    farzad
mishe gheymatesho begin

Re:باکسر (Boxer) 1390/07/07 20:22    farzad
gheymat in gorbatoon che ghade

Re:باکسر (Boxer) 1390/07/07 22:27    sara
khayli khoshgele makhsusan dastaye topolesh
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/08 01:14    سارا صادقی
خیلی جالب و جذاب بود.ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/08 01:25    سارا
خیلی نازه.قیمت نداره؟
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/08 02:33    خوب بود
دوست دارم سیروس عزیز شکرالله حسینی ازیاسوج
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/08 06:55    lمهری ن
با تشکر از راهنماییهای بی شایبه ی شما.واقعا به دردم خورد
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/09 04:23    farhoudtasoji
kheil khob bood
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/09 18:53    zohre
خواهش میکنم یه فکری به حال دانشجوهای علامه بکنید
چکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/09 19:46    آیناز
نتوانستم بخوانم چون خط شما بد است
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/11 20:04    zarin
توله 5/1ماهه ازاین نجاد rottweilerدارم خوشحالم که اطلاعاتی بدست اوردم ازشما سپاسگزارم
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/14 16:01    نجمه
من هم گیاهخوارم.اما ادمای خونخوارو مگه میشه گیاهخوار کرد؟تنها راه بستن در تمام کشتارگاههاست
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/14 16:22    سهیلا
اطلاعات جالبی هستند
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/14 17:24    ساينا
از ديدن سايت شما لذت برديم .

Re:باکسر (Boxer) 1390/07/14 18:07    مجتبی
خیلی ازاین خبر خوشحال شدم
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/16 01:20    r
khoda bia morzadesh
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/16 01:20    فریبرز
اگه سگ خیلی سراغ دلرید و خیلی ارزان است با من تماس بگیرید
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/16 05:15    امیر
جالب بود
من انقدر سگ داشتم و از دست دادمشون که دیگه برام عادی شده.
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/16 05:16    امیر
جالب بود
من انقدر سگ داشتم و از دست دادمشون که دیگه برام عادی شده.
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/16 19:54    تقی
گربه به این خوشگلی هرگز ندیده کسی
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/16 21:08    mehrnaz
age momkene address ya shoma tel bedid ke etelate bishtar begiram rajebe amoozesh,mamnoon
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/17 08:27    gamshid
عالی بود موفق باشید
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/17 18:43    م
عجب شوتي هستيد آخه اينجا ايرانه

http://www.iribnews.ir/MainContent.aspx?news_num=307462
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/17 23:53    عبدالرضا
خیلی عالی بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/18 03:59    ناشناس
متوسط
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/18 03:59    ناشناس
سگوگربه
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/20 02:55    عباس
سلام وتشکرازسلیقه خوب شمادرموردتهیه عکس ومقاله درباره اکیتا
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/20 03:06    گلی
خیلی مسغره پ. ن مدیر سایت البته منظور شما مسخره هست دیگه ؟
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/21 20:33    سحر
مر30 عااااااااااااااااااااااااااااااااالی بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/22 04:40    سویل
گربه ها خیلی با مزه هستن واقعا لذت بردم
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/22 18:26    علیرضا
در بین تمام سگهایی که نگداری کردم باهوش ترین هستند و واقا نصبت به هم نوعانه خود کمتر پارس مکنند اما ضعف عمده این سگ عاجز بودن به گرماست وکمبود فضا برای بازی کردن
باتشکر از اطلاعات مفید تون
راستی اینو بگم بدونین که این گونه نصبت به درگیری صاحب خود با افراد دیگر خلی پرخاشگر هستند پس لطفا از شوخی کردن با دوستان خود در هنگام حضور سگ جدا خوداری کنید
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/23 00:30    gha
yhEHb
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/23 02:26    farbod
firooz
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/23 08:08    V.T
ممنون . کاشکی اطلاعات بیشتری می دادین.
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/23 16:52    فرشاد
آفرین بهش. منم خیلی دلم میخواد گیاهخوار بشم و به سهم خودم جنایت بر ضد حیوانات زبون بسته رو کاهش بدم. ولی هر چی فکر میکنم میبینم از خوردن پیتزا نمیتونم بگذرم :))
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/24 06:40    jamshid
تشکر میکنم سارا خانوم جالب بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/24 19:56    امید هاشمی
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان سایت
متن بسیار خوبی بود فقط اینقدر غلط املایی داره که آدم حسابی گیج میشه و از خوندنش منصرف میشه اگه میشه اصلاحش کنید.

Re:باکسر (Boxer) 1390/07/24 20:15    پریماه
به نظر من فقط باهم چت میکردن و هیچ چی بینشون نیست...این دختره چرت و پرت گفته تا خودشو به لیونل بچسبونه.....نه لیونل من از این کارا نمیکنه...من بهش ایمان دارم وعاشقشم
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/24 22:08    پرستو
قیمتش چنده؟

Re:باکسر (Boxer) 1390/07/25 01:41    ابوالفضل
عالی بود توضیحاتی که گفته بودند واقا برای کسایی که میخوان سگهای ژرمن بگیرند اطلاعات خوبی هست حتی برای خودم متشکرم خسته نباشید
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/25 07:47    هادی
من هفتا سگ تریر دارم یکی از یکی حرف گوش کن تر فقط با سگ باید جدی و تند رفتار کنید تا حساب کار دستش بیاد.لوس بارش نیارید
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/25 13:43    صبا
عالی
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/25 22:25    کوچيک شمااکبر
هاسکي بهترين سگ دنيا
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/25 23:43    افسانه
مطالب کاملا منطقی بود ومن هم بسیار استفاده کردم مرسی از شما
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/26 15:25    امیر
سایت خوبی است. متأسفم که امکان کپی کردن را نداده اید. شاید هدفتان فقط تماشای سایت است.
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/27 21:02    ali
fandogh
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/27 22:21    حديث
فوقولاده است عشقم
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/27 23:28    ساسان
چرا نمی شه کوپی پیس کرد
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/28 03:37    مهرداد
ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/28 16:24    معصومه
بال اردک فکرکنم شکسته چون کج شده و آویزونه چی کارکنم؟
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/29 16:53    reza
good
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/29 19:06    ایما
اگه من بودم چند بار میزدم تو گوششون که دیگه از این کارا نکنن بعدشم بچه ها از پدر مادراشون یاد میگیرن والدین باید مواضب بچه هاشون باشن بهشون تذکر بدن
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/29 19:14    ایما
بمیرم الهی چقدر گناه دارن و ممنون از کسانی که نجاتشون دادن
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/30 06:17    مریم
از شما ممنونم که اینقدر خوب راهنمایی می کنید من سگ ترییر دارم می خواستم ازش تو له بگیرم سگ من فقط 9ماهشه اگر این اطلاعات مهم رو نمی دونستم حتما دچار اشتباه می شدم دوستون دارم.
Re:باکسر (Boxer) 1390/07/30 06:27    مریم
سگ من 9ماهشه می خواستم ازش توله بگیرم اگر مطالب جالب شمارو نمی خواندم حتما دچار اشتباه میشدم از شما ممنونم ودوستون دارم.
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/04 13:20    ERAJ
VERY GOOD
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/04 19:27    محسن
اطلاعات خوبی بود . با تشکر
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/04 19:32    حسین
بسیار ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/04 19:37    محسن
تشکر
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/05 17:21    ثمشاث
این سایت مطالب خیلی خوبی داره
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/05 21:36    adel
ferdosipoor
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/06 02:21    ناشناس
مامانی منه شاید یکی بخرم:-)
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/06 03:30    ماندانا
با مزه
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/06 15:52    اذرنوش
در قسمت امکانات محصور کردن چرا مشاهده برای عموم نیست؟ نوشته شده مشاهده مدیران تالار.
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/06 16:02    اذرنوش
بسیار جالب . امیدوارم بتوانم بسازم.
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/06 20:40    نرگس
مرسی از اطلاعات خوبی که دادین.خواستم به این نکته هم اشاره کنین که مکان جفت گیری چطور باید باشه
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/06 20:42    سید اکبر
خیلی خوب چون خودم یکی از آنهه را دارم مطالب فو خیلی ازآنها را روشن نمود که از این به بعد بتوانم ازسگم بهتر مراقبت نمایم باکمال تشکر از راهنمایی شما درزمینیه آموش نیز راهنمایی کنید ممنون میشم
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/07 00:37    سید اکبر
خیلی خوب چون خودم یکی از آنهه را دارم مطالب فو خیلی ازآنها را روشن نمود که از این به بعد بتوانم ازسگم بهتر مراقبت نمایم باکمال تشکر از راهنمایی شما درزمینیه آموش نیز راهنمایی کنید ممنون میشم
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/07 07:34    لیلا
مرسی منم از وجود همچین کسی رنج میبرم گه از سن 10 سالگی کشتن حیوانات را برای خود سرمشق قرار داده و دایم میگوید ای کاش سر کسی را با گلوله منفجر کنم.
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/07 16:37    ali
بسیار عالی
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/07 18:47    النا
اقا اگه گذاشتین برا فروش قیمت بدین و تلفن تماس ..اگه فروش رفته که بی خیال بشیم
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/07 18:47    النا
اقا اگه گذاشتین برا فروش قیمت بدین و تلفن تماس ..اگه فروش رفته که بی خیال بشیم
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/09 18:34    فرناز
میشه قیمت هم بگید؟

Re:باکسر (Boxer) 1390/08/10 17:25    ضد خشونت
مقالهء وزین شما را خواندم. اما چند مسئله:
- طبق کدام آمار گفتید که اسیدهای آمینه در گیاهان یافت نمی شود؟ بهتر است راجع به خشکبار (بو نداده) تحقیقات بیشتری بکنید.
- تئوری پروتئین حیوانی و گیاهی و تفاوت ساختاری آنها در سال 1950 نقض شده!
- گوشت ماهی های دریایی، سرشار از جیوه و سایر سمومی است که در آب دریا موجود است. برای افراد بالغ هفته ای بیش از سه وعده، ممنوعیت مصرف دارد و برای کودکان زیر شش سال و زنان باردار ممنوعیت مطلق دارد!
- امگا3 و امگا6 در روغنهای نباتی مثل روغن آفتابگردان به وفور یافت می شود.
- با توجه به رژیمهای گوشتخواری که در چند دههء گذشته باب شده پس چرا امراشی مانند سرطان و ام اس، روز به روز گسترش میابند؟
- راستی تفاوت گوشت سگ و گربه و گاو چیست؟ چرا گوشت آها را نمی خورید؟
و در نهایت از شما که متخصص هستید میپرسم: شباهت سیستم گوارشی گوشتخواران و انسان کجاست؟
خشونت علیه حیوانات را تمام کنید. حیوانات دوستان ما هستند نه غذای ما!
ارادتمند.
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/11 22:37    پوریا
خیلی بد بود

Re:باکسر (Boxer) 1390/08/12 00:13    انیتا
همه یسته است چیو نگاه کنم
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/12 07:12    افسانه
وای این پیشی خیلی نازه. میشه قیمتشو بگین؟

Re:باکسر (Boxer) 1390/08/12 07:13    افسانه
قیمت این پیشی کوچولوی خوشگل چنده؟
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/12 14:49    جولي
عالي
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/12 18:55    ali
aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/12 21:46    جلال
ممنون به خاطر مقاله...
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/13 01:56    نوشین
یونانی هاهمین جنایات روکردن که کاسه گدایی دستشون گرفتن
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/13 18:00    seareh
besiyar mofid bood
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/14 16:56    پریسا
هزینه های دامپزشکی خیلی بالاست من همسترم چشمش عفونت کرده باز نمیشه تازه خودشم احساس میکنم کوچولو شده چی کارش کنم خوب بشه نگرانشم
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/15 05:36    مهرداد
عالی بود.کمکم کرد
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/15 23:54    ما شا الله خلیفه
اطلاعات خوبی بود تشکر از مدیریت این سلیت
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/17 05:23    sina
عالی بود !
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/18 14:46    رضا
ميخواستم توي سايت شماضو بشوم
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/18 15:34    یاسمین
لطفا عکسهای بیشتری بزارید!!
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/18 16:51    ریحانه
حالا این همه رنج می کشی خدا کنه خوشگل که بشیم من خودم 9 ماهه که ارتودنسی کردم

Re:باکسر (Boxer) 1390/08/18 17:13    یوسف
بازهم وفای سگ را نازم
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/18 17:24    یوسف
سختی تر از اون اینه که تو دنبال یه رفیق باشی و بعد یه عمر بدبختی و اعتیاد یه توله دوبرمن بخری و با وجودش گذشتتو فراموش کنی و همه چیزو ترک کنی ولی بعد سه ماه بکشنش و زندگی و اوضاعت بشه مثل سابق بازم همون آش و همون کاسه.توووووووویی که از دس دادن سگها برات عادت شده خیلی ظالمی..
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/18 17:25    یوسف
سختی تر از اون اینه که تو دنبال یه رفیق باشی و بعد یه عمر بدبختی و اعتیاد یه توله دوبرمن بخری و با وجودش گذشتتو فراموش کنی و همه چیزو ترک کنی ولی بعد سه ماه بکشنش و زندگی و اوضاعت بشه مثل سابق بازم همون آش و همون کاسه.توووووووویی که از دس دادن سگها برات عادت شده خیلی ظالمی..
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/18 17:25    یوسف
سختی تر از اون اینه که تو دنبال یه رفیق باشی و بعد یه عمر بدبختی و اعتیاد یه توله دوبرمن بخری و با وجودش گذشتتو فراموش کنی و همه چیزو ترک کنی ولی بعد سه ماه بکشنش و زندگی و اوضاعت بشه مثل سابق بازم همون آش و همون کاسه.توووووووویی که از دس دادن سگها برات عادت شده خیلی ظالمی..
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/19 06:02    sa
چگونه به سگ خود ياد دهم كه در جاي مخصوصي بايد دستشويي كند؟
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/20 03:12    کامران
سلام. من یک بلبل که از قصر شیرین وقتی پای درخت افتاده بود پیداش کردم. الان بزرگ شده خیلی باهوش وشیطونه طوری که با سوت با هم حرف میزنیم.صدای دزد گیر ماشین هم تقلید میکنه. یکبار توی بودیم درخت به درخت رفت پیدا کردنش برام سخت شد با سوت زدن من وجواب دادن اون پیداش کردم بعد منو دید ائمد رو شونه من نشست. بااین حال نمیدونم نر یا ماده است.خواهرم هم یکی داره که فرم بدنش با بلبل من فرق داره به نظر خوش فرم تره .بلبل من هروقت اون یکی بلبل رو میبینه براش اواز می خونه هم دیگه رو دنبال می کنن.به هم میپرن به هم نوک میزنن دعوا دارن .از چند تا پرنده فروش پرسیدم میگن بلبل من نره ولی شک دارم می خوا م بدونم تا براش جفت بیارم.
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/20 03:19    نفیسه
سلام. بلبل خرما من خیلی اب بازی میکنه وقتی ظرف میشورم میاد رو دستم اب بازی میکنه ولی خودشو هم خیلی میخا رونه بعضی وقتا هم پرشو میکنه طوری که به سختی پرواز میکرد الان پر داورده اما بازم میبینم پر شو میکنه نمیریزه میکنه چون پرش میشکنه و نصفه است.میشه در این باره توضیح بدهید.مرسی

Re:باکسر (Boxer) 1390/08/20 15:41    کیمیا
رنگ جشم سمت راست سگ 3 ماهه من عوض شده و اون صبحا نمی تونه خوب جشمشو باز کنه و دکتر بهش انتی بیو تیک داده. اما با 5 روز قبلش فرق نکرده.نظر شما جیه؟؟؟؟
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/20 15:43    کیمیا
در ضمن نزاد شیتزو 3ماهه
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/21 05:11    shahrzad
man ye shitzu made ziba mikham faghat niaz be kami takhfif daram kode 276 baram monasebe be sharte takhfife 40 darsad. albate man moshtaritoon hastam mamnoon
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/21 14:44    به تو چه
منظور كثيفت

Re:باکسر (Boxer) 1390/08/21 14:44    به تو چه
منظور كثيفت

Re:باکسر (Boxer) 1390/08/21 18:49    محمد
salam mersi che kam tozih dadid

Re:باکسر (Boxer) 1390/08/22 23:00    باقرزاده
سگ ژرمن شپردبسیار سگ باهوشی است من خودم دو عدد از آن ها را دارم
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/22 23:07    پوران
مرسی خیلی راهنمایی خوبی بووووود عالی بووود چون کلافه شده بودم که چه جوری اهلیش کنم
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/23 23:33    شاهین
اسم اینو گذاشتین دانلود
این که همش تبلیغات بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/24 17:11    سمرا
ممنون از اطلاعات خوبی که در اختیار ما قرار دادید
متوجه شدم که نگهدهری ایگوانا از عهده ی من خارجه:(
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/24 20:02    kianoush
سلام من یه جغد کوچولوی خانگی دست آموز میخوام میتونی کمکم کنید و بگید از کجا بخرم مرسی
09392450873
kianoushghelich@yahoo.com

Re:باکسر (Boxer) 1390/08/24 21:36    رضا اسکندری
با سلام و خسته نباشی . من یک جفت همستر نر دارم که تازه یک هفته اونها رو خریدم زیر پاهای اونها خورده چوب نجاری ریختم ولی نمیدونم چرا هر دوشون از ناحیه گوش مشکل پیدا کردن نوک گوششون خوشک و زخم شده لطفا کمکم کنید با تشکر . reza.voa1356@yahoo.com
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/25 22:00    oo
oo
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/26 19:19    یاس
خوب بود.ولی من هر کاری می کنم نمی تونم به یادشونن بدم
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/27 05:09    نعیم
خوب بود ولی در مورد تغذیه سگ جرمن شبرد چیزی ننوشته بود


Re:باکسر (Boxer) 1390/08/28 14:34    mahasti
merc kheili mofid bood lotfan befarmaid aya snak hai ke baraye gorbeha dar pet shop ha hast in vitaminha ra tamin mikonad ke besoorate mokamel bedim?
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/28 17:59    تینا
طوطی ها با ید اسمی زیبا ومناسب داشته باشند
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/28 18:01    تینا
طوطی ها با ید اسمی منا سب داشته باشن واسم به طوطی بی اید
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/29 02:05    سینا
فلفل

Re:باکسر (Boxer) 1390/08/29 02:45    محمد قجریان
مرسی,بسیار خوب بود.خوشحالم که 1 german shepherd دارم.
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/29 02:56    محمد قجریان
good,very good
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/29 14:02    هما یون
فوق العاده است
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/29 14:03    هما یون
عالی

Re:باکسر (Boxer) 1390/08/29 20:50    مرتضی نجفی
خیلی عالی بود.
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/29 20:52    مرتضی نجفی
همسرم نسیم خانم میگه خیلی خوب بود منم همینطور.مرسی
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/29 21:12    اريا
عاليه
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/30 20:18    محمد
متشکرم خوب بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/08/30 21:44    امير
من يك طوطى كاسكو دارم كه هـى٢٤ جيق ميزنه چى كار كنم جيق جيق نكنه؟ ديگه خستم كرده لطفاً جواب دهـدRe:باکسر (Boxer) 1390/08/30 21:47    پارسا
ممنون از برنامه ى خوبتون دستتون درد نكنه
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/01 14:54    سینا
خیلی بد

Re:باکسر (Boxer) 1390/09/01 19:09    چ
عالی
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/01 19:09    چ
عالی
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/01 22:18    احمد
خوب است اما حيف كه پرينت نميشود
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/01 22:46    تورج
عاليه

Re:باکسر (Boxer) 1390/09/02 00:37    پریسا
ممنون امیدوارم موثر باشه
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/03 01:16    علی
خیلی خیلی خیلی عالی
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/04 00:22    vvvvvvvvvvvvvvv
Thank You
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/05 03:44    arash
mer30 az etelaate kamelet
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/05 04:14    alireza
che khabare chera in hame geron mage super felat hast na cheshemesh abi hast na kheli felan hast vaghad kheli geron hast in gheymat dalilesh nemidonam
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/05 20:55    معین خفن
[jaleb bod
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/05 21:12    پدرام
جالب بود ولی جواب نکرفتم
سگ من به شدت پایش را لیس میزند کف دستاش لاش بسیار قرمز شده
ایا مریضی است؟
ایا برای فصل است؟
ایا برای دندان است؟
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/06 14:05    مهران
ممنون.سگ من مدفوع بیرون میکنه ولی ادرارشو تو خونه
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/06 18:48    فرح
عالي بود. اطلاعات مفيد و متنوع هستند.
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/06 19:07    بوریا
میخاستم بدونم که ایگوانا نیازی به شستن دارد

Re:باکسر (Boxer) 1390/09/06 20:06    مرتضی
خیلی ممنون.
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/07 00:23    رامین ماهیت
واقعا ادم دربرابر تحجر اینچنینی کم می یاره که چی بگه فقط همین وبس که بگویم دانایی من بدانجارسید که بدانم همی نادانم من نمی دانم که چه چیز باعث شد که بگویند سگ نجس است ولی مطمئنم که اگر حضرت محمد (ص) اگر الان درقید حیات بودند با این همه امکانات فتوای دیگری نسبت به این حیوان تا بی نها یت انسان صادرمی کردند مثل اسفند دود کردن خانم فاطمه الزهرا(ص).وسلام
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/07 00:30    رامین ماهیت
خداشانس بده این ازمملکت ما که حیوان به این وفاداری وباوقارو بواسطه یک مشت حجویات معنوی من دربیاری که بالواقع یک جور حس نیاز درانسان را ازما اذل می کنند ودرجای دیگه .....اینم مملکته ماداریم
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/07 01:26    رامین ماهیت
چه جالب یک مطلبی راباهمین مضمون دریک نشریه المانی خواندم منتها طرف مرد بود وچون در5 بارازدواجش ازخانم ها ناکام مانده بود و به خاطر خیانت زنانش ترجیح داد که بایک سگ بولداگ ازدواج کند ودلیلش هم به خبرنگاران این گونه ابرازکرد که سگم دیکربه من مثل زنانم خیانت نمی کند وبه گفته این خبرنگارتب خیانت به شوهران باعث رواج این پدیده شده هرازچند گاهی دراروپا شاهدش هستیم فقط من موندم که اگر قراربود این موضوع درکشورمارواج پیداکنه با این خیانت های زیرپوستی وروپوستی خانمها درکشورمان که بنا به اماریک قاضی دادگاه دادگستری تهران 90درصد خانمها به شوهرانشان خیانت می کنند وتا بعضی موارد صددرصد خانمها تا جایی که علنا گفته شده که خوب خانمها قانون تجدد همسر ندارند اینند وای به روزی که قانون هم حمایتشون کنه انوقت ازدواج باسگها چه اپبیدمی دربین اقایان می شد .
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/08 22:19    جیکسا
مطالبتون خیلی کمه ودرضمن منابع اونهارو درج نکردین
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/08 23:33    غتللرد
سگ های جنگی
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/09 01:33    azadeh
man chihuahua moo boland mikham darin bara froosh?
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/09 20:08    mahshid
aly bod!!!!!
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/09 22:47    ایمان
توضیحات خوب بود و.لی عکس ضعیف بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/10 00:00    parviz
man ye labradore tup daram
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/10 17:52    امیر حسین
ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/10 19:28    شاهین
خیلی بد هست مه نوشتیم عکس جفتگیرییی سگ شما حتیعکس سگ هم نیاوردید
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/10 19:29    شاهین
بد هست
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/11 01:39    پدیده غیاث
سایت جالب ومفیدی است.فقط ذکرنکردیدکه هنوزگربه برهی فروش داریدیا نه؟
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/11 16:29    Parana
متن خوبی بود ولی پر از غلط املایی!!!!
مسلمن نوشته نمی شود، مسلما درست است!!!!!!!!!
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/11 20:52    aida
وقعا عاااااااااااااااااااااالی بود

Re:باکسر (Boxer) 1390/09/12 19:53    ashkan
salam
az koja bayad bedounim ke gorbe persian asile ya mixe?
mamnoon

Re:باکسر (Boxer) 1390/09/13 03:14    amin
salam kharedare pitbull hastam...made balegh.....vase tarbiyat...donbale moalem migardam
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/13 15:42    hi
lotfan dar morede labrador bishtar tozih bedin man ye labrador daram ke nemitunam khub tarbiatesh konam

Re:باکسر (Boxer) 1390/09/13 18:57    کیارش
این کار بیرحمانه است
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/14 00:25    کیارش
ازاین کار دست بردارند.اگرگرگ تازمانی واقعاخطر ناک است این کار رابکنید.
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/14 00:29    کیارش
گرگ تازما نی شمارا مومیایی می کند
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/14 00:35    کیارش
در این مسا بقه چز خطر چیزی نیست
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/14 00:38    هادی
کار خوبی می کنند که گرگها رو میکشند
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/14 07:30    حامد
سلام من يك گربه رو توي خيابون پيدا كردم تقريبا كوچيكه و نميدونم چه طور اون رو به خودم نزديك كنم و نذارم اون ازم بترسه منتظر پاسخم
gamer.kid74@yahoo.com
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/14 21:40    علی
من دنبال اشپیتز نر می گردم.
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/15 01:00    ساناز
ما آدمیم .اونا از ما بهترون
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/15 01:07    ساناز
این دیگر چیست حال آ دم را به هم می زند.
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/15 15:18    soroush
میشه چنتا عکس از این نوع سگ بزارید و اموزش و ایناشم بگید من یکی تازه خریدم چیزی نمیدونم
لوازمی که لازم داره هم بگید ممنون میشم
آدرس ایمیلu
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/15 18:00    شادی
سلام من هم عاشق حیوانات ام . الان 5 ساله که یه بلبل خرما دارم . ... وای جیگره .... همه عاشقشن .
خیلی خیلی دوسش دارم چون واقعا می فهمه . الانم رو شونمه تو قفس نیست هیچ وقت حتی در رانندگی رو فرمون میشینه ... الاهی که هر کی از حیوون های صدمه دیده حمایت می کنه خیر ببینه ولی این طفلی ها رو از طبیعت نگیرین . جون هرچی هم بهشون برسیم ازادی براشون نمیشه . دخترم (بلبل خانومی) هم سلام میرسونه .....ممنون

Re:باکسر (Boxer) 1390/09/16 00:24    negar
lotfan dar morde bimari padarde ordak begin va raveshe darman
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/16 14:57    sepide
ali bud
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/16 16:08    ارمان
بد نیست
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/16 22:21    رضا حمزوی
گربه ها حیوانات احساسی و عاطفی هستند و تربیت آنها به نوع برخورد با آنها بستگی دارد.
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/17 15:40    نسرین
ممنون .خیلی خوبه . نگهداری و مراقبت از هر حیوانی سلامتی انسان رو بیمه میکنه علاوه بر احساس خوبی که به انسان میده . بازم ممنون.
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/18 01:07    مریم
مرسی از راهنماییتون

Re:باکسر (Boxer) 1390/09/18 01:43    داود
جالب بود ممنون

Re:باکسر (Boxer) 1390/09/19 15:57    هستی
سلام...شما خرگوش لوپ یا کوتوله هلندی برای فروش ندارین؟
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/19 18:46    aliolyae
خوب بود آموزنده بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/20 04:36    هرمز رشیدی
عالی بود متشکرم

Re:باکسر (Boxer) 1390/09/20 20:13    max
عکس جفتگیری نبود
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/20 23:16    علی
سبحان الله . . .
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/20 23:34    bahar
etela resanie aliyi bood.
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/21 02:56    علي حافظي
بسيار مطالب خوبي بود ممنون مي شم از سايت www.ashpazinow.blogfa.com
ديدن فرماييد

Re:باکسر (Boxer) 1390/09/21 03:28    نسیم ونادر
ماعاشق گربه ایم وسه تاداریم ازاین اطلاعات خیلی خوشمون اومدبسیارجالب بودند
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/21 03:55    نسیم محسنی
خیلی جالب بوددوسش داشتم.من سه تاگربه دارم ولی یکیش بدون آموزش خیلی دخترخوبیه وبه من گوش میده.مرسی ازاطلاعاتی که بهم دادین
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/21 04:46    نسیم محسنی
ممنون ازاینکه بهم اطلاعات دادین تابهترمواظب گربه هام باشم من اونارودخترای خودم میدونم عاشقشونم
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/21 05:00    نسیم محسنی
هرچی درموردشون می خونم برام جالبه مرسی
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/21 19:57    SINA
بلبلم وحشی است

Re:باکسر (Boxer) 1390/09/21 23:18    Arash
Khosh be hale shoma azizan ke darin . man khayli alaghe daram vali khunamin aparteman hast va age biyaram hamsayehamun mindazanam birun.
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/22 13:52    محمد
besiar ali bod
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/22 15:46    محمد صادق صادقي-از تنكابن
خيلي الي بود متشكرم مشكلم با خواندن اين مطالب حل شد مرسي
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/22 17:22    ایران
ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/23 00:59    elnaz
salam
khate nabashid
man 2ta sage teriyer daram,yeki ke madare 3saleshe,pesaresham 1saleshe,vali moteassefane madare bade tasadofi ke 2sal pish dasht jaye dsshuyi kardanp kamelan faramush kardo hameja karesho mikone,manam chon delam nayumad be un sakht begiram ta hala tahamol kardam vali bade bachedar shodanesh bachasham be taghlide khodesh intori shod va dge vaghean nemitunam karashuno jam konam,1 rahnamayi mikhastam azatun ke bebinam chikar mitunam bokonam va bade 3 salo 1sal mishe bazam yadeshun bedam yana va chetori.
mamnun
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/24 18:51    باراد
خیلی نیازم شد عالی بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/24 23:24    شینی
عالی بودمن سگ بولداگ رو خیلی دوست دارم من یک سگ شیت زو تریر دارم با یک کاسگو من خیلی حیوانات رو دوست دارم
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/25 02:42    احمد
خیلی ممنون از راهنمائی شما
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/25 03:40    natasha
mer30 az saite khobe shoma behtarin saite kheili dost daram
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/25 14:36    علی یوسفوند
بدبختها سگ هم حمایت ونگهداری کردن داره خاک تو سر هرچی سگبازه
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/25 17:30    مجتبی
من خودم مال اونجام دیگه انقدر هم قشنگ نیست ا
آخه اینم شد اسم سایت
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/25 19:45    زری
وااااااااااای چقدر خوشگلللللللللللللل میــــــخواااااااام
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/26 16:17    محمد
برای خرید لیزر باید چه کار کنیم
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/27 00:14    حسن
بلبل ها برای دوست شدن واهلی شدن با انسان نیازبه مهبت بسیاردارند
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/27 14:27    محمد صادقي از شهسوار
عالي بود. رفيق دوست دارم.
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/27 22:21    محمد
من همستر دارم لتفا راهنمایی کنید ======= پاسخ :لطفا بفرمایید چه سوالی دارید !
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/28 20:50    mohammad sadegh sadeghi
ziyad bedarde kare man nayumad vali moteshakeram
etela ateam ziyad shod
me30
bus
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/28 20:51    lu30
me30
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/29 04:29    sory
na man delam nemiad sagam bendazam to ashghal !
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/29 16:01    moraba
man 2 ta sag daram . aslan harf nemefahman. man che kar koonam
shytooon hastan
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/29 16:03    محمد رضا
من عاشق پرند هستم مخصوصاً خروس یه سری به وب من بزنید
http://khorosgil.mihanblog.com/
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/29 16:55    moraba
sage man made hastesh . moghee ke peryod meshee nemedoonam che koonam
khele asabe mesham
shooma ha chr kar mekood . z_ghorbani56@ yahoo.com
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/29 16:57    moraba
z_ghorbani56 sage man faghat goshte morgh mekhore . aslan berenj ya noon nemekhoore . che koonam
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/29 22:33    محمد حسین زاده
علاج ندارد و منجرب مرگ سگ میشود و تنها داروی آن سفتالیکسیون 1 گرم و روغن سیاه یا روغن سیاه میباشد
Re:باکسر (Boxer) 1390/09/29 23:19    محمد حسین زاده
چنانچه سگ شما سرما زده شده و نمیتواند روی پای خود بایستد انرا به جای گرم ببرید و با نرمش دادن و تزریق ویتامین آن را یاری کنید
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/02 04:02    saadat fathali zade
man yek sageaz nejade jerman daram k hododan 4mahe ast vali dar mohiti daram zendegi mikonam k rafto amad ziyad ast va zod ba digaran dost mishavad va kam pars mikonad va man az in babat negaranam lotfan age mishe b man komak konid mamnon montazereton hastam

Re:باکسر (Boxer) 1390/10/02 19:33    roham
میشه قیمتاشون رو بذارید !! پاسخ:650 هزار تومان
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/03 03:28    امیر موسوی یار
فکر میکردم نمیشه به گربه چیزی یاد داد ولی انگار اینجوری نیست ممنون از راهنماییتون

Re:باکسر (Boxer) 1390/10/03 05:13    sanam
man dokhtaram 2 salonimeshe khailiam ashege sagame el akhare gahi mogeye esterahate sagam baese azyatesh mishe in momkene bazi saga gaz begiran bacharo makhsosan mogeye gaza khordan

Re:باکسر (Boxer) 1390/10/03 16:28    سارا
سلام ومرسیاز مطالب خیلی خیلی خوبتانومیخواستم ببینم این اسباب بازیها را از کجا میشه تهیه کرد
؟ پاسخ: خرید در فروشگاه پرشین پت http://persianpet.biz
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/03 21:46    ناب
ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/04 15:31    عليرضا صمصامي
من سگ ژرمن اصيل دارم ماه گذشته فارغ شد ولي توله هاش مردن بعد از ان خودم رو ميگيره چكار كنم
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/06 18:16    حسام اهوازی
خیللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللی عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالیه
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/06 18:18    حسام اهوازی
چگونه توله سگ نگهبان را میتوان وحشی کرد
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/06 18:18    حسام اهوازی
عالی
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/06 19:23    یاسمین
خیلی خوب بود .
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/08 00:47    ملیکا
خیلی ناراحت کنندس انسان کثیف
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/08 07:55    عادله
واقعا وحشی ان پس یونانی ها
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/09 03:34    setayesh
لام.ممنونم از اطلاعات خوبتون
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/09 05:57    عبدل میلاد محمدی
گرمسار ...................
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/09 22:26    مريم
عالي
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/09 23:04    مريم
عالي بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/11 04:07    دینا
راهای پیشگیری از انتقال این نوع انگل در انسان چیست؟
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/11 14:49    من
برو بابا
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/12 18:33    فراز
سلام قیمت این سگ چه قدر هست؟
البته توله این سگ چنده؟
ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/12 18:40    ميلاد
سگ هاي خوبي دارين اما گرووناند
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/13 00:59    بابک
نژاد کوتوله معمولی هم وجود داره؟modir_babak@yahoo.com
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/14 01:43    انا
خیلی جالب بود ولی ای کاش یکم بیشتر بود.
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/14 05:39    امیر
very good
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/14 19:52    نفس
منکه خیلی خوشم اومد خیلی بانمک بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/15 17:01    alireza
jaleb buod
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/16 00:13    نازززززززززیییییییی
وای منم طوطی دارم ولی هی جیغ میزنه نمیشه درش ورد ازقفس
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/16 01:07    یانوش
دو سه بار براش اخم کن
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/17 00:20    عباس
من یکیشو دارم خیلی خر و نفهمه
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/17 01:28    darya bushehr
kheyli ziba bod
i lov u
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/17 19:26    صدف
عالی
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/18 04:32    مهران
سلام
سگ من همه جا دستشویی میکنه و تشویق و تنبیه کردنش هیچ فایده ای نداره
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/18 04:32    مهران
سلام
سگ من همه جا دستشویی میکنه و تشویق و تنبیه کردنش هیچ فایده ای نداره
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/18 15:49    یاسمن
اسم این سگی که با دستکاری درست شده چیه؟میخام بخرم
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/18 16:56    f
زيباست
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/18 19:46    نونوش
مرسی ولی یه سوال اگه بخوام سگم بدون قلاده باهام راه بیاد چه کار باید بکنم؟
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/19 21:04    homa bashiri
kheili sag naz va ba maze i ast mamnon
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/19 22:17    yiusef
cool
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/20 04:20    سلام
قيمت؟

Re:باکسر (Boxer) 1390/10/20 21:04    یاسمین
وای چه قدر نازه
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/21 16:55    ATENA
روش جالبيه بايدامتحان کنم ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/22 02:06    niloo
jaleb bood
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/22 02:21    امین
چرا بعضی از آدم ها اینقدر سنگدل و ظالماً!
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/22 05:47    ahmad
ba arze salam o khaste nabashid khedmate khanome ranjbar
man yek soali az khedmatetoon dashtam va oon ine ke
in ghavanin male keye
chon man alan shendiam age sago too mashin ya biroon be har anavini bebinan bazia migan mikoshan bazia goftan migiran va baziam goftam tahvile baghe vahsh midan
khastam bedoonam ina haghighat dare ya shayeast?
ba tashakkor
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/22 21:22    saye
سلام از وب سایت بسیار زیبا و مفیدتون متشکرم
من یک سگ دارم حدود 2 و نیم سالشه اما خیلی خیلی خیلی کم تحرکه و من از این مو ضوع رنج می برم به نظر شماعلتش چیه؟؟؟؟
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/25 00:24    سیسی
عالی
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/25 00:27    نالا
عالی بود سگم خیلی خوب شد
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/25 14:39    محسن توكلي
عالي بود.
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/25 15:23    نازنین
سلام چرا نمیذاری من سیوشون کنم هان www.gromi.blogfa.com
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/26 00:39    خنگول خان
من خنگم
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/26 17:46    ناشناس
از ده نمکی چه خبر
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/26 22:14    نرگس
سگما ما رو گاز میگیره
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/27 16:27    غزاله
عالی بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/28 02:21    محمد مهدی یزدانی
به نظر من بهترین نژاد دوبرمن است
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/28 15:17    میثم بخشی
خیلی خوب بود فقط نحو ی تربیت سگ گله رابه من بگید 4 ماهه هست هوشش خیلی خوبه
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/28 15:19    میثم بخشی
خیلی خوب بود فقط نحوه ی آموزش سگ گله ی 4ماهه را به من لطفا آموزش دهید.
ممنونم.
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/29 22:42    شلاله مصلحی
با سلام. ممنون از مطالب خوبتون. مدتی هست یه گربه ای که به حیاطمون میاد با سن حدود 6-7 ماه مریض شده و با مراجعه به مطالب سایتها علائم مشابه بیماری ویروسی داره.عطسه و آبریزش از یکی از چشمها و یک جوش کوچک رو بینی و حالت مشابه سکسکه و لاغری. با توجه به اینکه حیوان خانگی نیست که بتونم ببرم کلینیک و برام مهمه خواستم ببینم برا درمان تو خونه و درمان دارویی اگه ممکنه بگید تا تهیه کنم. تشکر
Re:باکسر (Boxer) 1390/10/30 20:11    انیتا
به نظرمن شماصایت تون رو عوض کنید من گربه میخواستم نه سگ نه خرگوش ونه کاسکوامیدوارم دیگرکسی به این صایت نیاد ========== منظور دوستمون همون سایت بود!
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/01 08:31    مهدی
سلام من دنبال این سگ میگردم برای خرید کجا میتونم این نژاد american eskimo رنگ سفیدش رو پیدا کنم؟
mehdi_zamandari@yahoo.com
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/01 14:40    مهناز افشار
خیلی زیبا هستند

Re:باکسر (Boxer) 1390/11/01 17:33    دنیا
وای خدای من !!!! مرسی
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/02 06:07    goldfish
سلام.ممنون از مطالبتون.من دانشجوی ارشد تکثیر و پرورش آبزیان دانشگاه تربیت مدرس هستم.اکه تیلاپیای مولد بخوام شما میتونید راهنماییم کنید؟سپاسگذارم.reza_ghosi@yahoo.com
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/02 15:25    ارشيا. ع
باسلام وتشکروقدرداني از زحمات وراهنمايي هاي شما عزيزان فقط تنها مشکلي که دا رم اين است که بلبلم اواز نمي خوانداگرمن راراهنمايي کنيد ممنون ميشم با تشکر فراوان

Re:باکسر (Boxer) 1390/11/02 16:45    منم
مسخره بازی در نیارید
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/03 00:29    سامان
مرسی
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/03 20:12    f
"مرغ مگس" نه مگس خوار
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/04 23:18    golriz_elmi@yahoo.com
خواهشمند است درمان شوک گربه را لطفا توضیح دهید. باتشکر
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/05 00:37    ارمیتا
ممنون سگ من یاد گرفته
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/05 00:38    ارمیتا
ممنون سگ من یاد گرفته
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/05 00:40    ارمیتا
ممنون سگ من یاد گرفته
18 00
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/05 02:15    فضولی؟؟؟؟؟؟؟
احمق روش درمان بیماری های طوطی ماهی کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/05 23:44    arman
درمورد سگ سرابی چیزی نزاشتید
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/06 14:51    azadi
برای از بین بردن انگل ایگوانا از چه دارو یا ماده خوراکی باید استفاده شود
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/06 16:35    محمدمهدی
لنادبتلزاذاارذازالب
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/07 00:30    reza
خداوند شفا بده
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/07 02:17    yas
mersi vaghean lezat bordam shayad ino be maman babam goftam k balke razi beshan
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/07 03:37    کامران
من که یاد گرفتم امیدوارم این ورووجک هم یاد بگیره!
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/07 06:04    مریم حسینی
رفرنس اصلی مقاله در وبسایت دکتر خانبابایی
http://www.drsaam.blogfa.com/post-18.aspx
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/09 00:20    پارمیدا
از سایت شما خوشم امد. فقط مطالب دیگری بدهید.......................................................................................................ممنون!

Re:باکسر (Boxer) 1390/11/10 18:03    selma
copy paste nemishe
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/10 20:43    پيمان
جالب بود آخه من يكي از ديسكس هام اينطوري شده حالا مي خوام امتحان كنم بيبينم جواب مي ده يا نه به هر حال ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/11 03:07    اتی
خیلی جالب بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/11 04:03    جری
آخره سگه.جاهله

Re:باکسر (Boxer) 1390/11/11 17:02    محمد
هی بدنبود
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/11 21:07    امیر حسین باباخانی
the fankter is not
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/12 15:19    bibiroohi
وای مسئولان مملکت
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/12 23:45    سلام
عالیییی بووود واقعا نژاد باهوشی هست گوفین من خودم الان گوفین نگهداری میکنم بسیار باهوشه
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/13 02:35    محمودبابایی
اگه ممکنه فیلمهای اموزش سگ هم برای دانلود بذارید متسکر
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/13 04:05    رسول
وقتی باهاش میرم پیاده روی یه ذره راه میاد بعدا میشینه دیگه اصلا تکون نمیخوره
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/13 14:20    زهرا
عالي بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/13 18:32    هاپو
حسودیم شد.
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/13 19:47    هادی
تصاویر خیلی کم بود

Re:باکسر (Boxer) 1390/11/14 02:49    mohammad
mamnonam azaton
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/14 04:28    ali
salam man ye pekingese daram ke 8 maheshe vajensiyatesham madas va avalin baresham hast ke periud shode va nemidonam key mitone joft giri kone akhe kheili donbale case migarde
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/14 04:29    ali
salam man be pekingese daram 8 maheshe va mdas va alin bareshe ke periud mishe va kheili donbale case
key mitone ya behtare ke in joft giri kone ?
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/14 20:35    فتحی وند
من یکی از دامپزشکان شهریارم.خوشحالم که با وبلاگتون آشنا شدم.مرسی
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/14 20:44    فرشاد محمودی
گوه بخور اشخال عوضی
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/15 03:13    دارابي
سگ گريت دين تا چهدمايي مي تواند تحمل كند ؟ چون شبها ي 10 درجه زير صفر در حياط است؟
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/17 21:26    مهرناز
ما دوروزه که سگ داریم کلی نا امیدم همه جا هم ادرارو مدفوع کرده
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/18 08:31    Masoud Khajehali
هموطنان عزیزم این قدر صاف صادق نباشید. دیگه از شما انتظار نداشتم. والا این داستان جعلی است. و به این داستان‌ها میگن urban legends (افسانه‌های محلی - داستان‌های جعلی) و این جور داستان‌ها در خارج از کشور متداول و تاریخ کهنسالی دارد و فقط خارجی‌‌های (مهاجرین) ساده لوح این داستان‌ها را باور میکنند . و این داستان جعلی خط هوائی تام ۵۰ ساله است. این داستان‌ها اخیراً از طریق اینترنت وارد ایران هم شده.

دفعه بعد حتما این سایت را چک کنید. و برای صحت این داستان در جستجوگر آن Tam Airline را تایپ کنید.

پارسال هم که یک داستان جعلی ۵۰۰ ساله رنسانس هم در ایران پخش شده بود که قرار بود کره مریخ آن قدر به کره زمین نزدیک بشه تا اندازه ماه بشه!
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/18 14:08    جرج
جالب بود.مرسی
سگ مناسب برای من این شد ENGLISH SPRINGER SPANIEL
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/18 18:21    امیرحسین نوری
خوب بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/18 20:05    نیما محرماسرار
مرثی از اطلاعات خوب این سایت واقعا مفید بود.
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/20 14:38    پارمیس
خیلییییییییییییییییی عالی بود اطلاعات زیادی گرفتم

Re:باکسر (Boxer) 1390/11/20 20:15    نوید
عالی بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/21 06:00    sepideh
سلام. چرا فارسی نیست؟من نتونستم ازش استفاده کنم
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/21 17:04    وحيد
خوب بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/22 19:22    هانی
چرا نمیشه save کرد?????????????????????????????????????????????????????????????????????

Re:باکسر (Boxer) 1390/11/23 04:47    سحر
بسيار عالي بود...
من عشق سگم هستم،اون خيلي شيطونه و گاهي منو سر در گم ميكنه!!!! اما فكر اينكه يه روز بدون اون باشم ديوونم ميكنه!!!!
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/23 15:02    ashkan
vaghean heyvoone ajibie man ke vaghti mibinmesh dige nemitoonam azash joda sham
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/23 16:56    سارینا وثوق
با سلام . این سگ سگ خوبی است و من او را بسیار دوست می دارم
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/23 23:39    سحر
از توضيحات شما ممنون.اما كاش روشهايي براي اجتماعي كردن سگهايي كه توي ايران زندگي ميكنند هم ميگفتيد.
آخه توي ايران ما بدلايل فرهنگي و اجتماعي نميتونيم آزادانه و راحت سگ خودمون رو پارك ببريم ،يا جايي وجود نداره كه سگها دور هم جمع بشن و اجتماعي بشن.
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/23 23:49    سحر
عالي بود .
ممنون.
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/25 04:11    MINA
خیلی مطلب مهمی به من یاد دادید.مرسی
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/25 05:58    مینا
واقعا ممنونم .مطالب خیلی خوبی بود.من عاشق سینبا کوچولوم هستم واصلا خونه بدون اون برام خسته کننده است.امیدوارم روزی برسه که فرهنگش حسابی جا بیافته......
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/25 17:12    علی
خانواده مگه برای مردن حیوون هم عزا داری میکنند. در ضمن فعلن=فعلا
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/26 00:05    دارابي
با تشكر سگ گريت دين من 60 كيلو وزن دارد من 6 تا قرص مثلثي ضد انگل به آن دادم حالا اسهال گرفته علت آن چيست؟
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/27 17:32    مریم
خیلی عالی
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/27 19:41    محمد
من هاسکی دارم اسمش عسله.خیلی سگ خوبیه ولی شیطوووون.پدر منو در اورده.شبا تا صبح بغل من میخوابه .ولی با تمام بازیگوشیاش بهترین سگ دنیاست
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/28 02:12    علی خاکپور
با تشکر از اطلاعات کامل و مفیدتون منم 2 غلاده سگ گریت دین دارم
اگر بخوام هورمون بزنم چه هورمونی بهتره

info@ots-co.com

Re:باکسر (Boxer) 1390/11/28 03:44    ghooob_doost
سلام من چی کار کنم سگم پاس کنه خیلی به ندرت پارس می کنه اگه میشه با ایمیل یا
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/28 03:46    ghooob_doosty@yahoo.com
من یه سگ دارم که به ندرت پارس میکنه خواهشا با من تماس بگیر
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/28 17:21    ساناز
لطفا اگر دوباره جشنواره فروش داشتید از طریق ایمیل اطلاع رسانی کنید در این صورت بینهایت ممنون خواهم شد
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/28 21:43    alale
یه آدم تا چه حد می تونه پست باشه واقعا!!!!!!
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/29 19:31    مسعود
سلام
اگه خواستین میتونم با 150/000 تومن واستون سایت فروشگاهی کامل را بندازم
نمونه:www.bgshop.ir
تماس با ما
m.noornazari@yahoo.com
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/30 03:36    نمکی
مطالب خوبی نوشتین.من یه ملنگو دارم که از دستم خیلی میترسه.از دستم غذا میگیره ولی اجازه نمیده بهش دست بزنم...خلاصه یه کم عصبیم کرده...
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/30 03:43    نمکی
واقعا عالیه ه ه ه ه ه ه ه ه ه.من که خیلی لذت بردم.میدونید طوطی منم یوگای طوطیان رو انجام میده؟!
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/30 21:42    نمی دانم
نفهمیدم چی شد
Re:باکسر (Boxer) 1390/11/30 21:42    نمی دانم
نفهمیدم چی شد
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/02 21:32    مجتبی
سگ
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/02 22:38    صبا
خیلقشنگه

Re:باکسر (Boxer) 1390/12/02 22:40    صبا
خیلقشنگه

Re:باکسر (Boxer) 1390/12/02 23:56    الهام محمدی
خیلی مسخره است
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/03 17:00    ملیکا
افرین ولی بهتر بود عکس هم میزاشتین
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/03 17:06    مرجان
GOOOOOOOOOD
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/03 17:08    مرجان
لطفا در مورد پارس کردن سگ هم بگویید
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/03 18:21    ونسا
ممنون نکات خیلی جالبی بود ولی من یه سوال دارم وقتی برم مسافرت و نتونم ببرمش چی کار کنم؟
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/04 14:55    pug
عالی بود
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/04 20:44    سهیل آشنا
ممنون از کجا میشه ایگوانا خرید
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/05 03:03    رضا بیزن
عالی بود خیلی دنبال اسم این نزاد گشتم تا پیدا کردم کاشکی قیمتم میگفتی نحوه خرید چطوریه
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/05 00:20    lkjkjl
مرسی
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/05 05:06    marjan
man ye pikiniz emperiale miniator bara furush daram didanie vaghean sh
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/05 05:24    پارس
چرا از پارس سگها چیزی ننوشتی؟
مگه
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/05 04:55    سامی
وای دیگه فقط مونده بود مسواک ما بلوتوس شه :))
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/05 05:40    افتخار
خوب بده دست یه نفر نگه داره تا از مسافرت برگردی!
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/05 11:36    گلناز
زیاد ترسناک نبود
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/05 11:39    گلناز
خیلی قشنگ است
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/07 01:05    اسکندر
خیلی خوبههه
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/06 22:43    iman
با تشکر مطالب بسیار جالبی بود.یه سوال فنی داشتم چطوری میتونم چند تا کلاغ بگیرم ؟
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/08 10:52    شهريار
با سلام
واژه پارس كردن در زمان اشغال ايران توسط عربها براي توهين به ايرانيها بر روي صداي سگ گذارده شد و در واقع سگها واق واق مي كنند. براي اطلاع رساني لطفا
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/08 20:08    سحر
یکم در مورد سگی که دارید برام توضیح بدهید
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/08 19:59    علی
خیلی عالی است اما کسی جرات این کار را ندارد

Re:باکسر (Boxer) 1390/12/09 00:44    reza
zesht tarin makhlogh khoda =newsha zeyghami akhe kojash khoshkele?
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/10 10:05    MaHsa
man ye puppy daram ke aslan toye khiabon rah nemire chikar Bayad bokonam. mamnoon
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/11 05:02    اشکان
دیگه جو نده ! نیوشا ضیغمی خوشکل نیست بانمکه ! ولی دیگه زشت ترین مخلوق دنیا هم نیست !!!!!
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/11 16:15    شایان
بدک نبود عکس بیشتر بزار و توضیح بد

Re:باکسر (Boxer) 1390/12/11 12:07    sonaz
man sagam nare 3 sallast ta be alan bedon ghalade biron miumad hamasham dar hal neshane gozari ba edrarchi kar bayad bokonam mer30

Re:باکسر (Boxer) 1390/12/11 14:09    فاطمه جون
خوب یعنی چی که فایل هاتون save نمی شه . پس چی فایده از انتشار این همه مطالب خوب ! من دارم روی دوزیستان کار می کنم . یک کمکی بهم بکنین لطفا . آخه من دانشجوی ارشد زیست تکوین هستم .
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/11 15:01    pug
سلام
ایمیل تون رو برای ما ارسال کنید تا هر فایلی که میخواهید برای شما ارسال گردد
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/12 02:09    علیرضا
من یک فایتر داشتم چند دفعه کف کرد خراب شد دیگه نکرد تا مرد چه کار باید می کردم تا دوباره کف می کرد (در ضمن نر وماده جفت بودند)
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/11 23:09    حسن
ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/11 23:31    محمد
دیگه بیشتر چی میخوای ؟!!!
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/12 00:28    احسان
یه دری وری گفت جدی گیرش دی
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/12 00:29    احسان
ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/12 01:10    mina
سلام من چططوری میتونم این مطالب را save کنم من در مورد مراحل تکوین جنین موجودات تحقیق میکنم

Re:باکسر (Boxer) 1390/12/12 04:38    pug
در خواست پست هایی که دارید را به ادرس persianpet@gmail.com ارسال کنید برای شماکلیه مقالات رایگان ارسال شد پیروز باشید
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/12 04:58    بهرام
همیشه از اینجا با اینکه کپی برداری سخته میدزند !
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/12 23:08    Mj
چرا پر بلبل من می ریزد به خصوص پر دمش لطفا جواب را به ایمیلم بفرستید mj22222223@yahoo.com
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/13 14:15    sara
دوست عزیز با محبت و صبر می توانید این آموزش را به سگ بدهید مثلا یک تکه روزنامه جای مورد نظر بگذارید و اوایل هر ساعت یکبار او را آنجا ببرید و هر بار که آنجا دستشویی کرد به صورت کلامی و با دست او را نوازش و تشویق کنید و به او از خوراکی های تشویقی بدهید بعد از چند روز خودش برای دستشویی از آن مکان استفاده می کند و اگر شما سر او داد بزنید و با تحکم بخواهید که کاری را انجام دهد یا تنبیه کینید به خاطر مشکلات روانشناختی او از استرس و ترس هیچگاه محل درست دستشویی را یاد نخواهد گرفت . هر بار که روزنامه را تعویض می کنید یک تکه کوچک آنرا روی روزنامه جدید قرار دهید تا سگ بو را تشخیص دهد. همینطور می توانید از کتاب های آموزش دستشویی رفتن کودکان 2-3 ساله که در تمام کتاب فروشی ها موجود است استفاده کنید چون دقیقا یک نوع آموزش است فقط صبور و مهربان باشید .
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/13 14:25    sara
یکی از راههای موثر برای جلوگیری از پارس استفاده از بطری آب معدنی است که چند سکه در آن انداخته باشید تا سگ پارس می کند آنرا تکان دهید و بگویید نه و نه را محکم اما با محبت بگویید نه با تنبیه بدنی . خیلی سریع یاد می گیرد که پارس کار بدی است .
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/13 15:48    علی نصر
خیلی خوب بود فقط من یه سگ دارم نمی دونم اشمیس یا اسپیدس ومیخواستم برام یه سری اطلاعات مختصر مفید بذارید .
ممنونم
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/14 01:14    pug
http://pug.ir/pug_60_2186_اشپیتز-ژاپنی-Japanese-Spitz.aspx
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/15 01:48    حمید محمودی
با سلام
من و دخترم خیلی دوست داریم یه توله نر تریر نگهداریم. قبلا هم داشتیم ولی بعلت مشکلات مجبور به اهدا شدیم. اگر کسی تمایل داشت سگشو واکذار کنه من میتونم ازش به خوبی نگهداری کنم.
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/15 20:55    عادل
با سلام.من عاشق بلبل خرما هستم و چند سال پیش یه جوجه از یه نفر که از جنوب می اومد خریدم و بزرگش کردم دستی شده بود و خیلی با هاش حال می کردم اما نیوکاسل گرفت و مرد و از شانس بد من چون تلفات جوجه بلبل واسه مغازه دارها زیاده اقدام به اوردن پرنده های بالغ می کنند.منم اصفهان هستم و تا خوزستان خیلی راهه که بخوام برم.خواهش می کنم اگر کسی هست توی خوزستان یا جاهایی که بلبل خرما زاد و ولد داره تلفن یا ایمیل بذاره و منو خوشحال کنه
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/17 10:44    مریم
سلام تورا به خدا یکی به من ، نه به لاکپشت کوچولوم کمک کنه ، خودش اندازه کف دسته یعنی خیلی کوچولویه ، 6 ماه دارمش اما حتی یک بار هم غذا نخورده ، فقط آب می خورده ، جدیدا خیلی ضعیف شده ، فکر می کنم از انواع لاکپشت هست که بهش می گن پلنگی ، هیچ چیز در مورد شرایط زندگیش نمی دونم ، انواع سبزی ها رو بهش دادم اما نمی خوره ، هرکس چیزی می دونی لطفا به این جوجه لاک پشت زیبا کمک کنه تا نمیریه . دم همتون گرم این ایمیل مریم هست . maryam.ghasemi192@yahoo.com
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/18 13:28    ali ba
فلاورم باله ش کنده شده درست میشه یا نه
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/19 18:03    Pharmk38
Hello! gbdakee interesting gbdakee site! I'm really like it! Very, very gbdakee good!
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/19 18:28    سارا
هیچ آدمی و هیچ نگاه مهربونی جای چشمای معصوم و مهربون سگم رو نمی تونه پر کنه برای اونایی که سگ ندارنم میگم بدون این موجود نازنین من یکی که نمی تونم زندگی کنم
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/21 09:06    نازي
هنوزم دوست دارم
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/21 19:47    داود
وب
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/21 22:14    بهنام
من الان 3 ماهه یه طوطی نر سبز دارم ولی هنوز بهم عادت نکرده نمیدونم براش جفت بگیرم یا نه؟ چیکار کنم
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/22 18:45    tina
man mikham sagamo beferestam kelas amozeshi kojas va gheymat kelas chand
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/23 00:05    گیتا@@@
خیلی کم دربارش نوشتین اصلابه درد تحقیق نمی خوره
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/24 05:52    جالب بود
lپرشین پت بهترینی
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/24 05:53    بهرام
من همیشه فکر میکردم که این ها نقاشیه ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/24 05:53    ایمان
اشکم در اومد چقدر ما ادم ها بدیم
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/25 18:59    solmaz
behtarin sagiye ke to zendegim dashtam man asheghe in nezhadam
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/26 16:06   
خيلي س......شده

Re:باکسر (Boxer) 1390/12/27 12:13    محمد مظاهری

تورو خدا کمکم کنید
دو میلیون 6

Re:باکسر (Boxer) 1390/12/27 18:48    پرهام
سلام ,خسته نباشید!این قفس میتونه برای یه همستر سوری مناسب باشه؟
http://hamster-iran.ir/21031/35969
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/28 00:48    محمد
به خدا مردم خیلی ساده لوح هستن
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/28 04:09    amin
montazere payamhaye badiye shoma hastam
Re:باکسر (Boxer) 1390/12/28 13:14    Arya
الان که زوده بعدا" دست شیرین جونو میگیریم با هم میریم خرید فقط یک سوال آدرس فروشگاهش کجاست جناب ؟ : )
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/02 07:01    نیما
سگ ماده نزاد پیکنس میکس 2 ساله برای فروش.09394330460
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/03 00:22    saeed
لطفا ذکر منبع بفرما
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/03 18:16    amir
بد نبود
توجه نمودی
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/03 18:57    مهشاد
خيلي باحاله. همشون خيلي گوگولي بودن
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/04 00:35    اناهیتا
من که خیلی خرگوش های مینی لوپ را دوست دارم من هم یکی از این خرگوش ها رو می خواهم
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/04 00:45    انا
سلام من خیلی خرگوش مینی لوپ را دوست دارم اگر کسی میدوند دا خل ایران توی استان اصفهان کجا می فرو شند لطفا به من بگوید اگر هم اصفهان ندارد کدام شهر ازکدام استان دارد اگر هم ایران ندارد کدام کشور دارد
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/04 05:36    pug
http://petblog.ir به اینجا سر بزنید
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/04 21:09    بی نام
خاک تو سرشون از فقط کارشون کپی برداریه
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/04 23:59    sasan
fernando
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/05 12:35    مرتضی
سلام
فیلم قلاده های طلا را دیدم خیلی قشنگ بود.
این واقعیت ها را که من و امثال من می دانند و می دانیم که افراد سست عنصری مثل کروبی و موسوی چطور بازیچه دست بیگانگان شده اند و به حرف یک مشت وطن فروش گوش کردند تا مملکت و وطن خودرا مفت بفروشند که به لطف خدا اینکار صورت نپذیرفت.
این فیلم را کسانی باید ببیند که مخالف نظام هستند و می گفتند بسیجی ها آدم می کشند یا نیروی انتظامی به روی مردم اسلحه کشیده یا نظام.....
البته این آدمها خودشان هم می دانند ولی خود را به بی خیلی و نفهمی زده اند و عین کپک سرشان را کرده اند در برف.
فیلم قلادههای طلا تازه یک دهم اون اتفاق ها را هم نشان نداد و خلاصه ای گذشت از جنایتهای وطن فروشان و مزدوران و بیگانگان ولی بازهم اگر کسی وجدان داشته باشد می فهمد و می داند و متوجه می شود که این فیلم کار بسیار زیبای از آب درآمده و سعی شده بیشتر واقعیت ها را به نمایش درآورد. جا دارد به آقای طالبی و گروهش خسته نباشید گفت و از ایشان تقدیر تشکر شود.
واقعا در همه ارگانها و پستها خائن داشتیم و به راحتی به وطن خود خیانت می کردند و از روباه پیر که فقط برای اهداف شوم خود از آنها استفاده می کرد و بعد از به اتمام رسیدن کار آنها را عین دستمال توالت دور می انداخت حمایت و پیروی می کردند.
خداوند جای حق نشسته و دید که چطور همه آن بی آبروها را رسوا کرد.
این مملکت، مملکت امام زمان(عج) و رهبری دارد به نام سید علی(دامه برکاته) و مردمانی که عین شیر پشت نظام و رهبرشون ایستاده اند و هر نقشه و مکری را منهدم می کنند.درود بر این مردم.

Re:باکسر (Boxer) 1391/01/05 15:16    من
ای کسانی که این اتفاق واسه سگشون افتاده(گیر کردن جسم خارجی در روده)
منم واسه سگم این اتفاق افتاد- پول جراحی نداشتم- در عوض بهش روغن کرچک دادم معدشو شست و اون چیزی که توی رودش بود و اورد بیرون- این روش خیلی خوبیه- سگ بعد از چند دفعه اسهال خوب خوب می شه.حتما امتحان کنید
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/05 15:22    yek nafar
davash roghane karchake
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/05 19:53    من
منم این اتفاق واسه سگم افتاد-----پول جراحی نداشتم---------بهش روغن کرچک دادم-----خوب خوب شد----البته بعد از چند دفعه اسهال---- حتما امتحان کنید.
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/05 16:27    mahsa
خیلی خوشم اومد یعنی واقعا تربیت میشن؟
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/05 17:27    هوریار
خوب حالا که دست اندر کاران خوش ذوش و مبتکر دست به یک همچین تغییری زدند لااقل یک کاری میکردند که این همه مرد دنبال این آقا راه نیافتند بخوان بهش گل قرمز هدیه کنند.لااقل یک لشکر خانم دنبال این آقا راه می انداختند که جامعه به سمت افکار غیر اخلاقی سوق پیدا نکنه.
دست مریزاد

Re:باکسر (Boxer) 1391/01/05 19:26    سیدعلی موسوی
سلام من تور بلبل دارم
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/05 20:13    parvin
خدا بیامرزدش،اگرچه از نزدیک ایشان را ندیده بوذم ،اما مثل مادرم دوستشان داشتم ،جایگاه ایشان حتما بهشت برین است .
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/06 21:10    نگار
عکساتون خیلی زیباست.آیا امکانش هست که من از گربه هام براتون عکس بفرستم
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/06 22:03    negar
سلام .من 22سالمه وسالهاست که از بچگیم از گربه ها نگهداری می کنم.من تجربیات زیادی درمورد آنها دارم.اما علت بیماریهای آنها را نمیدانم.اگه امکانش هست درموردعلتهای ریزش موی گربه و عفونتهاشون هم مطلب بگذارید
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/06 22:23    نگار
سلام .من گربه ای داشتم که عاشق شیرینی نارگیلی بودوالان هم گربه هایی دارم که عاشق کیک وکلوچه هستندویکی ازآنهاهم شیرینی اردنخودچی می خورد من اصلا با این مقاله شما موافق نیستم من گربه های زیادی تاحالا داشتم که به انها شیرینی وکیک وکلوچه دادم
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/08 13:04    رضا مهرنوش
جالبه
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/08 23:39    ام÷ول لورنزینی
سلام مطالبتون عالی بود توروخدا بیشتر در مورد ام÷ول لورنزینی توضیح بدید نقش کاربرد و نحوه کارش ؟؟؟
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/09 02:09    محمد
شماچندسال دارید
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/10 16:55    AMIR
عالي بود
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/10 21:29    محمد
ر.......رو این زنه و پسر تولش
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/12 01:09   
خوب نبود
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/12 13:34    یک خدا شناس
خاک بر سرخودت که اسلام رو با تحجر اشتباه گرفتی،بدبخت برو کمی با قرآن و سیره ائمه آشناشو امثال شما بودند که خون به کام علی کردند
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/12 14:21    pegah riazi
asheghe sage akita hastam,,1doone nozadesho mikham ba gheymate monaseb :(
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/12 19:27    0
قیمت یه مرغ عشق بین 6تا8 هزار تومنه منم دارم وهردوهم مادن
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/12 20:42    شاهین
لطفا بگوید داشتن لاک پشت در خانه برای کودکان ضرری دارد یا خیر ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/13 17:47    شیوا
اشکم در اومد
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/14 10:24    Hiba
Thank you so much for this artclie, it saved me time!
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/14 17:16    nilo0far
چقدر ما ادم ها بدیم
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/14 17:31    صبا
فهمیدم

Re:باکسر (Boxer) 1391/01/14 18:04   
زیباتریییییییییییییییینننننننننننننننه
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/14 23:31    میلدون
ممنون عالی بود
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/14 20:50    pug
اطلاعات خوبی بود ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/14 20:50    pug
ادم دلش میشکنه وقتی این رو میخونه
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/14 20:51    pug
از کار های پتا خوشم نمیاد خیلی تروریستند
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/14 20:52    pug
ای کاش هیچ پرنده ای در قفس نباشه
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/14 20:52    pug
این همون کاسکو هست ؟
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/14 20:53    pug
پس چرا شیرینی میخورند
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/14 20:54    pug
زیادم خوشگل نیست
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/14 20:57    امیر
فقط پیکه
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/14 20:57    حسین
ماکه نداریم چه فرق میکنه
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/14 20:59    گیسو
دلم برای این پرنده هه میسوزه هی چرخ میخوره
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/14 20:59    ایرج
برای دانلود ندارید
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/14 20:59    بی نام
بترکی زن
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/14 21:00    حسین
بره به جهنم
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/14 21:01    نگار
یه دونه ای
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/14 21:01    حسام
نون قیافشه بازی که نداره
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/14 21:04    pug
خسته نباشید
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/14 21:05    pug
الیکه دیگه ؟
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/14 21:06    Nidhi
Please keep thoriwng these posts up they help tons.
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/14 21:10    عرفان
کاشکی جدا بود حجمش کم میشد
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/14 21:11    الهام
این همه خرج کرد خوب میدادم مردم فقیر دعاشونم بکنند
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/14 21:12    کومار
عاشقش شدممممممم
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/14 21:13    بدون اسم
نوشته که پامرانیان - چو چو
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/15 10:08    مخاطب
سلام
حدود یک دقیقه تیزر!! برای بانک…. اگه آب نشه برای شرکت تبلیغاتی که نون میشه. تازه مخاطب هم که مهم نیست. فرهنگ سازی هم که مسئولیت صدا وسیما نیست!
ضمنا دوست عزیز درست میگن شما دوست ندارید نگاه نکنید ما که نگاه میکنیم و تداعی میشه برامون و کیف میکنیم! تازه اصلا هم به شعورمون توهین نمیشه!!!!!!!


Re:باکسر (Boxer) 1391/01/15 14:45    سپهر
کاری کنید که کارتون ها دانلود شود
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/15 19:51    محمد
آقای پرورش به جای این خود نمایی ها برن حق مردم که خوردن و بالا کشیدن رو پرداخت کنن
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/16 00:55    مهدی
من دارم یک رمان جنایی می نویسم . داستانش توی اوکلند کالیفرنیا اتفاق می افته شخصیت هاش هم همه خارجی اند . به نژاد یه سگ باهوش نیاز داشتم که شما کمک کردید .
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/16 01:05    مهدی
نظرم عوض شد به جای اشپیتز از جرمن شیپرد استفاده می کنم . فکر کنم به درد یه رمان جنایی بخوره .
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/17 13:43    a
قیمت نداره
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/17 14:02    SIMA
KHUBE
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/18 01:56    koorosh
salam
man boxer daram
koli etela at rajebesh be dast avordam mamnon
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/18 02:18    koorosh
man 1 boxer 2 mahe daram aslan zabon nemifahme
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/18 13:17    سارا
سلام.من میخواستم یک سگ بخرم.در هفته 3روز رو از صبح تا 6 عصر تهران هستم.با توجه به متن بالا به نظر شما اگر سگ بگیرم احتمال داره که افسردگی بگیره؟
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/18 19:44    مارال
اگر puk را گم کرده باشیم جه کار کنیم/
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/21 13:12    نگین
جالب بود،خوشم اومد.
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/22 12:40    anahita
in pishe khoshgel ra man mikharam che jori bayad eghdam konam
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/22 12:57    Melina
به نظرمن سایت خوبیه ولی مطالب روبیشترکنیدبهتره
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/22 16:20    عمران
خوبه
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/22 22:20    محمد رضا
بسیار عالی بود.ممنون

Re:باکسر (Boxer) 1391/01/22 22:41    Musa
مسخره
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/23 02:31    sanaz
مطالب خیلی خوبی بود،از چند هفتگی میشود تربیت توله را شروع کرد؟آیا اگر یک سگ6ماهه یا یک ساله بگیریم بازهم بدرستی میشود تربیتش کرد؟
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/23 03:43    سامی
از چهار هفتگی- بله هر سنی میتوان به سگ آموزش داد
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/23 11:41    mojgan
good
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/23 16:48    reza
سلام من یک شی هوا هوا سفید مو دار ( توله ) ماده می خوام اگه کسی داشت یا خودتون دارید لطفاً برام شماره موبایلشو ایمیل کنید
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/25 15:22    jujjjagb
قیمتش را هم بنویسید
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/25 16:48    pug
ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/25 20:28    سمیه
نظر من کلا راجب سگها خوبه همشونو دوست دارم.
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/26 11:56    lمهسا
عالي
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/26 13:57    مهدی
یک مقاله هرچقدر هم که خوب و عالی باشه وقتی که قابل پرینت شدن نباشه یا نشه اون مقاله رو تو وورد درست مرتب کرد تا بشه خوند به درد نمیخوره این ایرانی بازی ها چیه تو رو خدا ارزش کار و از بین میبرید
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/26 15:18    حنانه
چه بامزه
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/26 20:29   
واقعا برای این نفهمی و ایله پنداری مردم متاسفم یعنی بیشرف و وطن فروش ملت غیور ایران را کودک فرض میکنی
مرگ بر مستبد پاینده ایران
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/27 18:12    harpak
خوب بود. اما اگر بین گرگ وسگ دعوا پیش بیاد کدوم بیشتر می زنه
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/27 18:37    ازین
خیلی زیبا بود اما شاید تصویر بیشتری در ان می گذاشتید


ممنونم
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/28 16:45    علی
بد نبود...
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/28 17:05    ????
مزخرف
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/29 19:20    احمد
اشفال بود
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/29 21:16    احمد تویی
اشغال تویی
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/30 21:27    saye
mozakhrafe
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/31 07:54    دكتر سروش اسدي
احسنت.عالي بود اما بهتر بود ميشد اين مطالب رو بهئ صورت ورد ذخيره كرد
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/31 10:28    نا رین
خیلی خوب نوشتید
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/31 23:55    ترانه
خوب نوشته بودی
Re:باکسر (Boxer) 1391/01/31 23:56    ترانه
ممنون از نوشته ی خوبت
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/01 00:01    ترانه
خیلی خوب بود
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/01 00:04    شبنم
بسیار خوب نوشته اید
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/01 00:05    شبنم
بسیار خوب نوشته اید
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/01 16:56    مقدم
خوبه قیمت ؟
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/01 16:58    مقدم
قیمت؟
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/01 19:25    pug
زدیم که 650 !
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/02 17:02    محسن
جالب بود! چقدر هم به موضوع سایت ربط داشت!
جدی میگم! اینا یک مشت خر و سگ و خوکن تو لباس آدم
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/02 21:33    پارسا
مرسی جالب بود
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/03 19:32    امین
ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/03 15:39    yahya
mer30 az matne kameleton dar morede doberman
man yek haftast ke 2ta tole dobermane khoshkelo naz gerftam vaghean asheghe in sagam
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/04 15:16    عتی اصغر
مرسی ار راهنماییتان
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/04 21:17    آرتین
سلام من عاشقانه خانم روناک یونسی را دوست دارم.
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/05 10:11    مهتاب
با سلام
لطفا در مورد خرید این گربه راهنمایی بفرمائید
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/05 19:13    پخ
خیلی خوب

Re:باکسر (Boxer) 1391/02/06 10:18    milad
به نظر من سایت شما خیلی خوب است.
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/06 10:56    wwwww
che ba maze hasttttttttttttt
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/06 18:45    فاطمه
سلام ممنون
من یه وبلاگ درباره جانوران دارم سر بزن:
atefeh1380.blogfa.com
ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/08 14:19    مهرزاد
قیمت و مشخصات این گربرو میشه لطف کنید به ایمیلم بفرستید
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/08 14:20    مونتی
سلام من به تازگی متوجه شدم که دامپزشکی شرط معدل قبول میکنن ودر ضمن از زمان ثبت گذشته منوراهنمای کنین

ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/09 11:56    nasser
عالی بود
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/10 20:27    fatemeh
جالب بود
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/12 09:49    حسن
سلام
من یک ایکوانا 70سانتیمتر دارم الان2 روز که خودش را به شیشه اکواریوم میزنند تازه کی کاز هم میگیرد باید چه کار کنم
ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/14 14:42    سامانتا
خوب بود
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/14 23:39    Shima
عالیه
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/15 21:48    shirin
کاش یامی من هم 39 ساله شه
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/16 11:51    سعید
سلام لطفا در مورد نژاد سگهای ایران مثل سرابی هم توضیح بدهید با تشکر
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/16 11:51    سعید
سلام لطفا در مورد نژاد سگهای ایران مثل سرابی هم توضیح بدهید با تشکر
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/16 17:02    نیما
نظر من در باره اینکه این گفته درست هست یا نه می باشد
ایا این گفته ها درست هستن یا غلط
نظر شمل در مورد صندلی دکلته چیه ایا این هم غیر واقعی هست
یا در مورد پیشبینی های کریس چی
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/16 17:13    نیما
می خواستم بدونم که چرا این شعبده باز ایرانی در ترکیه برنامه اجرا کرده و در ایران این کار را نکرد با اینکه مشابه این مسابقه در ایران هم انجام شد.؟؟؟
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/17 08:24    iman
کبوتر خوبیست خاستی یه ماده بزرگتر از خودش فروشی100
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/17 12:36    رسی
عالی
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/17 19:24    محمد علی
باید حموم هم ببریمش؟
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/18 13:09    malihe
kheılı namardıd vaghan geryam gerft
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/19 02:12    م. ر
ممنون عالی بود
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/20 16:36    ایلیا
خیلد عالی بود زحمت کشیدین مطالبتون جالب بود
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/22 16:57    azadgoleh
آقای عرفان کاکاوند اگه این پیغام رو میبینه با این ایمیل تماس بگیره لطفاً ، مسئله مهمیه aryubarzan_azad@yahoo.com
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/23 23:04    bahar
mamnon kheyli khob bod
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/24 13:18    سونیا
ممنون. یه بلبل ماده دارم پای راستش درد می کنه . نمی دونم چکار کنم ?rz_sonya@yahoo.com
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/24 17:10    مهسا
bod vaghean
che matlabe jalebi
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/26 10:46    رضا
خيلي عالي
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/27 11:51    Hoda joon
قضاوت در مورد مردم درست نیست، شما که حرفی می زنید لطفا با مدرک باشه که ما بتونیم خودمون قضاوت کنیم.
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/27 13:36    هلن
کاش به دنیا نمیومدم تا نبینم درد کشیدن این بی زبونها رو
‏ خدایا کجایی ؟ مگه خوابت برده ؟ کوری و نمیبینی مخلوقاتت دارن درد میکشن؟ چرا کاری نمیکنی . بابا ما هم کمکت میکنیم و با هم جلو ظالمها رو میگیریم
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/27 20:18    saber
با عرض سلام و خسته نباشید.لطفا در مورد غذای بچه گربه و گربه مطلب بذارید.
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/29 02:53    فریدون
چگونه یه سگ را تربیت کنم که زبونمو بفهمد
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/29 20:16    دانيال
سگي از نژاد داشهوند تربيت شده كامل آماده فروش دارم
نام : بلفي
سن : 8 ماه
جنسيت : نر
اگر كسي مايل به خريد است با
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/30 12:13    ياسي
اخي چقد ادما نامردن چقد بي رحمن اخه چرا اينا كه اينقده نازن

چرا ما ادما اينقده خود خواهيم
Re:باکسر (Boxer) 1391/02/31 14:27    sajad
سلام .ایا سگ داشهوند مو کوتاه به درد اپارتمان میخوره؟سر و صداش زیاده؟پ
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/01 08:09    اشرفی
سلام خسته نباشید
لازم میدانم بخار زحمات و تلاشها و راهنمایی های مفید و ارزنده تان صمیمانه از شما تشکر کنم. واقعا ممنون. راهنماییهای شما کمک وخدمتی بزرگ به دنیای حیوانات بی پناه و ... میباشد - موفق باشید
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/01 08:22    اشرفی
ممنون - تشکر
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/01 08:24    اشرفی
بسیار عالی بود ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/01 08:26    اشرفی
عالی بود ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/01 08:30    اشرفی
بسیار بسیار ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/01 08:35    اشرفی
ممنون ممنون ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/02 10:13    شقایق
عالی بود
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/02 18:30    دامون
برای ما که تعدتد زیادی سگ داریم خیلی مشکل و پر هزینه و تقریبا محاله

Re:باکسر (Boxer) 1391/03/04 11:08   
عالی بود مرسی . من استفاده بردم . ولی اگر راهنمایی ام کنید ممنون میشم . برای خرید سگ توله خوبه یا سگ 1 ساله .که بشه آموزش داد .
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/04 13:20   
شکل کو؟؟
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/05 13:17    الناز
من یه دونه اردک گرفتم از دیروز نمیتونه رو پاهاش بایسته خیلی نگرانشم چی کار کنم؟
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/05 22:42    سهند
جمن شپرد
عالی بود ایول حال کردم خدایی .بوسسسسسسسسسسسسس

Re:باکسر (Boxer) 1391/03/05 22:42    سهند
جمن شپرد
عالی بود ایول حال کردم خدایی .بوسسسسسسسسسسسسس

Re:باکسر (Boxer) 1391/03/05 22:47    سهند جون
عالی بود ایول داره حال کردم

Re:باکسر (Boxer) 1391/03/05 22:47    سهند جون
عالی بود ایول داره حال کردم

Re:باکسر (Boxer) 1391/03/05 22:47    سهند جون
عالی بود ایول داره حال کردم

Re:باکسر (Boxer) 1391/03/05 22:47    سهند جون
عالی بود ایول داره حال کردم

Re:باکسر (Boxer) 1391/03/05 22:50    سهند
جمن شپرد
عالی بود ایول حال کردم خدایی .بوسسسسسسسسسسسسس

Re:باکسر (Boxer) 1391/03/07 15:35    امیر
میخواهم سگم رو که 1.5 داره برای نگهبانی تربیت کنم باید چه کار کنم
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/07 20:14   
سلام یه تریر اسکاتلندی دارم برا فروش 700 ایا شما خریدار هستید !؟
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/07 20:16   
سلام یه تریر اسکاتلندی اصیل وارداتی دارم برا فروش ایا شما خریدار هستید؟
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/07 23:50    محمد
من چه خاکی به سرم بزنم .تو خونمون هیچکی از سگ خوشش نمیاد .مامانم یکسره میگه نجسه .خسته شدم از این همه عقب افتادگی .هر کاری می کنم نمی تونم از این موجود باوفا دل بکنم خدایا تو کمکم کن چرا من باید تو ایران به دنیا میومدم.به هرکی هم میگم مسخرم میکنه .چرا سگ داشتن اینجا گناهه؟؟؟؟؟؟
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/08 17:12    حسن
خواهش میکنم اگه کسی قیمت داره به این شماره اس بده

Re:باکسر (Boxer) 1391/03/08 21:21    شهیدی
سلام قیمت این سگها چنده.
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/08 19:34    هلیا
خیلی زیباست خیلی دوست دارم اونو داشته باشم

Re:باکسر (Boxer) 1391/03/09 13:58    مهرداد
من دنبال یک علاقه مند به نگهداری اشپیز نر می باشم
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/09 18:33    صبا
خیلی این روش جالب بود اما به درد مننخرد یه روش دیگروبدین؟
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/09 23:10    elham
salam
mamnoon
khaste nabashid
lotfan befarmaaid cheghadr zaman mibareh barayeh ye sage 1 ya 2 maahe barayeh
amozeshe edrareshoon jaayeh makhsoos

Re:باکسر (Boxer) 1391/03/10 11:20    الهه
سلام : سگ من 5 هفته دارد اما اصلا آب نمی خوره. اشکالی نداره؟
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/11 08:43    اشرفی
سلام خسته نباشید
من نمیدانم اینهمه ذوق و سلیقه - محبت به حیوانت - ظرافتی طبعی که شما دارید را چگونه توجیه کرده و تشکر کنم. کارتان بسیار بسیار عالی و بی نظیر است . در وصف نمیگنجد.
بازهم بخاطر مطالب عالی عکسهای عالی وووووو از شما تشکر میکنم
الله یارتان باد
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/12 15:57   
من در ادرار خرگوش ماده ام خون دیدم اگه کسی میدونه من چیکار باید بکنم بهم بگه mohammad.mk29@yahoo.com
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/13 23:27    دریا
kheyli khoshghele vali ye chizi nemidonam chie khale chie pishe cheshmash age on nabod in gorbe age az man ye milyardam bekhstan vase in ghorbe bazam midadam age in ghalesh nabod

Re:باکسر (Boxer) 1391/03/13 23:29    darya
kheyli naze kheyli khoshgele vale ba gorbeye man nemirese
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/15 15:08    طاهره
با سپاس از ن.شته ارزشمندتان
کاش فونت مناسبتری انتخاب می کردید تا خواندن نوشته راحت تر می شد
من یک گیاهخوارم ، به بره و قناری نزدیک ترم تا به گرگ خفاش
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/15 18:57    vahid
اردک ها با کثیفی میسازند
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/16 13:52    sheyda
مرسی از سایتتون..به این چیزامیگن دلخوشیای مثبت..این اقای دلسوز وامثالش کاش اصلا اینجاهاسرک نمیکشیدن..ازبس محبت نکردن وندیدن این چیزارونمیفهمن
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/17 17:29   
خیلی خوب
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/18 00:14    عباسی
با سلام من دنبال یه سگ هاسکی مثل داخل صفحه عکس اول هستم چه جوری میتونم پیدا کنم
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/18 12:57    hoji
امیر جان الان از وقتش گذشته مگه اینکه بزاری یه ماه بقل یه سگ نگهبان شاید مث اون شه
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/19 12:15    سمر
سلام من 9 سال بلبل خرما دارم و تا امروز صبح فكر ميكردم نره اما امروز ديديم تخم گذاشته اونم بدون نر.مگه بلبل ماده بدون نر هم تخم ميذاره؟
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/19 22:23    حمیدعزیزی
باسلام.من بامطالعه اطلاعات بسیار استادانه وعکسهایگویا که منظور فرموده اید بسیار لذت بردم.امیدوارم همیشه شاهد اینگونه فعالیت شما باشم.باتشکر
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/20 14:16    Mohamad
با عرض سلام و خسته نباشید

ببخشید قیمتش چنده؟!

و برای گرفتنش چه اقداماتی باید بکنم؟

لطفا راهنماییم کنید

Re:باکسر (Boxer) 1391/03/20 22:01    بهنواز
سلام
خسته نباشید
من یه بلبل دارم تقریبا کوچیکه دیروز پای داداش کوچیکم رقت رو پاش فکر کنم پاش در رفته...تورو خدا کمکم کنید...بگید چیکار کنم؟بازم خوب می شه؟من منتظره جوابتون هستم
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/20 22:02    بهنواز
سلام پای بلبلم در رفته چیکار کنم؟خوب می شه؟
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/20 19:32    تینا
مرسی
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/20 19:46    تینا
مرسیییییییییییییییییییییی
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/22 20:58    یک دوستدار بلبل
ببخشید ایا میتونم از مطالب سایت شما در وبلاگم با ذکر سایت شما استفاده کن؟ لطفا به من ایمیل کنید.
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/22 21:09   
من خودم پارسال بلبل داشتم ولی چون خیلی دستشویی میکرد وپرده های خانه مان را کثیف میکرد بابام رهاش کرد وبا پایان فصل امتحانات چون معدلم 20 شده بلبل میخواهم ولی بابام برایم نمی خرد .بادیدن سایت شما دلم سوخت که بلبل ندارم قدر بلبل هارا بدانیم .از سایت خوب شما ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/23 09:59    تینا
ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/23 10:05    تینا
ممنون
Re:باکسر (Boxer) 1391/03/23 15:08    رهگذر
آخه ك... خل كجاي اين عكسها زنندگي داره؟؟؟؟؟!!!!!!!!
سوژه پيدا نميكنيد چرا واسه دختر مردم حرف درمياريد؟؟؟؟؟؟؟؟
شرف و وجدان هم چيز خوبيه