پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

ورزشکار گیاهخوار مسابقات فرا استقامت

ریچ رول، ورزشکار گیاهخوار مسابقات فرا استقامت

Resigzed Image Click this bar to view the full image.

"ریچ رول"، ورزشکارفرا استقامت و یک
گیاهخوار وگان است، او طرفدار سرسخت رژیم گیاهی برای ورزشکاران است.وکیل نیز می باشد و با همسر و چهار فرزندش در تنگۀ زیبای مالیبو زندگی می کند. در سال ۲۰۰۹، مجله "سلامتی مردان" او را یکی از "۲۵ مرد سالم جهان" نامید. با او مصاحبه شد و در چندین نوبت در سی ان ان برنامه داشت و این شبکه از او دعوت کرد تا در مورد سفر الهام بخش خود برای کسب خود آگاهی و سلامتی با رژیم غذایی گیاهی برای آنها بنویسد. در عرض ۲ سال، ریچ رول، از مرد ۴۰ ساله بدهیکل و رنجوری، به ورزشکار وگان خارق العاده ای تبدیل شد که در مسابقات استقامتی نظیر قویترین مردان جهان در کل آمریکا، نفر سوم شد! او و دیگر ورزشکار استقامت وگان، جیسون لستر، چند ماه پیش از مسابقات "اپیک ۵"، "جهانگردی بی سابقه ی اخلاقی و معنوی" بازگشتند که این مسابقه شامل ۵ ورزش سه گانه طاقت فرسا در ۵ جزیره هاوائی بود که شامل ۵ بار شنای ۴ کیلومتری، ۵ بار دوچرخه سواری ۱۸۰ کیلومتری و ۵ بار دو ۴۲ کیلومتری در ۵ روز پیاپی بود!
شاید پتا (سازمان طرفداران رفتار اخلاقی با حیوانات) بهترین حرف را زده باشد: که "ریچ رول" سوپرمن گیاهخوار (وگان) است!


وقتی اولین بار به مسابقات رفتم، اولین چیز ارزشمند برای من این بود که توانایی هایم را گسترش دهم و سعی کنم به چیزی دست بیابم که هرگز قبلاً انجام نداده بودم و سریعتر از همیشه بروم چیزی نظیر این. اما هم اینک پر پاداش ترین جنبه از کاری که انجام می دهم، این است که پیامی مثبت در مورد سلامتی را به دیگر افراد ارائه می دهم. و این فقط در مورد مسابقه یا سرعت من، یا مقامی که گرفته ام نیست. در مورد سفری مستدام است که در حال کشف آن هستم و هر روز بیشتر و بیشتر اطلاعات کسب می کنم و اینجا هستم تا آن را با دیگران نیز سهیم شوم و امیدوارم که دیگر افراد از این اقدام من دانش، بینش یا الهام کسب کنند، تا در زندگی به آنها کمک کند. تا بدانند که کار و تلاش، رضایتمندترین کار است.
"اَبَر مَرد" مسابقه ای استقامتی و سختی است که به مدت ۳ روز برگزار می شود، در روز اول، ۹٫۶ کیلومتر شنا، در روز دوم ۲۷۳ کیلومتر دوچرخه سواری و در روز سوم، ۸۴ کیلومتر دوندگی دارد.
Resigzed Image
  Click this bar to view the full image.
 
Resigzed Image
  Click this bar to view the full image.
 


وقتی در ۴۰ سالگی کاملا گیاهخوار شدم، انرژی زیادی داشتم و شنا و دو را آغاز کردم و دوباره سوار دوچرخه شدم و دریافتم که باید به طور سازمان یافته رفتار کنم و به چالشی نیاز داشتم تا انرژی ام را به طور سازنده بر آن متمرکز کنم.فکر کردم شاید اگر در مسابقه ی "مرد آهنی" شرکت کنم، خوب باشد. همچون بسیاری از افراد که وقتی ۴۰ ساله می شوند، می خواهند در مسابقه مرد آهنین شرکت کنند. همه می خواهند قبل از مرگ کارهایی انجام دهند، من هم لیست خودم را چک کردم. با این کار دریافتم که دلم می خواهد در "مرد آهنین" شرکت کنم. زیرا همیشه با خود فکر می کردم که انجام این کار مفرح است. و همان موقع در مورد مسابقه "ابر مرد" در هاوائی مقاله ای خواندم، که در واقع شامل ورزشهای سه گانه مسافتی بود که به قدرتی ۲ برابر مردان آهنین نیاز داشت. یک مسابقه ۳ روزه،شامل گردش به دور جزیره ی هاوائی که فقط ۳۵ نفر می توانستند در آن شرکت کنند. این مسابقه نظر مرا جلب کرد و خواستار کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن شدم. لذا به سایت آنها رفتم و مطالبی در مورد آن خواندم و واقعاً مثل این بود که چیزی در درون مرا بیدار کرد و من مطمئن شدم که می خواهم این مسابقه را انجام بدهم. این مسابقه بسیار سخت و غیر ممکن به نظر می رسید، اما گویی به نحوی مرا به سوی خود می خواند و فکر می کنم دلیل آن این بود که این مسابقه از آن دسته مسابقات نبود که هزاران نفر در آن شرکت کنند. این سفر همچونیک ماجراجویی معنوی بود که این ۳۵ نفر در آن شرکت کرده و می خواستند این کار دشوار را با همدیگر انجام دهند و متقابلاً از یکدیگر حمایت کنند. اگرچه این یک مسابقه است، اما همه مواظب همدیگر هستند و نوعی فضای دوستانه در آن وجود دارد. و خلوص این مسابقه نظر مرا جلب کرد و مصمم شدم که راهی بیابم و در آن شرکت کنم و با مدیر مسابقه تماس گرفتم و یک جوری حرف زدم تا بتوانم او را متقاعد کنم که مرا در مسابقه بپذیرد، با وجود اینکه کار قابل توجهی انجام نداده بودم که آمادگی شرکت در چنین رویدادی را داشته باشم. اما من توانایی این کار را داشتم، داستانش طولانی است، اما توانستم به آن راه یابم. لذا ۶ ماه زمان داشتم تا خود را آماده کنم.من به هر اندازه که توانستم در این ۶ ماه تمرین کردم و در نهایت آمادگی لازم را کسب نمودم. آن سال در جایگاه یازدهم قرار گرفتم. و وقتی توانستم در چنین مدت کوتاهی از پس این کار برآیم، آنقدر اعتماد به نفس پیدا کردم تا بدانم که اگر کاملاً متمرکز باشم، آنگاه واقعاً می توانم در رویدادهایی نظیر این خوب باشم.
پس از آنکه "ریچ رول" به رژیم وگان (گیاهخواری کامل) فاقد هرگونه محصول حیوانی، روی آورد، براستی توانست در این قبیل رویدادها شرکت کند.

من واقعاً برنامه غذایی ام را از عواملی می دانم که به من کمک کرد، در چنین زمان کوتاهی به این اهداف برسم. و رژیم من عامل اساسی توانایی ام برای این کارها بود.

سخت ترین مسابقه ای که ریچ رول در آن شرکت کرد، چه بود؟
ادامه دارد..
منبع:کانون انسان پاک زمین پاک


نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)