پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فکر نمیکنم اگر او را نداشتم زنده می ماندم، همیشه چشم اش به من بود

Marshall Lee: فکر نمیکنم اگر او را نداشتم زنده می ماندم، همیشه چشم اش به من بود.

 
 
 

چهار سال پیش، زمانی که Marshall Lee یک سگ Besset Hound را به سرپرستی پذیرفت نمیدانست که با اینکار 2 زندگی را نجات میدهد: زندگی خودش و زندگی آن سگ.

بلافاصله بعد از گرفتن این سگ، دچار یک افول و سقوط شد: از دست دادن شغل اش، افسردگی حاد و افکار روزانه ی خودکشی.

اگر به خاطر Antigone، یک سگ hound مهربان که او هم از جهنم خودش نجات یافته بود، نبود احتمالا آقای حتی زنده نمی ماند تا امروز بیش از 3000 مایل را با دوچرخه به سمت پورتلند بپیماید و مشغول نوشتن کتابی در مورد این آزمون سخت از دیدگاه سگ اش باشد.

در آگوست 2006 بود که آقای Lee تصمیم گرفت سگی را نگه دارد. به زودی به این نتیجه رسید که یک Besset Hound همدم مناسبی برایش خواهد بود: باهوش و سرسخت.

Guardian Angel Besse Rescue، واقع در 70 مایلی خارج شیکاگو، که آقای لی آن زمان سکونت داشت، یک سگ Hound ماده داشت که در یک پرورشگاه به عنوان حیوان بارور نگهداری میشد. Antigone نسبت به مردها محتاط بود ولی Lee را دوست داشت – خیلی زیاد.

"رابطه ای را که با Antigone داشتم هرگز با هیچ سگ دیگری نداشته ام. انتظار این همه شور را نداشتم."

و هنوز نمیدانست که مصاحبت شان چقدر پرهیجان خواهد بود.


Lee در فوریه 2007 کارش را به عنوان مدیر کالج از دست داد. طی سال بعد، چندین رزومه ارسال کرد و تنها یک تماس داشت – آن هم برای شغلی که درآمدش از بیکاری کمتر بود.

در افسردگی شدید فروافتاد، نمی توانست از تخت بلند شود، ساعتها روی تخت اش دراز میکشید و برای اینکه چطور به زندگی اش پایان دهد نقشه میکشید. همانطور که در مورد افسردگی حاد رایج است، ارتباط اش را با خانواده و دوستان اش قطع کرد. فکرش را هم نمیکرد مرگ اش ذره ای روی آنها تاثیر داشته باشد.


ولی دوستی داشت که نمیتوانست از او چشم بپوشد: Antigone.

Antigone زمانی هم که روی تخت دراز کشیده بود درست کنارش بود. تردیدی در مورد مشکلات این سگ در صورت نبود اش نداشت، اگر نه از لحاظ عاطفی حداقل از جهت تدارکات.

نمیدانست تا زمانی که جسد اش را می یابند چطور خوراک Antigone را تامین کند. به عنوان یک Basset واقعی، حتی اگر ظرف بزرگی هم برایش میگذاشت، Antigone تمام آنرا بلافاصله میخورد. و Lee به زحمت ادامه میداد، برای کار در Besset Rescue داوطلب شد و تلاش کرد با ککl آروماتراپی از فشار روانی اش کم کند.


"فکر نمیکنم اگر او را نداشتم زنده می ماندم. همیشه چشم اش به من بود."


حدود یکسال بعد از اینکه کارش را از دست داد، شغل جدیدی پیدا کرد. عالی نبود و حقوق خوبی نداشت ولی شغل بود. دیگر به خودکشی فکر نمیکرد و به کندی، خیلی کند، از افسردگی اش بهبود یافت. حدود 18 ماه طول کشید تا بالاخره دوباره خودش شد.

میدانست که دیگر نمیخواهد در شیکاگو زندگی کند و میخواست جایی در غرب، دوباره از نو شروع کند. ولی چطور با کمترین هزینه اینکار را انجام دهد؟ دوستی ماشین اش را به او داد ولی آن را هم دزدیدند.

بعد دوست دیگری، دوچرخه ای در اختیارش گذاشت. و باز هم در یک شهر بزرگ در حرکت بود و به این فکر میکرد با یک دوچرخه چقدر میتواند دور شود. در آخر به این نتیجه رسید که اگر زمان کافی داشته باشد میتواند خیلی دور شود.


 
Resigzed Image Click this bar to view the full image.در اکتبر 2009، آقای لی Antigone را در یک ترک بند کودک گذاشت و شیکاگو را به مقصد ساحل غربی ترک کرد. در حالیکه برای هفته ها زیر باران به سمت مناطق خشک تر و گرمتر رکاب میزد، Antigone هر روز در ترک بند به همان سمت می ایستاد، سرش را تکان میداد، به مناظر نگاه میکرد و بو میکشید.

لی میگوید: "راضی به نظر میرسید"

به نشستن در ترک بند عادت کرد. اوایل پس از حدود یک ساعت بیقراری میکرد ولی بعد از چند هفته می توانست تا 3 ساعت هم بدون کشیدن پاهایش آنجا بنشیند.

با دوستان و آدمهای خوب میماند و گاهی هم کمپ میزد. آقای لی هر روز وقتی زمان حرکت میشد، آنتیگون را با یک کلاه ایمنی و کمربند ویژه آماده میکرد.

در طول مسیر با 2 نوع برخورد مواجه میشدند: آنهایی که با دیدن این زوج عجیب لبخند میزدند و آنهایی که خود را به ندیدن می زدند. آقای لی اذعان دارد که با ادامه ی سفر ،ظاهرش چندان خوب به نظر نمیرسید. از اینها گدشته، وقتی همراه یک سگ Besset Hound با دوچرخه سفر کنی از رسیدگی به لباس هایت صرفنظر میکنی.

دلیل سفر طولانی اش با دوچرخه، صرفه جویی در هزنه نبود. او مصاحبه هایی را با روزنامه ها و تلویزیون های محلی انجام داد تا آگاهی افکار عمومی را در خصوص 2 موضوع مهم در زندگی خودش افزایش دهد: جلوگیری از خودکشی و نجات سگ های Besset.


پس از رکاب زدن بیش از 3300 مایل، بالاخره در ماه مارس، هر دو به پورتلند رسیدند. لی می دانست که مردم پورتلند دلباخته ی 2 چیز اند: دوچرخه و سگ. و جالا لی که یک رمان چاپ نشده را نوشته در سنت جونز زندگی میکند و کتابی را با نام مستعار بهترین دوست اش در دست تهیه دارد.

در طول این سفر، لی دو رخداد نگاشت تهیه کرد: یکی شرح افکار و مشاهدات اش و دیگری بلاگی که با نام آنتیگو منتشر شده و از دیدگاه او نوشته میشود. او قصد داشت از این رخدادنگاشتها برای تحریر کتاب اش بهره ببرد.


او در حال حاضر مشغول نوشتن کتاب است، گرچه متفاوت با آنچه در ذهن داشت. با توجه به محبوبیت بلاگ آنتیگو، لی قصد دارد کتاب را هم از دیدگاه او بنویسد.

اینکار باعث شده به خودش نیز با دیدگاهی متفاوت نگاه کند. مثلا بخشی از نوشته هایش در خصوص راندن مخالف جهت باد، اکنون بصورت خندیدن Antigone به نق زدن هایش نوشته شده.

نگاه طنزآمیز به چالش های حوادث 4 سال گذشته، خوانندگانی را که ممکن بود با موضوع تیره و محزون آن دلزده شوند، به وجد می آورد. شهرت و محبوبیت بلاگ نیز موید همین مطلب است.

لی میگوید: "اگر Antigone در این سفر همراهم نبود، برای هیچکس جالب نبود"نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)