پوست تن هر حیوانی صرفا بر روی بدن همان حیوان زیباست. پوست تن حیوانات پوشش گرمایی و یا وسیلهء فخرفروشی انسان ها نیست. شاید در عصر حجر یا تا چند صدهء قبل استفاده از پوست حیوانات به عنوان البسه امری قابل پذیرش بود ، اما امروزه این کار عملی کاملا غیرقابل توجیه و غیرعقلانی هست. ما دیگر در غارها زندگی نمی کنیم و امروزه به انواع لباس های گرم راحت و زیبا دسترسی داریم . پس چرا پوشش انسان غارنشین را داشته باشیم؟!

حیواناتی که از پوستشان پالتو پوشت می سازند در بدترین شرائط در مزارع پوست نگهداری میشند ، یا در دامان طبیعت به قتل می رسند. بسیاری از حیوانات در مزارع پوست تمام عمر خود را در قفس های تنگ و متعفن می گذرانند بدون اینکه از ابتدایی ترین حقوقی که هر موجود زنده ای باید از آنها برخورد باشه ، بهره مند باشند. اکثر این حیوانات با مرگی وحشتناک می میرند و در بسیاری از موارد پوستشان درحالی از بدنشان جدا میشه که هنوز زنده هستند و درد را حس می کنند. این همه درد و رنج فقط برای اینکه یک خانم به اصطلاح باکلاس در مهمانی شب ، پز پالتوی گران قیمتش را بده؟! آیا واقعا ارزشش را داره؟

زمان آن رسیده که استفاده از پالتو پوست/خز برای همیشه ترک بشه. لطفا با رفتن به این لینک در نظرسنجی ای که توسط این سایت در مورد استفاده از خز ترتیب داده شده شرکت کنید. سوال این است :" آیا به نظر شما استفاده از محصولات خز/پوست قابل قبول است؟ " با انتخاب گزینهء "No" بر روی دکمهء "Vote " کلیک کنید. متاسفانه درحال حاضر تعداد آراء مثبت دو درصد از آراء منفی بیشتره .

Resigzed Image Click this bar to view the full image.آیا می دانی پالتو پوست شیک و با کلاس تو از کجا آمده ؟ آیا برایت اهمیت دارد ؟!


سمور :


Resigzed Image Click this bar to view the full image.


Resigzed Image Click this bar to view the full image.


چه ارتباط زشتیست ، میان این لبخند و درد آن سمور؟!
خرگوش :
Resigzed Image Click this bar to view the full image.آنها همه مردند ! آنها را مقابل چشمان همدیگر کشتند. ولی مگر اهمیتی دارد؟! شما یک پالتو پوست زیبا دارید !
روباه :
او تمام عمرش را در یک قفس یک متر در نیم متری گذراند و در نهایت با برق فشار قوی کشته شد ، و کمی آن طرف تر یک آقای باکلاس یک کت باکلاس پوشیده !چین چیلا :


Resigzed Image Click this bar to view the full image.

آنها دوست نداشتند در قفس زندانی باشند.
راکن :
آیا این انصاف است؟