پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
 • آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ ◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
    تاحالا به این موضوع فکر کردین که آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ از نظر علمی ثابت نشده که سگ ها می تونن خواب ببینن یا نه، اما سخته تصور کنیم که نمی بینن! همه مون دیدیم که سگ هامون یه سری حالت ها تو خواب دارن که شبیه حالت های بیداری‌شونه. تکون دادن دست و پاهاشون، ناله کردن، خرخر کردن، دم تکون دادن، جویدن و تکون دادن دماغ‌شون باعث میشه به این فکر کنیم که دارن چه خوابی می بی
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28902    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

پیشگیری از ادرارکردن سگ از روی هیجاندر صورتیکه سگ شما با ورود افراد مختلف به خانه و یا ورود شما پس از کار روزانه به خانه، ادرار میکند باید بگوییم که شما تنها این مشکل را ندارید. بهترین روش برای جلوگیری از ادرار کردن از روی هیجان، تمرکز بر عدم ایجاد هیجان در سگ و عدم تمرکز بر ادرار کردن اوست.

وسایل مورد نیاز:

•اسپری/دستمال پاک کننده ادرار
•دستمال

قدم اول

در ابتدا تا زمانیکه سگ آرام گرفت، او را کاملاً نادیده بگیرید. در صورتیکه ورود شما به خانه، عاملی است برای ادرار کردن سگ، هر زمانیکه وارد خانه می شود، سگ را نادیده بگیرید. از نگاه کردن، صحبت کردن، نوازش کردن سگ یا دیگر روشهای تصدیق حضور سگ در خانه اجتناب نمائید، این رفتار را تا زمانیکه هیجان سگ فرونشست ادامه دهید این مدت زمان حدوداً 20 دقیقه بطول می انجامد.

قدم دوم

زمانیکه سگ آرام شد، به او توجه کنید. هنگامیکه هیجان سگ از وجود شما کاملاً فرونشت، به آرامی با او صحبت کرده و سر او را به آهستگی نوازش دهید. از مهمانان خود نیز درخواست کنید تا به همینگونه عمل کنند. نادیده گرفتن سگ به معنای رد کردن او نیست. این رفتار به سادگی به سگ آموزش میدهد که روش خوشامدگویی خود را با شما تغییر داده تا بتواند هر چه سریعتر به محض ورودتان به خانه، به شما نزدیک شود.

قدم سوم

پشتکار داشته باشید. عدم ایجاد هیجان در سگ در مواقع هیجان آور، هفته ها و یا شاید ماهها بطول انجامد، بنابراین پشتکار شما در این مدت، بسیار مهم است. و سرانجام زمانی می رسد که ورود شما یا مهمانانتان برای سگ تبدیل به رویدادی بسیار عادی میشود و سگ دیگر نیازی به آرامش یافتن برای جلوگیری از ادرار کردن، با ورود شما یا تازه واردین نمی بیند.

قدم چهارم

زمانیکه سگ با دیدن شما ادرار میکند، در سکوت و سریعاً آن محل را تمیز کنید. سگی که از روی هیجان ادرار میکند، از روی قصد این کار را انجام نمیدهد و به نوعی از آن آگاه نیست. تنبیه در این زمان تنها باعث گیج و مغشوش شدن سگ شده و او در آینده تعمداً ادرار خواهد کرد، چرا که در این حالت شما به نوعی برای او دشمن غیر قابل پیش بینی محسوب می شوید. با استفاده از پاک کننده ادرار محل ادرار را به نحوی تمیز کنید که عاری از هرگونه بوی بازمانده ادرار باشد. استفاده از سرکه برای از میان بردن بوی ادرار گزینه مناسبی است.

توصیه های بیشتر

آزاد گذاشتن سگ در این حالت، مشکلی را حل نمیکند. شما نمی توانید مانع ادرار کردن سگ شوید، چرا که آنها همیشه میزان قابل توجهی ذخیره ادرار برای تعیین قلمرو خود حفظ می کنند، پس با آموزش درست، روش کنترل ادرار را در او تقویت نمائید.

در صورتیکه سگ شما با دیدن یک غریبه در خانه و در غیبت شما، هیجان زده میشود، به او اطلاع دهید که سگ شما در مرحله آموزش دیدن است و در صورتیکه او را نوازش کنید، احتمال ادرار کردن وجود دارد.

در صورتیکه با گذشت چند ماه، هنوز با سگ با مشکل مواجه اید، نا امید نشوید. محل ادرار را تمیز کنید و به یادگیری سگ برای چند هفته آتی ادامه دهید.

اگر سگ همچنان در زمان هیجان زدگی، ادرار میکند، برای بررسی مشکلات پزشکی، به دامپزشک مراجعه نمائید.

به آسانی هیجان زده شدن سگ، نمایانگر آن است، که او به تحرک بیشتری نیاز دارد. ورزش و بازی کافی و پیاده روی منظم از بروز چنین رفتارهایی ممانعت خواهد کرد.

ترجمه شده از:
www.ehow.com
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
بعدی 1 قبلی
mofos