پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

وقتي بيرون از خانه به سر ميبريد

چند مسئله دیگر وقت این مسئله مسلما برای شما مخصوصا زمانیکه خسته به خانه آمدید بسیار ناخوشایند است و در ضمن زمانی این مسئله حاد تر خواهد شد که وقتی به این میزبان کوچولو محل نگذارید او خانه را بر روی سرش خواهد گذاشت

در این زمان هر وقط او به روی پاهایش ایستاد دو دستش را گرفته به سمت پایین فشار ندهید و به او بگویید هیس چیزی شبیه این . مطمئن باشید او دردش نخواهد آمد ولی یاد خواهد گرفت که دیگر این حرکت را انجام ندهد . ولی شاید مهمتر از این آموزش رفتار شما خواهد بود که در روزهای ابتدایی شما هر زمان از راه میرسیدید با ذوق شوق او را صدا مي کرديد و زمانی را در کنار او او سر مي کرديد و ولی بعد از یک هفته  که شیرینی تازه وارد از بین رفت انتظار دارید این کوچولو مثل یک فرد مودب بایستد و فقط یک دم تکان دهد و برود . باید عرض کنم بهتر است شما هم آموزشی کامل در این مورد ببینید و آن زمان که این مهمان به خانه  شما آمد آن زمان احساسات خود را کنترل کنید و زیاد با او گرم نگیرید که این بیچاره هم عادت کند و کلی سر و صدا بپا کند من پیشنهاد دارم فقط زیر گر دن اورا نوازش کنید . و به او سلام کنید و باز هم متذکر میشوم که سر او را نوازش نکنید که سگ با حالت سر بالا به سمت شما بیاید نه بصورت سگهای تو سري خور .

مسئله مهم دیگر وقتی که صدای زنگ به صدا در میآید و خوب بعد از صدا مشخصا واکنش شما و متعاقب آن ورود یک نفر به خانه همه اینها باعث میشود که سگ شما بسیار حساس شده و در نتیجه شروع به پارس کردن کند در این زمان من پیشنهاد میکنم که ابتدا پوزه سک را با دستانتان بگیرید و او را ساکت کنید بعد با صدای بلند اورا دعوا کرده و به محل خوابش راهنمایی کنید . و به او بگویید مثلا ناتا سر جات او میآموزد که هر گاه صدای زنگ به گوشش رسید بدون هیچ مقاومت و سر و صدا به جای خوابش خواهد رفت .برای حصول اطمینان این عمل را به این صورت که فردی زنگ را به صدا در آورد و شما سگ را به محل خوابش راهنمایی کنید تکرار کنید شما در دفعات ابتدایی بهتر است کاملا سگ را تا لانه اش همراهی کنید و چند ثانی ای هم در آنجا صبر کنید ولی بعد از مدتی سگ خود به خود به جایش خواهد رفت .

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos