پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • سفر با دوچرخه با سگ ها ◄ سفر با دوچرخه با سگ ها
    محصولی زیبا برای صاحبان دوچرخه که دوست دارند با سگ خود سفر کنند طراحی شده است. قفسه حیوانات خانگی Fairdale بهتر از یک سبد یا یک تریلر است. سیستم نصب نوآورانه سگ (یا گربه) شما را ایمن و ایمن نگه می دارد. راه حل عالی برای اتصال سگ به دوچرخه!
 • راه پله ای برای سگ ها ◄ راه پله ای برای سگ ها
    پلکان خلاقانه طراحی شده توسط 07Beach برای خانه مسکونی در ویتنام. دارای مجموعه ای اضافی از پله های کوچکتر است که به طور خاص برای سگ ها طراحی شده اند. خانه مدرن همچنین مجهز به در و پنجره های حیوان خانگی است.
 • پله هایی برای گربه ها ◄ پله هایی برای گربه ها
    پلکان دیواری مینیاتوری با سه یا پنج پله که برای گربه ها طراحی شده است به حیوانات خانگی اجازه می دهد از پله ها بالا بروند و بازی کنند. "پله گربه" ساخته شده از چوب توس توسط شرکت مبلمان گربه ایتالیایی AthletiCat.
 • تخت خواب برای گربه ها ◄ تخت خواب برای گربه ها
    تخت خواب خلاقانه طراحی شده توسط استودیو مانگو شبیه سر یک گربه غول پیکر است. هر تخت گربه دارای دو کوسن نرم است. حالا حیوان خانگی شما در نهایت می تواند در داخل دهان یک گربه بزرگ بخوابد. از کیتی میو می توان به عنوان صندلی نیز استفاده کرد. در رنگهای متنوعی موجود است. آسان تمیز میشود. فروخته شده توسط PetsInn شانگهای
 • کیف حمل سگ خلاقانه ◄ کیف حمل سگ خلاقانه
    حمل حیوانات خانگی خلاقانه و خلاقانه طراحی شده توسط شانون بیچ به شما امکان می دهد سگ خود را به راحتی حمل کنید. حمل سگ Puppoose دارای 4 بند قابل تنظیم، بالشتک گردن برای راحتی شما و بند امنیتی است که ایمنی حیوان خانگی شما را تضمین می کند.
 • پنجره گنبدی شفاف ◄ پنجره گنبدی شفاف
    پنجره گنبدی شفاف به سگ ها اجازه می دهد تا کنجکاوی خود را برآورده کنند و ببینند در طرف دیگر حصار چه اتفاقی می افتد. پنجره حصار پت پیک: هر سگی باید دیدگاهی داشته باشد. [سفارش]
 • چند تا ایده دیگه برای باکس حمل سگ و گربه ◄ چند تا ایده دیگه برای باکس حمل سگ و گربه
    حمل حیوانات خانگی راحت با سوراخ های تهویه، پدهای قابل شستشو و پنجره ها. کوله پشتی و کیف های U-pet به شما در حمل و نقل گربه یا سگ کمک می کند. [سفارش]
 • چای کیسه ای زیبا و خلاقانه ◄ چای کیسه ای زیبا و خلاقانه
    چای کیسه ای زیبا و خلاقانه طراحی شده توسط Charm Villa شبیه ماهی قرمز است. بسته بندی چای هوشمند از تایوان. ماهی کوچولو در فنجان چای شما شنا می کند.
 • جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED ◄ جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED
    جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED ایمنی باعث افزایش دید شما و حیوان خانگی شما در پیاده روی های صبح و عصر می شود. جلیقه سگ LED فیبر نوری قابل شارژ، سبک و ضد باران. [سفارش]
 • بزار ماهی ها هم یه جور دیگه ببیند ◄ بزار ماهی ها هم یه جور دیگه ببیند
    گنبد شفاف پر از آب به ماهی ها اجازه می دهد تا بالای سطح حوض شنا کنند و دنیا را ببینند. گنبد ماهی شناور / پنجره برای برکه زیپ شما طراحی شده توسط Velda. از غذا استفاده کنید و ماهی های خود را آموزش دهید که تا داخل گنبد شنا کنند.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29170    |     صفحه 1 از 2917
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

تعلیم نشسته ماندن

تا اینجا به سگ یاد دادید که با اشاره دست، شما را همراهی کند و حال باید به او یاد دهید در حالت نشسته باقی بماند. در ابتدا فرمان لفظی را با اشاره دست همراه کنید ولی پس از مدتی سگ باید تنها با اشاره دست حتی از فاصله ی دور هم این فرمان را اطاعت کند. در حالی که سگ در سمت چپ شما در حال حرکت است این درس را شروع کنید. مانند قبل زنجیر را در دست راست خود بگیرید. با دست چپ زنجیر را به سمت عقب بکشید و کف دستتان را به طرف سگ حرکت دهید و در جلوی بینی سگ با انگشتانتان به طرف زمین اشاره کنید و در عین حال به او فرمان " نشسته بمان " را بدهید. وقتی به سگ فرمان دادید با پای راستان از سگ دور شوید. به خاطر داشته باشید که ما قبلا به سگ یاد دادیم که هر وقت با پای چپ حرکت کردیم دنبال ما بیاید. در این تعلیم با پای راست از سگ دور شوید تا بفهمد که نباید شما را دنبال کند و باید در سر جایش بماند. وقتی به سمت جلو حرکت می کنید زنجیر را از دست راست به دست چپ بدهید تا هنگام دور شدن از سگ دست راستتان آزاد باشد. سپس با قدم های بلند از سگ دور شوید و آنگاه رو به سگ کنید، زنجیر را بلند کرده و آنرا سفت نمایید. در عین حال فرمان " سر جایت بمان " را تکرار کنید. سفت کردن زنجیر و تکرار فرمان، مانع از این می شود که سگ شما را دنبال کند.

اگر سگ به محض شنیدن فرمان، در سر جایش ماند به این معنی است که فرمان را به خوبی یاد گرفته است. حالا روش را تغییر دهید. یک قدم به چپ و یک قدم به راست بردارید و سرانجام به طور کامل در اطراف آن حرکت نمایید. سعی کنید همیشه به کنار سگ برگردید. فرمان " به ایست " را تکرار کنید تا در موقعیت مناسب باقی بماند. هر زمان احساس کردید که سگ قصد بلند شدن و دنبال کردن شما را دارد به سرعت فرمان " سر جایت بمان " را ادا کنید. و در حالی که کف دستتان به طرف سگ است به او فرمان بمان بدهید.

دومین قدم در تعلیم نشسته ماندن :

وقتی می خواهید سگ ده تا پانزده ثانیه در جایش بماند، در حالی که زنجیرش را بالا گرفته اید در چندین جهت یک قدم از او دور شوید تا ببینید شما را را دنبال می کند یا خیر. در این موقع دومین مرحله ماندن را آغاز کنید. به جای زنجیر از یک طناب نایلونی نازک و محکم که 9 متر طول داشته باشد استفاده نمایید. طناب را به قلاده سگ وصل کنید. بر خلاف زنجیر که در زمان مهار کردن حیوان آن را به سمت عقب می کشیدید در اینجا باید طناب شل باشد. وقتی تمرین با موفقیت تمام شد سگ را تشویق کنید. تمام مراحل را مثل قبل انجام دهید. اکا وقتی از سگ دور می شوید با جای یک قدم دو قدم بر دارید. حرکات سگ را کاملا زیر نظر بگیرید و آماده باشید که اگر سگ قصد حرکت به سمت شما را داشت به او فرمان " بمان " بدهید. در یک دایره به دور سگ بگردید و هنگام گردش دایره را بزرگتر کنید تا اینکه شعاع دایره نصف طول اولیه طناب شود که حدود چهار متر و نیم خواهد بود. اگر شما قادر باشید بدون اینکه سگ از جایش حرکت کند از فاصله چهار متر و نیم به دور او بگردید، سگ به خوبی این فرمان را تعلیم دیده است. به کنار سگ برگردید و در جای مناسبتان در کنار او بایستید. او را تشویق کنید و آزادش کنید. حال به طور خلاصه مطالب گفته شده را مرور می کنیم؛

* همراه سگ شروع به قدم زدن نمایید و سپس حیوان را وادار به نشستن کنید. بعدا زنجیر را بلند کنید و به سگ فرمان " سر جایت بمان " را بدهید و به دور سگ بگردید. اگر سگ قصد حرکت کردن داشت با زدن ضربه بر روی زنجیر مانع از حرکت آن شوید. در حین گردش به دور سگ، فرمان " بمان " را تکرار کنید. وقتی سگ منظور شما را فهمید زنجیر را شل کنید و دایره گردش را بزرگتر نمایید.

*حالا سعی کنید فرمان نشسته بمان را بدون زنجیر تمرین کنید. دوباره به تدریج از سگ فاصله بگیرید؛ به منظور تایید فرمان، یک دستتان را بالا بگیرید به طوری که کف دستتان به طرف سگ باشد. از سگ دور شوید تا اینکه از دایره ی دید خارج شوید. سپس به کنار سگ برگردید؛ او را تشویق و به حرکت ادامه دهید.

محصولات فروشگاه مرتبط با این مقاله
نظرات کاربران
 • 0
  سلام از وب سایت بسیار زیبا و مفیدتون متشکرم
  من یک سگ دارم حدود 2 و نیم سالشه اما خیلی خیلی خیلی کم تحرکه و من از این مو ضوع رنج می برم به نظر شماعلتش چیه؟؟؟؟
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
کاربران با این تگها این مقاله را پیدا کرده اند :
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ سفر با دوچرخه با سگ ها
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle