پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

توله سگ ها را درتمام طول شب بخوابانید
توله سگ ها را درتمام طول شب بخوابانید :

تمرین کردن با توله سگ و اموزش چیز ها ممکن است شاید برای شما بسیار سخت و خسته کننده به نظر بیاید . توله سگ های بسیار بازیگوش ،فعال و دوست داشتنی هستند انها از غریزه خود در زندگی پیروی میکنند و این ممکن است مقداری غیر قابل تحمل باشد و با زندگی شما و قوانین شما یکسان نباشد .رفتارهای غریزه ای توله سگ بالا و پایین پریدن ،جویدن وسایل ،باز ی کردن ،گاز گرفتن و دویدن است که هر کدام برای بدون در دسر بودن نیاز به یک سری اموزش ها دارد که این اموزش ها را شما باید به توله زیبایتان بدهید .

شما میتوانید دستور های ساده موجود را فراگرفته و از انها برای تربیت توله کوچکتان استفاده بکنید . شما باید با بکار گیری را ها ی ساده نکات مثبت توله سگ ها را افزایش دهید . توله سگ های کوچک به طور حتم در شب ها بیدا رخواهند بود و میخواهند با شما بازی بکنند .

شما میتوانید با کمی صبر ،حوصله و بردباری به توله خود یاد بدهید که تمام شب را بخوابد فقط این نیاز مند صبر و بردباری می باشد .
حذف استرس تا جای ممکن:

یکی از دلایل بیدا ر بودن و بازی کردن تو له سگ ها در شب ازاد بودن انها در صبح است که هنگامی که شما نیستید انها صب را در خواب به سر بده و شب ها بیدار میشوند .
مترجم:پارنیا.خ
ادامه دارد ..
ت 2 :

تازه شدن زندگی ،وجود داشتن حیوانات دیگر ، و مردم جدید میتوانند باعث شوند که توله سگ در روز بخوابد و در شب ها بیدار شود همه عوامل بر روی خواب توله سگ در روز و بیدار بودن او در شب تاثیر گذار می باشند .


سعی کنید که فشار های وارده از محیط را به حداقل برسانید این حداقلر به ایجاد محیط محیط راحت با امنیت کمک خواهد کرد که شما باید برای اینکار جدولی از کارهیاتان تهیه کنید .برای سگ یک زمان معین را برای خوردن غذا مشخص سازید و به غیر ان ساعت به هیچ وجه به سگ غذا ندهید .
مکان خواب و بازی توله تان را در خانه کاملا مشخص کنید و در هر روز یک زمان مشخصی با او بازی کنید تا کاملا خسته شود و هنگام خواب بگیرد به راحتی بخوابد .وقت بازی :هنگامی که وقت بازی توله سگ میشود توله را به بیرون ببرید با دقت به او نگاه کنید ، با او بازی کنید برایش اواز بخوانید و برایش نمایش اجرا کنید .


هنگامی که از بیرون باز گردید قطعا توله سگ بسیار بسیار خسته خواهد شد و همزمان با شما وارد رخت خواب خود میشود و تا صبح به راحتی و بدون بیدار شدن میخوابد .

ادامه دارد ...

سمت 3 :هنگامی که شما میبینید توله سگ در طول شب بیدار است باید در صبح با او مقدار بیشتری بازی کنید و روش خود را تغییر بدهید .بعد از چند مدت بدون اینکه شما به توله سگ هشداغر بدهید او هنگام خواب خودش در جایش قرار گرفته و به خواب عمیقی فرو میرود ،فقط این پروسه کمی زمان بر می باشد که شما باید حوصله به خرج بدهید .همچنین همیشه به یاد داشته بتاشید به سگ اجازه خوردن اب و غذا را قبل از رفتن به بستر ندهید چون او برای دستشویی کردن بیدار میشود و شاید دیگر نخوابد . این باعث میشود سگ چند بار در طول شب بیدار شود و بد خواب شود .حفاظت :همیشه در موقع بازی و بردن به بیرون سگ دقت لازم را بفرمایید و بیشتر از همه هنگام اموزش دقت بکنید . همیشه به یاد د داشته باشید توله سگ ها نیاز به اموزشش صحیح دارند پس به انها به طور صحیح اموزش بدهید چون انها هنگامی که خسته هستند لذت بیشتری از خوابیدن خواهند برد .اگر شما در طول روز سگتان را در خانه تنها میگذارید به یاد داشته باشید هنگامی که به خانه میایید باید با او بازی کنید و از او انتظار نداشته باشید شبها بخوابد البته میتوان توله سگ ها یی که تنها هستند را تربیت کرد اما مدت زمان بیشتری برای اینکار نیاز خواهد بود .پایانمترجم :پارنیا.خ
Vet info
______________
نظرات کاربران
 • 12
  مطالب خیلی خوبی بود،از چند هفتگی میشود تربیت توله را شروع کرد؟آیا اگر یک سگ6ماهه یا یک ساله بگیریم بازهم بدرستی میشود تربیتش کرد؟

  پاسخ ها

  • از چهار هفتگی- بله هر سنی میتوان به سگ آموزش داد
 • 7
  بی نظیر بود
 • 17
  سلام ممنون از مطالب مفیدتون من یک مشکلی دارم با سگم 3 ماهشه ماده شیتزو تریر خودم شاغلم عصرها از 6 به بعد باهاش بازی میکنم بعضی از شبها پیاده روی میریم ولی 12 شب میاییم خونه تا 1 یا 2 باید پیشش بشینم تا بخوابه سگم تو پاسیو هست تو محیط خونه نمیتونم بیارمش تا صبح 2 بار بیدار میشه مثلا حدود 3 دوباره باید پیشش باشم بخوابه یواشکی بیام تو باز 6 بیدار میشه نمیدونم استرس از جاش داره از تنهایی میترسه هم خودش شبها راحت و یکسره نمیخوابه هم من با اینکه عصرها باهاش بازی میکنم یا شبها خسته هم که هست باز یکسره نمیخوابه شروع به واق زدنهای بلند یا توگلویی زوزه کشیدن میکنه نمیونم شبها توجه نکنم به صداش چون آپارتمانی هستیم خواهش میکنم کمکم کنید چیکار کنم؟
  ممنون
 • 7
  سلام خسته نباشي برادر يك خوبي در حقم بكن من يك سگ شيتسوترير دارم نمي خوابه همه اينكار هارو كردم همه جا رو تو اينترنت ديدم صبحا مي خوابه بيدارشم ميكنم بازم ميره ميخوابه شبا ديوونه ميشه مامانم چون خيلي دوسش داره نمي تونه بفروشتش ترو خدا قسمتون ميدم اگه كسي ميدونه چي كار كنم جواب بده 😓😭😭😭
 • 0
  وای الان چهار نیم صبحه و هنوز نخوابیده کل خونه رو طی کرده نه روزا میخوابه نه شب نمیدونم چیکار کنم
 • 0
  من یک سگ هاسکس یک سال سه ماه دارم شب باید پیشش بشینم تا بخوابه خستم کرده نمیدونم چکارش کنم الان ساعت ۲ هست میخوابه میرم داخل خونه شروع میکنه به واق واق کردن میام پیشش میخوابه . چکارش کنم
 • 5
  من یک سگ هاسکس یک سال سه ماه دارم شب باید پیشش بشینم تا بخوابه خستم کرده نمیدونم چکارش کنم الان ساعت ۲ هست میخوابه میرم داخل خونه شروع میکنه به واق واق کردن میام پیشش میخوابه . چکارش کنم
 • 0
  سلام وقت خوش. من یه سگ یه ماهه ی شیتزو کراس خریدم و خیلییی باهاش بازی کردم اما امشب از ساعت ۹ تا ساعت ۴ که الانه هر ربع ساعت یه بار بلند میشه و صدای ناله و جیغ میده باید چکارش کنم
 • 1
  اشکال ندارهبه سگ شیتزو داروی خواب آور بدیم از اون هایی که خودمون هم میخوریم
 • 0
  سلام من یک سگ هاسکی 3 ماهه دارم هر شب ساعت 3 صبح 4 صبح و5 صبح بیدارمون میکنه بهش غذا می دیم دوباره 1 ساعت بعد بیدارمون میکنه البته الان بهتر شده 2 بار بیدارمون میکنه من خیلی دلم براش میسوزه
  نمی دونم چی کارش کنم دلمم نمیاد بفروشمش بعضیا می گن که تو یه کارتن بزرگ کنار تخت خودم بخوابونم نظر شما چیه لطفا کمک کنید وگرنه مادر و پدرم سگم رو می فروشن خونه مون هم اپارتمانی بزرگ هست ولی حیاط نمیشه بردش چون طبقه پایینیمون سگ بزرگ داره و ممکنه سگ من پاروا بگیره ازش من خودم واقعا عاشق سگم هستم ولی چون صبح ها بیدارمون میکنه واقعا نمیشه تحمل کرد خواهش میکنم کمک کنید🙏🙏
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
کاربران با این تگها این مقاله را پیدا کرده اند :

گربه

سگ

تربيت

خوابيدن

تربیت

طریقه

آموزش

کنترل

ماهي

ک

حیوانات

روزه

سگها

هنگام

فیلم

باشه

عکس

موقع

2

همه

نگهداری

خانگی

پرورش

اسب

شیتزو

تریر

تعلیم

بازی

توسط

پاگ

ی

فروش

پشت

گوش

آيــا

بار

هاسکی

بزرگ

انواع

نژاد

همستر

راهی

دلایل

باشد

کتاب

علل

تهران

توله

داشبرک

کوچک

حیوانی

خیلی

میتوانند

سگهای

آلپ

خواب

کدام

ساله

تنها

راه

چند

دوبر

وسایل

بچه

جنگ

میشوند

غذا

بهداشتی

دامپزشک

روز

میزان

نیاز

کره

ساعت

کار

وقت

مواد

رفتن

پارس

زمان

دفع

ماهه

روش

خانه

خوابیدن

وحشی

نکات

خرید

ميكند

لوازم

مزاحم

اموزش

نحوه

دستور

محل

ایا

مدت

یادگیری

صدا

روشهای

بدون

خوابی

اصول

صحیح

راههاي

کنم

طرز

جایی

لازم

شبانه

علت

چگونگی

میشود

شکاری

ژرمن

مقابله

کامل

کجا

بیرون

گاز

طول

خسته

نوزاد

آموزشی

زمانی

راحت

بازي

میشه

روزانه

چقدر

ساعتی

صداي

چگونگي

كنيم

هار

کشیدن

روشن

آزاد

دلیل

یاد

دستشویی

اواز

ميشود

مقدار

خودش

تاریک

سروصدا

چطوری

اینکه

نگهبان

کنی

سنی

صدای

داشتنی

همزمان

بیدار

خستگی

نگرفتن

فرمان

تنهایی

ازاد

بازیگوش

برد

اغاز

نشود

یاب

نیمه

بايد

شروع

اطلاعاتی

مان

ماهگی

همش

تاریکی

صبح

خونه

هست

قرصی

چکار

سگمان

فروشی

استراحت

دهیم

میتوان

گیرنده

قراری

یکم

نصفه

بیداری

بيدار

میدهند

بخوابند

شبها

ر

سگم

جوری

دعوا

میخوابد

جنگی

دوبرمن

مند

۴

ميتوان

بگیرد

خواباندن

سگ‌

tabid

Default

راهکاری

شیطون

بخوابانیم

ساعات

بدم

بدیم

موزش

میکنه

بدخوابی

خوابه

شبا

هــــا

خونگی

خوابي

بـا

یکــــــ

بـه

تشک

سر

است

عروسکی

چت

من

نی

رو

:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی