پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • خانه ای بازیافتی برای پرنده ها ◄ خانه ای بازیافتی برای پرنده ها
    فیدر دایره ای پرنده را می توان به نرده بالکن یا شاخه درخت قلاب کرد. "Birdball" توسط Michael Hilgers طراحی شده است. ساخته شده از پلاستیک قابل بازیافت تغذیه پرنده مدرن نوآورانه را می توان به راحتی با آب صابون تمیز کرد.
 • خانه ای برای گربه ها ◄ خانه ای برای گربه ها
    تخت های الهام گرفته شده از طبیعت برای گربه ها طراحی شده اند تا شبیه برگ های سبز زیبا باشند. تخت گربه برگ دست ساز از پشم مرینو توسط Elevele از لیتوانی.
 • لامپ اختاپوس ◄ لامپ اختاپوس
    لامپ مجسمه‌ای الهام‌گرفته از طبیعت با شاخک‌های برنجی که شبیه اختاپوس با مغز لامپ است. Octolamp ساخته گرگوری بسون از رزین مخلوط با پودر برنج
 • قاشق با طرحی قو شگل ◄ قاشق با طرحی قو شگل
    قاشق شناور الهام گرفته شده از طبیعت طراحی شده تا شبیه پرنده قوی قو به نظر برسد و در سوپ شما شناور خواهد شد. ملاقه سوانکی شناور. قاشقی به شکل پرنده که مانند بالرین متعادل است.
 • کلاه ایمنی موتورسیکلت با گوش های گربه ای ◄ کلاه ایمنی موتورسیکلت با گوش های گربه ای
    کلاه ایمنی موتورسیکلت با گوش های گربه ای یکپارچه از سر شما محافظت می کند و در جاده توجه شما را جلب می کند. کلاه ایمنی موتورسیکلت گوش گربه ای طراحی شده توسط شرکت روسی Nitrinos.
 • کلاه ایمنی برای گربه ها ◄ کلاه ایمنی برای گربه ها
    نسخه های کوچکتر چاپ سه بعدی کلاه ایمنی موتورسیکلت طراحی شده برای گربه ها از گربه در طول سفرهای سرگرم کننده با دوچرخه محافظت می کند. سری کلاه ایمنی موتور سیکلت جالب که توسط رمی ویکارینی برای گربه خانگی اش ساخته شده است
 • هودی فاکس ◄ هودی فاکس
    هودی با الهام از حیوانات طراحی شده است تا به سرعت و به راحتی فرد را به یک روباه نارنجی زیبا تبدیل کند. هودی فاکس با گوش‌های ساخته شده از زنجبیل و لباس بافتنی نخی مشکی. لباس کازپلی آسان برای جشن هالووین و مهمانی های لباس!
 • لباسی از پشم سگ ◄ لباسی از پشم سگ
    Doume Jalat-Dehen از موهای سگ جوراب، کلاه و ژاکت گرم می سازد. خلاقیت های بافتنی در مجموعه ای از عکس های اروان فیچو به نمایش گذاشته شده است: صاحبان سگ با افتخار ژاکت های ساخته شده از موهای سگ خود را می پوشند.
 • لباس های سگی ◄ لباس های سگی
    ژاکت یقه اسکی راحت که برای سگ های کوچک طراحی شده است، حیوان خانگی را گرم نگه می دارد و لبخند را بر لبان شما می آورد. پلیور Silver Linings ساخته شده توسط Little Beast از نخ اکریلیک بسیار نرم. سگی با پلیور زیبا با طراحی آسمان آبی و ابرهای سفید به مردم یادآوری می‌کند که حتی در تاریک‌ترین زمان‌ها، همیشه روکش نقره‌ای وجود دارد.
 • قوری اردک ◄ قوری اردک
    قوری خلاقانه طراحی شده شبیه اردک روان زرد از سری بازی‌های ویدیویی Pokemon از Game Freak و Nintendo. قوری Psyduck دست ساز ژاپن توسط Ensky از چینی مرغوب.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29155    |     صفحه 1 از 2916
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

استاندارد امریکن پیت بول تریر (UKC)

ظاهر عمومی سایز این نژاد متوسط است و بدن دارای ساختار استواری می باشد. پوشش بدنی آنها کوتاه و صاف است و ساختار عضلات به خوبی تعریف شده است. این نژاد قدرتمند و از لحاظ بدنی قوی، متناسب و فعال است.


استاندارد امریکن پیت بول تریر (UKC)


طول بدن کمی بیشتر از ارتفاع بوده اما در ماده ها ممکن است بدن کمی کشیده تر باشد. طول پاهای جلو (از نقطۀ آرنج تا زمین) تقریبا برابر با نصف ارتفاع از جودگاه است. اندازۀ سر متوسط، وسیع، جمجمه صاف و گسترده، پوزه برجسته است. گوش ها کوچک تا متوسط می باشند و بالای گوش ممکن است جراحی شود که به گوش حالتی کاملا ایستاده می دهد و یا طبیعی باشد که بالای گوش کمی به داخل خم می شود. دم کوتاه و کمی رو به پایین که از ضخامت آن به سمت نوک دم کاسته می شود.
تمام رنگ ها و الگوهای رنگی پوست شامل این نژاد می شود به جز رنگ مرل (طوسی بالکه های سیاه یا سفید).
این نژاد ترکیبی از قدرت بدنی، ظرافت و چالاکی است و نباید به نظر حجیم و خیلی عضله ای بیاید و یا اندام خیلی درشت با پاهای بلند و لاغر داشته باشد و از همه مهمتر باید توانایی عملکرد به عنوان یک سگه حمله را داشته و از قدرت آرواره های بالایی برای کشیدن برخوردار باشد و بتواند در زمان انجام فعالیت تنفس راحت و طبیعی داشته باشد.
تعادل و هماهنگی بین تمام اعضای بدن از خصوصیات مهم این نژاد است.

خطاهای جدی: هرنوع ویژگیی که مخالف با مطالب یادشده باشد. مانند: پاهای کوتاه، استخوان بندی بزرگ، سر و بدن خیلی درشت که در فعالیت بدنی و توانایی انجام کار حیوان اختلالی ایجاد کند.

رد صلاحیت: پنهان بودن یک یا دو بیضه_ کوتاهی بیش از حد.


استاندارد امریکن پیت بول تریر (UKC)
مشخصات رفتاری
از ویژگی های بارز امریکن پیت بول تریر می توان به قدرت، اعتماد به نفس و شورو شوق برای زندگی اشاره نمود. این نژاد بسیار صاحب دوست و مشتاق برای لطف و محبت است. امریکن پیت بول تریر ها همراهان عالی برای افراد خانواده می باشند و همواره روابط بسیار صمیمانه ای در مقابل کودکان از خود نشان می دهند. از آنجایی که این نژاد هیکلی قدرتمند دارد و این قدرت بدنی تا حدی بیانگر پرخاشگری در آنها نیز می تواند باشد، به همین علت صاحبان این نژاد باید دقت زیادی برروی آموزش آنها داشته باشند و از تولگی آموزشات اجتماعی شدن و اطاعت پذیری را با آنها تمرین کنند.
این نژاد به صورت طبیعی چابک است و یکی از سگسانانی است که به راحتی می تواند از روی حصارها و نرده ها بالارفته و یا از روی آنها بپرند به همین علت صاحبین باید محدوده های نگهداری از این نژاد را بسیار امن ساخته و آنها را تحت کنترل داشته باشند.
امریکن پیت بول تریر هرگز بهترین انتخاب برای یک سگ گارد نیست چراکه آنها رفتاری بسیار دوستانه دارند حتی با افراد غریبه (این در صورتی است که به هیچ عنوان به این سگ آموزشهای گارد داده نشده باشد و منظور طبیعت ذاتی سگ است).
رفتار پرخاشگرانه و خشونت آمیز نسبت به انسان ها در این نژاد بسیار نامتعارف و نامطلوب می باشد. 
این نژاد در حوادث به خوبی می تواند عملکردی مثبت داشته باشد به این علت که از هوش بالایی برخوردار بوده و تمایل زیادی به انجام فرمان دارد.

رد صلاحیت: خشونت رفتاری و یا بیش از حد ترسو بودن.

استاندارد امریکن پیت بول تریر (UKC)
مشخصات سر:
سر امریکن پیت بول تریر منحصر به فرد بوده و یک عضو کلیدی در بین تیپ های این نژاد محسوب می شود. سر، بزرگ و گسترده است و تدائی عظمت و قدرت آن می باشد. اما کاملا با اندازۀ بدن سگ در تناسب است. از نمای روبرو، سر عریض است و 2/3 عرض شانه میباشد. اگر بخواهیم برای سر نموداری رسم کنیم مانند مثلث یا گوه ای برعکسی می ماند که راس آن بریده شده است (فاصلۀ بین گوش ها عریض و نزدیک شیب پوزه باریک می شود) و گونه ها خارج از دو ضلع گوه قرار می گیرند. در نمای پهلو، جمجمه و پوزه به موازات یکدیگر قرار دارند و با یک فرورفتگی که به آن استاپ گفته می شود، جمجمه و پوزه به خوبی از هم تفکیک می شوند. 


استاندارد امریکن پیت بول تریر (UKC)

قوس بالای مدار چشم ها (ابرو) کاملا تعریف شده است، اما زیاد برجسته نمی باشد. گونه ها از چشم برجسته تر بوده و به خوبی مشخص است اما این برجستگی زیاد نیست. به طور کلی سر از ترکیب بسیار خوبی برخوردار بوده و بیانگر قدرت، ظرافت و شخصیت این نژاد می باشد.
خطای جدی: سر بیش از حد بزرگ و سنگین باشد.


استاندارد امریکن پیت بول تریر (UKC)
استاندارد امریکن پیت بول تریر (UKC)
استاندارد امریکن پیت بول تریر (UKC)
مشخصات جمجمه:
بزرگ، پهن و کمی گرد و بین گوش ها برجسته و گسترده است. از نمای بالا جمجمه به تدریج به سمت پیشانی کمی کشیدگی دارد و یک شیار با عمقی متوسط بین گوش ها وجود دارد که عمق آن تا برجستگی پشت سر، کاهش می یابد و عضلات پیشانی برجسته اما بدون چین و چروک می باشد. هنگامی که سگ در حالت تمرکز و دقت قرار دارد چین و چروک هایی در پیشانی تشکیل می شود که منحصرا مخصوص امریکن پیت بول تریر می باشد.


استاندارد امریکن پیت بول تریر (UKC)

استاندارد امریکن پیت بول تریر (UKC)
استاندارد امریکن پیت بول تریر (UKC)

مشخصات استاپ (stop) :
جمجمه و پوزه که در دو خط موازی با یکدیگر قرار دارند با یک توقف نسبتا عمیق بنام استاپ به هم متصل می شوند. شیب استاپ نباید مانند بول تریر کم و یا مانند امریکن بولداگ خیلی عمود باشد. بنابراین زاویه و عمق استاپ باید در نظر گرفته شود. استاپ در امریکن پیت بول تریر باید متوسط و متعادل باشدمانند دیگر اعضای بدن این نژاد که ساختاری بدون اغراق دارد که این شامل اندازه و شکر سر نیز می شود.


استاندارد امریکن پیت بول تریر (UKC)
مشخصات پوزه:
پوزه این نژاد پهن و برجسته است (گسترده و عمیق بودن پوزه بسیار مهم است،چون گستردگی و برجستگی اغراق نمی باشد) که در حرکت به سمت بینی کمی باریک می شود و با کمی فاصله در زیر چشم متوقف می گردد. خط پوزه که به تاپ لاین (topline) معروف است باید مستقیم و صاف باشد و هیچ حالت حلالی نباید در طول پوزه نمایان باشد. طول پوزه کوتاه تر از طول جمجمه است و 2/3 سر را تشکیل می دهد. سطح پوزه کاملا صاف است و فک پایین به خوبی توسعه یافته و برجسته می باشد. لب ها مرتب و بدون افتادگی (لوچه) هستند. 

خطا= تیز بودن پوزه، آویختگی لب بالا، ضعیف بودن و کوچک بودن فک پایین.
خطاهای موجب حذف= پوزۀ کوتاه، حفره های بینی کوچک و بسته که در تنفس سگ اختلال ایجاد کند.
______________________
ترجمه و تحقیق: سارا رنجبر


PersianPet Forum - www.mypet.ir http://persianpet.org/forum/thread147954.html#ixzz3CT6o7yRd 
Under Creative Commons License: Attribution 
Follow us: @persianpet on Twitter | mypersianpet on Facebook
محصولات فروشگاه مرتبط با این مقاله
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
کاربران با این تگها این مقاله را پیدا کرده اند :

بهترین

وبا

امریکایی

توله

غذای

تقویت

سگهای

بيت

فروش

نمای

گوش

گارد

هــــا

بچه

هیکلی

بریده

انواع

تغذیه

عکسهای

وقت

خرید

شماره

الگو

بريدن

مینیاتور

بدن

نژاد

استانداردهای

دین

امریکن

غذاي

گریت

طول

زرد

بیت

بزرگترین

تیپ

بند

تحریر

نحوه

استاندارد

سگه

خوب

عمل

پیت

مشخصات

سرابی

چرمی

درجهان

سایز

حمله

قلاده

رنگ

بول

مدل

قیمت

شرایط

بـه

تریر

عكس

خواص

است

FCI

سگ

بـا

نزدیک

جمجمه

سیاه

گرد

خر

ویژگی

پوزه

جراحی

نگهداری

طبیعی

نژادی

آموزش

بندی

بینی

عظمت

عکس

بدون

کمری

مدلهای

:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ خانه ای بازیافتی برای پرنده ها
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook