پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

آموزش سگ امداد و نجات

آموزش سگ امداد و نجات
سگهای امداد سگهایی هستند که به منظور امداد رسانی به افراد آسیب دیده همراه امدادگران به فعالیت مشغول می شوند. این گروه از سگها کارایی بسیاری دارند و به همین علت در تمام دنیا از ارزش خاصی برخوردار می باشند و گران قیمت ترین سگهای جهان محسوب می شوند.

یافتن افراد آسیب دیده در زیر آوار و یا بهمن، مشخص کردن مکان دقیق افراد زنده در حوادث، مشخص کردن مکان قرار گیری اجساد، رساندن آب و غذا به فرد آسیب دیده در مکانهای دور از دسترس مانند کوها و دره ها و در بهمن، بیرون کشیدن افراد از آب، همراهی نابینایان و افراد معلول از کارهای است که سگهای امداد و نجات برای انجام آنها تربیت می شوند.
آموزش این گروه از سگها یکی از دشوارترین آموزشهای سگ می باشد و مربی باید در این زمینه متعد و دارای تجربه، صبر و حوصله بالا باشد. دورۀ آموزشی یک سال زمان میبرد و به طور متوسط شامل 2 تا 4 جلسه در هفته می باشد.
آیا نژاد خاصی برای سگ امداد وجود دارد؟
نه لزوما نژاد خاصی وجود ندارد، اما برخی از نژادها که در گروه سگهای کاری (working dogs) قرار دارند مانند: سنت برنارد، هاسکی، کوکر اسپانیل، ماستیف، دوبرمن، روتوایلر، آکیتا که در مقایسه با دیگر نژادها کارایی بیشتری در این آموزش از خود نشان می دهند، و علت آن بالا بودن سطح قدرت و استقامت بدنی می باشد. اما می توان از سگهایی که در گروه سگهای ورزشی (sporting group) مانند: پوینتر، گلدن روتریور، لابرادو و سگهای گله (herding group) مانند: کولی، ژرمن شپرد، مالینویس نیز در این زمینه استفاده کرد. میزان آموزش در این سگها طولانی تر است و باید آموزش از دوران قبل از بلوغ صورت گیرد.
اما اینکه بگیم تمام نژادهایی که در این گروه ها وجود دارند حتما برای آموزش امداد کارایی دارند کاملا صحیح نیست زیرا در بعضی موارد عدم آموزش ثابت شده است. اما نژادهایی مانند گلدن روتریور و ژرمن شپرد از توانایی بالایی در آموزش امداد برخوردار می باشند و بسیار مناسب هستند.
برای انتخاب یک سگ مناسب برای آموزش امداد علاوه بر نژاد، خصوصیات اخلاقی و جسمی نیز بسیار مهم می باشد.
سگ نجات و امداد باید داری چه خصوصیاتی باشد؟
داشتن رفتاری اجتماعی با افراد، برخورداری از شامۀ قوی، میزان توجۀ سگ به محیط اطراف، کنترل شیطنت و بازیگوشی مهار شدنی. همچنین پوشش بدن و جثۀ سگ در انتخاب یک نژاد برای آموزش امداد دارای اهمیت می باشد.
سگی که پوشش بدنش از موهای بلند و پشمی باشد نیاز به رسیدگی زیاد دارد و در خاک و خاشاک دچار آلودگی و بهم چسبیدگی می شود. همچنین موهای پشمی سبب می شوند در آب و باران، رطوبت زیادی در بدن حیوان باقی بماند و در شرایط آب و هوایی سرد باعث بیماری حیوان شود.
جثۀ سگ نیز باید در نظر گرفته شود. سگهایی که جثه کوچک دارند به زیر آوارها می روند و در آنجا گرفتار می شوند و از قدرت بدنی پاینی برخوردار هستند و توان فعالیت در شرایط دشوار را ندارند. سگهایی که جثه های بسیار بزرگی دارند علاوه بر نیاز به غذای بسیار، در زمان عبور از روی ویرانه ها و همچنین در زمان حمل و نقل باعث دشواری کار امدادگران می شوند.
یکی از مهمترین قسمت آموزش سگ برای امداد، انتخاب تولۀ و یا سگ بالغ مناسب است و تکیه برروی صفات اولیۀ سگ بسیار مهم می باشد.
بنظر من انتخاب توله برای این منظور بهتر از سگ بالغ می باشد زیرا سگ بالغ یکسری آموزش از محیط و اطرافیان کسب کرده که ممکن است مانعی برای پیشرفت حیوان در آموزش باشد مانند: بی اطمینانی به انسان و یا حیوانات بر اثر تنبیه نادرست و یا مورد حمله قرار گرفتن، بازیگوشی زیاد و وابستگی بیش از حد به صاحب قبلی و ...
بهترین زمان برای شروع آموزش های امداد در 8 هفتگی تا 10 ماهگی می باشد. در این زمان توله تمام آموزشهای مقدماتی را فراگرفته و شخصیتش مطابق میل و نظر مربی شکل می گیرد.
شرایط یک تولۀ مناسب برای آموزش امداد چیست؟
1. سلامت کامل جسمی.
2. داشتن ارتباطی مناسب با صاحب (مربی) یعنی شدیدن وابسته نباشد و به اندازۀ کافی مستقل عمل کند.
3. داشتن واکنشی بی طرفانه نسبت به افراد غریبه.
4. واکنشی دوستانه نسبت به تمام افراد.
5. داشتن رفتاری مسالمت آمیز با حیوانات.
6. داشتن کنترل رفتار در مقابل غذا ( نگرفتن غذا از دیگران، تحمل گرسنگی، دزدی نکردن غذا، نخوردن غذا از روی زمین).
7. کنترل احساسات در زمان هیجان.
8. نحراسیدن از بلندی و ارتفاع.
9. کنترل رفتار در مواجه با خطراطی چون آتش، انفجار، زلزله، طوفان و...
10. تمایل همیشگی به انجام فرامین و یادگیری آموزشهای جدید.
سگی که این 10 شراط را داشته باشد همیشه پتانسیل کامل برای آموزشهای تخصصی سگهای نجات و امداد را خواهد داشت.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)