پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

هشدار یک اخترشناس درباره عواقب ارتباط انسان با بیگانگان فضایی!


اخترشناس رصدخانه سلطنتی با تاکید به این نکته که شاید رفتار بیگانگان فضایی با انسان چندان دوستانه نباشد هشدار داد دولتها و سازمان ملل برای کنترل عواقب ارتباط اتفاقی انسان با این موجودات "فعلا خیالی" باید تمهیدات جدی اتخاذ کنند.به گزارش خبرگزاری مهر، اخترشناسی انگلیسی اعلام کرده است دولتها و سازمان ملل متحد باید با دانشمندانی که در جستجوی حیات بیگانگان فضایی هستند همکاری کنند تا مبادا تماس غیر عمدی انسان با این موجودات دشمنی بیگانگان را علیه بشر برانگیزد.
این هشدار در پی گفتگوهایی که بر تسریع جستجو برای یافتن بیگانگان فضایی یا حیات در خارج از سیاره زمین انجام گرفته، اعلام شده است. "مارک کوکلا" اخترشناس رصدخانه سلطنتی گرینویچ می گوید نتایج برقراری ارتباط با نسلی فرازمینی که هنوز مدرکی از وجود آنها به دست نیامده است لزوما نمی تواند نتیجه ای باشد که انسان به آن امیدوار است و به همین دلیل برای بررسی نتایج احتمالی خوب یا بد باید دولتهای مختلف و سازمان ملل در انجام این مطالعات مشارکت داشته باشند.
طی هفته جاری کنفرانسی دو روزه در انجمن سلطنتی لندن با عنوان "ردیابی حیات ماورا زمینی و پی آمدهای آن برای دانش و جامعه" برگزار می شود که به بررسی این موضوع و نتایج آن خواهد پرداخت. در عین حال در ماه آوریل کنفرانسی نیز در تگزاس برگزار خواهد شد که در آن روشهای ردیابی بیگانگان فضایی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
"سیمون کانوی" از دانشگاه کمبریج یکی از اساتیدی است که در کنفرانس انجمن سلطنتی به پیش بینی شکل احتمالی حیات ماورا زمینی و آماده سازی برای مواجهه با بدترین شکل این نوع از حیات خواهد پرداخت. به گفته وی شکل گیری حیات در جایی از جهان هستی امری اجتناب ناپذیر است.
بر اساس گزارش تلگراف، برخی از دانشمندان در جستجوی پاسخ این سئوال هستند که چرا هیچ پاسخی به امواج رادیویی و تلویزیونی که طی قرن اخیر به فضا ارسال شده داده نشده است. به گفته آنها این می تواند نشانه ای از عدم وجود حیات ماورا زمینی در جهان هستی باشد
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos