پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روز چهارشنبه - ۲۰ آذر ۱۳۹۲

فال روز چهارشنبه - ۲۰ آذر ۱۳۹۲
فـال روزانـه - Daily Omen فال روزانه 20 / 9 / 1392
ال روزانه متولدین فروردین

امروز بهتر است خیلی خودنمایی نکنید و در حاشیه باشید. هر نوع توجهی امروز مشکوک است. خیلی به تشویق و تحسین های فردی که زیاد از شما سوال می پرسد و همه کارهای شما برایش جالب است، اعتنا و اعتماد نکنید. در ضمن، برای آغاز پروژه های جدید نیز زمان مناسبی نیست. امروز را ترجیحا فقط به علاقه مندی های خود اختصاص دهید و کار مهمی نکنید. امروز عشق و مسایل عاطفی به روش خود پیش خواهند رفت. گاهی بسیار تند و هیجانی و گاهی کاملا دوست داشتنی و آرام. باید بدانید نمی توانید هیچ رابطه ای را یک طرفه حفظ کنید. هر چقدر تماس بگیرید یا پیامک و ایمیل ارسال کنید، تا او نخواهد پاسخ شما را نخواهد داد. برای آرامش خود بهتر است مدیتیشن تمرین کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

شاید امروز برنامه های زیادی برای آینده خود داشته باشید. همه ایده ها بسیار سریع و بی وقفه به ذهن ما خطور می کنند. اما باید بدانید کدامیک واقعا کاربردی و قابل اجرا است. ذهن خلاق و زیبایی شناسی که امروز دارید برای خلق آثار زیبا و برنامه ریزی برای آینده بسیار مناسب هستند. امروز خود را مجبور می کنید تا احساسی که به فرد خاصی پیدا کرده اید را بروز دهید. تنها مشکلی که در این میان وجود دارد این است که برای گرفتن قول و تعهد از او بسیار عجله می کنید و این می تواند به ضرر شما تمام شود. بهتر است مسایل را کمی آسان تر بگیرید.

فال روزانه متولدین خرداد

مشکل در خواب یا دیدن کابوس باعث می شود تا در طول روز احساس خستگی و کسالت داشته باشید و ذهنتان نیز درست کار نکند. امروز فرصت های خوبی برای شما به وجود می آیند و باید از مزایای آن استفاده کنید. اگر این طور شود، ایده های جدید و جالب به ذهنتان خطور خواهد کرد. میزان انرژی شما متغیر است و مدام بالا و پایین می شود. برای اینکه بهترین استفاده را از آن داشته باشید باید تمرکز خود را حفظ کنید. اگر در نظر دارید در رابطه عاطفی خود تغییراتی ایجاد کنید، امروز بهترین فرصت است. نیروهای ماورایی امروز شما را در جهت بهبود رابطه پیش می برند. البته لطفا متکلم وحده نباشید و اگر سوالی می پرسید، منتظر پاسخ آن نیز بمانید.

فال روزانه متولدین تیر

تغییر حالت روحی و کمی هیجان و خشم باعث می شود تا با شریک خود رفتار نامناسبی داشته باشید. شاید حرف های ناراحت کننده بزنید که واقعا قصد و نیتی از بیان آنها ندارید. رفتار و کردار شما امروز خیلی مصنوعی و ساختگی است. کمی از شخصیت خود فاصله بگیرید تا تحملتان برای اطرافیان چندان دشوار نباشد. اگر این طور بمانید همه انرژی های مثبت را از اطراف خود پراکنده خواهید کرد. برای رابطه عاشقانه تان نیز این رفتارها خوب نیستند. اگر این رفتار سرد را کنار بگذارید در کنار نامزدتان، از همه چیز لذت خواهید برد.

فال روزانه متولدین مرداد

الهامات هیجان انگیزی همچون جرقه در ذهن شما شعله ور می شوند و ایده های جالبی در ذهنتان می پرورانند. خیال‌پردازی، تصویرسازی و خلاقیت شما امروز در اوج خود هستند. با استفاده از آنها، توجهات زیادی را به خود جلب کنید. شاید کمی استرس داشته باشید بنابراین مهم است که آرامش خود را حفظ کنید تا در پیشبرد کارهای خود موفق شوید. امروز با همه وجود احساس عشق و مهرورزی دارید. نیروهای آسمانی نیز شهامت بیان آن را به شما می دهند. اگر به فرد خاصی علاقه دارید، امروز متوجه می شوید که دیگر نمی توانید آن را در دل نگهدارید و داستان عشق شما شکل می گیرد.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز در انجام یک پروژه خلاقانه و ابداعی شرکت خواهید کرد و از ذهن مبتکر خود برای پیشبرد بهتر شرایط استفاده خواهید کرد. امروز بهترین زمان برای انجام پروژه های عمومی و نمایش استعدادهای خود است. حس خلاقیت زیادی دارید و به همین دلیل باید از همه آن استفاده کنید. خودتان هم از کارهای مهمی که انجام می دهید هیجان زده خواهید شد. رویدادهای امروز باعث می شوند تا عشقتان رفتار پرخاشگر و ناراحت کننده ای با شما داشته باشد و این رفتار برای شما که همیشه طالب آرامش در زندگی هستید، چندان خوشایند نیست. او تلاش می کند با ترفندهای خاص خود شما را وارد بازی کند، اما گول نخورید و شخصیت واقعی خود را حفظ کنید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز شاید در خانه خود فعالیت ها یا جلسات گروهی برگزار کنید. در میان افراد جالب توجه و عزیزی نیز شرکت خواهند داشت. برخی از آنها ایده های بسیار جالبی نیز ارایه می دهند که برای پیشبرد شغل یا مسایل مالی شما بسیار کارآمد و موثر هستند. اگر در حال حاضر با مشکلات مالی موجه هستید، از آنها مشاوره و کمک بگیرید. شما از همه مسایل زندگی عاطفی یا زندگی مشترک با نامزد خود بسیار راضی هستید اما برخی از احساسات برایتان ناراحت کننده هستند. باید بدانید امروز ممکن است با برخی از آنها روبه رو شوید، بنابراین بهتر است خود را آماده کنید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز تماس تلفنی پرهیجانی از طرف یک دوست خواهید داشت که مثلا به شدت در حال گریه و طلب کمک از شما است. شما هم این آمادگی را دارید تا او را آرام کنید و کمک های لازم رابه او بدهید. اما بهتر است کمی واقع‌گراتر باشید زیرا این فرد در حال اغراق در مورد رابطه خود است و واقعیت را با تحریف بسیار بیان می کند. این شرایط بسیار گیج کننده است زیرا نمی توانید ترس را از واقعیت تشخیص دهید. امروز بالاخره می توانید نظر فردی که دوستش را دارید به خود جلب کنید. البته توجه داشته باشید اگر بخواهید همه چیز باب میل شما باشد، ممکن است رابطه شما را در آینده خراب کند. در رابطه عاشقانه، رضایت دوطرف بسیار اهمیت دارد.

فال روزانه متولدین آذر

استفاده از کامپیوتر یا دیگر وسایل الکترونیک باعث می شود تا استعدادهای درونی خود در این زمینه را کشف کنید. به همین دلیل، علاقه مند می شوید تا مهارت خود را در این حوزه افزایش دهید. این تصمیم درستی است زیرا موجب افزیش درآمد شما نیز خواهد شد. در این مسیر از دوستان خود نیز می توانید کمک بگیرید. در انتهای روز تمرکز بیشتری روی کارهای خود خواهید داشت. امروز عشق رابا همه وجود احساس و درک می کنید و همین باعث می شود تا اطرافیان را مجذوب خود کنید. رابطه عاشقانه شما امروز بسیار عالی پیش می رود. البته از این مساله سواستفاده نکنید و با احساسات دیگر بازی نکنید.

فال روزانه متولدین دی

ذهنتان امروز مثل ساعت کار می کند. طوری که احساس می کنید در هر دقیقه چندین کیلومتر حرکت می کند. ایده ها، علاقه مندی ها، اهداف و پروژه های متفاوت همه ذهن شما رابه خود مشغول کرده اند. بهتر است هر فکری به ذهنتان می رسد را یادداشت کنید تا در روزهای آینده نیز آنها را فراموش نکنید. اگر با این ذهن پرمشغله نمی توانید راحت بخوابید، پیش از خواب بیرون بروید و قدم بزنید. امروز همه مشکلاتی که با شریک زندگی خود پیدا کرده اید برطرف خواهد شد. اگر اخیر سر موضوع خاصی با هم بحث و دعوا داشته اید، امروز راهکار لازم برای برطرف کردن آن را خواهید یافت. البته هر دو طرف هم باید با هم صادق باشید یا یک معجزه واقعی رخ دهد.

فال روزانه متولدین بهمن

سحر و جادو، کیمیاگری و طالع بینی همه فکر شما را به خود مشغول خواهند کرد. حتی ممکن است برای این منظور در جلسات و سخنرانی های جاری شرکت کنید. یا حتی ممکن است در کلاس آموزشی این فعالیت ها ثبت نام کنید. شما ذهن خلاق و یادگیری بسیار بالا دارید به همین دلیل خیلی زود همه چز را فرا می گیرید. مطالعه کتاب و مقالات در این حوزه ها به شما کمک می کند تا دانش بیشتری در این زمینه کسب کنید. در مورد مسایل عاطفی دوست دارید تغییرات زیادی ایجاد کنید. این تغییرات شاید به قیمت تمام کردن یک رابطه و آغاز رابطه جدید تمام شود.

فال روزانه متولدین اسفند

دوستانی که در زمینه هنر و دانش فعالیت دارند شاید از شما بخواهند تا با آنها همراه شوید و ایده های خوبی برای بهبود کارهایشان به آنها بدهید. شما بسیار خلاق به نظر می رسید به همین دلیل می توانید کمک بسیاری به آنها کنید. فعالیت های گروهی همیشه روح اجتماع طلب شما را ارضا میکند و امروز نیز از این رویداد بسیار خوشحال خواهید شد. البته خیلی به خود سخت نگیرید و انرژی خود را تحلیل نبرید. اگر عاشق کسی هستید و تا امروز آن را مخفی کرده بودید، امروز فرصت و شهامت بیان آن را پیدا خواهید کرد. از این فرصت برای صحبت با او استفاده کنید و احساسات صادقانه خود را به او بگویید. این کار منجر به ایجاد دوستی میان شما دونفر می شود. 
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


اخبار زیست محیطی

 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
 • آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ ◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
    تاحالا به این موضوع فکر کردین که آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ از نظر علمی ثابت نشده که سگ ها می تونن خواب ببینن یا نه، اما سخته تصور کنیم که نمی بینن! همه مون دیدیم که سگ هامون یه سری حالت ها تو خواب دارن که شبیه حالت های بیداری‌شونه. تکون دادن دست و پاهاشون، ناله کردن، خرخر کردن، دم تکون دادن، جویدن و تکون دادن دماغ‌شون باعث میشه به این فکر کنیم که دارن چه خوابی می بی
 • خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه! ◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
    خیلی از ما سگ ها و گربه ها رو به خاطر زیباییشون دوست داریم. شاید براتون جالب باشه که خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه رو بشناسیم و بدونیم بهترین نژاد ها توی جهان کدوماست؟ حالا در این مقاله می خوایم همین موضوع رو بفهمیم. با پتچی همراه باشید.
 • محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی ◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
    سگ و گربه ها حیواناتی هستن که خیلی از مردم به دلایل مختلف مثل تنها نموندن، حیوان دوستی، امنیت بیشتر و… دوست دارن از اون ها در خونه خودشون نگهداری کنن. امروزه در شهرهای بزرگ تعداد کسانی که در آپارتمان زندگی می‌کنن به‌مراتب بیشتر از تعداد کسانی هست که خانه حیاط‌دار و ویلایی دارن و به همین دلیل حیوانات‌ خانگی باید بتونن خودشون رو با آپارتمان‌نشینی مطابقت بدن.
 • وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها ◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
    اضافه شدن یک دوست جدید پشمالو، یک رویداد هیجان انگیز در زندگیه. ورود حیوان خانگی جدید، با مسئولیتی بزرگ روی دوش شما و مقدار زیادی وسایل همراه می شه. آماده سازی، کلیدی برای موفقیت است – تهیه برخی از وسایل و مواردی که می دانید احتیاج میشه نگهداری از کوچولوتون رو بسیار راحت تر میکنه! نگهداری از این حیوانات دوست داشتنی نیازمند فراهم آوردن وسایلی است که راحتی را هم برای شما و هم برای این حیوانات آسان تر میکنه در ادامه وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها را به شما همراهان همیشگی معرفی می کنیم.
 • چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟ ◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
    برای آوردن بچه گربه به خونتون، باید خونتون رو برای حضور اون آماده کنین. گربه هایی که همه وسایل مورد نیازشون رو داشته باشن، شادترن و زندگی براشون زیبا تره، پس قبل از اینکه بچه گربه به خونتون بیاد، چک لیست نیازهای گربه رو بررسی کنید و آماده باشین.این وسایل باعث می شود تا برای نگهداری گربه خود راحت تر باشید.در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد که چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟ همراه ما باشید.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28898    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12
mofos