پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

نکات کلی غذایی برای نوجوانان

نوشیدن روزانه حداقل یک لیوان شیر سویای غنی شده با ویتامین B12 و ویتامین D و کلسیم حتما توصیه میشود. اگر این مقدار به دو لیوان برسد نیز حتما نتایج خوبی در بر دارد. اگر به اندازه ی کافی منابع کلسیم، مانند سبزیجات سبز رنگ، پرتقال، بادام و لوبیا و منابع ویتامین D، بخصوص نور خورشید و قارچهای ارگانیک را در اختیار دارید، نیازی به وجود شیر سویای غنی شده وجود ندارد. 

برای دریافت مقدار کافی امگا 3 در رژیم غذایی، خوردن روزانه یک قاشق روغن کانولا و یا روغن بذر کتان راه بسیار خوبی است، و گردو نیز منبع بسیار خوبی برای تامین امگا 3 در بدن میباشد.

مصرف روزانه ی سبزیجات سبز و زرد برای دریافت مقدار کافی کلسیم، آهن و ویتامین A و خوردن مقدار متعادلی از حبوبات به طور روزانه برای تامین پروتئین، روی و فولات توصیه میشود.

برای نوجوانان گیاهخوار، بخصوص دختران، مصرف ویتامین C حداقل در دو وعده ی روزانه و به همراه منابع آهن (به ویژه حبوبات) اهمیت زیادی دارد. چرا که ویتامین C مقدار جذب آهن را افزایش میدهد. خوراکی های مانند پرتقال، گریپ فروت، توت فرنگی، فلفل زرد و قرمز و گوجه فرنگی دارای مقادیر زیادی از این ویتامین هستند.

همیشه مهم ترین و اساسی ترین مواد در رژیم غذایی نوجوانان، سبزیجات و میوه جات هستند. هر نوجوان باید روزانه 3 تا 4 وعده از انواع سبزیجات و میوه جات متنوع استفاده کند.


مترجم: ToOoTi

منبع: VeganHealth.org
آخرین ویرایش ToOoTi; 3rd July 2013 در 12:34 PM.
تغذیه برای گیاهخواران نوجوان


نیازهای غذایی نوجوانان گیاهخوار تفاوتی با دیگر نوجوانان هم سن و سال خود ندارد. سنین 13 تا 19 سالگی زمانی ویژه برای رشد و تغییرات جسمی میباشند. گیاهخواران نوجوان به طور کلی تقریبا باید پیرو همان توصیه هایی باشند که مخصوص گیاهخواران بزرگسال است؛ یعنی میزان تنوع رژیم غذایی آنها بالا باشد و از انواع میوه ها، سبزیجات، غلات کامل و محصولات آن، آجیل، دانه ها و حبوبات به مقدار کافی و مورد نیاز بهره ببرند. رژیم غذایی نوجوانان گیاهخوار بیش از هر چیز باید سرشار از آهن، ویتامین b12، کلسیم و پروتئین باشد و باید اندکی توجه بیشتری به میزان دریافت این مواد داشت.

مقدار توصیه شده ی پروتئین در نوجوانان 11 تا 13 ساله، 0.43 گرم برای هر پوند از وزن فرد است و این مقدار برای نوجوانان 14 تا 18 ساله اندکی کمتر و 0.4 گرم میباشد. کسانی که ورزشهای سریع و سنگین انجام میدهند ممکن است به اندک پروتئین بیشتری نیاز داشته باشند. 
برای مثال یک نوجوان 16 ساله با وزن 120 پوند نیازمند حدودا 48 گرم پروتئین در طول یک روز میباشد. در غذاهای گیاهی، 1 فنجان لوبیا در حدود 15 گرم پروتئین، یک فنجان شیر سویا 7 گرم، یک فنجان توفو 11 گرم، یک قاشق غذاخوری کره بادام زمینی 4 گرم و یک برش نان یا 1 فنجان از غلات دارای 3 گرم پروتئین هستند.

اکثر میوه ها و مواد چربی دار دارای پروتئین نسبتا اندکی میباشند. گیاهخوارانی که فقط از میوه ها و مواد نشاسته دار استفاده میکنند، مطمئنا دچار کمبود پروتئین خواهند شد. گیاهخواران نوجوانی که رژیم غذایی متنوع و متشکل از انواع سبزیجات و غلات و حبوبات و میوه ها و مغزها داشته باشند در دریافت پروتئین مشکلی نداشته و با تامین میزان کافی انرژی (کالری) از طریق همین مواد میتوانند به خوبی رشد کنند. هیچ نیازی به مکمل های پروتئینی برای یک گیاهخوار نوجوان وجود ندارد. بر خلاف تصور برخی، یک رژیم غذایی با پروتئین بسیار فراوان هیچ نفعی برای سلامت ندارد و تاثیری در ساختمان عضلات بر جای نمیگذارد.

در دوران نوجوانی و بلوغ، کلسیم برای ساختن استخوانهای بدن استفاده میشود. تراکم و مقاوم بودن استخوان در طول زندگی به تغذیه ی مناسب در سنین نوجوانی و جوانی بستگی دارد. بنابر این یک نوجوان گیاهخوار نیاز به منابع غنی ای از کلسیم دارد. انواع سبزیجات برگ سبز مانند کلم پیچ، کنجد، آب پرتقال و شیر سویای غنی شده، خربزه، کاهو، بادام و... دارای کلسیم فراوانی هستند. 

با داشتن یک رژیم گیاهی متنوع، نیازهای نوجوان به آهن نیز به راحتی بر طرف میشود و به علاوه ی آن از تجمع چربی و کلسترول موجود در گوشت در بدن جلوگیری میشود. برای افزایش مقدار جذب آهن موجود در غذاها، استفاده ار منابع ویتامین c به شدت توصیه میشوند. بهترین این منابع عبارتند از گوجه و مرکبات، کلم بروکلی و پرتقال. منابع غذایی سرشار از آهن نیز عبارتند از کلم بروکلی، هندوانه، اسفناج، نخود و لوبیا و انواع حبوبات و سبزیجات که با مصرف آنها هیچ مشکلی در دریافت آهن بوجود نمی آید. کما اینکه مصرف بیش از حد آهن مضرات خود را دارد و با کاهش مصرف گوشت خطر این مشکل نیز کاهش میابد.

یک گیاهخوار باید در طول روز 2 تا 3 وعده غذای اصلی داشته باشد. توصیه میشود که قبل از وعده های اصلی از میوه جات مختلف استفاده شود و همراه هر وعده انواع سبزیجات و سالاد مورد استفاده قرار بگیرند. در میان وعده های بعد از ظهر نیز مصرف آجیلها و مغزها توصیه میشود. بهتر است میوه ها و سبزیجات همیشه به صورت خام خورده شوند. مصرف آبمیوه ها و آب سبزیجات نیز در میان وعده ها بسیار حائر اهمیت است.
اگر کسی دارای وزن بسیار کمی میباشد، استفاده ار حبوبات و غذاهای پرکالری مانند غلات برای افزایش وزن بسیار مناسب است. در صورتی که نوجوانی اضافه وزن داشته باشد نیز باید مصرف سبزیها و میوه ها را افزایش دهد و از مصرف غذاهای چرب و پرکالری پرهیز نماید.


منبع: 
Vegetarian Resource Group

مترجم: 
ToOoTi

PersianPet Forum - www.mypet.ir http://persianpet.org/forum/thread127036.html#ixzz2ZJIhiZO6 
Under Creative Commons License: Attribution 
Follow us: @persianpet on Twitter | mypersianpet on Facebook
 
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)