پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

تعقيب و گريز پليسی برای نجات زن جوان از چنگ مرد متجاوز

شرق : ماموران كلانتري مصطفي خميني روز 27 فروردين حين گشت‌زني در اتوبان تهران- قم متوجه درخواست‌هاي كمك زني شدند كه در صندلي عقب يك پرايد سفيدرنگ نشسته بود. راننده اين خودرو با سرعت بسيار زيادي در حال حركت در اتوبان بود. ماموران گشت كلانتري با مشاهده اين صحنه به راننده دستور ايست دادند اما او با افزايش سرعت خودرو تلاش كرد متواري شود. در زمان تعقيب و گريز، ماموران شاهد آن بودند كه سرنشين زن چندين بار قصد داشت با وجود سرعت بالاي پرايد، خود را به بيرون پرتاب كند به همين دليل ماموران با اعلام هشدار از طريق بلندگو، وي را از انجام اين كار منصرف كردند.
در ادامه تعقيب و گريز و بي‌توجهي راننده پرايد به دستور ايست پليس، ماموران تيراندازي هوايي كردند ولي اين كار هم فايده‌اي نداشت و راننده در نزديكي عوارضي تهران ـ قم، مسير خود را به سمت يكي از جاده‌هاي فرعي و خاكي اتوبان تغيير داد اما دقايقي بعد كنترل خودرو را از دست داد و لاستيك پرايد داخل گودالي افتاد كه همين موضوع باعث توقف خودرو و نجات زن جوان شد. البته راننده پرايد بعد از اين اتفاق باز هم از فرار دست نكشيد و اين بار سعي كرد با پاي پياده بگريزد. ماموران نيز به تعقيب وي ادامه دادند و سرانجام اين متهم 33ساله را كه مجيد نام دارد دستگير و به كلانتري منتقل كردند. زن جوان در بازجويي‌هاي مقدماتي اعلام كرد راننده پرايد وي را ربوده بود و قصد داشت به وي تجاوز كند.
به اين ترتيب رسيدگي به ماجرا به دستور شعبه 101 دادگاه بخش آفتاب به پايگاه نهم پليس آگاهي تهران سپرده شد. شاكي در اين مرحله به كارآگاهان گفت: «روز حادثه براي خريد به خيابان 20متري افسريه رفته بودم. پس از خريد به قصد بازگشت به خانه، سوار پرايد سفيد‌رنگ شدم كه ناگهان راننده پرايد مسير حركت خود را تغيير داد و با سرعت زيادي شروع به حركت كرد. با تغيير مسير حركت، به راننده اعتراض كردم اما او مرا تهديد كرد، براي همين تصميم گرفتم خود را از ماشين به بيرون پرت كنم. راننده پرايد همچنان با افزايش سرعت ماشين، به صورت ديوانه‌وار به مسير خود ادامه داد و همين موضوع باعث شد، نتوانم خودم را نجات بدهم. در حالي‌كه به راننده پرايد التماس مي‌كردم كه مرا رها كند او گفت از همان اول به قصد اينكه به من تجاوز كند سوارم كرد. ناگهان در حالي‌كه همچنان به راننده پرايد التماس مي‌كردم ماشين پليس را ديدم و در همين هنگام در عقب خودرو را باز كردم و با فرياد زدن از پليس كمك خواستم و ماموران به كمكم آمدند.» كارآگاهان در ادامه رسيدگي به اين پرونده، به تحقيق از مجيد پرداختند و متهم در همان مراحل اوليه تحقيقات، به ناچار لب به اعتراف گشود و به آدم‌ربايي و تلاش براي آزار و اذيت اعتراف كرد. كارآگاهان سپس با بررسي سوابق مجيد اطلاع پيدا كردند او از اراذل و اوباش و مجرمان سابقه‌داري است كه از سال 80 تاكنون بارها به اتهام ارتكاب جرايم مختلف زورگيري، شرارت، درگيري با ماموران، شرب خمر، سرقت و... دستگير و روانه زندان شده است. سرهنگ مرتضي رستمي، رييس پايگاه نهم پليس آگاهي تهران با تاييد اين خبر گفت: «با اعتراف صريح متهم به آدم‌ربايي و تلاش براي آزار و اذيت و احتمال افزايش ديگر جرايم ارتكابي از سوي متهم، قرار قانوني از سوي مقام قضايي صادر شده و شناسايي ديگر شكات احتمالي پرونده در دستور كار كارآگاهان قرار گرفته است؛ بنابراين از تمامي شهروندان به ويژه زناني كه توسط سرنشين يك دستگاه خودرو پرايد سفيدرنگ مورد زورگيري يا آزار و اذيت قرار گرفته‌اند درخواست و دعوت مي‌شود براي شناسايي متهم و طرح شكايات خود به پايگاه نهم پليس آگاهي تهران مراجعه كنند و اطمينان داشته باشند شكايت آنها نزد پليس كاملا محرمانه خواهد ماند و پليس خود را موظف به حفظ اسرار شهروندان مي‌داند.»

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos