پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

فال روز ۹ فروردین ماه ۱۳۹۱

معمولاً احساساتتان را به راحتی بیان می کنید مخصوصاً زمانی که دیگران بی توجه و بی اهمیت هستند. باید این حقیقت را بپذیرند که شما نیز گاهی همین رفتار را دارید. حتی همین امروز هم همین طور رفتار می کنید.

 اردیبهشت
اکنون هیچ دلیلی برای اجبار در مسائل وجود ندارد زیرا سیارات در شرایط  خوبی قرار دارند . برای این که از نگرانی های بی مورد دوری کنید بهتر است از سیاست استفاده کنید و اجازه دهید تغییرات صورت بگیرند.

خرداد
به نظر می رسد که یک نفر شما را فریب داده است نه این که دروغ او خیلی قلب شما را شکسته است بلکه دیگر نمی توانید به حرف های او اعتماد کنید. از این که در سکوت زجر بکشید دست بردارید و به هسرتان اجازه دهید از احساستان باخبر شود. شاید موضوعی او را نگران کرده است اما ربطی به شما ندارد.

تیر
سعی کنید اضطراب و نگرانی های بی مورد،اعصاب تان را به هم نریزد.شاید کمی حساس تر باشید،بنابراین سعی کنید در هوای آزاد قدم بزنید،ترجیحاً هر چقدر دورتر باشد بهتر است.همسرتان بعد از این همه گرفتاری از این که در کنارتان باشد فوق العاده خوشحال می شود.

مرداد
شما باید به مردم اجازه دهید که امروز راه مورد علاقه خودشان را بروند وگرنه آنها طغیان کرده و زندگی را به کام شما تلخ خواهند کرد. حتی اگر فکر می کنید که کسی اشتباه بزرگی را مرتکب شده، باید قبل از نصیحت راجع به آن فکر کنید چرا که آنها تصور می کنند، شما قصد دخالت دارید. به تازگی واقعه ای اجتماعی را برنامه ریزی می کنید. هر کسی نظریه خودش را در این باره ارائه خواهد داد و بالاخره شما را وادار می کنند که در برابر آنها تسلیم شوید.

شهریور
شخصی امروز سعی دارد خودش را وابسته کند. به هر طریقی که باشد.آن طوری رفتار می کنند که شما احساس می کنید چقدر در برآورده کردن نیازهایشان خودخواه هستند.اگر با آنها مخالفت کنید به جر و بحث می انجامد.

مهر
اگر چه شما همیشه مودب و محتاط عمل می کنید،امروز بخش کاملاً متفاوت از شخصیت خود را نشان می دهید.امروز مصمم اید که راه خود را رفته و هر چه که خودتان می خواهید انجام دهید و اگر شخصی بخواهد شما را از این کار منصرف کند خوشحال نخواهید شد.در مسائل مربوط به کار و سلامتی تان ممکن است دچار تنش و اضطراب شوید و باید موضعی را که به آن چسبیده اید تا نظر خود را به اثبات برسانید رها کنید حتی اگر هنوز کاملاً مطمئن نباشید که این بهترین راه حل است.سعی کنید این گونه خود را در گوشه ای محصور نکنید متولد مهر عزیز چرا که بعداً با صورتی بر افروخته مجبور به پذیرش شکست شوید،برای تان بسیار سخت خواهد بود.

آبان
امروز جذب رابطه ای صمیمی می شوید و تمام توجه تان به آن رابطه می باشد.شاید لازم باشد برای توضیح احساس ها و انگیزه های تان مصمم شوید.در حقیقت این کار اتفاقاتی را که رخ می دهد بیان می کند و به شما راه حلی را نشان می دهد تا درگام بعدی موفق باشید.

آذر
ستاره ها این امکان را به شما می دهند که زندگی تان را از آنچه دیگر هیجانی به زندگی تان نمی دهد پاک کنید. ممکن است به این معنا باشد که آنچه را در طول سالها در خانه جمع کرده اید و به آشغال تبدیل شده اند دور بریزید. ممکن هم هست که در مورد شخصی که در زندگی تان مانع از پیشرفت شما می باشد یک فکر اساسی بکنید. اگر آنها حاضر به پیشرفت و به جلو رفتن در زندگی نیستند شما ممکن است آنها را به حال خود رها کنید و خود به راهتان ادامه دهید.

دی
این خیلی خوب است که شما به ارزش های اخلاقی سخت پای بند هستید. فعالیت سیاره ها دلالت بر پنهان یک راز، زیر ظاهری متین دارد. مواظب عواقب این کار باشید.
دوشنبه ۲۹ مارچ: واقعاً که کسی بهتر و مناسب تر از شما در رازداری نیست. شما توانایی این را دارید که در حالی که از نظر درونی آشفته و برانگیخته هستید ظاهری جدی و بی تفاوت داشته باشید. امروز شخصی برای کشف علت مرموز بودن شما دست به هرگونه ترفندی خواهد زد.

بهمن
امروز شخصی از شما تعریف و تمجید می کند در نتیجه احساس رضایت بیشتری از خود می کنید.امروز برای یک فرد بهمنی یک روز لذت بخش است و از این که با خانواده و دوستان و نزدیکان خود باشید لذت می برید. اگر از شما دعوت شود تا به جای خاصی بروید باید حتماً آن را بپذیرید چون شخصی راملاقات می کنید که تاثیر فوق العاده ای بر شما می گذارد.

اسفند
احتمالاً چند مهمان ناخوانده دارید. بنابراین هنگام خرید مقدار بیشتری خرید کنید. همیشه یک خانه پر از آذوقه نمی خواهید این طور نیست ؟ امروز شما از مهمانی بیش از حد لذت می برید. شما دقیقاً میل به غیبت دارید . و هنوز می تواند به عصر مانده باشد (‌ جلوگیری کنید )

 

 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos