پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • سفر با دوچرخه با سگ ها ◄ سفر با دوچرخه با سگ ها
    محصولی زیبا برای صاحبان دوچرخه که دوست دارند با سگ خود سفر کنند طراحی شده است. قفسه حیوانات خانگی Fairdale بهتر از یک سبد یا یک تریلر است. سیستم نصب نوآورانه سگ (یا گربه) شما را ایمن و ایمن نگه می دارد. راه حل عالی برای اتصال سگ به دوچرخه!
 • راه پله ای برای سگ ها ◄ راه پله ای برای سگ ها
    پلکان خلاقانه طراحی شده توسط 07Beach برای خانه مسکونی در ویتنام. دارای مجموعه ای اضافی از پله های کوچکتر است که به طور خاص برای سگ ها طراحی شده اند. خانه مدرن همچنین مجهز به در و پنجره های حیوان خانگی است.
 • پله هایی برای گربه ها ◄ پله هایی برای گربه ها
    پلکان دیواری مینیاتوری با سه یا پنج پله که برای گربه ها طراحی شده است به حیوانات خانگی اجازه می دهد از پله ها بالا بروند و بازی کنند. "پله گربه" ساخته شده از چوب توس توسط شرکت مبلمان گربه ایتالیایی AthletiCat.
 • تخت خواب برای گربه ها ◄ تخت خواب برای گربه ها
    تخت خواب خلاقانه طراحی شده توسط استودیو مانگو شبیه سر یک گربه غول پیکر است. هر تخت گربه دارای دو کوسن نرم است. حالا حیوان خانگی شما در نهایت می تواند در داخل دهان یک گربه بزرگ بخوابد. از کیتی میو می توان به عنوان صندلی نیز استفاده کرد. در رنگهای متنوعی موجود است. آسان تمیز میشود. فروخته شده توسط PetsInn شانگهای
 • کیف حمل سگ خلاقانه ◄ کیف حمل سگ خلاقانه
    حمل حیوانات خانگی خلاقانه و خلاقانه طراحی شده توسط شانون بیچ به شما امکان می دهد سگ خود را به راحتی حمل کنید. حمل سگ Puppoose دارای 4 بند قابل تنظیم، بالشتک گردن برای راحتی شما و بند امنیتی است که ایمنی حیوان خانگی شما را تضمین می کند.
 • پنجره گنبدی شفاف ◄ پنجره گنبدی شفاف
    پنجره گنبدی شفاف به سگ ها اجازه می دهد تا کنجکاوی خود را برآورده کنند و ببینند در طرف دیگر حصار چه اتفاقی می افتد. پنجره حصار پت پیک: هر سگی باید دیدگاهی داشته باشد. [سفارش]
 • چند تا ایده دیگه برای باکس حمل سگ و گربه ◄ چند تا ایده دیگه برای باکس حمل سگ و گربه
    حمل حیوانات خانگی راحت با سوراخ های تهویه، پدهای قابل شستشو و پنجره ها. کوله پشتی و کیف های U-pet به شما در حمل و نقل گربه یا سگ کمک می کند. [سفارش]
 • چای کیسه ای زیبا و خلاقانه ◄ چای کیسه ای زیبا و خلاقانه
    چای کیسه ای زیبا و خلاقانه طراحی شده توسط Charm Villa شبیه ماهی قرمز است. بسته بندی چای هوشمند از تایوان. ماهی کوچولو در فنجان چای شما شنا می کند.
 • جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED ◄ جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED
    جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED ایمنی باعث افزایش دید شما و حیوان خانگی شما در پیاده روی های صبح و عصر می شود. جلیقه سگ LED فیبر نوری قابل شارژ، سبک و ضد باران. [سفارش]
 • بزار ماهی ها هم یه جور دیگه ببیند ◄ بزار ماهی ها هم یه جور دیگه ببیند
    گنبد شفاف پر از آب به ماهی ها اجازه می دهد تا بالای سطح حوض شنا کنند و دنیا را ببینند. گنبد ماهی شناور / پنجره برای برکه زیپ شما طراحی شده توسط Velda. از غذا استفاده کنید و ماهی های خود را آموزش دهید که تا داخل گنبد شنا کنند.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29170    |     صفحه 1 از 2917
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

60 میلیارد تومان برای باغ پرندگان در لویزان

Resigzed Image Click this bar to view the full image.

 

دیده بان حقوق حیوانات: «لطیف پنداریان» درنخستین همایش باغ های وحش، موزه های طبیعی و جانوران ایران با انتقاد از فاصله انسان از طبیعت درجامعه امروزی گفت: بشر در بدو ورود به کره خاکی، با طبیعت سازگار بود اما با گذشت زمان و توسعه شهر نشینی روز به روز انسان از طبیعت بیشتر دور شد.
او ادامه داد: ما در شهرها بزرگراه، پل، جاده و تونل می سازیم و به جای اینکه در شهرسازی به این نکته توجه کنیم که چگونه انسانها می توانند راحت تر و بهتر زندگی کنند، شهرها را برای عبور راحت تر اتومبیل ها طراحی می کنیم.
به گزارش سبزپرس مدیر پروژه باغ پرندگان کشورتصریح کرد: در حال حاضر تمامی علما و دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که باید شهر را از حالت ماشینی خارج کنند و رابطه انسان و طبیعت را برقرار کنند که در این راستا، مدیریت شهری تهران، دکتر قالیباف، ارتباط با طبیعت و سازگار بودن محیط و منابع طبیعی را سرلوحه کار عملیاتی شهرداری تهران قرار داده است.
پنداریان اظهارکرد: برای اینکه ارتباط بین انسان و طبیعت در شهرتهران تا حدودی برقرار شود، از ابتدای سال جاری پروژه باغ پرندگان در محدوده پارک جنگلی لویزان آغاز شده است و قرار است حداقل ۸۰ هکتاراز این پارک به عنوان یک مجموعه سیاحتی و گردشگری در نظر گرفته شود و حدود ۲۰ هکتار هم برای باغ پرندگان اختصاص داده شده است.
او توضیح داد: در باغ پرندگان قرار نیست پرندگان اسیر باشند، بلکه طراحی به گونه ای است که پرندگان آزادانه می توانند پرواز کنند و زندگی عادی و طبیعی خود را داشته باشند.
مدیر پروژه باغ پرندگان کشور با اشاره به اینکه برای احداث باغ پرندگان از مصالحی مانند سنگ و چوب که سازگار با محیط زیست است استفاده شده است، گفت: این پارک به گونه ای طراحی شده است که روزانه ۳۵ هزار نفر بتوانند از آن بازدید کنند.
پنداریان با بیان اینکه محدوده پارک جنگلی لویزان که بالغ بر یک هزار هکتار است، پتانسیلی برای شهر تهران محسوب می شود، اظهارکرد: محدوده ای که به عنوان باغ پرندگان طراحی شده است ۲۰ هکتار است که شامل پنج هکتار فضای سرپوشیده توری تا ارتفاع حدود ۳۰ متر است که مخصوص پرندگان آبچر است. داخل این پنج هکتار، برکه ها، آبراهه ها و آبشارها طراحی شده است.
او ادامه داد: فضای گلخانه ای هم با درجه حرارت ۲۵ تا ۳۰ درجه برای پرندگان گرمسیری در نظر گرفته شده است و همچنین برای پرندگان شکاری مانند عقاب ها، شاهین ها، جغدها و لاشخورها حدود یک هکتار برای هرگونه، فضا در نظر گرفته شده است.
مدیر پروژه باغ پرندگان تهران با اشاره به اینکه حدود ۹ هکتار فضا هم برای پرندگانی که محدودیت پرواز دارند، در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: ما سعی کردیم از توپوگرافی موجود منطقه بهترین استفاده را داشته باشیم. چون محدوده ای که برای باغ پرندگان در نظر گرفته شده است، حالت دره ای است ما ستون گذاری کردیم و روی دره را پوشانیدم که بیشترین ارتفاع برای پرواز پرندگان درنظر گرفته شود و انها بتوانند با آزادی کامل پرواز کنند و زندگی طبیعی خود را داشته باشند.
پنداریان در رابطه با زمان اتمام پروزه باغ پرندگان گفت: از اردیبهشت ماه سال ۹۰ کار آغازشده است و پیش بینی ما این است که تا اواسط مردادماه سال ۹۱، باغ پرندگان برای بازدید عموم آماده شود.
او درباره هزینه راه اندازی باغ پرندگان گفت: بر اساس پیش بینی ها حدود ۶۰ میلیارد تومان اعتبار برای ساخت و راه اندازی باغ پرندگان هزینه خواهد شد.
مدیر پروژه باغ پرندگان کشور گفت: هیچ گونه وسیله نقلیه ای نمی تواند وارد این پارک شود. در داخل پارک اتوبوس هایی برا ی جابجایی بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است. البته امکان استفاده از دوچرخه برای بازدید کنندگان در این پارک وجود دارد.

 

 

محصولات فروشگاه مرتبط با این مقاله
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ سفر با دوچرخه با سگ ها
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle