پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

عمق در تلویزیون های ۳D؛ امکان تنظیم عمق در Cinema 3D ال جی

 

تلویزیون های Full 3D تا چه اندازه کامل هستند؟ تا چه اندازه کیفیت سه بعدی در فیلم های آواتار، ترانسفورماتور: سیاهی ماه مطلوب است؟ چرا برخی صحنه ها پرش بیشتری دارند؟ چرا برخی مردم از تماشای فیلم ها با عینک های سه بعدی احساس ناراحتی و سردرد دارند و برخی دیگر نه؟ بسیاری از سوالات بالا به موردی مربوط می شود که در حوزه سه بعدی به عمق معروف است.
عمق بخش مهمی از فرایند رندر تصاویر ۳D در هر صحنه است. به عنوان مثال ، در یک فیلم مانند ترانسفورماتور۳ ، داشتن ربات عظیم در حال حرکت و یا ساختمان های بلند نیاز به مقدار زیادی از عمق است. از سوی دیگر، در یک صحنه با قرار گرفتن دو نفر در یک گفتگوی صمیمی، عمق بسیار کمی مورد نیاز است.
Resigzed Image
  Click this bar to view the full image.
 

سازندگان فیلم های سه بعدی نیز به این امر آگاه هستند و در روند طراحی صحنه ها به میزان عمق به انداز نیاز توجه کافی دارند. به عبارت دیگر، عمق زیاد همیشه به معنایی سه بعدی بودن کامل نیست. علاوه بر اینکه عمق زیاد در تمامی تصاویر سه بعدی باعث خستگی چشم بیننده می شود.البته این نمایش عمق، می بایست در تلویزیون های سه بعدی نیز رعایت شود و با توجه به صحنه عمق سه بعدی معین گردد. البته سازندگان به این نتیجه رسیده اند که تنظیم عمق از سوی بینندگان، می تواند آنها را ساعت های طولانی تری پای تلویزیون های سه بعدی بنشاند.
Resigzed Image
  Click this bar to view the full image.
 

این نکته مهم در تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی لحاظ شده است. با این تلویزیون ها، برخی از جنبه های ۳D، از جمله عمق، به توجه به ترجیح های بیننده قابل تنظیم است. از آنجا که ال جی تلویزیون های سه بعدی را در سایز های مختلف و تا ۷۲ اینچ به بازار عرضه می نماید، این امکان را در اختیار بیننده قرار داده تا اگر با عمق ارائه شده از سوی سازنده فیلم، راحت نیست و باعث خستگی برایش می شود، می تواند براحتی آن را مجددا تنظیم نماید.
Resigzed Image
  Click this bar to view the full image.
 

یکی از کاربرهای تنظیم عمق، لذت بیشتر از تماشای فیلم های سه بعدی است. کاربرد دیگر این موضع، عمقی است که می توان به دلخواه به فیلم های دو بعدی داد و آنها را به سه بعدی تبدیل نمود. در واقع ایجاد محتوای قابل قبول سه بعدی از فیلم های دو بعدی، یکی از آرزوی استفاده کنندگان از تلویزیون های سه بعدی است. در واقع با تکنولوژی تبدیل ۲D به ۳D، بینندگان دیگر نیازی به منتظر ماندن برای محتوای سه بعدی نخواهند داشت و از فیلم های دو بعدی موجود با تصاویری سه بعدی و با عمق قابل قبول لذت خواهند برد.
Resigzed Image
  Click this bar to view the full image.
 


نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos