صبح دیروز زمانیکه تعدادی معتاد با چاقو برای دزدی به یک زن باردار حمله کردند تعدادی سگ ولگرد که در محل حادثه حضور داشتند بلافاصله شروع به گاز گرفتن پای دزدها کردن و پس از فرار مجرمها با پارس کردن توجه پرستاران بیمارستان نزدیک محل حادثه را برای کمک به زن جوان خبر کردند.

به گزارش مهر، به نقل از لس‌آنجلس تایمز، لیس ماردینی 19ساله اهل ایالت نوادای امریکا، زمانیکه در مسیر رفتن به بیمارستان چدبورن شهر پیستون برای وضع حمل بوده، در خیابان نزدیک محل زندگی‌اش مورد تهاجم چند معتاد دزد قرار می‌گیرد اما با کمک تعدادی سگ ولگرد نجات پیدا می‌کند.

این زن جوان در حالیکه نوزاد دخترش را در آغوش دارد در مصاحبه با خبرنگاران می‌گوید: صبح زود احساس کردم زمان زایمانم زودتر از موعد مشخص شده فرا رسیده از آنجائیکه همسرم مسافرت بود و بیمارستان نیز نزدیک، به تنهایی به سمت بیمارستان راه افتادم.

وی در خصوص نحوه حمله معتادان می‌گوید: در حال راه رفتن در خیابانی که منتهی به بیمارستان می‌شود بودم که ناگهان 3مرد معتاد با چاقو برای دزدین کیف پولم حمله کردند. من نیز از ترس بر روی زمین افتادم اما ناگهان تعدادی سگ به سمت دزدها حمله کردند و با پارس و گاز گرفتن دزدها را فراری دادند.
نجات زندگی خود و فرزند تازه متولدش شده‌اش را مدیون سگهای ولگرد می‌داند و تصمیم دارد پس از مرخص شدن از بیمارستان برای جبران کمک این حیوانات مهربان به گروه حمایت از حیوانات خیابانی بپیوندد.